FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dexter
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Bo nie wiem czy wiecie, ale to ostatni sezon oficjalnie Sad .


No i świetnie. Biorąc pod uwagę, że 5.sezon był słaby, a 6. żenująco absurdalny/absurdalnie żenujący, to tylko zakończenie serii w tym roku jakimś mocnym akcentem może uratować dobre wspomnienie o naszym kochanym zabójcy.

edit: Już pomijając fakt, że Cię sprawdziłem i kłamiesz Cool Executive producer Sara Colleton confirmed that Season 8 will be the show's last season and they already know how the show is going to end. Także jeszcze ten i następny.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
ech, lily Wink lepszego nie wymyślono jak dla mnie, no wiadomo jest Twin Peaks, ale to dwie inne sprawy.


Przykro mi, przehajpiony i to mocno.
Tzn - ok, obejrzeć można, bywa zabawnie, czarnohumorzasto, czasem nawet inteligentnie, ale lepszych od Dextera seriali jest więcej. Nie tylko Twin Peaks. Choćby House. A nawet Morse i Lewis, z fajnym brytolskim klimatem. Na pewno też Gra o tron, z oglądanych przeze mnie obecnie.

Wracając do tematu: główna intryga w pierwszej serii transparentna, widoczna jak na dłoni, podana na tacy etc. Zero zaskoczeń, no niestety.
W drugiej było lepiej, wszystko ładnie zagrało, każda z postaci (Zły Murzyn, Lila), miała swój konkretny i logiczny udział w całości.
Ale już po drugiej czuję pewien przesyt powtarzalnością, wtórnością, czyli po prostu międleniem jednego wciąż pomysłu. A niektóre dialogi np. Debry z jej kochankami są tak bardzo słabe, że aż zabawne. Pewnie miały być wzruszająco-urocze, cóż, trochę nie wyszło. Zachwytów nie podzielam, zdecydowanie. Więcej humoru (i ładnych przyjaźni) było w Housie (bo to w ogóle serial o przyjaźni głównie, i bardzo podobało mi się zakończenie).
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i teraz głupio oglądać.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już miałem zacząć oglądać.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
No i teraz głupio oglądać.


Faktycznie Confused. A miałam zamiar kiedyś dokończyć.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale już po drugiej czuję pewien przesyt powtarzalnością, wtórnością, czyli po prostu międleniem jednego wciąż pomysłu

Cytat:
Zero zaskoczeń, no niestety

Arrow
Cytat:
Choćby House.


To się tak cudownie zaprzecza, przecież w Housie nawet każdy osobny odcinek jest na tej samej bazie.

Nowy pacjent -> narada i kilka ironicznych słów House'a -> rozmowy filozoficzne z pacjentem -> niby genialny plan -> pogorszenie zdrowia -> bliska śmierć i filozoficzne rozmowy na temat życia -> genialny plan House'a -> koniec.

A kto przewidział co się będzie w ostatnim odcinku pierwszej serii Dextera po kilku pierwszych odcinkach niech pierwszy rzuci krytyką Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam, że 1. sezon mnie całkiem zaskoczył i byłem pod wrażeniem cały czas. Ale skoro Lily mówi, że przewidywalny to zmieniam zdanie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
To się tak cudownie zaprzecza, przecież w Housie nawet każdy osobny odcinek jest na tej samej bazie.

Nowy pacjent -> narada i kilka ironicznych słów House'a -> rozmowy filozoficzne z pacjentem -> niby genialny plan -> pogorszenie zdrowia -> bliska śmierć i filozoficzne rozmowy na temat życia -> genialny plan House'a -> koniec.


OK, coś w tym jest. Na korzyść House'a natomiast i tak przemawia większa zabawność chociażby, a nawet i te filozyje, za każdym razem nieco inne jednak. Ale chodziło mi raczej o wtórność opisu samej głównej postaci. I, owszem, oceniam to z perspektywy całości House'a (który zresztą z założenia ma nieco inną formułę) i tylko 2 serii Dextera. Niewykluczone, że później dzieje się jeszcze coś ciekawego, ale na razie mam dość.
Może też chodzi o to, że w Housie - poza nim samym - jest jeszcze parę całkiem interesujących postaci, zarówno tych stałych, jak i pojawiających się na 1 odcinek, a w Dexterze wszystko tak mocno skupia się na nim? A jego otoczenie jest tylko umiarkowanie interesujące.
Poza tym ja nie twierdzę, że House to narlepszy serial ever (to miejsce jest wciąż zarezerwowane dla "Pitbulla"; poza tym są jeszcze choćby "Cudowne lata" i "Robin Hood") i rozumiem, że może kogoś znużyć i irytować.

Xavi napisał:
A kto przewidział co się będzie w ostatnim odcinku pierwszej serii Dextera po kilku pierwszych odcinkach niech pierwszy rzuci krytyką Wink


W pierwszym nie, wiadomo. Ale SPOILER! dziwny doktorek mocno zainteresowany kończynami był podejrzany od początku.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:

Poza tym ja nie twierdzę, że House to narlepszy serial ever (to miejsce jest wciąż zarezerwowane dla "Pitbulla"; poza tym są jeszcze choćby "Cudowne lata" i "Robin Hood") i rozumiem, że może kogoś znużyć i irytować.

jest tylko jedna prawdziwa prawda i tylko jedna słuszna opcja. Myślałem że wszyscy już to zrozumieli.
Zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów. Cool
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Lily skrytykowała Breaking Bad, a teraz Dextera, to będę już pamiętał, że seriale są jedyną dziedziną, w której nie jest autorytetem Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli jedyną, to ok. Mogę z tym żyć. Very Happy

A tak w ogóle, to już nikt nie będzie pamiętał, że ogólnie uważam Dextera za serial dobry, ale bez szału i narewerowości po prostu, 4 ew. 4,5/6, powiedziałabym.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się określenie "narewerowość". I zgadzam się, Breaking Bad jest strasznie nudny Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahihihi Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nar oczadział dymem z Lostu
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 10, 2012 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi odcinek miły bo Masuka i parę sympatycznych Dexteryzmów.

Ale Debra, która hop siup poradziła sobie z faktem, że była przez lata okłamywana, a jej brat to psychopatyczny morderca, to nie tylko fail w stosunku do tej postaci (dramatyzowała przecież przez wiele odcinków o byle gówno), ale wog'le materiał na absurdalną komedię.

btw, nawet jeśli ten sezon będzie jeszcze bardziej zjebany niż poprzedni to najlepszy dialog ever i tak jest jego chyba.

- Dexter, co do kurwy!?
- Zjebałem.


Po polsku jest nawet lepiej niż w oryginale.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

She was a hooker. It's not cheating if you pay for it. Tekst roku.

I tak, włączenie Yvonne Strahovski do obsady to zdecydowanie dobra droga do uczynienia tego serialu ciekawszym.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie zwraca uwagi na absurdalną sytuację Debra-Dex to się bardzo przyjemnie ogląda. Metalowa rzeźnia z rogami mocy ftw.

lookaug napisał:
She was a hooker. It's not cheating if you pay for it. Tekst roku.

właśnie tego typu tekstów mi brakuje od jakiegoś czasu w tym serialu. Zwłaszcza Dexteryzmów, że przytoczę jednego z moich faworytów
Cytat:

"jestem ojcem, synem i seryjnym mordercą"

albo zakończenie pierwszego sezonu
Cytat:

I'm one of them... In their darkest dreams.

w ogóle zakończenie pierwszego sezonu to najlepsze co spotkało ten serial. ever.
co prawda gofrowanie przez główną część serii (w sensie w ostatniej) by na koniec móc pochwalić się jednym tekstem nie jest chyba najlepszym pomysłem na serial, ale mimo wszystko nie można nie docenić urokliwej wtopy Dex z Travisem.

tylko ten wątek Ukraińskiej mafii pachnie mi jakimś tanim Seagalem. I szkoda, że tak Louisa potraktowali. Choć znając serial gdyby pożył dłużej to by zaczął gofrować.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Jak się nie zwraca uwagi na absurdalną sytuację Debra-Dex to się bardzo przyjemnie ogląda. Metalowa rzeźnia z rogami mocy ftw.


Totalnie. Niemoge, że on golił głowę, żeby to na siebie założyć.

Cytat:
tylko ten wątek Ukraińskiej mafii pachnie mi jakimś tanim Seagalem. I szkoda, że tak Louisa potraktowali. Choć znając serial gdyby pożył dłużej to by zaczął gofrować.


Właśnei bardzo dobrze, bo ja twierdziłem, że Louis będzie naprawdę gofrem i tylko udawał że nie, a znajomy mówił, że on będzie głównym badassem. Takie sytuacje zawsze rox, jak sie szykuje, że hoho a tu jeb. If you know what i mean.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś żeśmy robili tu ranking postaci i Dexter zawsze był wysoko (u Nara nawet na 1. miejscu). NO TO CHYBA JUŻ NIEAKTUALNE, bo od zeszłego sezonu zachowuje się jak skończony kretyn ze sklerozą. To trochę kiepska sprawa jeśli jest się seryjnym mordercą i espertem-geniuszem w jednym. Właściwie to mi to wręcz koliduje rzekłbym. Może scenarzyści chcą z niego zrobić niestrawnego imbecyla, żeby w ostatnim sezonie w końcu dostał wyrok śmierci i nie było wielkiego płaczu. Chociaż nie, to przecież bez sensu.

No to nie wiem.

Już słyszę jego monolog z następnego odcinka, w stylu "jak do tego doszło? jak ja się w to wpakowałem?" - no może tak, że w odcinku, który podejrzanie nazywa się Do Something Wrong robisz something wrong i to jeszcze absurdalnie wrong.

A wog'le to bałem się, że pociągną ten wątek Debry, która jest zakochana w Dexterze i wyjdzie jakiś zidiociały kazirodczy romans. Nie pociągnęli, anulowali. Anulowali też to, że Debra wie o tajemnicy Dextera, oraz to, że zaczyna inaczej na to patrzeć i kryć go przed La Guertą. Wszystko anulowali, wszystko nieważne, żartowaliśmy z tą Debrą, to tylko taki fajny liff hanger miał być. Zamiast tego macie tu blondynkę, jest ładniejsza i w dodatku jest psychopatką, bardziej pasuje.

Serio wtf, co za bajzel.

btw, obstawiamy zakłady czy w końcu ubiją Quinna?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu wychodzę z założenia, że każdy mając na stole nagą Yvonne Strahovski zrobiłby to samo, co on. A w ogóle, żeby jeszcze liczyć luki scenariuszowe w tym serialu, to trzeba być wytrwałym Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=ikiOZcvg4d0 <3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziesięć najbardziej erotycznych sekund w moim życiu"
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

A wog'le to bałem się, że pociągną ten wątek Debry, która jest zakochana w Dexterze i wyjdzie jakiś zidiociały kazirodczy romans.

także ten.

w ogóle niemoge z całej sytuacji (a to nowość). główny boss okazuje się być gejem i to w dodatku wyruchanym przez swoją mafię więc ucina sobie rozmowę od serca w barze dla gejów ze swoją potencjalną ofiarą.
znaczy serio. kto to pisze.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
główny boss okazuje się być gejem i to w dodatku wyruchanym przez swoją mafię



_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ytron po szóstym sezonie napisał:
Po prostu Debra powie "e ok" i razem pójdą na wojnę z Niemcami i będą wszystkich mordować uchylając się przed kulami.

_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej naprawdę tylko ja wiedziałem od początku, że on jest gejem? Bo co chwila ktoś zaskoczony i Nar chyba też, albo źle czytam.

A poza tym to jezu.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDAC BYLO ZE COS Z NIM NIE TAK JAK TAKI ZLY I ZABIJA LUDZI WIADOMO ZE GEJ
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurwa, ten serial to w tej chwili jedno wielkie WTF. Nawet nie mam siły komentować. Wymieszali wszystkie wątki w jednym garnku absurdu, a na koniec doprawili jakimiś spieczonymi skwarkami z windy. Grubo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 2:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.

Jedyne czego się nie da zarzucić temu sezonowi, to że jest przewidywalny.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie wzięli sobie do serca moje zarzuty.

Z rozbawieniem czytam spojlery z kolejnych sezonów Dextera, bo wiem, że raczej do niego nie wrócę.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale serio, jeśli teraz nie zjebią to to będzie co najmniej POŚRODKU sezon. A ja... ja tak lubię. Bo 3 i 5 dużo nudniejsze, a 6 był przecież przewidywalny i nieśmieszny jak Neonówka, podczas gdy obecnie mamy zupełnie szalony i absurdalny Monty Python. Kto by w ogóle w najśmielszych ćpach i snach wpadłna to, że ten sezon dojdzie do czegoś takiego co się teraz dzieje. I że wszystkie wątki co wydawały się najważniejsze, praktycznie wzięły i się zamknęły.

Najlepsze sceny w tym odcinku:

- zdychający pedał na łodzi daje Dexterowi miłosne porady
- przychodzi poobijany George i serwuje Isaakowi kulkę
- ŚMIERTLETNIE NIESAMOWICIE NIEBEZPIECZNIE MORDERCY są goframi na ćwierć odcinka
- zabicie pierwszego z nich przez Dextera
- drugi też mocny zresztą
- JESTEM TWOJĄ SIOSTRĄ I JESTEM W TOBIE ZAKOCHANA! - TO LOGICZNE, DEB.
- Quinn idzie na mema. > wyrwij prostytutkę > wkurwiaj się kiedy się puszcza
- > daj jej szefowi OSTRZEŻENIE
- szybki podpalacz bo wątki się skończyły a tu jeszcze kilka odcinków do końca sezonu i trochę głupia sprawa
- Dexter "z trudem się pozbierał po śmerci żony" oraz "syn codziennie mu o niej przypomina", chociaż występuje raz na tysiąc odcinków i to przez seundę. nie żebym narzekał

No i co się kurwa stało z Astorem i Codym? Myślałem, że wrócili po to, żeby ktoś ich zabił. A tu kurwa chuj.

Szalony, szalony sezon.

deser: http://www.filmweb.pl/serial/Dexter-2006-331618/discussion/trad%C5%BCedi,2066710
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek