FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dlaczego na Forum Queen nie docenia się zespołu Queen
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 12:32 am    Temat postu: Dlaczego na Forum Queen nie docenia się zespołu Queen Odpowiedz z cytatem

Słucham sobie z Aią (pamięta ktoś tę osobę?) koncertu z Milton Keynes, wcześniej przy winku pochłonęliśmy Montreal... Wspólna refleksja (po raz wtóry) - jakiż to genialny zespół! Jakaż wspaniała muzyka! Cud na ziemi, która kazał nam być ludźmi.

Cieszymy się każą chwilą obcowania z tą nutą...

--

A na Forum?

Borsuk... Żenada... Chłam... Plastik.

Powiem szczerze, że za gówniarskie teksty obrażające Maya (vide Borsuk), byłbym w stanie strzelić pysk - poważnie. Zastanawia mnie coś innego - jak to możliwe, że na forum miłośników zespołu tak wiele nienawistnego języka względem twórczości zespołu, tyle żaru wobec działalności Maya i Taylora.

?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cud na ziemi, która kazał nam być ludźmi.


Co?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, chłopaku...
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie parę słów:

refleksja, zażyłość, więzi, pokrewieństwo kulturowe, pokolenie, sentyment

Wystarczy? Winno wystarczyć, by zrozumieć wypowiedź na górze ekranu.

PS. Piszemy z Aią z jednego komputera, stąd zbitka sensu i czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, ja bardziej bym powiedział, że queen jest ignorowane niż jakoś szczególnie obrażane.

ale od zakonczenia survivorów praktycznie nie zaglądam do Ogólnego więc możliwe, że wyszła jakaś nowa składanka albo Brian wystąpił w reklamie z pepsi i britney i KLIKA znowu złapała bulwersa.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że na nagrał kawał legendarnej muzyki, w tym kilka najważniejszych płyt w historii rock&rolla nic nie znaczy...


Ale co tam... Nie ma to, jak wypomnieć reklamę Pepsi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z Borsukiem? Właściwie mam więcej pytań, ale to mnie najbardziej męczy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie wystąpił w reklamie ;d

tak nagrał te płyty, ale zrobił to kilkadziesiąt lat temu i jednak po pewnym czasie nudzi się podniecanie tym samym na okrągło. Ludzie chcą czegoś nowego. dvd, niewydanych utworów (no bo queen jest zespołem martwym więc na nic nowego nie mogą liczyć), koncertów. Poza tym stosunek do fanów jest dość średni co raczej nie polepsza sytuacji. Zatem ludzie zaczynają się bulwersić i piszą o borsukach i lady gadze, gdyby zespół inaczej się zachowywał względem nich to i fani by nie kurwili co chwila. Myślę że ANATO, QII, Millionaire Waltz czy Bijou jest nadal uwielbiane przez forumową większość, bez znaczenia czy nagrał to wielki Brian May czy Stary Borsuk.
znaczy tak myślę, bo całe szczęście Queen nie jest moim ulubionym zespołem więc mogę się spokojnie cieszyć ichnimi starociami nie przejmując się borsukami i kolejnymi składankami.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój drogi, May nie jest instytucją rządową, ni czymś co można nazwać czymkolwiek na Twoich usługach. Zrozum to.
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POSTARAM SIĘ
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 3:18 am    Temat postu: Re: Dlaczego na Forum Queen nie docenia się zespołu Queen Odpowiedz z cytatem

krs napisał:

A na Forum?

Borsuk... Żenada... Chłam... Plastik.


Brian May = Borsuk ! Czy w tym jest coś obraźliwego ? To po prostu tymczasowo nadany mu lekko sarkastycznie pseudonim odpowiadający jego pozamuzycznym zainteresowaniom Smile Co więcej, został on recypowany przez sporo osób piszących o polityce wydawniczej QP. Na takiej samej zasadzie można by uznać, że ktoś, kto nazywa przykładowo B. Dickinsona z Iron Maiden „Lindberghiem” ( z uwagi na jego lotnicze zainteresowania) też go obraża.

Poza tym wyrażane na niniejszym forum krytyczne komentarze dotyczą tylko polityki wydawniczej QP, której poziom od wielu już lat jest permanentnie zaniżany. Gdybyśmy nie uwielbiali muzyki Queen, nie byłoby tego forum ani emocjonujących dyskusji na różne tematy. Jednakże niezależnie od faktu, że w opinii wielu z nas Queen był (jest) najlepszym zespołem w historii, pewien krytycyzm wobec jego dokonań jest potrzebny. Tak więc „jedziemy” trochę po decyzjach podejmowanych przez Borsuka i spółkę, bo są one często niezgodne z wcześniejszymi zapowiedziami samych muzyków, nieracjonalne, przejawiają się wtórnością (wydać to samo sto razy) czy wręcz lekceważeniem oddanych fanów.

Oczywiście QP ma prawo robić, co zechce, ale widząc, że robi to w tak miernym stylu (w porównaniu do innych artystów), my jako odbiorcy muzyki mamy pełne prawo do oceny tych działań. Nie wiem też, skąd argument o nienawistnym języku względem twórczości Queen, skoro wszyscy jaramy się tutaj ich starymi płytami i działalnością koncertową. Zbyt może emocjonalne wypowiedzi dotyczące faktu niewydania wspaniałych archiwalnych koncertów to właśnie taki krzyk rozpaczy fanów wynikający z tego, że życzą oni zespołowi jak najlepiej i chcą, by w dalszym ciągu odnosił sukcesy (choćby poprzez pokazanie światu, jak ongiś grał na żywo)

W sumie z uwagi na to, że Borsuk jest jednostką wybitną (człowiek renesansu), można by go nazwać w kontekście pozostałych zainteresowań Kopernikiem lub Cameronem. [b]Ale został Borsukiem, bo jest przecież całkiem kudłaty no i odrobina szydery nie zaszkodzi. Tak więc dopóki polityka wydawnicza QP będzie na obecnym poziomie, Brian będzie coraz częściej nazywany Borsukiem i nic tego procesu nie zatrzyma Laughing


krs napisał:


Powiem szczerze, że za gówniarskie teksty obrażające Maya (vide Borsuk), byłbym w stanie strzelić pysk - poważnie.


Ależ z Ciebie brutal więc na uspokojenie odrobina poezji Very Happy

Choćbyś w gębę strzelał z hukiem
Brian był i jest Borsukiem
Very Happy
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 5:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobała mi się Twoja wypowiedź, więc z sarkazmu zejdę w stronę 'dziadowskiej' groteski:

Kto nie był ni razu człowiekiem
temu człowiek nic nie pomoże

PS. Równanie Maya z QP jest, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalne.
PS2. W dupie mam stosunek fanów Iron Maiden do wokalisty ich 'ukochanego' wokalisty'. Od fana Queen wymagam więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrobina tolerancji.Dlaczego masz w dupie stosunek fanów IM do ich wokalisty? Tak pytam bo akurat lubię posłuchać Iron Maiden, a nawet mam wszystkie płyty. A czego wymagasz od fana Queen?
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 9:48 am    Temat postu: Re: Dlaczego na Forum Queen nie docenia się zespołu Queen Odpowiedz z cytatem

krs napisał:


A na Forum?

Borsuk... Żenada... Chłam... Plastik.



I cały kosmiczny żart polega na tym, że to pada właśnie na FORUM QUEEN ! tadam. Nie na forum Onetu, gdzie smarki wypisują bzdety o pedałach tylko na forum... jakim? Queen ! tadam 2. Czyli w miejscu gdzie ludzie (tak podejrzewam) znają milion razy lepiej muzyke Queen niż bakłazany interiowo-onetowo-redtubowe. Czyli... krytyka konstruktywna lub sredniokonstruktywna nie ma nic wspolnego z bezmyslnym obrazniem.
Zresztą jak się kase nabija zespołowi od lat (czyt. fani) to mają prawo być wk...ieni kiedy nie dostają tego co im się obiecuje.

Fanfary... kurtyna... wylane wina
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tangerine Dream



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 106
Skąd: Strawberry Fields

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurcze... Możliwe, że każdy ma wielki szacunek do Briana za to co zrobił podczas działalności zespołu, no ale nie oszukujmy się później zaczął odcinać kupony od marki.. I to nie od trzech, dwóch lat tylko o wiele większego czasu. Fajne jest to, że dajmy na to wydając takie remastery w raz z Rogerem być może twórczość Queen pozna więcej osób, ale jako, że zespół ma o wiele większą liczbę fanów, niech pomyśli o tych osobach które świetnie znają dyskografię Queen i czekają na nowe wydawnictwo, dajmy na to choćby z niewydanymi demami zespołu, bo z tego co się tu mówi, zostało sporo materiału.

I dochodzimy tu do głupiej sytuacji, ponieważ każde nowe wydanie zespołu jest odbierane sceptycznie i jako jeden z tych który czeka na nowe wydawnictwo z "nowymi" utworami naprawdę mogę powiedzieć że tracę wiarę, pomimo tego co Pan Borsuk z Panem Rogerem na pracy nad nowym materiałem mówią. Coraz mniej w to wierzę naprawdę..

I nie jest tak, że tylko na tym forum się tak mówi dajmy na to, na temat Briana. Na wielu innych stronach z tego co wiem, można usłyszeć negatywne komentarze w stosunku do tego co robi pod marką Queen. Naprawdę my wszyscy sobie tu zdajemy sprawę z tego co zrobił jak wiele wniósł do muzyki, ale on wciąż żyje, non stop widzimy jego działania, no a skoro jego wyborem jest szarganie swojej reputacji to już inna sprawa. Może poprawi swoją renomę właśnie nowym albumem czy podobnym, ale póki co jest jak jest, a jest nieciekawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekko spaczony tytuł tematu...
Docenianie Queen jako zespołu, a tego co robi dwójka ciuli ze spuścizną jaką pozostawili po sobie wraz z dwójką innych kolegów zaprawdę dziś żenuje.
Bo jak tu się nie wkurwiać kiedy widzi się najnowsze dodatki do remasterów, któryś tam raz podane pod inną postacią? Mają w cholerę zaległości, obiecanych zaległości a oni nadal pakują starocie w nowe opakowania. Gdzie koncerty DVD z lat 70tych, Budapeszt, trzecia część klipów?
Jeśli myślą, że wyjdą raz po raz do ludzi, do jakiegoś programu w TV i się pośmieją szyderczo (zwłaszcza Roger), pograją z kimś gościnnie i ludzie będą padać na kolana z zachwytu to się mylą. Czas siąść na dupę i popracować nad rzeczami, które warto wydać bo i my fani będziemy zachwyceni i oni nabiją sobie w kabzę kupę kasy. No ale jak komuś mózg od starości zaczyna się lasować to nie dziwota, że podejmują takie kroki jakie mamy okazje podziwiać.
Twisted Evil

May więcej obiecuje ale mnie tak nie wkurwia jak Taylor. Zresztą ja nigdy do pałkera Queen nie pałałem miłością. Zwłaszcza za słowa pod adresem płyty "Hot Space" Rolling Eyes

Czekam na album "Queen Forever". Jeśli tam dadzą ze trzy nieznane utwory plus armię staroci to ta dwójka straci u mnie ostatnie resztki szacunku.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:

Czekam na album "Queen Forever". Jeśli tam dadzą ze trzy nieznane utwory plus armię staroci to ta dwójka straci u mnie ostatnie resztki szacunku.


+1
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy albumie Queen Forever liczę na same nieznane utwory (niewydane)
te wszystkie Falling Out, Robbery itd. Bo tak ma być!
A jak te QF potraktują jako największe hity czyli kolejne Greatest Hits i Absolute Greatest to ja przestaje kupować ich płyty. A coś czuje, że to będzie składanka :/
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest forum Queen.
Sluzace do rozmow, wymiany pogladow, spostrzezen na temat zespolu oraz zaiteresowan fanow. Glownie.
Nie jestesmy na stronie uwielbienia ani zadnej z podobych i nikt nie ma obowiazku mowic o czlonkach Krolowej jedynie rzeczy pozytywnych.
Brian nie jest Who Wants To Live Forever. Brian to Brian, a jego tworczosc to odrebna sprawa. Wydal wspaniale rzeczy - swietnie. Ale nie znaczy to, ze musimy siedziec biernie w niego zapatrzeni. Jesli robi cos zle, czemu nie mowic o tym glosno? Tym bardziej wlasnie, ze jestesmy na forum Queen i kazdy tu posiada duza wiedze na temat zespolu, a co za tym idzie ma pelne prawo rowiez ich skrytykowac.
A co do nazwy tematu, jest zupelnie nietrafiona. Nie zauwazylam, by ktokolwiek tutaj tworczosci Queen NIE DOCENIAL. Ani, zeby wypowiadal sie o Queen w sposob nienawistny. Inaczej po co mialby rejestrowac sie na forum fanow? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:

A jak te QF potraktują jako największe hity czyli kolejne Greatest Hits i Absolute Greatest to ja przestaje kupować ich płyty. A coś czuje, że to będzie składanka :/


Laughing jakie ? przeciez już nic innego nie wyjdzie to co amsz pozniej ejszcze kupować ? Laughing

To nie będzie skłądanka. Wydano Absolute Greatest, Platinum Collection, Deep Cuts. Wydawanie kolejnej skłądanki to nie był zwykly debilizm a objaw powaznej smiertelnej choroby umysłowej.

A znając życie to będzie składak z bonusówych dysków Deluxe Laughing . A na zachęte dadzą tam te kawalki z Jacksonem Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
Kacio94 napisał:

A jak te QF potraktują jako największe hity czyli kolejne Greatest Hits i Absolute Greatest to ja przestaje kupować ich płyty. A coś czuje, że to będzie składanka :/


Laughing jakie ? przeciez już nic innego nie wyjdzie to co amsz pozniej ejszcze kupować ? Laughing

To nie będzie skłądanka. Wydano Absolute Greatest, Platinum Collection, Deep Cuts. Wydawanie kolejnej skłądanki to nie był zwykly debilizm a objaw powaznej smiertelnej choroby umysłowej.

A znając życie to będzie składak z bonusówych dysków Deluxe Laughing . A na zachęte dadzą tam te kawalki z Jacksonem Laughing


inne płyty czyli pewnie za x lat znów dadzą remastery i będą zachęcać kolejnymi bonusami xD
ja im nie wierzę po prostu, a którego Queen Forever ma być wydane bo nie pamiętam ?
proszę niech ktoś mi napisze
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
a którego Queen Forever ma być wydane bo nie pamiętam?


14 listopada Cool
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen


Ostatnio zmieniony przez aber dnia Sob Lip 30, 2011 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacio94 napisał:
a którego Queen Forever ma być wydane bo nie pamiętam?


14 listopada Cool
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to 24 niedziela czy co ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie, dostanę w mordę. Sad


Calling to Władimir Władimirowicz Kliczko

To, że sobie pożartujemy z Briana nie oznacza, że nie doceniamy muzyki Q.
Gdybym nie doceniał, to nie miałbym 13k odtworzeń na laście, do tego doliczając kilka tyś. na iPodzie i z telefonu... bo po prostu bym jej nie słuchał. A na solo Borsuka zawsze czekam (no może poza Brighton Rock Very Happy ).

Fred żartował sobie z Johna w One Vision Making i co? Też go nie doceniał/pałał do niego nienawiścią? Very Happy

Pozdr. Wink
_________________
Last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę sobie, że w tytule faktycznie słowo 'docenia' winno być zastąpione słowem 'szanuje'. Jednak parę osób nie do końca zrozumiało o co mi chodziło - zresztą, nie jest to istotne.

Jest to forum wyjątkowe. W temacie o upodobaniach duża część osób wśród ulubionych zespołów nie wymieniła Queen w ogóle, cześć wymieniła pod koniec stawki. Teksty w stylu - kiedyś znałem i lubiłem, dziś jedynie sentyment, jako żem już duży to słucham Pink Floyd, wszak dojrzałem - są dość typowe. W dobrym tonie jest objechanie połowy dorobku zespołu, przy okazji potraktowanie paru rzeczy z dość typową tutaj ignorancją. Część osób tutaj w ogóle nie odzywa się w temacie o Queen, perorując tylko i wyłącznie o innych zespołach, wyrażając dla nich pełne uwielbienie. Nie jest to złośliwość z mojej strony, ot konstatacja.

Traktowanie członków Queen jako osób, od których się nam coś należy jest, delikatnie mówiąc, niepoważne. Wyzywanie od borsuków i kudłaczy, bo ten pan jest na naszych usługach i winien wydać to co mi się podoba... no ludzie, ręce opadają.

I tyle z mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myśli, że pogra sobie z Lady Gugą czy kimś tam i będzie fajnie no to się myli. Tak się nie traktuje fanów. Artysta z jednego z najlepszych zespołów w historii psuje sobie reputację grając z gwiazdkami które niedługo przeminą. Kelly jakaśtam? Kto to jest?
To tak jakby, świadome niszczenie rasy aryjskiej. Laughing

Nikt tu nie wymaga uj wie czego, ale to jest jawna komercha. Kasa jest ważna, ale czas wreszcie przypomniec sobie o ludziach, którzy znają już na pamięć tekst We Will Rock You.
_________________
Last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym że forum przekształciło się bardziej w forum muzyczne ogólnie pisano już wiele ,widocznie tak miało być, taka jest naturalna kolej rzeczy.Nie widzę w tym nic złego że muzyka i zabawy ciągną forum,edukują i dostarczają rozrywki, chwała im za to.O Queenie ciężko coś nowego napisać,poza tym słuchamy różnej muzyki.Ale jednak myślę że każdy tutaj ceni i słucha Queen,jeden więcej drugi mniej.
Osobiscie słucham mnóstwo różnej muzyki ale zawsze gdzieś w ulubionych grupach wszechczasów jest Queen i chętnie zawsze wejdę w diatrybę na ich temat.

Jako konkluzję podam fakt że jesteśmy najbardziej "żywym" forum spośród klasycznych zespołów rockowych a i młode nam nie dostoją Wink,jakby się dobrze przyjrzeć to z forum "konkretnych zespołów" to jesteśmy w absolutnej czolówce, nigdy nie ma tak że mija kilka dnia i są dwa posty, między innymi dlatego że dyskutujemy o różnych rzeczach choć łączy nas Queen.

p.s od jakiegoś czasu mam pomysł na reaktywacje pewnych dyskusji o Queenie w nowej formie (ale na razie cicho sza, o tym pod koniec kanikuły Cool )
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzejkop napisał:
czas wreszcie przypomniec sobie o ludziach, którzy znają już na pamięć tekst We Will Rock You.


Mówisz o Jarosławie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
Dzejkop napisał:
czas wreszcie przypomniec sobie o ludziach, którzy znają już na pamięć tekst We Will Rock You.


Mówisz o Jarosławie?

Laughing
_________________
Last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek