FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Black Country Communion / Glenn Hughes & Joe Bonamassa s
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 4:37 pm    Temat postu: Black Country Communion / Glenn Hughes & Joe Bonamassa s Odpowiedz z cytatem

wlasciwie nie wiem czy napisac to w temacie o DP, DT czy LZ Very Happy ale niech bedzie tu. nowy band powstal i nagrywa plyte Wink zwie sie Black Country i w sklad jego wchodzą Glenn Hughes, Derek Sherinian, Jason Bonham i Joe Bonamassa. mam nadzieje, ze wyjdzie z tego cos zajebiscie bujającego i bedzie przynajmniej tak dobre jak them crooked vultures Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Wto Lis 15, 2011 5:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tylko nadzieję, że któryś członek nie zdominuje reszty jak to mialo w przypadku TCV gdzie plyta robiona raczej pod Homme'a jest i to troche brzmi jak QOTSA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ho, ho! Genialny sklad, nie powiem...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pare słow od glenna o black country:

We’re as bombastic as The Who, and as bluesy as Free, but we are doing some different kinds of things in terms of structure, and tempo: 7/8, 6/8, even 5/8 time, so it’s not just a few chords and out. Joe’s just written a song that is just blowing me away. He sings a couple, I sing a bunch, and there’s a few where we’re both singing. We originally had figured mid 2011 for the release, but here we are we’ve got it written, we’ll have it tracked by the middle of March, around the 17th, and we should be done with vocals, and some overdubbing by April the 10th, just before Easter. So, it makes sense for it to come out sooner and now it should be out around September of this year.



kurev, coraz bardziej sie napalam na te plyte, mimo ze ani nuty nie slyszalem Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy wspolny wystep nowego zespolu znanego wczesniej jako black country (niestety bedą musieli zmienic nazwe). przedwczoraj na koncercie joe bonamassy podczas wystepu pozostali czlonkowie weszli na scene i zagrali Wink pierwszy kawalek chyba ich wlasny, ale glowy nie dam. drugi to oczywiscie mistreated purpli Wink

http://www.thehighwaystar.com/news/2010/03/19/new-hughes-band-live-premiere/

pierwszy numer nie powalil, chociaz trzeba wziac pod uwage, ze to ich pierwszy publiczny wystep, a i kawalki ktore mają (o ile to faktycznie ich wlasny) na razie są raczej w fazie testowej i pewnie do wydania plyty bedą w nich grzebali. za to glenn glosem miazdzy jak zwykle heh

mistreated zagrane nieco inaczej niz w oryginale ale naprawde fajna wersja. i chociaz nikt nie zaspiewa tego kawalka jak coverdale w czasach swietnosci, to wersje glenna tez miazdzą moszne. mogloby byc wiecej klawiszy, ale moze po prostu w tej jakosci slychac je mniej niz powinno byc.

publicznosc absolutnie beznadziejna heheh no ale coz, usa...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Wto Lis 15, 2011 5:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja moze z innej beczki: garsc newsow Wink

po pierwsze - album black country communion (bo tak ostatecznie nazwano projekt hughes-bonamassa-bonham-sherinian bo klopotoach z nazwą black country) ukaze sie 20 wrzesnia. na www.glennhughes.com jest w rogu zakladka do strony nowego zespolu, a tam w filmiku ze studia pare fragmentow tej plyty.

po drugie - 10. listopada w sali kongresowej wystapi jon lord!!! Smile czyli program concerto z naszą polską kasią z zespolu jona na wokalu Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
to ja moze z innej beczki: garsc newsow Wink

po pierwsze - album black country communion (bo tak ostatecznie nazwano projekt hughes-bonamassa-bonham-sherinian bo klopotoach z nazwą black country) ukaze sie 20 wrzesnia. na www.glennhughes.com jest w rogu zakladka do strony nowego zespolu, a tam w filmiku ze studia pare fragmentow tej plyty.


Dzięki Bizon za tego newsa Wink .Glenn Hughes,Joe Bonamassa i Jason Bonham razem,to może być naprawdę ciekawy album Smile .
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams


Ostatnio zmieniony przez Anunaki dnia Nie Cze 13, 2010 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście liczę na to, że będzie lepszy niż Them Crooked Vultures z zeszłego roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysiekP napisał:
Osobiście liczę na to, że będzie lepszy niż Them Crooked Vultures z zeszłego roku.

Tez gdzies po cichu na to liczę. Choć Crooked Vultures złe nie było bynajmniej!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
KrzysiekP napisał:
Osobiście liczę na to, że będzie lepszy niż Them Crooked Vultures z zeszłego roku.

Tez gdzies po cichu na to liczę. Choć Crooked Vultures złe nie było bynajmniej!


No jasne, to całkiem fajna płyta. Co prawda rzadko do niej wracam, ale to porządny hard rock Anno 2009 jest. Kilka na prawdę świetnych utworów (jak np. Gunman, Warsaw Or The..., Elephants) no i fajny koncert na festiwalu Reading.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stronie glenna i thehighway star są linki do sciagniecia studyjnej wersji singla z pierwszej plyty black country communion. kawalek one last soul, ktory byl juz grany na zywo podczas jedynego jak dotad wystepu zespolu podczas bisow koncertu joe bonamassy.

www.glennhughes.com
www.thehighwaystar.com

wielkiego szalu moze nie ma, ale brzmi po prostu jak solidny kawal niezlego rocka, bardzo singlowy faktycznie jak na rockowy kawalek. moze na kolana nie padam, ale podoba mi sie i czekam na plyte we wrzesniu Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
wielkiego szalu moze nie ma, ale brzmi po prostu jak solidny kawal niezlego rocka, bardzo singlowy faktycznie jak na rockowy kawalek. moze na kolana nie padam, ale podoba mi sie i czekam na plyte we wrzesniu Smile


Rzeczywiście prochu nie wymyślili,ale słucha się tego bardzo przyjemnie Wink,czekam na premierę.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza recenzja BCC. kurde, ja chce juz te plyteeee

link nieaktywny
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Nie Wrz 26, 2010 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TU

leci powtorka zdaje sie programu z black country communion. polecialy juz 2 kawalki. jeszcze ze 2 takie i zaslinie klawiature XD
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przesłuchałem płytę Black Country Communion i wg mnie świetna rzecz Smile.3 najlepsze utwory jak dla mnie po 1szym przesłuchaniu to Song Of Yesterday,Medusa i Too Late For The Sun.Reszta trzyma bardzo dobry równy poziom,no może z wyjątkiem The Great Divide i No Time.Joe Bonamassa po raz kolejny potwierdził,że jest kapitalnym gitarzystą.Ciekawy jestem opinii Bizona na temat tej płyty Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslalem, ze dzisiaj w hmv bedá juz mieli ale niestety, musze czekac do poniedzialku. ale the great divide juz slyszalem i mi sie bardzo podobalo Wink co do medusy, oryginal bardzo lubie, ciekaw jestem nowej wersji.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj ukazala sie i zostala przeze mnie kupiona najlepsza plyta wydana w 2010 Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba nie od Purpli? Razz Chodzi o Blackmore's Night?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Właśnie przesłuchałem płytę Black Country Communion i wg mnie świetna rzecz Smile.3 najlepsze utwory jak dla mnie po 1szym przesłuchaniu to Song Of Yesterday,Medusa i Too Late For The Sun.Reszta trzyma bardzo dobry równy poziom,no może z wyjątkiem The Great Divide i No Time.Joe Bonamassa po raz kolejny potwierdził,że jest kapitalnym gitarzystą.Ciekawy jestem opinii Bizona na temat tej płyty Wink.

A może by tak oddzielny temat o nich założyć? No chyba, że już jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma, ale zakladanie tematu dla zespolu z jedná plytá nie ma chyba wiekszego sensu. zresztá i tak malo kto by w nim pisal.

xavi - chodzi o black country communion
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Country Communion - zdecydowanie przezacna płytka, także zamierzam ją niebawem nabyć Wink
Zresztą uwielbiam Joe Bonamassę, zarówno jako wokalistę jak i gitaerzystę.

A propos Glenna Hughesa - słyszeliście utwór zespołu Niacin z gościnnym udziałem Glenna, który zwie się Things Ain't Like They Used To Be? Jak dla mnie rewelacyjne arcydzieło, jeden z najlepszych utworów jakie kiedykolwiek słyszałem.

http://www.youtube.com/watch?v=m6p6q0cXlOs&feature=related
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
dzisiaj ukazala sie i zostala przeze mnie kupiona najlepsza plyta wydana w 2010 Wink


Bizon,jak widzę płyta Ci sie spodobała Wink.Ciekawe czy jest szansa na ich koncert w Polsce.

A co do właściwego tematu to warto wydać te 130zł na koncert Purpli?.Gillan jeszcze daje rady na żywo,bo zastanaiwam się czy się wybrać na koncert we Wrocu.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King napisał:
A propos Glenna Hughesa - słyszeliście utwór zespołu Niacin z gościnnym udziałem Glenna, który zwie się Things Ain't Like They Used To Be?

Tego ich utworu akurat nie znałem. A kapela zacna wielce, nawet tego Billy'ego Sheehana na basie jestem w stanie przeżyć Wink Ale słyszę, że ten kawałek taki bluesowy, czyli w zupełnie innym stylu niż wyjściowo Niacin uprawia (fusion).

(mały off-top, znowu w temacie BCC)
Kuuurde, Jason Bonham gra tak bardzo w stylu swojego ojca... Wystarczy choćby wysłuchać wstępu do "One Last Soul"... Ech, łezka sentymentu się w oku zakręciła Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King napisał:
.
A propos Glenna Hughesa - słyszeliście utwór zespołu Niacin z gościnnym udziałem Glenna, który zwie się Things Ain't Like They Used To Be? Jak dla mnie rewelacyjne arcydzieło, jeden z najlepszych utworów jakie kiedykolwiek słyszałem.
http://www.youtube.com/watch?v=m6p6q0cXlOs&feature=related

Kawał świetnej muzyki.
po co żeś dawał linka Laughing , mało znane trzeba było sobie zostawić na jakąś queenwizje Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BCC zadebiutowalo na 5. miejscu na listach przebojow albumow w UK Smile zasluzyli. wkrecam sie w te plyte coraz bardziej. chyba tylko ze 3 kawalki mnie jak na razie nie wziely jakos zbyt mocno, choc i tak nie uwazam, zeby byly slabe.

pierwszy, polsekretny gig dla dziennikarzy i szczesliwcow, ktorzy wygrali wejsciowki. niestety wokale glenna slabo slyszalne. caly koncert ponizej Wink

black country
one last soul
beggarman
song of yesterday
stand
the great divide
medusa
sister jane z won't get fooled again na sam koniec


edit: a, no i BCC na 1. miejscu na liscie albumow rockowych w UK Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przesluchalem juz te plyte BCC kilkanascie razy i utwierdzam sie w przekonaniu, ze to bardzo dobra pozycja. nie jest oczywiscie w zaden sposob nowatorska czy rewolucyjna. to po prostu zajebiscie zagrany klasyczny hard rock. ale chyba nie moglo byc inaczej, jesli w skladzie jest byly wokalista i basista deep purple, syn perkusisty led zeppelin, ktory chwilami gra jak wlasny ojciec, klawiszowiec dream theater, ktory wspolpracowal z kiss czy alicem cooperem oraz jeden z najwiekszych bluesowych wymiataczy ostatnich lat. ta mieszanka nie miala prawa nie wypalic. wyszlo swietnie. kawalki są zagrane z kopem, pelne energii, a kiedy trzeba, wprowadzają cudny nastroj.

wokalnie glenn wspina sie na wyzyny. on byl prawie zawsze w swietnej formie, ale to co prezentuje od kilku lat jest niesamowite. a i joe b. tez okazal sie byc bardzo dobrym wokalistą.

jedyny zarzut wlasciwie jaki mam to to, ze nie zawsze wykorzystują sheriniana. troche jakby brakuje mi klawiszy bardziej slyszalnych w niektorych kawalkach. ale to tez tylko czasem. generalnie maszynka dziala bardzo sprawnie, szybkie wymiatacze typu one last soul czy beggarman są przeciwwagą dla cudnie plynących bluesowych kawalkow typu song of yesterday czy too late for the sun.

calosc jest wedlug mnie lepsza niz chocby rapture of the deep purpli czy soul mover glenna, a to są zajebiste plyty. to chyba mowi wiele o tym jak mi sie BCC podoba Wink fani klasycznego hard rocka nie powinni sie nawet zastanawiac, warto wydac kase na te plyte.


btw. joe bonamassa bedzie gral koncert jakos za miesiac czy dwa gdzies w polsce (chyba warszawa?) . niestety ceny zabojcze, a ja bez pracy wiec sie raczej nie wybiore. ale polecam Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://musihilation.blogspot.com/2010/10/black-country-communion-stare-po-nowemu.html#links

moj debiut na muzycznym blogu musihilation Wink

za pare dni moj drugi tekst rowniez sie tam znajdzie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glenn hughes wystąpil wczoraj z camp freddy - czyli zespolem prawdziwych rockowych all-starsów, ktorego sklad jest dosc plynny, a wsrod gosci są zawsze najwieksze gwiazdy rocka.

wykonal highway star i all right now (oba ponizej). nie wiem na razie czy cos wiecej. ja pierdziele, w jakiej ten czlowiek jest formie. gillan od jakichs 30 lat nie jest w stanie zaspiewac HS w ten sposob... w HS jebneli sie instrumentalisci, w ARN glenn spiewa w kolko te samą kombinacje kilku zwrotek wrzuconych w jedną XD, ale chuj. goscie sie bawią zajebiscie i na scenie i pod nią. jak ja zazdroszcze tym, ktorzy mieszkają w LA i mają barowe koncerty takich zawodników na codzien...

http://www.youtube.com/watch?v=w6yuEWg3708 - highway star
http://www.youtube.com/watch?v=-1IfExGC97c - all right now
http://www.youtube.com/watch?v=rP5iqJ4t-4g - i wanna be your dog na sam koniec

a tu przy okazji, poczatek koncertu - i we will rock you Wink jeszcze bez glenna, wiec z dupy w tym temacie, ale jak juz wrzucilem te... XD

http://www.youtube.com/watch?v=wfH8pHskBQw
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.glennhughes.com/tourography/blackcountrycommunion.html#122910

linki do filmików z wczorajszego i przedwczorajszego koncertu BCC. pierwsze 2 pelne wystepy zespolu Smile oby oni do nas zajechali w nowym roku Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo dzięki Bizon za linka.Wprawdzie z powodu wolniejszego od żółwia dziś internetu,obejrzałem tylko No Quarter,ale na taki koncert wybieram się na 100%.Ciekawa im wyszła ta wersja Wink.Mam nadzieję,że panowie zawitają do Polski.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek