FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Album, do którego najczęściej/najrzadziej wracamy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:04 pm    Temat postu: Album, do którego najczęściej/najrzadziej wracamy Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie.

Jeśli chodzi o mnie, to najczęściej wracam zdecydowanie do Queen II. Intro w postaci procesji i Father To Son to miód dla uszu. Potem już leci, bo wszystko pięknie tworzy całość i zanim się zorientuję jestem już przy Seven Seas Of Rhye. To jest chyba jedyny album, który jestem w stanie przesłuchać od początku do końca bez omijania ścieżek, mało kiedy słucham pojedynczych utworów z tego albumu. Zawsze traktuje go jako jeden wielki utwór. tak btw, kiedy przesłuchałem ten album po raz pierwszy, nieco się pogubiłem z tytułami - kasety nie mają ponumerowanych ścieżek hehe.

Natomiast najrzadziej wracam do albumów z lat 1982-1986, aczkolwiek część pojedynczych utworów z tego okresu bardzo lubię.

O Flashu chyba nie ma sensu się rozpisywać Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Sro Cze 06, 2012 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANATO. W sumie jedyny album do którego wracam w ogóle. Queen II tylko do Metal Sluga a i tak rzadko. Pozostałe płyty zdarza mi się puszczać, jak mam ludzi w mieszkaniu i wypada im włączyć jakąś akceptowalną muzykę.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Tangerine Dream



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 106
Skąd: Strawberry Fields

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. Innuendo. Za każdym razem odnajduje coraz to nowsze dźwięki. Właściwie to chyba tylko on.. Później jest The Miracle i Queen I
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:17 pm    Temat postu: Re: Album do którego najczęściej/najrzadziej wracamy Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
O Flashu chyba nie ma sensu się rozpisywać Wink

Spoglądając na statystki z last.fm spostrzegłem, że Flasha słucham w całości częściej niż The Works czy A Kind Of Magic Smile
Ten ostatni jest na pewno płytą z regularnej dyskografii po którą sięgam najrzadziej.

Najczęściej wracam do Hot Space. To chyba nie powinno nikogo dziwić.
Po nim jest doceniony bardziej w ostatnich latach News Of The World. Brudny, suchy ale strasznie porywający, mający tak naprawdę jeden słaby punkt IMO w postaci chaotycznego Sheer Heart Attack.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Żbik88



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 573
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietny temat bardzo osobisty dawno takiego nie bylo

Jeslu chodzi o mnie to zalezy na ktora dekade mam faze. Zawsze rozdzuelan to na pol. Gdy mam faze na 70 nie sluchalne sa dla mnie lata 80 i na odwrot. Tak wiec majac faze na lata 70 najczesciej wracam do albumu Queen II jako do calosci. Na drygim miejscu postawil bym na debiut.

Co do lat 80 bezwzgladnie najczesciej wracam tak jak kolega Mandey do Hot Space. Pozniej postawilbym na moj ulubiony album czyli The Miracle, ale znacznie mniej kreci sie w odtwarzaczu niz HS.

Narzadziej wracam do Made in Heaven - slucham tyllo raz z okazji zimy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytą, do której najczęściej wracam, jest zdecydowanie A Day At The Races. Album pełen perełek, od Tie Your Mother Down po Teo Torriatte. Ale, co ciekawe, nie jest moim ulubionym albumem - ten tytuł należy się chyba mimo wszystko Sheer Heart Attack. Jednakże uważam ADATR za bardziej przystępny i sięgam po niego dosyć często, czy to jako tło czy muzykę, którą bardzo warto posłuchać, by się popodniecać zajebistością Queen. Cool

Najrzadziej to słucham raczej na pewno Flasha i The Works. Chociaż The Game też jakoś często nie gości u mnie w odtwarzaczu...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej (kilka razy w roku) to wracam do mojej autorskiej 2-dyskowej składanki „Queen – The Rocks by Lesheq” Smile z taka setlistą Very Happy

1.Ogre Battle (BBC)
2.Stone Cold Crazy
3.Dead on Time
4.Modern Times of RR (BBC)
5.Hitman (instrumental)
6.Princes of the Universe
7.Great King Rat
8.Flick of The Wrist
9.Action This Day (live at MKB 82)
10.Its Late
11.Now Im Here/Dragon Attack (live in Montreal 81)
12.Liar (live at HO 75)
13.Headlong
14.Robbery
15.KYA + Flash/Hero (live in Montreal 81)
16.Silver Salmon
17.Hammer To Fall (live in Budapest 86)
18.Tenement Funster
19.Prophet Song
20.WWRU fast (live)
21.Let Me Entertain You
22.Rock It (live in Tokio 81)
23.Staying Power (live at MKB 82)
24.Son and Daughter (BBC)
25.Sheer Heart Attack
26.Fat Bottomed Girls (live in Paris 79)
27.Tie Your Mother Down (extended version)
28.I Want it All
29.White Man (live in Houston 77)
30.Brighton Rock (live in Chicago 7Cool


ze studyjniaków najczęściej zaś do Queen II i Jazz (ze 3-4 razy w roku w całości) a najrzadziej do Works i AKOM. Tak ogólnie to staram się nie za często słuchać Queen, przez co jak już po raz kolejny odpalam np. Jazz, mam cudowne doznania. W sumie tylko Q,Q II, SHA, Opera, Races, Jazz i Innuendo jestem w stanie słuchać od początku do końca z przyjemnością, pozostałe płyty zawierają już gorsze momenty, które zazwyczaj opuszczam.

Natomiast nie zdarzyło mi się jeszcze by z własnej woli przesłuchać sobie WWRU czy Champions z płyty studyjnej, po prostu nie mogę Very Happy

Oficjalne koncertówki leżą na półce, już dawno porobiłem z nich ( w połączeniu z bootlegami rzecz jasna) idealne dla mnie kompilacje np. "Live 73-79", "Battles for Tokio" czy "Great Medleys" lub "Made in USA"
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej zdecydowanie ANATO. Potem QII, SHA albo Innuendo. Reszta sporadycznie, raczej pojedyncze rzeczy niż całe płyty.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Miracle.
Tak mi last.fm powiedział. Razz
_________________
Last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queen II i ANATO - jedyne dwie plyty, do ktorych faktycznie wracam 'dosc' czesto, znaczy raz na kilka tygodni. pozostale to raczej jak mnie najdzie...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz będzie draka, że tu się nie docenia Queen.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez doceniam Razz ale zajebistej muzyki w domu mam tak duzo, ze niestety musze dzielic swoj cenny czas Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam też. Nie. Doceniają.

A jeśli chodzi o mnie - to ostatnio bardzo rzadko słucham queenowych płyt w całości. Czasem, np. jak coś/ktoś mnie zdenerwuje, leci sobie Death On Two Legs. Najczęściej nie leci wcale ani ANATO, ani Queen II, a debiut i NOTW. Lubię sobie też zapuścić MIH raz na czas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęsciej : ANATO i Queen II
Najrzadziej : MiH, Queen
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, pojawila sie opcja najrzadziej xD hmm no generalnie do the works, a kind of magic czy made in heaven wracam tylko przy okazji wielkich odsluchow lub odsluchow calej dyskografii jak mnie najdzie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie najczęściej wracam, wbrew pozorom, nie do Innuendo, lecz do ANATO i QII. Z kolei najrzadziej do odtwarzacza wędruje chyba The Works - o Flashu w tej chwili nie wspominam, bo w całości wytrzymałam go może ze 3 razy, a i pojedyńcze utwory zdarza mi się słuchać nieczęsto/wcale.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
o, pojawila sie opcja najrzadziej xD

Przecież ona pojawiła się wraz z pojawieniem się tematu Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najrzadziej to The Works, Hot Space i Flash Gordon. W tych dwóch ostatnich to nawet nie bardzo kojarzę kawałki.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 3:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej wracam do Sheer Heart Attack ,Queen II,Innuendo i The Miracle(głównie dla I Want It All i Breakthru) Smile

Kater a o co chodzi z Queen II i Metal Slugiem? Do grania w tą grę puszczasz Q II? Razz
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 4:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej- QII, ANATO, SHA, Jazz, chyba w takiej kolejności. nie za bardzo rozumiem, czemu na tej liście nie ma ADATR- muszę chyba wrócić Wink

Natomiast zdecydowanie ostatnia płyta jakiej słuchałem w całości, od początku do końca, bez przewijania- ANATO.

Najmniej chętnie wracam do Works, AKOM i Flasha- praktycznie w ogóle i nie uważam, że cokolwiek tracę. Hot Space depcze im po piętach.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pafnucy napisał:
Kater a o co chodzi z Queen II i Metal Slugiem? Do grania w tą grę puszczasz Q II? Razz


Tak. Znaczy właściwie tylko czarną stronę.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fankado



Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 59
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż najrzadziej to zdecydowania Flash . jakoś nie mogę znieść tej płyty . słuchałam jej raz i nie zamierzam wracać . a oprócz tego nie lubię też AKOM i Works .
najczęściej ANATO .to moja ulubiona płyta , potem Innuendo i debiut Wink
_________________
Spread your wings and fly away with me.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej Made In Heaven, Innuendo, The Miracle, The Game i Hot Space raczej a najrzadziej to hm...Flash zdecydowanie
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
nie za bardzo rozumiem, czemu na tej liście nie ma ADATR- muszę chyba wrócić Wink


oj zapomniałem zupełnie o niej , choć to moja ulubiona płyta Embarassed , czyli do niej jednak najczęściej wracam Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej to wracam do SHA i ANATO. Potem QI i QII.
Najrzadziej zaś słucham HS i The Miracle.

Kiedyś podobnie jak już ktoś tu wspomniał też dzieliłem muzykę Queen na dekady i w zależności od tego na którą z nich miałem fazę to płyt z tej drugiej praktycznie nie ruszałem i ciężko mi było stwierdzić, do których płyt wracałęm najcześciej... A zresztą nie, wróć! Co ja gadam... przecież w czasach gdy miałem te sinusoidalne fazy to ja jeszcze większości płyt Queen w ogóle nie posiadałem, więc wracać to ja se mogłem jedynie do pojedynczych kawałków a nie całych płyt. Laughing Ale tak się też ciekawie złożyło, że te dwa okresy zostały niemalże idealnie dobrze podzielone na GHI i GHII. Smile Tak więc miałem tak, że jak miałem fazę na lata 70-te to przez kilka tygodni w moich odtwarzaczach gościło GHI, a jak na 80-te to GHII tylko i wyłącznie. Razz GHIII prawie nigdy nie ruszałem. Jak dla mnie był i jest na niej straszny bałagan kompozycyjny.

Ale era tych podziałów w moim życiu już dawno przeminęła i teraz wracam praktycznie tylko do seventisów. Tzn. stamtąd płyty jestem w stanie przesłuchiwać w całości. Z ejtisów to tylko wybiórczo pojedyncze kawałki, bo niestety na każdej płycie są jakieś potworki, które mnie drażnią. Z ejtisów w całości jeśli już to udaje mi się przesłuchać chyba tylko AKOM.
Jeszcze odnośnie ejtisów to w przeciwieństwie to wielu z Was ja mam jakieś dziwne zboczenie na punkcie Flasha. Razz Ale też w całości tej płyty prawie nie odsłuchuję bo niektóre kawałki są wtórne i powtarzają się w nich motywy z innych. Niektórych to ja nie potrafię od siebie odróżnić.

O i byłbym zapomniał o najntisach - no tu częściej wracam zdecydowanie do Innuendo, choć i tego nie jestem w stanie przesłuchać w całości, bo takiego "I Can't Live With You" to wręcz nie znoszę, a TATDOOL'em to ja już po prostu rzygam! O i jeszcze ten żałosny sHitman, czyli typowy kawałek o niczym! Poza tym to płyta o zbyt dużym stężeniu emocjonalnym i trzeba się dobrze wpasować w nastrój by być w stanie odsłuchać jej w całości. MiH to samo, a takiego 'Track 13' to ja się po prostu boję, zwłaszcza tego co jest w 13:29. Aczkolwiek czasami ja sobie ten fragment zwyczajnie przewijam. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całej płyty queen to chyba z pół roku temu słuchałem. a nie, na dwa dni przed sylwestrem sobie Innuendo puściłem. no to w sumie i tak pół roku wychodzi.

jak już wracam to ANATO i chyba Jazz o dziwo. Tego drugiego nie wielbię, ale słucha się go po prostu zajebiście. Później pewnie QII i Innuendo. Ale to drugie to nie w całości, bo takiego Hitmana to już zdzierżyć nie mogę. dalej SHA i ADTR.
Reszty płyt nie słuchałem już całe wieki. Jak coś puszczam to zazwyczaj jest to Breakthru z teledyskiem, albo inne rzeczy do których mam sentyment jak Miracle, Scandal, YDFM czy Headlong. Z teledyskami oczywiście.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęsciej do Innuendo, najrzadziej do - fleeeeeesszzzz oooo, sejwior of di juniwersje
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2011 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
fleeeeeesszzzz oooo, sejwior of di juniwersje


Nie mniej ten okrzyk to im wyszedł zajebiście, jest krótki i treściwy, właściwie starcza za cały film. Gdyby do niego ograniczała się cała płyta Flash Gorgon, to byłaby na równi z QII. Very Happy
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Sro Sie 03, 2011 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:

Nie mniej ten okrzyk to im wyszedł zajebiście, jest krótki i treściwy, właściwie starcza za cały film. Gdyby do niego ograniczała się cała płyta Flash Gorgon, to byłaby na równi z QII. Very Happy


A nie ogranicza się tylko do filmu?Wink
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Sie 03, 2011 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło chyba o ograniczanie się do okrzyku, a nie filmu Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek