FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Airbag
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:

Problem polega na tym, że takich zespołów, które grają wybitną muzykę i mają jeszcze dodatkowo wybitnego wokalistę (i jeszcze są w wybitnej formie!) jest naprawdę niewiele... Wink


Co nie przeszkadza szukać i oceniać każdy kolejny zespół który się poznało pod kątem wokalu. Ja osobiście podpisuję się pod tym co napisał kater. Wokal przede wszystkim się rzuca w uszy. Jest zły/tragiczny - na 99% podziękuję za te doznania. Jeśli muzyka jest wspaniała to owszem, może "wygrać" w ogólny rozrachunku, ale takich przykładów chyba ... nie znam. To z reguły problem jest z doborem wokalisty do wybitnych muzyków bo przecież takich mamy całkiem sporo. Wokalistów wybitnych ilu? na palcach jednej ręki można policzyć. Ewentualnie można dołączyć drugą rękę aby doliczyć tych wokalistów, którzy grają na "emocjach" typu Waters. Wokal to IMO najważniejszy instrument i przy jego miernym poziomie nie można mieć wielkich nadziei na wysoki poziom całokształtu. I nie Fenderku - bardzo lubię wokal Dudy (skoro mowa o miernych wokalistach). Także dziwi mnie Twój brak zrozumienia, że najpierw ocenia się to, co wg konkretnych osób jest najistotniejszym elementem kompozycji. Jeśli jest wybitny wokal to na ogół są też wybitni specjaliści od grania na instrumentach. O!
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jżeli wokal jest "TRAGICZNY" to i ja muzykę raczej odrzucam. Zdaje się mówiliśmy o wokalu, który niekoniecznie sięga wyżyn tylko po prostu jest. A nie o czymś okropnym i asłuchalnym...

Co do teorii, że jeśli jest wybitny wokal to na ogół są też wybitni specjaliści od grania na instrumentach- sorry, ale IMO jednak bzdura. Uwielbiam Bad Seeds, ale żadnego z nich nie nazwałbym WYBITNYM instrumentalistą. A wokal jest wybitny jeśli chodzi o ekspresję (w ogóle wielu właśnie odrzuci np. Cave'a bo nie ma pięciu skal, odrzuci tego czy innego bo za wysoko, bo za nisko, itd- i to też miałem na myśli pisząc o szukaniu dziury w całym jakie dookoła oglądam). Przykład absolutnie pierwszy z brzegu.

I ja rozumiem, że się ocenia w pierwszej kolejności to co dla kogoś jest najważniejsze. Czego nie rozumiem to zwracania uwagi tylko na jeden aspekt, a jeśli wokal nie jest absolutnie boski to cała reszta odpada. Dla mnie WIELE taka osoba traci Razz
I razi (nie, nie razi, raczej dziwi albo coś) mnie pewien rodzaj niekonsekwencji jaki czasem widzę... Jeżeli ktoś wielbi na przykład (to jest przykład z głowy, chodziło mi o proste porównanie pewnych cech) Hogartha za ekspresję a potem odrzuca Cave'a to coś mi tu nie gra... nagle wszelkie argumenty tej osoby chwalące Hogartha stają się dla mnie pustosłowiem i nie jestem w stanie ich brać do końca powaznie. To nie znaczy że nie napisałbym podobnego zdania! Ale... gdzieś nagle ta osoba traci szansę bycia tą, na której zdanie spojrzę uwazniej, nie tylko przeczytam i się zgodze albo nie- ale zastanowię... to jest gdzies podświadome, ale są osoby których opinie przeczytam uważnie, bo widze jakąś konsekwencję w tym co cenią, czemu, o czym piszą, na co zwracają uwagę, co dostrzegają, itd. Kiedy jednak widzę coś na zasadzie "to mi się podoba a to nie" i potem doczepianie jakichś mądrości na siłę przy równoczesnym odrzucaniu czegoś mającego wspólny mianownik... tak jak mówię- na pewno nieraz z taką osobą się zgodzę, ale nie będzie nigdy kimś kogo postów będę wypatrywał...

Tak jak pisałem gdzieś indziej, w innym temacie- dla mnie proces powstawania muzyki, grania jej na żywo itd jest NIEZWYKLE fascynującą dziedziną. Cały kreatywny proces pisania, potem nagrywanie tego w studio, granie na żywo... uwielbiam to analizować, uważam że jestem w stanie odkryć w ten sposób wiele aspektów z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. I jestem głodny tej wiedzy i nie potrafię, nie mogę się zamknąć w tych kilkunastu wybitnych wokalach, bo... ja si.ę w niczym nie potrafię zamknąć. Tak jak na wakacje nie mógłbym jeździć przez 30 lat w to samo miejsce, tak jak nie mógłbym jeść codziennie tego samego dania- tak tutaj jest podobnie... uwielbiam nowe smaki, nowe widoki, nowe dźwięki... i tu zakocham się w wokalu który opowie mi niesamowitą historię, tu uderzy mnie wyrecytowany tekst a gdzieś indziej warstwa instrumentalna... Jeżeli mnie uderzy- to jest wszystko czego chciałem.

Tak mam ja. Inni mają inaczej. Dziwi mnie, że można świadomie rezygnować z doznań, ale... no dobra, no. Oczywiście, że nikomu nie zabraniam. Natomiast oczywiste jest, że kiedy rozmawiasz z ludźmi o muzyce i masz dwie osoby, podzielającą Twoje zdanie i mającą zupełnie inne- z którą będziesz się lepiej o muzyce dogadywać? I dlatego o tym piszę. Żeby znaleźć ewentualnie takie osoby które widzą to w miarę podobnie Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Paź 18, 2011 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się ciesz, że Airbag "mieści się" w moich kategoriach "ujdzie" bo płyta zaprawdę zacna. Nie wiem nawet czy nie jedna z najlepszych tego wieku... ale na ocenę tego przyjdzie czas za jakiś miesiąc lub dwa. W każdym razie jestem pełen nadziei. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czego nie rozumiem to zwracania uwagi tylko na jeden aspekt, a jeśli wokal nie jest absolutnie boski to cała reszta odpada. Dla mnie WIELE taka osoba traci


a kto tak robi?

Cytat:
Nie wiem nawet czy nie jedna z najlepszych tego wieku...


narlepsza ever.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LMAO- bas w "Never Coming Home" to totalne Another Brick... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WTÓRNOŚĆ. ZJADANIE OGONÓW. INSTRUMENTALNA MASTURBACJA.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Jeżeli ktoś wielbi na przykład (to jest przykład z głowy, chodziło mi o proste porównanie pewnych cech) Hogartha za ekspresję a potem odrzuca Cave'a to coś mi tu nie gra...


tak, tak.

nie wiem przecież nikt nie odrzucił tego zespołu ze względu na wokal. po prostu uznaliśmy (uznaliśmy... kurde, jedynie ja i kater napisaliśmy) że to najsłabsza strona tego zespołu. i tyle. nie wiem skąd te lamenty Wink

btw pierwszy kawałek to cover porcupine tree coverującego pink floyd jak nie wiem.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
btw pierwszy kawałek to cover porcupine tree coverującego pink floyd jak nie wiem.


No totalnie. Aczkolwiek trzeba przyznać, że miło posłuchać czegoś co bardziej brzmi jak pink floyd niż Division Bell.

NAR napisał:
nie wiem skąd te lamenty


No bo to ten etap, co Fenderek jest zauroczony i chodzi z Airbag za rękę a wszyscy niezauroczeni tracą WIELE. Potem się uspokoi i powie, że no tak to i to REWELACYJNE, ale do reszty nie będzie wracał. ;>
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA


Ostatnio zmieniony przez kater dnia Wto Paź 18, 2011 11:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
(uznaliśmy... kurde, jedynie ja i kater napisaliśmy) że to najsłabsza strona tego zespołu. i tyle. nie wiem skąd te lamenty Wink

Ale Wy to czasami sprawiacie wrażenie rozgarniętych inaczej...

Takie słowa jak kontekst, abstrahować, dygresja itd- cokolwiek mówią? Zaczęła się rozmowa z katerem na temat znaczenia wokalu w muzyce- to sorry, odpowiadając na to nie mówiłem już o tym co Ty z katerem napisaliście tu tylko w ogóle. Toć w ogóle nie o Was było... Wątek się przecież zmienił... to byął wręcz inna rozmowa nagle, z katerem który zdecydował się napisać coś merytorycznego Razz Mogę to wytłumaczyć albo narysować, Mefju zrobi wykres, może ciąg logiczny tej wymiany zdań stanie się łatwiejszy do ogarnięcia Razz Sam poczatek wziął się z żartu że jak można narzekać na jakikolwiek wokal słuchając Radiohead (to była JEDYNA reakcja na Waszą ocenę wokalu) przeszedł w krótką, dość rzeczową dyskusję o roli wokalu w muzyce i tym czy on jest ważny, jaki powinien być itd. Tam już kompletnie nie obchodziło mnie to co było tu pisane dużo wcześniej- to nagle stało się inną rozmową. I chyba wyraźnie napisałem że to dygresja, bo pisałem nie o poprzednich postach tu tylko o QW... No bez jaj...

kater napisał:
Aczkolwiek trzeba przyznać, że miło posłuchać czegoś co bardziej brzmi jak pink floyd niż Division Bell.

Jak najbardziej.

W żadnym momencie nie napisałem że to cokolwiek nowego albo innowacyjnego. Wręcz przeciwnie, wszelkie Anathemowanie, Porkupajnowanie i Pink Flojdowanie opisałem na samiutkim początku. Tylko moja rekacja jest- co z tego, jeśli muzyka jest zajebista? A Porcupine tak dobrego albumu nie nagrało bardzo dawno.

W ogóle... jednym z moich ulubionych albumów ever jest "Sky Moving Sideways". Przepraszam, co tam jest oprócz Pink Floydów? Więc konsekwentnie- albo mi to przeszkadza- albo nie... Mnie nie, ani tam, ani tu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W ogóle... jednym z moich ulubionych albumów ever jest "Sky Moving Sideways". Przepraszam, co tam jest oprócz Pink Floydów?


Nie wiem, nie znam takiej płyty hehehehe.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, głupi błąd. Nie zmienia sedna ani trochę. Wink

NAR na FB odkrył, że ja stwierdziłem iż uważam iż nie było tak dobrej płyty od czasu "Sky Moves Sideways" właśnie. I że się z tym nie zgadza. No kurwa nie dziwne, byłby to debilizm z mojej strony takie stwierdzenie. Dokładny cytat był

Cytat:
Chyba ostatnia która mnie zachwyciłą tak bardzo to kiedy odkryłem "Sky Moves Sideways"...


Nie wiem, to bezsensowne czepianie się w dodatku często pozbawione jakiejkolwiek logiki zaczyna być czasem bardzo męczące... załóżcie z Incubusem jakiś klub albo coś... Nie wiem, czuję jakbyście czasem zwady szukali, dziury w całym i powiem szczerze- są momenty w których jest mi z tym bardzo niefajnie... przynajmniej z Incubusem czy z qmichałem wiem że się nie lubimy i wiem jakie tam są ewentualne intencje. Tu czasami się po prostu gubię, bo czasem zaczyna to wyglądać jak jakaś zwykła nagonka...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akcja reakcja.
piszesz narlepsza ever. ja słucham, nie zgadzam się, piszę to. nie wiem gdzie tu widzisz nagonkę. ja z incubusem, no to żeś teraz przywalił...
Fenderku, serio?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek wogle akcja, że wpadasz w piątek do warszawy i pijemy z narem.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A poza tym, nawet jeśli robimy jakąś nagonkę czy inną biegunkę to zawsze z miłości, nie pękaj.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Fenderek wogle akcja, że wpadasz w piątek do warszawy i pijemy z narem.

Kurwa, w Polsce mnie długo niestety teraz nie będzie... nie wiem czy nie na tyle że jak już się pojawię, to... na dobre... ale wtedy na pewno Wink

Biegunka z miłości. Przesrane, cholera... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest znowu, ślub, Teida, wielki powrót a teraz długo mnie nie będzie? Bo ja tu zaraz coś złego napiszę o tym całym Airbag!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu co za cudowny temat ktoś wymyślił.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No do powrotu mnie nie będzie. A powrót (niestety) nie w piątek Wink

A teraz wróćmy do Airbag, co? Wink Taki głupi pomysł Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie właśnie słucham tej płyty po raz kolejny i moment od 7:40-10:50 w Homesick I-III jest genialny,bas+klawisze miażdzą.Uwielbiam taki sposób grania.Do tego to solo w gilmourowym stylu jakie następuje dalej mnie zachwyca Wink.Piekny album,chciałbym ich zobaczyć na jakimś koncercie gdzieś.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten fragment wspomniany przez ciebie jest tak cholernie riversideowy, ze az ciezko uwierzyc Very Happy zresztą gadalem o airbag miedzy innymi wczoraj z michałem z riverside i wlasnie mu wspominalem o tym kawalku. nie mial jeszcze okazji slyszec, ciekaw jestem jego reakcji Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ten fragment wspomniany przez ciebie jest tak cholernie riversideowy, ze az ciezko uwierzyc Very Happy


Zgadzam się,ale nie zmienia to faktu,że słucha się tego kapitalnie Wink

Bizon napisał:
zresztą gadalem o airbag miedzy innymi wczoraj z michałem z riverside i wlasnie mu wspominalem o tym kawalku. nie mial jeszcze okazji slyszec, ciekaw jestem jego reakcji Laughing


Jeszcze im pozew wytoczą Laughing
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę, jaki ten jęczydusza na mikrofonie jest irytujący.
znaczy robię kolejne podejście Wink

dobra, to naprawdę ładna zrzyna jest i słucha się cudnie, ale jakiż to EASY LISTENING. Nie no serio, bardzo ładne, ale żeby zaraz narlepsza ever?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 3:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
jęczydusza na mikrofonie jest irytujący.


NAR napisał:
EASY LISTENING

Contradiction, no? Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem na myśli muzykę jako taką. coś w stylu "łoooo ale to ładneee, patrzcice jak kocham wilsona i flojdówwww....".
Jęki Watersa też mogą kogoś drażnić co nie zmieni tego, że WYWH to płyta O JAKŻE OCZYWISTA, EASY i w ogóle. Dwie różne sprawy mości Fenderku.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można powiedzieć o tej ichniej ostatniej płycie wszystko. Że jest to kalka Floydów, że jest to mieszanka Porcupine, Anathemy i miliona innych jeszcze zespołów. Ale nie można jej odebrać tego, że jest niesamowita. W sumie nie cofam tylko zarzutu (odnosząc się w tym momencie do mojego topu z tego roku), że jest wtórna. Ale jak! Dawno nie słuchałem płyty tak pięknie płynącej przez przestrzeń, z tak niesamowitymi sunącymi i powiewającymi gitarami. Klimat nieziemski, noga sama lata jak popieprzona, i jeszcze ta radość z melodii. Absolutnie jedna z najlepszych płyt ostatnich lat. Więcej czegoś takiego proszę. Nie żadne Marilliony (bo tu się trzeba skupić na czymś więcej niż tylko pięknej muzyce), nie żadne Muse(po co mi rozrywka przy takich dźwiękach), nie żadne Lamberty i inne świństwa. Airbag zrobili to w sposób wysublimowany i idealny.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalamalem sie jak wszedlem do mm czy tam saturna ostatnio... drugą plyte mam w wersji promo bo wygralem, chcialem zobaczyc czy mają pierwszą, bo ciezko ją dostac. mają... 79 zeta... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek