FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Futbol (kiedyś znany jako Barcelonanizm)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ligę Mistrzów 2012/13 wygra...
Real Madryt
21%
 21%  [ 9 ]
Chelsea Londyn
2%
 2%  [ 1 ]
FC Barcelona
31%
 31%  [ 13 ]
Manchester City
2%
 2%  [ 1 ]
Juventus Turyn
7%
 7%  [ 3 ]
Manchester United
12%
 12%  [ 5 ]
Bayern Monachium
7%
 7%  [ 3 ]
Paris SG
0%
 0%  [ 0 ]
ktoś inny
14%
 14%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o pressingu,0 zaangażowania,0 akcji-KOMPLETNE KURWA 0!!! Niech mnie ktoś oświeci,ale czy to zombie na ławce trenerskiej (rzekomy trener) ma w ogóle mózg Question. Cisną mi się na usta same niecenzuralne określenia tyczące się vilanovy. Drużyna nie gra niczego,a ten pajac robi 1dną zmianę i to 80 minucie Question. Tym ludziom potrzeba trenera z krwi i kości,który będzie potrafił ich zmotywować,a nie jakiejś pierdolonej pacynki stojącej jak słup soli. To był najgorszy mecz Barcy od iluś lat. Nawet u schyłku Franka R. potrafili w półfinale grać jak równy z równym z Man Utd,a tu co?-KATASTROFA. Tito won i to jak najszybciej,ale niestety zostanie na przyszły sezon Confused. Mam tylko nadzieję,że Bayern złoi dupę Realowi w finale. Oczywiście wygranie ligi ogórkowej będzie broniło pana T.V. Brak słów Crying or Very sad
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transfery temu klubowi są potrzebne a nie zmiana trenera. Obrońcy zwłaszcza. Pomocnicy. Xavi, Busquets, Messi i Iniesta przez te lata tak się nauczyli do siebie, że teraz każdy na siebie patrzy i czeka aż któryś sam wygra mecz. Świeża krew. Wszystko ze sobą zdobyli, ileż można żreć to samo danie non stop z tymi samymi ludźmi? Wink Przychodzi w pewnym momencie znudzenie.

Z drugiej strony wedle mnie mogą przepierdalać wszystko jak leci. Nigdy im nie kibicowałem. To co napisałem wyżej to czyste obserwacje ostatnich miesięcy ich gry.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie rzeczy:
1. Dawno nie było meczu, gdzie padły gole wbrew przepisom i nikt by się o to nie czepiał.
2. Jak można mieć posiadanie piłki 63-37 i nie zrobić NIC?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gary Lineker w trakcie meczu na twitterze: Jedna z tych drużyn potrzebuje Guardioli i nie jest to Bayern.

To trochę prawda. Ale w gównie pozostawionym przez zarząd ciężko byłoby rzeźbić nawet Pepowi. Vilanova, mam nadzieję, poda się do dymisji. Za to co gramy w tym sezonie w LM (całej), za Superpuchar Hiszpanii i CdR pożegnam go bez żalu.

Bayernowi gratuluję awansu i trzymam kciuki na Wembley. Są niesamowici.

art_mar
1. Po takim meczu nie miałbym odwagi podnosić głos w takiej sprawie. Wynik jest sprawiedliwy, bowiem w pełni oddaje różnicę klas obu zespołów.
2. Barcelona Vilanovy od dawna udowadnia, że tak niestety można...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgadzam. Wygląda na to, że formuła La Masii póki co się zakończyła i albo czekamy na kolejny wysyp wybitnie utalentowanych albo coś trzeba z tym zrobić. Na chwilę obecną potrzeba Barcy trenera i to mocno. To co wyszlifował Pep obecnie nie ma racji bytu, zbyt dobrze jesteśmy rozszyfrowani. Ktoś z zewnątrz mógłby trochę wprowadzić świeżości w tą skostniałą rzeczywistość. Nie wiem. Może Pellegrini? Choć on lepiej chyba czuję się w zespołach z potencjałem to gry w kontrataku.
Zresztą chyba nawet nie ma co gdybać, Tito zostanie na kolejny sezon, bo tak ma być i już. Boli, ale na to nie mamy wpływu...

I również zgadzam się, że nie ma nawet co roztrząsać tych 'niesprawiedliwych' bramek. Taka jest obecnie siła Bayernu na dodatek chyba jest to początek wielkiej potęgi, bo jeśli lekką ręką wydaje się 40 mln € na Javi Martineza, który absolutnie nie jest wart takich pieniędzy, byleby tylko pokazać, że mogą to świadczy o znakomitej kondycji finansowej. Niecały rok potem niemal tyle samo wydaje się na nadzieję niemieckiej piłki, podkradając ją z najgroźniejszego konkurenta na krajowym rynku. Bayern może być wielki na lata, jeśli tylko Pep będzie umiał to ułożyć to podejrzewam, że kolejne sezony to będzie hegemonia.

Finał Bayern-Real, bo nie sądzę by Mourinho dał pograć Borussi. Oni mogą grać padakę (choć jak na taką padakę mają finał CdR, półfinał CL i drugie miejsce w lidze), ale on tak ich ustawi, że Dortmund nie będzie miał nic do gadania. Szczególnie po ciosie jakim dostali wczoraj w postaci odejścia Goetzego.
Swoją drogą chyba powoli nadchodzi kres BVB. Odejście Goetzego, Lewy chce odejść, o Hummelsa biją się najwięksi. Wystarczy popatrzeć jak ciężko im było zastąpić Kagawę czy Sahina. Tym bardziej, że na pozycję Lewego jest byle jaki Schrieber a potencjalny następca Hummelsa czyli Santana ma podpisać kontrakt z Schalke.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
art_mar
1. Po takim meczu nie miałbym odwagi podnosić głos w takiej sprawie. Wynik jest sprawiedliwy, bowiem w pełni oddaje różnicę klas obu zespołów.
2. Barcelona Vilanovy od dawna udowadnia, że tak niestety można...


Racją jest, że Bayern dominował we wszystkim, poza tą piłką.. ale nie posiadaniem piłki się zwycięża.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Real ich rozjedzie" mówili, "daj spokój z Borussią, lol" wciskali, "finał Bayern-Real" antycypowali.

No i panowie trololo, nie znacie się jednak.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam chuj z Borussią i Realem. Jeden taki wskoczył na miejsce między Papieżem a Wałęsą Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzygam Borussią,ale każdaq klęska Realu cieszy Very Happy , szczególnie po wczorajszych ordynarnych komentarzach kiboli królewskich nabijających się z Barcy Razz. Martwi mnie tylko ten 1 gol Realu na wyjeździe. 3-0 i wchodzą, a ich stać na taki wynik...
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Martwi mnie tylko ten 1 gol Realu na wyjeździe. 3-0 i wchodzą, a ich stać na taki wynik...


+1

gdyby nie ten gol euforia byłaby uzasadniona.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że Real może zdobyć 3 bramki to jest jasne jak słońce. Ale czy nie straci ani jednej z taką Borussią? Klopp to jest fachowiec, dysponuje swoimi ludźmi chyba nawet lepiej niż Heynckes. Stawiam na niemiecki finał.

Mnie zastanawia skąd aż tak wielka różnica w przygotowaniu fizycznym Niemców i Hiszpanów w tych półfinałach. Zwłaszcza ten Bayern to była maszyna nie do zajechania, taki Javi Martinez tymi swoimi długimi szczudłami zagarniał każdą piłkę, zrobił totalną miazgę z barcelońskimi maluchami, którzy ani razu nie potrafili go minąć. Robben z piłką przy nodze mijał sobie naszych z niesamowitą swobodą. Szybkość przejścia z obrony do ataku Niemcow to masakra, blitzkrieg, biegają jak potłuczeni. I Bayern i Borussia byli o ten ułamek sekundę szybsi od swoich rywali.

Co do wczorajszego meczu jeszcze, ten sezon układa się zdecydowanie nie po naszej myśli, mamy cały czas pod górę, ale dlaczego Real gra jeszcze gorzej? Przecież oni mają samych atletów w drużynie, a taki Ramos umarł w butach. Różnica jest tylko jedna - śmietankowi dostali prezent od Hummelsa, my nie dostaliśmy żadnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakim cudem Real nie awansował do finału, ale nie ukrywam,że mnie to cieszy Razz. Gdyby trafli te 3 setki w 1szej połowie, to Borussia nie miałaby nic do powiedzenia. Lewy dziś spieprzył 2 100% okazje i niech się chłopak cieszy,że wweszli, bo inaczej psy by na nim wieszali. Brawa dla Realu za walkę do końca i taką samą walkę chcę zobaczyć jutro w wykonaniu Barcelony. Nieważne, jakim wynikiem mecz się zakończy,ale chę widzieć,że gryzą trawę i dają z siebie wszystko. Jeśli już się żegnać z LM, to z podniesioną głową.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hulkman



Dołączył: 01 Maj 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry temat
_________________
mam małego chujka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Nie wiem jakim cudem Real nie awansował do finału, ale nie ukrywam,że mnie to cieszy Razz. Gdyby trafli te 3 setki w 1szej połowie, to Borussia nie miałaby nic do powiedzenia. Lewy dziś spieprzył 2 100% okazje i niech się chłopak cieszy,że wweszli, bo inaczej psy by na nim wieszali. Brawa dla Realu za walkę do końca i taką samą walkę chcę zobaczyć jutro w wykonaniu Barcelony. Nieważne, jakim wynikiem mecz się zakończy,ale chę widzieć,że gryzą trawę i dają z siebie wszystko. Jeśli już się żegnać z LM, to z podniesioną głową.


+1

dobry temat
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
qwertyasdfgh



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 392
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Lewy miał stuprocentową to Gundogan 10000000000000000-procentową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwertyasdfgh napisał:
Jeśli Lewy miał stuprocentową to Gundogan 10000000000000000-procentową

No Lopez wtedy pokazał czemu broni on a nie Iker
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki, mumin... Panowie, raczycie żartować?

Wiem, że mogę wyjść na hejtera, ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że Bayern znów nas dzisiaj pierdolnie. W awans tak czy siak nie wierzę, bo nie mamy odpowiedniej obrony. O ile strzelenie 4 bramek nawet idealnemu Bayernowi jest możliwe (przy założeniu, że Messi zagra na swoim poziomie), o tyle nie ma bata, żeby Bawarczycy nie wjeżdżali w naszą defensywę jak w masło.

I broń boże heroicznej postawy, wyniku 2:0 lub 3:0. Nie kurwa. Co z wami? Toć znów czytałbym o załamanym zespole, o świetnie wykonanej pracy, doskonałej kadrze, że drużyna jest tak super, że na rynku nie ma wielu zawodników, którzy mogliby ją wzmocnić i świetnie przygotowanym Tito. Nie chcę takiej remontady, bo na nia nie zasługujemy po prostu. Jesteśmy drużyną popierdółek i lelaków i tak powinniśmy te rozgrywki zakończyć. Dodatkowo widzę, że 90% cules gotowi są uwierzyć w słowa zarządu i sztabu szkoleniowego, którzy by sobie mordę wycierali takim meczem, choć tak naprawdę byłaby to jedynie zasługą zawodników, a raczej Messiego, bo bez niego to oni nie są w stanie pokonać nawet średniaków ligowych.

Niestety w tym klubie musi stać się katastrofa żeby zaszły jakieś zmiany. A zmian - i to sporych - to my już od dwóch lat potrzebujemy. Ale po co zarząd ma wprowadzać jakiekolwiek zmiany jeśli po każdym kolejnym wpierdolu kibice i tak zaśpiewają hymn i pożegnają owacjami na stojąco?

P.S. mecz wczoraj świetny. Ostatnie 10 minut emocje nie z tej ziemi. Ale odetchnąłem z ulgą... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Anunaki, mumin... Panowie, raczycie żartować?


Nie wiem o co Ci chodzi Razz. Po prostu chcę dziś zobaczyć dobry mecz i wolę walki w Barcelonie,a nie bandę zmanierowanych panienek pukających wszerz boiska.

Leniu napisał:
Niestety w tym klubie musi stać się katastrofa żeby zaszły jakieś zmiany. A zmian - i to sporych - to my już od dwóch lat potrzebujemy. Ale po co zarząd ma wprowadzać jakiekolwiek zmiany jeśli po każdym kolejnym wpierdolu kibice i tak zaśpiewają hymn i pożegnają owacjami na stojąco?


Obaj doskonale wiemy,że tej najważniejszej zmiany,a więc na stołku trenera i tak nie będzie,więc nie ma o czym mówić. Dopiero po przyszłym sezonie nastąpią jakieś większe zmiany,a teraz zostanie wszystko po staremu,bo Barca wygrała ligę i tym się będzie Tito bronił.

Poza tym,gdyby zdarzył się cud i Barca by awansowała, to nie gadaj mi tutaj,że nie cieszyłbyś się jak cholera Razz
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Po prostu chcę dziś zobaczyć dobry mecz i wolę walki w Barcelonie,a nie bandę zmanierowanych panienek pukających wszerz boiska.

A ja dokładnie odwrotnie. Tylko dostając wpierdol po kompromitującym meczu ktoś może wreszcie dojdzie do tego, że ta drużyna jest już w połowie wypalona, potrzebuje wielkich zmian i że trzeba Messiego otoczyć dobrymi piłkarzami, a nie amatorami.

Anunaki napisał:
Poza tym,gdyby zdarzył się cud i Barca by awansowała, to nie gadaj mi tutaj,że nie cieszyłbyś się jak cholera Razz

Oczywiście że tak. Tuż przed meczem, w trakcie i po jako kibic nie umiem myśleć tak racjonalnie jak teraz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwałt.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 01, 2013 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Gwałt.


Gwałt, to zobaczysz w finale na swojej ukochanej Borussii Razz. Bayern ich zmiecie z powierzchni ziemi. Obstawiam 5-0.

A co do dzisiejszego meczu to DNO. Nie mam pojęcia czemu Leo nie zagrał, ale to jest koniec tej drużyny z takim sztabem trenerskim. W przyszłym roku będziemy mogli tyko pomarzyć o graniu w 1/2 LM z tym panem w roli trenera. Potrzeba dużego wietrzenia składu.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam Leniu myślę jak ty, tylko po prostu w to wierzyłem. Jak widać bezpodstawnie, choć i może to było za mało słowo.

Bayern wygra w finale, ale po brzydkim meczu. Takowo zapowiadam.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Maj 02, 2013 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądziłem, że kiedykolwiek przeżyję taki wynik, nie sądziłem, że drużyna mistrzów świata i europy jest zdolni do takiej gry, do poniesienia takiej klęski. Różnica jest taka, że Hiszpania jak się zderzy ze Szwabami to będzie ich gniotła. Ci sami piłkarze, ten sam Xavi, ten sam Iniesta, ten sam Schweinsteiger. Del Bosque ma magię, nazwisko, renomę, trener to może średni, ale tu grają rolę inne czynniki...

Wczorajszy wynik był tragiczny, zachowanie publiczności głupie, a piłkarze zwyczajnie się skompromitowali. Tylko Pique, Adriano i Song pokazali jaja. Reszta przeszła obok meczu.Villa i Pedro nie powinni już więcej zagrać w Barcelonie.

Tito i ludzie, którzy spowodowali kolejną przerwę w grze Leo powinni odpowiedzieć za to głowami. Skoro nie był gotowy tydzień temu to po co grał? Może trzeba było zagrać na remis lub minimalną porażkę, by dać Messiemu szanse w rewanżu? Przecież to jakaś degrengolada. Ja oceniam sport i wyniki sportowców, a nie jaram się, bo wrócił Abidal, który lada moment odejdzie oraz Tito, którego nawrot choroby jest kwestią czasu.

Wczoraj piłkarze powinni zostać wygwizdani. Był to ostatni mecz drużyny, którą zbudował Guardiola. Teraz czas na ogromne zmiany, by nie zmarnować talentu kilku piłkarzy, których mamy.

Jak mawiał niegdyś wielki przywódca Stalin:
"Towarzysz Lenin stworzył nasze państwo, a myśmy je przesrali".

Analogicznie możemy dziś śmiało powiedzieć:
"Towarzysz Laporta stworzył nasz klub, a Rosell z Tito to przesrali".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sport.interia.pl/premier-league/news-alex-ferguson-odchodzi-z-manchesteru-united,nId,964417 Shocked Shocked
Aż nie chce się wierzyć...
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kiedyś musiało nastąpić, a z każdym kolejny zdobytym trofeum wydawało się to coraz mnie prawdopodobne, żeby to było "właśnie teraz".
Kończy się epoka nie tylko Manchesteru United, a nawet nie tylko angielskiej piłki. Bo Ferguson to człowiek, który bił rekordy zarówno w Anglii, jak i w Europie. 26 sezonów nieprzerwanie w jednym klubie, 20 lat sukcesów niemal rok po roku. Pod wieloma względami będzie to postać nie do przebicia w żadnym wymiarze. Legenda
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Legenda to najlepsze słowo oddające wielkość Sir Alexa Fergusona.

Wakat na stanowisku trenera Manchesteru United - jesteśmy właśnie świadkami największego wyzwania w historii piłki klubowej. Kto się tego podejmie?

Byle nie taki jeden Portugalczyk...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech to bedzie mourinho... byle tylko nie trafił do chelsea lol
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 08, 2013 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawać Roy'a Keane'a Wink.

Cóż, jest to koniec pewnej ery i następcy będzie niewątpliwie trudno. Jednak, jeśli okaże się dobrym szkoleniowcem, to obroni się sam i nieuniknione porównania do sir Alexa będą wtedy superlatywami.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze kiedy oglądałem jakiś mecz Man Utd na ławce trenerskiej siedział On. Dziwne to będzie teraz widzieć tam kogoś innego,ale takie są realia. Sam jestem ciekaw kto zastąpi Sir Alexa. Mou zawsze o tym po cichu myślał, ale obecnie chyba jednak idzie do Chelsea.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2013/May/manchester-united-appoints-new-manager-david-moyes.aspx

Już wiadomo kto zastąpi Sir Alexa. W sumie byłem prawie pewien, że to będzie Moyes. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie Wink
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105, 106  Następny
Strona 104 z 106

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek