FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Futbol (kiedyś znany jako Barcelonanizm)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 104, 105, 106  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ligę Mistrzów 2012/13 wygra...
Real Madryt
21%
 21%  [ 9 ]
Chelsea Londyn
2%
 2%  [ 1 ]
FC Barcelona
31%
 31%  [ 13 ]
Manchester City
2%
 2%  [ 1 ]
Juventus Turyn
7%
 7%  [ 3 ]
Manchester United
12%
 12%  [ 5 ]
Bayern Monachium
7%
 7%  [ 3 ]
Paris SG
0%
 0%  [ 0 ]
ktoś inny
14%
 14%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 41

Autor Wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Ale z tego co widzę, na scenie nie ma Messiego ;p


Ej kurde!!! A ten przystojniacha w niebiesko-białej koszulce? Shocked Kto to? Coś źle dojrzałam widocznie...
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to jest Bojan Krkić


_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjj!!!!!!!!! Tamten filmik go wypięknił.
Jednak Casillas najpiękniejszym piłkarzem świata no i Messi Very Happy

P.S Już nie spamuje.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plotkowało się trochę o tym, że van Nistelrooy miałby zagrać w Wiśle (Wink), tymczasem dołączył do Malagi i jest to oficjalne info. Teraz widać, że to nie żart iż robią tam dobrą pakę. Przedłużyli kontrakt z Pellegrinim, rozpoczęli zakupy od nie byle kogo, a co najlepsze mają w tym okienku wydać... 150 milionów ojro. Być może też kupią dwóch braci Milito (z Gabim się już ponoć kontaktowali).

A Barca jest dogadana z Rossim, pozostaje tylko dogadać się z Villarrealem. Dawać go!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:

A Barca jest dogadana z Rossim, pozostaje tylko dogadać się z Villarrealem. Dawać go!


ale w sumie to po co? kolejny ofensywny gracz. Chyba ze kogos sprzedają , bo nie wiem Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... W sumie jakby popatrzeć realnie to atak był najsłabiej obstawioną pozycją w tym sezonie. Widać to szczególnie podczas drugiej rundy: paskudna kontuzja Pedro, a w konsekwencji brak skuteczności oraz postawa Villi, której nie trzeba opisywać. Dwa gole w rundzie wiosennej - nic więcej nie trzeba dodawać. A w obwodzie porcelanowy Jeffren lub potykający się o własne nogi Bojan, który w momencie, kiedy zaczął porządnie grać - połamał się do końca sezonu. Podczas maratonu GD bardzo, bardzo widoczny był brak kolejnego klasowego napastnika.

I też jestem zdania, że nie potrzebujemy obrońcy. Jeśli odejdzie Maxwell, a jest to bardzo prawdopodobne, to byłbym zwolennikiem transferu młodego Jose Angela ze Sporingu Gijon. I tyle. Żadnych cracków na tę pozycję na razie nie potrzebujemy - wrócił Abidal, po wakacjach ma być Puyol po operacji, jest Pique i ma być włączony Fontas/Bartra, a w razie biedy jest świetny Mascherano.

A Fabregas? Cóż, w radio katalońskim podali, że możliwe iż Thiago zostanie włączony w operację 'powrót Ceska'. Przysięgam, że jeśli by do tego doszło, to byłbym jednym z najmocniejszych hejterów Fabregasa, chociaż tak naprawdę to nie wierzę, żeby zarząd postąpił tak nie fair w stosunku do Thiago. Był lojalny i cały czas ciężko pracuje, chociaż mógł pójść na łatwiznę i przyjąć już profesjonalny kontrakt drużyn, które się po niego zgłaszały...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ale gdyby go kupili, to jak wyglądałoby ustawienie? ktoś by wylądował na ławie czy co? Najchętniej sprzedałbym Pedro , bo go średnio lubię jak na Barcę. Co do Fabregasa, to fajnie jakby był w Barcelonie Wink
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedać Pedro, a kupić Fabregasa? Oj bluźnisz chłopie Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Fabregas pasuje do stylu gry Barcy, a Pedro może nie tyle że sprzedać, ale jakby był Rossi , to tak na zmianę mogliby grać Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczyłem,że uda im się wyciągnąć Aguero z Atletico...To byłoby wzmocnienie.Płacenie 30 mln za Rossiego to wg mnie przesada.Fabregasa w Barcelonie na razie nie potrzeba więc niech nawet o nim nie myślą,bo znów będą na niego polować całe okienko transferowe,a innych transferów nie będzie Twisted Evil.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalzbiku95 napisał:
Moim zdaniem Fabregas pasuje do stylu gry Barcy, a Pedro może nie tyle że sprzedać, ale jakby był Rossi , to tak na zmianę mogliby grać Razz


no tak to już prędzej, no ale nie sprzedawaj Pedro ani w myślach! Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Michalzbiku95 napisał:
Moim zdaniem Fabregas pasuje do stylu gry Barcy, a Pedro może nie tyle że sprzedać, ale jakby był Rossi , to tak na zmianę mogliby grać Razz


no tak to już prędzej, no ale nie sprzedawaj Pedro ani w myślach! Twisted Evil


oj tam , oj tam Twisted Evil

tak swoją drogą to mam wrażenie że Kuszczak się marnuje w MU. Alex chyba trzyma go tam tylko po to , żeby nikt inny go nie kupił....
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pmarnuje sie jeszcze pare tygodni, a pozniej gdzies odejdzie. jak nie do w.b.a., to pewnie do jakiegos wigan czy innych wolvesów, w ostatecznosci do ligi szkockiej (chociaz to jednak bylby bląd wedlug mnie). kuszczak nie jest bramkarzem wybitnym, ale na pewno stac go na bycie podstawowym bramkarzem w niezlym europejskim klubie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie , a nie grzanie ławy w MU..., wolałbym go w takim średniaku w podstawowym składzie niż tak jak jest teraz, to oczywiste Smile
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieprzyć Fabregasa. Niech najpierw fiut choć raz pokaże że naprawdę chce wrócić. Na razie klub który go nauczył grać w piłkę tylko robi w ciula. Jak usłyszałem plotę, że jest opcja sprzedania Thiago żeby wziąć Cesca to prawie mnie krew zalała. Dwa razy robić ten sam błąd- normalnie porażka dekady.

Sprzedawać Pedro? To już prędzej Jeffrena do spółki z Bojanem- choć też uważam że nie, ale to jeszcze ewentualnie bym zrozumiał. Pierwszy- szklane nóżki, drugi potrzebuje psychicznie dorosnąć do gry w takim zespole jak Braca, bo umiejętności to ma. Więc a kysz Wink Rozwalać tercet MVP to chyba tylko fan Realu by chciał...

Nie wiem co nowego Rossi miałby wnieść, na razie nie przekonuje mnie w 100% ten transfer. EWEANTUALNIE- on z lewej, Villa wraca na środek a Messi wraca na prawą. Z ogromną wymiennością tychże... mimo wszystko te 25-30 baniek o których się mówi to IMO przesada. Za 25 jest do wyciągnięcia Alexis Sanchez- dla mnie lepszy od samego Aguero...

POTRZEBUJEMY obrońcy, oj potrzebujemy. Puyol ma 33 lata i przechodzi artroskopię kolana. Nie wiadomo jak to się skończy, z każdym rokiem coraz bardziej trzeba spoglądać prawdzie w oczy, legenda powoli odchodzi. Jego miejsce w środku na 100% zajmie Abidal. Z lewej mamy wtedy Maxwella i Adriano. Żaden we mnie przesadnego poczucia bezpieczeństwa nie wzbudza. To są pożyteczni zawodnicy drugiego planu, nie pierwszej jedenastki. Zresztą, jak Adriano gra na lewej, to Alves znowu nie ma zmiennika. Bez sensu. potrzebujemy obrońcy IMO bardziej niż napastnika.

W pomocy mamy kłopoty bogactwa, kupowanie Cesca za więcej niż 30 baniek byłoby wywalaniem kasy w błoto. Gdzie on niby miałby grać? Zamiast Xaviego? Nie rozśmieszajcie mnie. Iniesty? No i nie mówcie, że Busquetsa, bo DM (czy tam Numer 4) jest nam potrzebny. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz mecz z Manchesterem a potem powiedzcie mi w którym miejscu miałby grać Cesc. Ja nie widzę.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=G11BX_OM0QI&feature=topvideos_science Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mówiłem że Rossi tak średnio potrzebny, ale obrońca jak najbardziej. Cesca tanio nie oddadzą , więc właściwie nie ma sensu go kupować...
Może by tak Garetha Bale? Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalzbiku95 napisał:

Może by tak Garetha Bale? Razz

A widzisz, to by nie było takie głupie Wink Przy czym obawiam się, ze Tottenham podając za niego cenę by nieźle zaszalał Wink

art-mar, było Wink
Tak w ogóle- to było zaaranżowane przez Unibet, a facet jest po prostu sobowtórem. Wink

Oddawanie Thiago za Cesca to w ogóle plota- jeśli chodzi o transfery to doniesienia El Mundo traktowałbym... nie wiem, dzieliłbym je na cztery. W zeszłym roku już mieliśmy według nich Robinho, rok wcześniej już witali się z Adebayorem, także tego... A GDYBY do tego doszło, to jakby oddawać Iniestę za Xaviego jakies 5-6 lat temu. Thiago ma przegląd pola niemal Xaviego, z kolei technikę zbliżoną do Andresa. Dla mnie mieszanka wybuchowa. Facet jest lojalny, szalenie utalentowany i gotowy czekać na swoją szansę, pokazał już też będąc z powrotem zesłany do Barcy B kmiedy obiecano mu awans w przyszłym sezonie, że jest posłuszny i zdyscyplinowany. Na takich zawodników się chucha i dmucha. El Mundo jak dla mnie pod wieloma względami wręcz przebija Markę i Asa, w sensie pieprzenia głupot...

Aha. Tak, rzeczywiście Busquets a zwłaszcza Mascherano są zawodnikami, którzy środek obrony mogą obstawić w razie potrzeby. Ale biorąc pod uwagę, że Milito na dziś to już cień zawodnika jest a Fontas ciągle jest wielką niewiadomą- jeden zawodnik w tej formacji IMO jest potrzebny przymusowo. CHYBA że Pep stwierdzi, ze Fontas albo Muniesa są gotowi- pod tym względem mu ufam, wtedy spoko. W takim kształcie jak dziś wzmocnienie defensywy jednym zawodnikiem uważam za konieczność. Ba- wręcz spróbowałbym wymienić Milito i Maxwella na lepszych...

Negocjacje w sprawie młodziutkiego Jose Angela się załamały.

Puyol po operacji ma 2-3 miesiące (czyli prawdopodobnie okres przygotowawczy) z głowy. Tym bardziej stoję za tym co wyżej. W sierpniu mecze z Realem o pierwszy z sześciu i z Porto o drugi... To bedzie szalenie intensywny sezon i potrzebujemy tak o 1-2 zawodników na których można polegać więcej niż w tym właśnie zakończonym.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek, nikt nie mówi o rozwalaniu tercetu MVP. Ale warto mieć na uwadze to co oni 'wyczyniali' na wiosnę. Brak klasowego napastnika było widać niemal w każdym meczu. Nikomu nie byłoby żal w takiej sytuacji sadzać na ławkę Villę lub Pedro.

Finał Ligi Mistrzów pokazał, że gdy MVP jest wypoczęte, zregenerowane, to Barcelona gra wspaniałą piłkę. Tak lekko i przyjemnie dla oka Blaugrana nie grała od grudnia - i właśnie chyba w grudniu ostatni raz MVP wspólnie trafiało do siatki. Co to oznacza? Ano oznacza to konieczność zakupu klasowego atakującego, by zapewnić odpowiednią rotację dla MVP. Jak na moje oko przyjście Rossiego automatycznie likwiduje problem Ceska. Na ten moment Giuseppe ma lepsze statystyki od Villi i Eto'o kiedy ci byli w jego wieku Wink strzelali dużo mniej, a już wtedy mieli niezłą markę.

Brak Puyola to ogromna strata, ale nie jest źle mimo wszystko, tym bardziej, że on z tego wyjdzie przecież Wink fajną opcją byłoby odkupienie ze Sportingu Alberto Botii, bo z tego co pamiętam, to Barca może go w każdej chwili odkupić za jakieś 2 miliony, a gość poczynił spore postępy. I tyle. Mocno obstaję przy tym, że Barca nie potrzebuje drastycznych wzmocnień w obronie. Puyol miał dziś stwierdzić, że wyjdzie z tego i zamierza grać do 40 roku życia:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Leniu" Puyol miał dziś stwierdzić, że wyjdzie z tego i zamierza grać do 40 roku życia:)[/quote]

Puyol jest nbajlepszy Very Happy.Fenderek nie przesadzaj,on ma tylko artroskopię kolana-raczej nogi mu nie amputują Laughing.Mam nadzieję,że Kapitan pogra jeszcze swobodnie minimum 3 lata bo przy nim drużynawygląda od razu inaczej,szczególnie Pique.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On ma tylko artroskopię kolana ale aż w wieku 33 lat. Ja wiem, że go jeszcze stać na kilka nawet lat gry na najwyższym poziomie- ale trzeba sie powoli zacząć liczyć z tym, ze naszą legendę będzie musiał na środku coraz częściej zastepować Abidal. A wtedy robi sie dziura z lewej.

Że inni przy Puyolu wyglądają lepiej to aksjomat jest Wink

Aha. Gdyby przyjście Rossiego było równoznaczne z nieprzyjściem Cesca to jestem za Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
(...)Alexis Sanchez(...)


O to to! Być może nie są to małe pieniądze, ale najmniejsze a mógłbybyć z tego pożytek co niemiara. Koleś w końcu wykaraskał się ze statutu niespełnionego talentu i stał się kimś. Udinese sporo straci bez niego, ale dla nich to akurat nie problem, bo niedługo kogoś innego wychwycą.
Też nie jestem przekonany co do Rossiego, w takim Villareal czuje się jak ryba w wodzie i nie jestem pewien czy aż tak olśnił.
Cesc to w ogóle dla mnie pierwszy temat do odrzucenia. Niech sobie "walczy" o trofea w swoim Arsenaliku u boku Wengera.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

Cesc to w ogóle dla mnie pierwszy temat do odrzucenia. Niech sobie "walczy" o trofea w swoim Arsenaliku u boku Wengera.


_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha dobre i jakie prawdziwe Very Happy Bo w sumie kiedy Arsenal coś wygrał? Chyba na początku XX wieku mogą sobie przejąć to piękne hiszpańskie przysłowie Gramy jak nigdy przegrywamy jak zawsze. Jak dla mnie w Arsenalu brakuje takich piłkarzy "z jajami" lidera na boisku jak kiedyś Vieira, Parlour czy Adams. Fabregas bardzo dobry piłkarz ale na kapitana nijak się nadaje odejdzie do Barcelony to wg mnie skończy jak w kadrze czyli na ławie.
I na koniec dodam że mnie Barca oczarowała w finale to niesamowite jak można stłamsić rywala i nie pozwolić mu na nic i to jeszcze nie byle jakiego tylko sam ManU, Barcelona to najlepsza drużyna w historii piłki nożnej wygrać z nią niestety można tylko antyfutbolem..
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz cos z innej beczki.


jak dla mnie z dupy troche te nowe stroje będą, chociaż biorąc pod uwagę , że oni co sezon coś w nich zmieniają , to może długo nie przetrwają Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było. Wink

Domowe ch***we, za to w kocu mamy wyjazdowy komplet, którego nie trzeba się wstydzić.

Co do Arsenalu... Wenger IMO sam się zepchnął w ślepą uliczkę, uwierzył że samymi młodymi i utalentowanymi zacznie wygrywać, zapominając, że w okresie Invincibles miał jedna kilku rutyniarzy i kilku w absolutnie wkiecie wieku. Liderów. Ljungberg, Henry, Pires, Vieira, Adams, itd. Dziś taką rolę mają niby pełnić zawodnicy pokroju Gallasa. Sorry Batory, ale to jest właśnie powód dla którego Arsenal jeszcze długo nic nie wygra. Mają kapitalnych grajków- było nie było kradną ich z najlepszych akademii Razz - ale... Wenger ma chyba alergię na transfery. Do tego alergię do wygrywania kluczowych meczy ostatnio złapał... a takie spotkania jak 4:4 z Newcastle są idealne do tego, zeby pokazać co jest źle z tą drużyną, przynajmniej na dziś...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allekurwaluja!!!

Lenczyk zostaje w Śląsku!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

Ciągle mamy najlepszego trenera w Polsce! Zatrzymać jeszcze Kelemena, Diaza, Kaźmierczaka i Milę (bo że Celeban, Socha czy Fojut zostają to pewne), ze 3-4 celne transfery (jak mieliby takich grajków jak Elsner mieć na celowniku to proszę bardzo!) i będzie zajebiście!!!

A skoro już o Elsnerze mowa... Takie bramki dziś strzela Śląsk... Cool
http://www.youtube.com/watch?v=jjnaR2uL40c

Dla mnie bramka sezonu i koniec.
PS
W dodatku podobno podpisał nowy DWULETNI kontrakt. Nie widzę leposzego kandydata, który miałby nas poprowadzić na nowym stadionie. Żadne Skorże, żadne Bakery- Śląsk ma najlepszego fachurę w Polsce i basta.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Lech miał jakieś szanse w pucharach i szkoda,że w nich nie zagrają.Jagielonia,Legia,czy Sląsk znów pewnie odpadną z jakimiś Kazachami itp Razz.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trawię Wengera. Ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy bardziej nie lubię Wengera czy Mourinho. Rozsiewa swoją siatkę po całej Europie i podpierdala wszystkim najlepszych kadetów z najlepszych szkółek. Najmocniej cierpią na tym kluby z Hiszpanii i Holandii (swoją drogą mające najlepszą młodzież), bo prawo jest IMO złe i należycie nie chroni juniorów.

Ilu Wągier sam wychował? I to wcale nie jest tak, że 'młody mógł mu odmówić', bo wyobraźmy sobie, że przychodzi rodzic do szkółki Barcelony z dzieckiem i z miejsca dostaje do rączki czek na paręnaście tysięcy ojro od kidnapera z Londynu. I dostanie kasę jeśli jego dziecko opuści szkółke Barcelony na rzecz PROFESJONALNEGO kontraktu piłkarskiego w profesjonalnym klubie. I co zrobi? Tak to właśnie działa.

Zresztą swego czasu Xavi jako gówniarz z gry jeszcze przed Barcą B dostał profesjonalną ofertę z Milanu. Kasa, dom, ubezpieczenie, wszystko. I był bliski odejścia tylko z tego co napisał w swojej autobiografii - matka zablokowała transfer Wink takiemu juniorowi bardzo łatwo zamieszać w głowie...

***
W poniedziałek Luis Enrique ma podpisać kontrakt z Romą. I bardzo dobrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Tylko Lech miał jakieś szanse w pucharach i szkoda,że w nich nie zagrają.Jagielonia,Legia,czy Sląsk znów pewnie odpadną z jakimiś Kazachami itp Razz.

Lech niech się najpierw nauczy wygrywać z Arkami i tym podobnymi... Razz

Poza tym Jagiellonia akurat pokazała się z bardzo dobrej strony, odpadła z Grekami i po tym, jak sędziowie drukowali aż miło...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 104, 105, 106  Następny
Strona 2 z 106

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek