FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Futbol (kiedyś znany jako Barcelonanizm)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 104, 105, 106  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ligę Mistrzów 2012/13 wygra...
Real Madryt
21%
 21%  [ 9 ]
Chelsea Londyn
2%
 2%  [ 1 ]
FC Barcelona
31%
 31%  [ 13 ]
Manchester City
2%
 2%  [ 1 ]
Juventus Turyn
7%
 7%  [ 3 ]
Manchester United
12%
 12%  [ 5 ]
Bayern Monachium
7%
 7%  [ 3 ]
Paris SG
0%
 0%  [ 0 ]
ktoś inny
14%
 14%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 4:23 pm    Temat postu: Futbol (kiedyś znany jako Barcelonanizm) Odpowiedz z cytatem

Barcelona już dzisiaj leci do Londynu, aby nie mieć wtopy, jak rok temu, przed półfinałem LM z Interem i nie jechać autobusem czy w inny sposób. I dobrze, bo nie będzie ewentualnego gadania o tym kto, jak bardzo był zmęczony. To ma być finał równych szans.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sport.pl/pilka/1,65041,9658833.html

Strasznie smutna historia...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutna, że jak nigdy nie piję alkoholu, tak chyba przez chwilę poczułem, co to kac...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jutro mecz, który bez wątpienia może nazywać się derbami Europy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://i54.tinypic.com/2l5lc7.jpg Laughing

Mourinho zwolnił Valdano. To dopiero news! Swoją drogą ciekawą rzecz powiedział:
Cytat:
Co sądzi pan o narzekaniach na sędziów, rywali, UEFA? Czy Mourinho naraża wizerunek klubu?
Idea obrania tego kierunku narastała w klubie od dłuższego czasu i w pewnym momencie nie było mi już wygodnie. Real zmierzał tam, gdzie nie czułem się wygodnie. Zostałem sam i dlatego schroniłem się za wartościami klubu. W tym aspekcie nie można patrzeć tylko na Mourinho, bo to jest stanowisko całego klubu.


A już jutro...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj po raz pierwszy od dawna widziałem Barcelonę,którą kocham najbardziej,czyli grającą genialnie i finezyjnie Very Happy Very Happy Very Happy .Po prostu dziś zmiażdzyli Manchester.Fakt,początek był ciężki,ale potem totalna miazga.Trio Messi,Xavi i Iniesta zagralo dzisiaj kosmicznie.Czekałem na wejście Puyola i na szczęście się doczekałem.Piekny gest zrobili dając Abidalowi podnieść puchar jako 1szemu-zasłużył na to.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mimo że mecz nie był jakoś szczególnie porywający( w skali szkolnej 4 )to jednak przebłyski były : rajdy Messiego czy akcja po której MU strzeliło bramkę. Oglądałem ten mecz z tatą, była 26 min i mówię mu że póki nie strzelą to będą piłkarskie szachy, minęła minuta, pyk,gol Pedro Laughing Jest 32 min, Boniek produkuje się na temat statystyk strzałów MU (0 strzałów do 32) i w tym momencie pada gol Laughing Normalnie jakieś jasnowidztwa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komentarze Bońka mnie rozwalały po prostu,zresztą już nie 1szy raz Very Happy ( "co to juz sir nie może mieć romasnu?", "no Michel weź się uśmiechnij.Ach chyba jednak mnie nie usłyszał" Laughing .Zibi daje rady,gada często od rzeczy,ale przynajmniej mnie nie irytuje jak wielu innych niby ekspertów
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidze Angoli Twisted Evil Zreszta nie istnieli dzisiaj. Zasluzona wygrana.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CAMPEONES, CAMPEONES, OEEE OEEE OEEE!!!! Very Happy

Jak Boga kocham najlepsze w tym finale było to że sędzie nie popełnił gafy na korzyść Barcy, bo bym chyba nie zniósł powszechnego trollowania w internecie.

Co do samego meczu powiem tak - niesamowity finał. Wielu (w tym i ja) mówiło, że powtórki z Rzymu być nie może. I mieliśmy rację. Powtórki nie było- bo Barca dominowała jeszcze bardziej niż dwa lata temu... Pomijając aspekty czysto piłkarskie wypada jedynie powiedzieć, że obrazek kiedy Abidal w opasce kapitana unosi puchar jest fantastycznym podkreśleniem jego wielkiego zwycięstwa.

Gol Davida Villi przejdzie do panteonu najwspanialszych goli w historii finałów wszystkich rozgrywek piłkarskich (świetna reakcja Messiego Very Happy). Fakt że i on i Pedro wczoraj strzelili powoduje, że obaj się zrehabilitowali w 100% za średnią drugą rundę.

Czapki z głów dla Manchesteru i Sir Alexa. Zaimponowali mi podejściem do meczu jak i zachowaniem po ostatnim gwizdku. Właśnie po tym poznaje się Wielkie Kluby i wielkich sportowców/ludzi.

CAMPEONES!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastyczny mecz. Potwierdził, że jak Barca jest wypoczęta to nie ma na nią haka nigdzie. Jedynie na zmęczeniu ciężko jest im z drużynami Mourinho i to by było na tyle.

Praktycznie każdy zawodnik zagrał genialnie. Mascherano i te jego wślizgi to jest poezja na równi z rajdami Messiego. To co zrobił Xavi przy pierwszej bramce to jest majestat. Biegł sobie po prostu z piłką z 10 sekund by na luzie ośmieszyć całą drużynę ManU jednym podaniem od niechcenia. Genialny Iniesta, jego swoboda w graniu to jest coś niesamowitego. Cichy bohater meczu - Sergio. Jego zachowanie przy 3 bramce pokazało wszystko za co go podziwiamy. No i całe MVP z bramkami, najlepszy atak świata i kropka.

Fantastyczne zachowanie Puyola przy okazji. Dzień o którym się będzie pamiętać zawsze. Jestem dumny, że kibicuję Barcelonie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manchester poza pierwszymi minutami NIC nie zagrał... dał Barcelonie pole do popisu jak się patrzy... dużo się rozpisywać nie będę, bo gra Manchesteru mnie bolała, że łeb mały. Barcelona wygrała zasłużenie. Grali jak chcieli, a w Manchesterze tylko Rooney istniał. Fakt, że Ferguson po meczu zachował klasę. Choćby przegrywał kolejne finały, dla mnie to zawsze będzie gigant wśród trenerów i długo długo nikt.

Szczęśliwcom gratuluję, do zobaczenia w Monachium Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obnażyli braki. Zabrakło im sił? Początkowy pressing pokazał, że Ferguson chciał zrobić drugi Puchar Króla, ale to na mało starczyło, dwie bramki z drugiej połowy to przejaw braku jakiejkolwiek agresji co do odbioru piłki. Miałem niesamowitą satysfakcję gdyż mecz oglądałem z dwoma kibicami ligi angielskiej (w tym jeden kibic, rzecz jasna Man Utd) i od meczów z Realem słyszałem tylko i wyłącznie buńczuczność. Wczoraj Barca odegała się naprawdę w wielkim stylu, to charekteryzuje obecną Barcelonę w ważnych momentach staje na wysokości zadania. Man Utd pokzał to co pokazywał w reszcie sezonu, czyli nic ciekawe z naciskiem na nic. Bramka to akcja szkoleniowa nie przeczę, ale Pique trochę chyba zlekceważył te klepanie przed polem karnym. Wielkie brawa też dla Mascherano, rozegrał świetny mecz. Może nie tak genialny jak Xavi, Iniesta czy Messi, ale bałem się, że nie poradzi sobie w finale, ale stanął na wysokości zadania.
Niestety Manchester był słabiutki, sądzę że Real by sobie spokojnie z nimi poradził, ale to taki tam prztyki z nienacka. Wink

Pep przerósł już dla mnie Cryuffa.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia kolejka w naszej lidze i największa ilość strzelonych bramek w jednej kolejce (27) Laughing
Wisła mistrzem, Śląsk wice. Legia i Jaga w pucharach. Lecą Arka i Polonia z Bytomia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trio Xavi - Iniesta - Messi? A gdzie miejsce dla Busquetsa? Jak dla mnie bohater wczorajszego spotkania. IMO zagrał wczoraj swój najlepszy mecz w karierze. Był bezbłędny i genialny. Przyjęcia, gra z pierwszej pilki, balans ciała, odbiory. P O E Z J A!

Warte odnotowania są jeszcze próby strzałów z dystansu - zwłaszcza po pierwszej połowie. Łoili aż miło, szczególnie Iniesta. Rzadko się zdarza, żeby Barca miała jedną bramkę strzeloną z dystansu, a w tym meczu mieli aż dwie Wink

Tam wyżej pisałem też o Fergusonie i postawie piłkarzy Manchesteru... Nie wiem czemu, ale wczoraj wydawało mi się to wyjątkowe. Być może moje odczucia co do tego są trochę skrzywione przez jednego cfaniaka. No może dwóch cfaniaków. Mourinho i Wenger to dwaj panowie, z którymi przyszło nam rywalizować niestety w tej edycji LM i obaj nie potrafili zachować się normalnie. Teraz Sir Alex zachowując szacunek dla rywala wywołał u mnie zdumienie, tak jakby to było jakieś niezwykłego... To tylko podkreśla jak bardzo brudny to był sezon i na szczęście są już wakacje Smile

mumin_king napisał:
Pep przerósł już dla mnie Cryuffa.
Hm... Chyba wypada się z tym zgodzić, chociaż sam Guardiola uważa, że nigdy nie dorówna Cruyffowi, choćby wszystkie tytuły w wielkim stylu wygrał. I paradoksalnie to też jest prawda. Dream Team Johana jednak miał poważne wtopy (4:0 z Milanem, tyle samo u siebie z Dynamem), ale oni byli pierwsi. Zapoczątkowali ten styl. Są pionierami i nikt im tego nie odbierze Wink

A tymczasem Śląsk robi we Wrocławiu manitę. To się Fenderkowi weekend udał Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 4:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs w listopadzie napisał:
jak Lech nie będzie grał w pucharach, oficjalnie to mówię, stawiam Wam po skrzynce wódki... trzymajcie mnie za słowo.

Flaszka starczy... Wink

Piękniejszego weekendu nie pamiętam. 5:0 w ostatniej kolejce, trzy bramki Diaza, który pokazuje co będzie miał do zaoferowania jeśli nie złamie znowu jakiejś kości. Bramka Kelemena, dla mnie na ten moment najlepszego bramkarza ligi- oby został! Mila, Kaźmierczak, Elsner, Celeban, Socha, Diaz, Sobota- a nawet w jakimś stopniu Madej czy Ćwielong. Jest ciekawie. 3-4 transfery w odpowiednich miejscach, znacznie podnoszące jakość gry i będzie naprawdę fajnie. Wreszcie- wyrównanie starych porachunków i spuszczenie Arki o klasę niżej. Puchary po raz pierwszy od 24 lat, bodaj trzeci w historii klubu tytuł wicemistrza- ale zdecydowanie najmniej spodziewany... Pięknie. I nie było w tym przypadku, wszystko geniusz Lenczyka. Śląsk był najlepszy na wiosnę w całej , Śląsk grał najlepiej na wyjazdach, Śląsk miał najmniej porażek (7, o jedna mniej niż Wisła- co jeszcze więcej mówi, pięć porażek to w pierwszych 7 kolejkach z Tarasiewiczem!). NAJWIĘCEJ W LIDZE STRZELONYCH GOLI. Nieźle jak na defensywnie grający zespół w dodatku bez napastników... Laughing Po prostu... magia... a biorą pod uwagę jak po kolei odpadali Gikiewicz, Kaz, Fojut i inni- Lenczyk łatał wszystkie dziury po mistrzowsku. Wchodzi taki Elsner i w trzy mecze staje się ulubieńcem kibiców...

No a dzień wcześniej totalna dominacja Manchesteru. Lepiej niż dwa lata temu. Na wypoczętą Barcelonę nie ma bata. Real stzrelał po 17 goli ogórkom w meczach o nic- Barca w tym sezonie wymęczona, piekielnie zmęczona szanowała siły- efektem dublet a kiedy było więcej czasu na przygotowanie się i na zregenerowanie sił- koncert. To był symfonia i tyle. Mistrz Anglii nie istniał.

Cały czas powtarzam. Największym transferem Barcelony w tym okienku będą wakację. Żadnego Euro, żadnego Pucharu Konfederacji, żadnych mistrzostw świata. Xavi, Iniesta, Puyol, Pique, Busquets, Villa- ci zawodnicy odpoczną porządnie po raz pierwszy od trzech lat. Wrócą- będzie magia.

Poprzednie dwa lata można się było kłócić, że to piłkarze niosą Guardiolę. W tym- to Guardiola niósł piłkarzy. Krótka kadra (na własne życzenie, błąd który ma być naprawiony w przyszłym roku) dała o sobie znać, Barca wybierała momenty na przypieszenie ale widać było brak błysku. I to całe głupie gadanie o złej taktyce czy braku planu B czy podobnych pierdołach.

Trzy majstry, dwa superpuchary Hiszpanii, superpuchar Europy, klubowe mistrzostwo świata, puchar Króla i dwie Ligi Mistrzów. To w trzy lata.

OBY ZAWSZE BARCELONA MIAŁA TAK SŁABYCH TRENERÓW.

Co dalej? Obronić Ligę Mistrzów, jako pierwsi w tym formacie. Zagrać o sześć już nie w jednym roku kalendarzowym- ale w jednym sezonie.

Wiecie co jest nieprawdopodobne? Ich kurwa na to naprawdę stać.

mumin_king napisał:

Pep przerósł już dla mnie Cryuffa.

To znaczy on doskonali to, co Cruyff stworzył, ale... wyniki już mają lepsze niż Dream Team. Statystyki też. I nie widziałem nikogo tak grającego, nigdy. Kiedy są w formie- to jest inna dyscyplina sportu niemal.

Aha. A dla Manchesteru wielkie brawa. Za to, że podjęli rękawicę i grali. W piłkę. Na tyle, na ile im przeciwnik pozwolił (baaaaaaardzo niewiele), ale nie uciekali sié do chamskich zagrywek, do koszenia równo z trawá, do prowokacji. Jeżeli Fergusona kiedyś zastąpi Mourinho to będzie wielka porażka dla wizerunku tego klubu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nic... wódkę trzeba postawić. O Lechu nie ma co pisać... najlepsza personalnie drużyna w Polsce, najwyższy budżet... poza pucharami. Tego nawet oceniać nie trzeba.

Fenderku - gratuluję postawy Śląska. Drużyna personalnie dużo słabsza niż Lech czy Polonia Wawa, ale z pomysłem, rzetelnym trenerem i charakterem. Spokojnie, bez fajerwerków, byle do celu. Słusznie. Oby w pucharach było miło - nowy stadion, trochę zabawy, lato itd. Będzie dobrze - wszak ostatni raz w pucharach graliście gdzieś w okolicach Twojego narodzenia:)

Szkoda Lechii Gdańsk. Najładniej grająca ekipa w lidze wypadła z pucharów zupełnie na własne życzenie. Po raz kolejny czegoś tam zabrakło... czego? Nie sposób odpowiedzieć.

Tytuł zdobyła Wisła. Jaki sezon, taki mistrz. Dawno nie mieliśmy tak słabego sezonu. Mistrz z tyloma porażkami i przeciętną grą, wicemistrz, który w strefie spadkowej spędził więcej czasu niźli spadkowicz Polonia Bytom plus Jagiellonia, która na wiosnę nie była w stanie zagrać równo dwóch meczów z rzędu, gdzie trener trzy mecze przed końcem rudny podawał się do dymisji. Był już taki sezon parę lat temu - Zagłębie zostało mistrzem, Bełchatów czaił się tuż za nimi. Na osłodę powiem, że z takich 'dziwów' może coś wyjść. Z sezonów gdzie Wisła grała pięknie wychodziły w pucharach nici, może z sezonu słabego puchary wyjdą jak się patrzy - kto wie. Piłka bywa przewrotna.

O finale LM nie ma co pisać. Wszystko już zostało chyba powiedziane.

PS. Pismaki z bulwarówek podają, że Wisła Kraków rozmawia ponoć z Ruudem van Nistelrooyem i Roque Santa Cruzem... heh:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla Barcy, następna Liga Mistrzów będzie należeć do Królewskich! Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
wszak ostatni raz w pucharach graliście gdzieś w okolicach Twojego narodzenia:)

Nie no, bez jaj- 8 lat już miałem Razz W roku 87 graliśmy w Pucharze Zdobywców Pucharów. Ale... no, 24 lata minęły...!
Nie rozumiem Lecha poza pucharami, zwłaszcza że Jaga też sporo zrobiła żeby w nich nie być... Bakero niestety niewiele pokazał a Lech był po prostu zbyt chimeryczny. Przez calutki sezon. Chyba nie wszyscy do końca ciągnęli ten wózek w tą samą stronę... Lechii też szkoda, ale tam chyba nie wytrzymali psychicznie.

Kubolski- nie, jeszcze ciągle macie za mało defensywnych pomocników. Razz Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Mourinho chyba uznał, że dla bezpieczeństwa musi mieć jeszcze jednego defensywnego pomocnika w razie jakby Messiemu znowu coś odwaliło i przeleciał środkiem połowę boiska Razz Tzn. Pepe może iść wtedy jako trzeci środkowy obrońca, o Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/pilka-nozna/artykuly/338312,pzpn-uznal-pilkarza-za-naziste-powod-blahy.html

Ściana. Ja bym jeszcze zabronił ludziom organizowania 18-tek...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Data urodzenia Sabeli: 8.08.1981

Nie trzeba było daleko szukać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=G11BX_OM0QI patrzcie Mourinho wysłał swojego "brata" na mecz:D. Do tego jeszcze szalik MU:D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tyle: poczytajcie jak zareagował Ferguson na wynik tego meczu. Jak zareagowali piłkarze. To była klasa.

A teraz porównanie do Mourinho.

Gdyby (bo podobno temat ciągle istnieje) Fergusona zastąpiono Mourinho to byłby dla tego klubu nieprawdopodobny cios... Ferguson sam aniołkiem nie jest, potrafi być taki czy owaki, ale... gdzie Rzym, gdzie Krym.

Swoją drogą co Jose tam robił- wstydził się za styl w jakim Barcelona wygrywa puchar? Laughing Ale Unibet, który to zaaranżował mógł zrobić lepsze jaja- ubrać tego kolesia w szalik Barcelony Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Sro Cze 01, 2011 12:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mówiłem wyżej - chyba każdego kibica Barcelony zachowanie Sir Alexa i jego podopiecznych wzbudziło niesamowite zdumienie i respekt, ale w gruncie rzeczy zachowali się zupełnie normalnie. Jak sportowcy. To Mourinho i Wenger zachowywali się nienormalnie, a nadmiar tego pierwszego trochę zakrzywił nam obraz.

Jako ciekawostka: http://www.youtube.com/watch?v=17nIFn2O77s&feature=feedu wszystkie gole CRona i Messiego. Można sobie porównać, który z nich był efektowniejszymi golleadorem... Dla mnie wybór jest oczywisty. Messi nadal jest nad Cristiano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

John Terry po TYM meczu z Chelsea poszedł do szatni Barcy gdzie pogratulował- i nie był to sarkazm- zespołowi, za co dostał brawa. U Brytyjczyków w ogóle, coby o nich nie mówić jest takie fajne poczucie fair play, czy też tej sportowej klasy. Nie u wszystkich, oczywiście- ale u wielu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! Patrzcie na ten filmik, panowie mają nieziemskie tyłki, ale Shakira najlepszy... To tak w ramach rozluźnienia Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=8-P2JETrrM8&feature=player_embedded
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci z Barcelony są tak samo sztywni jak na boisku Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Ci z Barcelony są tak samo sztywni jak na boisku Razz


Nieprawda, Messi jest wspaniały Embarassed
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z tego co widzę, na scenie nie ma Messiego ;p
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 104, 105, 106  Następny
Strona 1 z 106

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek