FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wybory Samorządne - Forumowe 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można ujawnić tu swoje głosy?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś się ich nie wstydzi i kiboli Wink z I rundy można.

i jak zawsze kampania i antykampania dozwolona Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
7a. Najgorszy gust muzyczny na Forum 2011
Mefju
Wiciu
Fenderek
Lemur
Wasdfgh7
Ziutek
Subrosa
Incubus
OberstPrymas
Anunaki
Whoatmydinner
Gosiakn
7b. Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011
Maciej
Fenderek
Anet
OberstPrymas
Zingermenu
Atrus
Mumin_king
Wasdfgh7
Misiu
Nar
Lily_of_the _valley


Pierwsza kategoria - zdziwko. Druga kategoria - zdziwko totalne (czyli jednak kochacie Katie :*).
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwko, dziwko.

Ja już wysłałem. Błagam, głosujcie na posiadanie żony, to rox.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komentarze mefju nawet nie musza być podpisywane Laughing wystarczy wyciagnąć te najdluzsze Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok trzeba dać kategorię najdłuższy user.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś tam napisał:
Najlepszy i najgorszy gust w jednym? Już, już prawie byłby walkower, ale wtedy wyświetlił się człowiek z Katie Melua na awatarze... Tak ładnie zadebiutował w QueenWizji, słucha też Queen. A już kolejna edycja i taka klapa. ;p Całkiem odmienne gatunki, zniknęła "słodka Katie", zniknęły wszystkie urokliwe melodie. Nie chodzi o to, że drugi utwór nie był w moim guście, ale że był jego przeciwieństwem. I gustu, i poprzedniego wyboru Obersta. A poza tym nie był w moim guście. ;p


Czyli że więcej Katie w QW? Psia mać, nie trzeba mnie dwa razy prosić (:*x2).
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, przypomniały mi te komentarze kilka rzeczy, więc głosy w drugiej turze są zupełnie inne w kilku miejscach niż w pierwszej... XD

Na przykład akcja Runaway-Steven, albo "pseudomarillionaliści"... cholera, było tego trochę... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Paź 04, 2011 10:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja będę pionierem i pierwszy ujawnię swe głosy. Cool
Cytat:
1. Fenderek/Daga Roku 2011
Daga - jest adminem, a Fenderek tylko modem. Dlatego daga jest 20% cooler. Sorry Fenderek. A innych nawet nie brałem pod uwagę. No bo jak.

2. Największy nołlajf forum 2011
Kto na tym forum nołlajfi więcej ode mnie... A może Bizon? No bo żeby prowadzić QW to chyba faktycznie trzeba nie mieć życia, szczególnie pod koniec miesiąca. No ale za to go właśnie na forum kochamy. ;*

3. Mistrz Ciętej Riposty 2011
Hm... Niech ja pomyślę, kto ciętymi ripostami szasta na tym forum... Dobra, lecimy ze starym dobrym katerkiem. Gdzieś go musiałem nominować, a tekst z Stevem Rotherym, który nie wygląda na człowieka, który lubi biegać, jest przeepicki no i tentego.

4. Najinteligentniejszy User Ever Forum 2011
Jestem gupi i nie wiem kogo nominować! D:

5. Debiutant/ka 2011
Co prawda zagłosowałbym na siebie, no ale żeby było fajnie, to niech będzie Oskar, bo się chłopakowi chce pisać dużo. No. Byle się chłopczyna zorientował, że wybory są.

6. Pierwszy Avatar Forum 2011
Byłbym deklem, gdybym nie zagłosował na ytronowego dekla wrzeszczącego "Jestem deklem!".

7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011
Najgorszy i Najlepszy naraz ma Fenderek. To znaczy miał IMO najlepszy do dnia kiedy się zarejestrowałem, a potem nagle mu się pogorszyło.

8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2011 na Forum
Trolling is a art.

9. Człowiek Roku 2011
Za sumienne prowadzenie QW i za całokształt z radym serduszkiem na Bizona głosuję.

10. Czarna Owca Forum 2011
Nie wiem, czy jest ktoś godzien dostąpienia zaszczytu bycia nominowanym przez mą skromną osobę. A, niech już będzie Shamar. Bo chociaż osobiście nic do niego nie mam, to swoją choleryczną osobowością i sarkazmem może odstraszać nowych użytkowników.


A i BTW:
Cytat:
7a. Najgorszy gust muzyczny na Forum 2011
(...)
Whoatmydinner

Wiedziałem, że ktoś mnie należycie doceni. ;*
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to obiad mnie uprzedził jeden

1. Fenderek/Daga Roku 2011

Fenderek roku: Daga
Daga roku: Fenderek

komentarz: smutna prawda o was.

2. Największy nołlajf forum 2011
Mefju

komentarz: no tutaj nie miałem wątpliwości raczej. po części za jego ekshibicjonizm, a po części że zdaje się przywiązywać naprawdę sporą wagę do tego portalu. W sensie pamiętanie, że ktoś dwa lata temu napisał o kimś to i to, a ktoś tam inny pół roku temu w tej i tej edycji dał taki zespół to... no powiedzmy, że robi wrażenie Wink

3. Mistrz Ciętej Riposty 2011
miałem zagłosować na mumina, ale on się ze mnie śmieje więc niech będzie kater.


4. Najinteligentniejszy User Ever Forum 2011
Fenderek


komentarz: myślenie o INTELIGENTNIE-SUBTELNO-ZAWOLOWLOWANEJ muzyce podczas jej słuchania przynosi takie właśnie rezultaty.

5. Debiutant/ka 2011
Faraday.


komentarz: za to, że jest bratem Xaviego hihi. a oprócz niego to w sumie z tego roku kojarzę jedynie Obiad (a i tak pewnie ze względu na nicka głównie). Znaczy Faraday jak sprawdziłem zarejestrował się 30 grudnia, ale no mam nadzieję, że przejdzie ;d

6. Pierwszy Avatar Forum 2011
Daga
ty miałaś tego z wkurzonymi zajączkami? Jak tak to na Ciebie głosuję.
jak nie to kater za całokształt pracy.

7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011
Najgorszy: Mefju

komentarz: może nie tyle "najgorszy" co po prostu czytając jego recenzje płyt czy czasem kawałków mam wrażenie jakby je totalnie randomowo oceniał. no i cały czas pamiętam jeszcze jego listy w najlepszych płytach ;d

Najlepszy: wasdfg7

komentarz: to chyba oczywiste

8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2011 na Forum
"zdemaskowałem was pseudoonaniści"
wypowiedziane na pełnej k. przez zbulwersowanego Incubusa przekroczyło wszelkie granice absurdu.
choć 'zawolowoalone' które swego czasu zrodził Fenderek, albo 'subtelność' też były mocne. Albo 'smutna prawda o was chłopaki'.. emigracja do Meksyku.. lot w ciula... kurde sporo było niezłych memów w tym roku. No ale pseudoonanizm przebił wszystko i wszystkich jednak.

9. Człowiek Roku 2011
Xavi

komentarz: bo rox.

10. Czarna Owca Forum 2011
Incubus

komentarz: co prawda Shamar czy krs (nawet jeśli mądre rzeczy - głównie o queen - pisuje.. a raczej mądrze pisze te rzeczy xd) byli mocną konkurencją, ale jednak zwycięstwo Incubusa było niezagrożone raczej.

teraz można na mnie bluzgać, bądź wysyłać zapewnienia o miłości. albo po prostu olać. do wyboru do koloru Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Wto Paź 04, 2011 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fucktycznie, przecież ja mam najgorszy gust muzyczny,bo lubię Bonamassę Laughing. W sumie taka nominacja pokazuje,smutną prawdę o was chłopaki Razz
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams


Ostatnio zmieniony przez Anunaki dnia Wto Paź 04, 2011 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mi tam.

Cytat:
1. Fenderek/Daga Roku 2011
Nie ogarniam kategorii więc się wstrzymałem.
2. Największy nołlajf forum 2011
Bizon - za ogarnianie QW.
3. Mistrz Ciętej Riposty 2011
Fenderek
4. Najinteligentniejszy User Ever Forum 2011
Fenderek raz jeszcze.
5. Debiutant/ka 2011
Agusiaa_w
6. Pierwszy Avatar Forum 2011
Bizon
7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011
najgorszy - whoatemydinner - za dawanie gupich skośnookich nastolatków w QW, które to okazały się lepsze od mojego punka. zemsta_mode_off Twisted Evil
najlepszy - mumin_king (Mumin lubi Katie, Oberst lubi Mumina)
8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2011 na Forum
Gentlemen, you can't fight in here, this is the War Room!
9. Człowiek Roku 2011
PiotreQ - za remixy, które - zdaje się - odniosły nawet mały sukces.
10. Czarna Owca Forum 2011
Shamar


Mały komentarz co do jednej kategorii.
whoatemydinner (najgorszy gust) - słabo znam gusta tego forum, ale przypomniało mi się, że oba twoje QWizyjne kawałki całkowicie mi się nie podobały. Miałeś być też w debiucie, ale zagłosowałem na Agusię, żeby nie płakała że jej nikt nie lubi. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy awatar i nominacja? Shocked Dziękuję. Embarassed Ciekawe który to ten awatar, czyżby obecny? Twisted Evil

Cytat:
zdemaskowałem was pseudoonaniści

O, a tego nie kojarzę. Za pierwszym razem przeczytałam "pseudomarillionaniści", w sumie na jedno wychodzi. To mi się podoba.

I kto dał Xaviego w debiucie roku? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Fenderek/Daga Roku 2011
Daga- bo zabawnie by było gdyby daga została Fenderkiem Roku Twisted Evil

2. Największy nołlajf forum 2011
Mefju. Jak usłyszałem, ze będzie robił wykresy do listy tego ile dał komu punktów w QW to umarłem.

3. Mistrz Ciętej Riposty 2011
kater- jeśli jest w formie i nie spamuje bez sensu

4. Najinteligentniejszy User Ever Forum 2011
Incubus- nic dziwnego, jeśli pozżerał wszystkie rozumy...

5. Debiutant/ka 2011
agusiaa_w- ale generalnie posucha; myślałem jeszcze o "Obiedzie"
[tu przyznam zaskoczyliście mnie- choć przyznam że nie czytałem wcześniej uważnie- i okazało się, że pula jest dużo szersza i obejmuje kilka miesięcy których nie brałem pod uwagę i w efekcie mam jeszcze większy ból głowy jeśli chodzi o drugą turę...]

6. Pierwszy Avatar Forum 2011
A niech ma ytron za to swoje dziwne poczucie humoru... Wink

7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011
Najgorszy- Mefju; nie jestem w stanie wysłuchać do końca rzeczy jakie on wrzuca w QW
[sorry Mefju Wink ]
Najlepszy- Maciej, co edycję daję mu sporo punktów, nie wiem czy nie prowadziłby w takiej klasyfikacji jeśli chodzi o moje głosy...

8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2011 na Forum
"Zawoloawany"
[potem w ostatniej chwili zmieniłem na "szpan"]

9. Człowiek Roku 2011
Bizon- za to, ze mu się chce te zabawy prowadzić...

10. Czarna Owca Forum 2011
Incubus- myślałem, zeby podejść do tej kategorii humorystycznie, ale przy tym bucu się nie da

W ogóle, tak jak pisałem wcześniej, kilka rzeczy mi głosy innych przypomniały. I głosy w drugiej turze mogą (ba, będą!) być zupełnie inne niż w pierwszej... Bo jednak kilka memów, zdarzeń czy faktów gdzieś tam umknęło... Wink
Od razu też zaznaczę, ze głosując na Najgorszy Gust głosuję generalnie na Gust Najtrudniejszy Dla Mnie do Zrozumienia Wink Więc sorry Mefju, ale czasem mam wrażenie, że na innej częstotliwości słuchamy i zupełnie inne rzeczy do nas docierają Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Paź 04, 2011 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
zagłosowałem na Agusię, żeby nie płakała że jej nikt nie lubi

Laughing myślisz, że nie mam większych powodów do płaczu? Razz
ale dziękuję Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najinteligentniejszy User Ever Forum 2011
Incubus- nic dziwnego, jeśli pozżerał wszystkie rozumy...

Laughing

Cytat:
Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011
Maciej, co edycję daję mu sporo punktów, nie wiem czy nie prowadziłby w takiej klasyfikacji jeśli chodzi o moje głosy...

Jeśli chodzi o QW to na mojej liście prowadzi. A to mają być dwa głosy w tej kategorii czy chodzi o to, że najlepszy i najgorszy jednocześnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto mnie podał do najlepszego gustu, bo prawie spadłam z krzesła jak to zobaczyłam ahahah. Laughing Laughing
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
komentarze mefju nawet nie musza być podpisywane Laughing wystarczy wyciagnąć te najdluzsze Cool



Twoje tym bardziej. Razz Wystarczy wyciągnąć te w których nigdzie nie ma wielkich liter, albo są w śladowych ilościach. Cool


A tak w ogóle to Fenderek pokazał właśnie jaka z niego cicha woda wobec mnie. Laughing Na forum publicznym wydawać by się mogło, że nic do mnie nie ma bo i spejalnie tego widać, ale gdy przychodzi co do czego i gdy tego już nie widać no to pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Cool Laughing I w sumie odgadłem jego komentarze do mojej (nie)skromnej osoby, choć bardziej to mi Atrus do nich pasował.
A co do tych wykresów... to taki trochę fail z jego strony bo mnie ich sporządzenie zajęło raptem kilka minut. Razz Tak, TYLKO kilka minut! Wink


Aha, ja też swoje głosy niedługo odtajnię. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
whoatemydinner (najgorszy gust) - słabo znam gusta tego forum, ale przypomniało mi się, że oba twoje QWizyjne kawałki całkowicie mi się nie podobały. Miałeś być też w debiucie, ale zagłosowałem na Agusię, żeby nie płakała że jej nikt nie lubi. Wink

Mało komu się podobały (nawet mnie już zbrzydł tamten cover), więc nie mam nic przeciwko nominacji w tej kategorii. Cool

Ale pamiętajcie, na kogo oddać głos w tej turze w kategorii debiutu. Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, żeby nie było do mnie pretensji że nie umiem Wam pewnych rzeczy powiedzieć prosto w twarz. Razz


1. Fenderek/daga roku 2011 - na tytuł Fenderka roku myślę, że spokojnie zasługuje Bizon. Ci dwaj panowie są tu pod wieloma względami po prostu nierozróżnialni. Smile Na tytuł dagi roku zasługuje... no nie wiem, wydawało mi się, że daga swojej naśladowczyni tutaj nie ma, choć z drugiej strony ta/ten gosiakn mi się dość często rzuca w oczy. Taka wierna psiapsióła dagi no więc niech ma no. Razz


2. Największy nołlajf forum - Bizon. Mógłby być jeszcze Fenderek bo jest tu ciut dłużej niż Bizon, no ale to jednak Bizon ma więcej postów, najwięcej na forum i codziennie produkuje co najmniej 20 kolejnych... i tak już przez ponad 7 lat. Razz No a co więcej Fenderek ma już żonę, a Bizon nie ma nawet pracy(wiem, przykro o tym pisać, no ale jakieś argumenty podać trzeba Razz), więc... no a co więcej - nie wiem jak jest w przypadku Fenderka, ale taki Bizon to nawet gdy ma u siebie gości to nie potrafi powstrzymać się od zaglądania na forum. Razz No i jeszcze to prowadzenie zabaw. Wink
A taki niby samozwańczy nołlajf zwany katerem to nawet startu do nich nie ma. Razz Od FenderkoBizona jest dużo młodszy stażem... po prostu. Razz
Jeszcze o NARze myślałem, ale... no ten sam przypadek co kater. Wink Dwukrotnie krótszy staż od BizonoFenderka. Wink

3. Mistrz Ciętej Riposty - shamar? Nie no bądźmy poważni, nie będę w tej kategorii głosował na kogoś kto jest bucem. Bo można być mistrzem ciętej riposty i jednocześnie być normalnym nie? Wink No ale niech będzie jeszcze raz ten Bizon. Wink W końcu mnie już pary razy zaciął tak, że nie byłem w stanie mu już nic inteligentnego przygadać a wkurwiać się nie chciałem bo nie wypadało. No mógłbym dać jeszcze katera, ale skoro nominuję Bizona już w trzeciej kategorii to niech już ten koleś ustanowi jakiś rekord z tym związany. Razz

4. Najinteligentniejszy User Roku 2011 - tutaj wątpliwości nie mam! Ytron! Razz Zaimponował mi szczerze swoimi wywodami na temat UFO, kosmitów i innych paranormalnych pierdół. Wink A po takim wesołku jak on to bym się tego nie spodziewał. Jeszcze myślałem o Misiu, ale zwyciężył ytron ponieważ on prócz tego że jest inteligentny to do tego jeszcze zabawny. Misiu jest tylko inteligentny i nic więcej, a poza tym niestety nie zgadzam się z jego poglądami zarówno na zjawiska paranormalne jak i na politykę chociażby. Z tego drugiego powodu nie nominuję też Fenderka, choć w sumie by na taki tytuł zasługiwał.

5. Debiutant 2011 - Ktozajebałmójobiad
! Czy to trzeba uzasadniać? Wink No jak burza zasypał nasze forum całą masą ciekawych wywodów w różnych tematach(i to w dzień po rejestracji zaledwie!) a potem jeszcze QW. No i wrzuca ciekawe kawałki, widać też że gusta mamy w miarę podobne no i odpowiada mi jego poczucie humoru. Wink

6. Pierwszy avatar forum - Ytron - no ten jego gadająco-latający dekiel jest po prostu śmiechowy i już. Razz

7. Najgorszy/Najlepszy Gust na Forum - zacznę może od najlepszego: jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało to jednak najlepszy gust, tzn. najbardziej zbieżny z moim ma zinger. I mimo że olewa sobie notorycznie QW i zawodzi nasze oczekiwania to jednak mojego zdania to o nim nie zmieni no bo jaki jego dyscyplina może mieć wpływ na jego gust? Wink
Zaś co do najgorszego... myślałem, że nie będę musiał takiej osoby szukać ani wyróżniać bo aż tak do muzyki nie podchodzą by komuś serio zarzucać kiepski gust. Ale jeśli już no to Wiciu. Bazuję na tym co wrzuca do QW, Najlepszych Płyt oraz jak głosuje. Niektórych z jego pozycji się wstydzę od innych robi mi się zdeczka niedobrze. Ale toleruję to co lubi.

8. Mem/Podpis Roku 2011 - Chciałem głosować na "Lot w ciula" ale to się zaraz ludziom chyba przejje, a takie Dwa odbyty zamiast uszu to jeszcze powiewają świeżością(matko normalnie brzmi to jak jakiś oksymoron Laughing), więc to na nie leci mój głos. Zaś jeśli chodzi o podpis roku(żądam aby tam odbyło się osobne głosowanie i osobno były liczone głosy na podpisy!) no to mój głos leci na Steve'owi Hogarthowi się już nie chce(podpis Fenderka).

9. Człowiek Roku 2011 - no dobra tu już sobie pozwolę zagłosować na katera. Razz W końcu robi zajebiste okładki do QW i avatary.

10. Czarna Owca 2011 - tutaj wybór prosty i oczywisty! SHAMAR! Mnie może i nic nie zrobił i ja spięć z nim nie miałęm, ale kurwa to co on notorycznie wyczynia, jak się kretyńsko zachowuje wobec innych to się po prostu w pale nie mieści! A to co narobił podczas ostatniego finału QW to już apogeum jego delikatnie mówiąc - głupoty! Dziwię się administracji że się z nim jeszcze tak patyczkuje, bo on już powinien już chyba z conajmniej 10 razy dostać bana!
Jeszcze o goacie myślałem, tym bardziej, że w przeciwieństwie do shamara to on również i do mnie się dobierał, no ale on już od dawna jest zbanowany.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stałem się cichą wodą Mefju Cool
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wobec Mefju.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha

To zmienia postać rzeczy.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
Bizon napisał:
komentarze mefju nawet nie musza być podpisywane Laughing wystarczy wyciagnąć te najdluzsze Cool



Twoje tym bardziej. Razz Wystarczy wyciągnąć te w których nigdzie nie ma wielkich liter, albo są w śladowych ilościach. Cool




wysylajac glosy specjalnie zmieniam nieco styl pisania, zebym nie byl łatwo rozszyfrowalny, wiec iloscią małych i wielkich liter w tym przypadku nie ma co sie sugerowac Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno już wiem. Gdy się nie bierze udziału w Queenwizji, to się przestaje tu istnieć. I nawet lepiej Cool
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, Dunder, to Ty żyjesz?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Jedno już wiem. Gdy się nie bierze udziału w Queenwizji, to się przestaje tu istnieć.

Największy Sherlock 2011
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zupelnie jak z facebookiem...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najinteligentniejszy, z najlepszym gustem - cały ja! Biedny Xavi musiał sobie osiem nowych kont założyć.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:

9. Człowiek Roku 2011
Xavi
komentarz: bo rox.


Embarassed
(ej to oznacza zawstydzenie, a nie jak tu podają oops, że wpadka, heloł ej)

Może ja coś skomentuję bo wysłałem dadze tylko propozycje. W sumie robiłem to dość na szybko i niezbyt niektóre rzeczy przemyślałem, co mi tam do łba wpadło. Także:

1. Fenderek/Daga Roku 2011 - Bizon

żeby zwiększyć jego szanse na jakieś jego rządzenie na tej stronie bo raczej na to zasługuje, mod jak mało który by z niego był. Oprócz tego, że się czepia czasem o byle co :>

2. Największy nołlajf forum 2011 - Kater

naprawdę się napracował na ten tytuł, gratulacje. W sumie od razu jak słyszę słowo nołlajf to mi się kojarzy av katera.

3. Mistrz Ciętej Riposty 2011 - Kater

no niby jak ytron dojebie to nie ma przebacz, ale znowu wysiłek całoroczny zadecydował, bardziej równomiernie zostały tu rozłożone akcenty. Ja nawet udawałem kiedyś w szkole styl katera, żeby być fajnym, wiadomo nie udało mi się to dość dobrze.

4. Najinteligentniejszy User Ever Forum 2011 - Fenderek

bo słucha NAJINTELIGENTNIEJSZEJ muzyki ever, no i pojedynki 'długo-dystansowe' z Fenderkiem i wygranie jej to prawie jak cud. Po prostu - prawie zawsze ma rację, oprócz tego, że nie lubi post-rocka, no nic.

5. Debiutant/ka 2011 - whoatemydinner

za onanizmy Sufjanowe przede wszystkim, no ale ogółem z nowicjuszy (choć ja podobno też nim jestem) wnosi chyba najwięcej. Bracika nie wliczam bo to troll.

6. Pierwszy Avatar Forum 2011 - Faraday (The Bends)

no niby ytron na 1-wszym chyba jednak powinien być, ale dziwne, że nikt nie umie docenić genialnego w swej prostocie avka, dopiero po nim uznałem, że okładka Radiowyjców jest durna.

7. Najgorszy i Najlepszy gust muzyczny na Forum 2011 - Najgorszy - Annuaki, Najlepszy - NAR

no zadecydowało to jak bardzo gusta zbieżne są z moimi. Bracika nie liczę bo to jest aż chore. Ale NAR to niemal mój klon. Atrus, kater, lemur i inne kręgi miałyby szanse, ale za mało fapczą to Tjaterów, no przykro mi. Zresztą różne małe pojedyncze rzeczy zadecydowały o wyższości NARa. Z Annuakim nie łączy mnie w sumie nic, na QWzjach praktycznie zawsze się nawzajem jedziemy w komentarzach, no po prostu całkiem inny świat, choć nie uważam, że słucha samego dziadostwa. Podobnie z Mefju, no ale to taka zbytnia oczywistość ;p

8. Najbardziej Hot Złota Myśl/Słowo/Podpis 2011 na Forum - 'Kręgi Atrusowe'

no raczej temu, że moje, no ale właśnie te określenie wprowadziło historyczny podział na stronie na dwa obozy, które się wzajemnie biczują swoją muzyką. trzeba to jakoś wyróżnić.

9. Człowiek Roku 2011 - ytron

no niby powinienem tutaj odliznąć się NARowi i nie ukrywam, że to osoba, którą chciałbym poznać jako pierwszą z tego forum dość dobrze, ale z drugiej strony on też ma już jeden głos, a nie ma go ytron. Człowiek zjawisko, totalny absurd, ale sądząc po tym co pisał chociażby o ufolach to niesamowicie bystry. Człowiek zagadka i w ogóle fascynuje mnie. Najlepsze komentki w QW, a to przeca dość dużo na tym forum znaczy.

10. Czarna Owca Forum 2011 - Shamar

największy troll jakiego poznałem w internecie. [/b]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek