FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dexter
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoilery:

Debra się zachowuje zupełnie jakby zamierzali ją uśmiercić (ostatnio jak się tyle uśmiechała to zginął Lundy). To chyba byłby ostateczny gwóźdź do trumny tego serialu. Z drugiej strony filmweb się śmieje, że w trailerze Debra zamierza pocałować Dextera. To byłoby jeszcze bardziej zjebane. Plus opcja że Travis zabije Batistę i Quinn w końcu się ogarnie albo zrobi to zawczasu i Batistę uratuje or sth. W każdym razie szanse na totalne zjebanie serialu są niezłe. Za to skoro już Laguerta z Dziadem wpadają po uszy w gówno to może dałoby się ją wreszcie ubić.

A ostatni odcinek nudny, poza tym, że przyszła mi na myśl śmierć Debry, to nic mnie tu szczególnie nie ruszyło. Znowu motyw, że Dexter otworzył puszkę pandory, ale tym razem zdecydował się w końcu zadzwonić po gliny, co byłoby dobrym zwrotem akcji, gdyby nie to, że dzwoni z własnej komórki. A pewnie i tak go nie namierzą, bo od jakiegoś czasu jest nieuchwytny jak Spiderman. Ogólnie żal trochę.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W każdym razie szanse na totalne zjebanie serialu są niezłe


Zgadzam się. Po przedostatnim odcinku myślałem, że wyjdą na prostą. Niestety, znowu trafił się nudny zapychacz a fabuła naprawdę staje się niezjadliwa.

Powtarzam sobie pierwszy sezon, niestety nie ma porównania. To było mistrzostwo, naprawdę coś. Obecny sezon jest mega płytki.

BTW, nie wiem, czy ktoś wspominał - serial dostał/dostanie budżet na kolejne dwa sezony Wink

Wracam do Weeds Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hirszu napisał:
serial dostał/dostanie budżet na kolejne dwa sezony Wink


NIE TRAĆMY NADZIEI

W sumie 5 sezon był mocny, wcześniej było wręcz arcydzieło, a ten obecny ma fajne pomysły, więc może się jeszcze wybronią i w następnych sezonach wyjdą na prostą. Chyba, że zabiją Debrę, wtedy żal. A właśnie - to tłumaczy dojście tego nowego Murzyna i ogólne jego gofrowanie przez większość odcinków. Na stówę wymienią nim kogoś z dotychczasowej obsady.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, trochę się to wszystko takie rachu ciachu zrobiło. Dexter sobie radzi z byciem największym seryjnym zabójcą w dziejach z nie większą trudnością jak z zamienianiem tlenu na dwutlenek węgla. Zawsze mu wszystko idealnie wychodzi bez kiwnięcia fiutkiem. Kiedyś to się chociaż rozbijał samochodem z rozczłonkowanymi zwłokami w bagażniku albo mu się jakiś Fribo pod nóż niechcący napatoczył, a teraz co. "Popatrzę sobie w randomowym kierunku, o, odpowiedzi na wiele kluczowych pytań na temat śledztwa nad którym się głowi od tygodni cały sztab policji, to już trzeci raz dzisiaj. Popełnię sobie zbrodnię doskonałą z tej okazji a potem polatam po osiedlu w biały dzień z wytrychem i w czarnych rękawiczkach. Monitoring nie istnieje, z wyjątkiem tego co filmuje Travisa jak wsiada do łodzi. Dobrze się składa."
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ostatnim odcinku podobały mi się te mrugnięcia do widza. w sensie jak rozmowa Dexteraz z wyimaginowanym ojcem na temat teo iż Travis gada z wymyślonym profesorem. Albo rozmowa Debry z Dexterem o tym jak Travis się ukrywał przed swoją siostrą.
A i Deb mówiąca "it's sweet" ftw. reszta odcinka trochę bez sensu. Dexter działa na spontanie, wkrada się do biura ochrony, lata po mieście, w pracy się praktycznie nie pokazuje, tak samo w domu. ot lata i zabija przypadkowych ludzi. kiedyś to przynajmniej murzyn był skapnięty i go śledził.

ytron napisał:
a teraz co. "Popatrzę sobie w randomowym kierunku, o, odpowiedzi na wiele kluczowych pytań na temat śledztwa nad którym się głowi od tygodni cały sztab policji, to już trzeci raz dzisiaj.


ytron napisał:
takie rzeczy to chyba akurat zawsze były


bla bla

ale tak. ta seria zdawała się na początku roxować bo była AKCJA i JAZDA JAZDA JAZDA. teraz okazuje się większość tej akcji i jazdy była zapychaczami. Nowy murzyn jako się rzekło głównie gofruje. Jedyne co może to wszystko wynagrodzić to jakiś epicki finał. np mogliby porwać laguertę i oddać na ofiarę czy coś. choć ona tonie z tamtym Matthewsem więc bez sensu by to było.
W każdym razie jeżeli zabiją Debrę to chyba pierdzielę i nie oglądam reszty sezonów, no bo bez przesady. już prędzej mogliby Dextera zabić.

tak w ogóle najbardziej irytujące w tym wszystkim są te rozmowy Dextera z wyimaginowanym ojcem, w których za każdym razem narzeka, że to przez niego stał się seryjnym mordercą.

za to ten informatyk zdecydowanie na plus. mam nadzieję, że odjebie coś na finał ;d
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo były. Bieganie po osiedlu z wytrychem też było. Ale nigdy w takim absurdalnym natężeniu.
Teraz zabijanie bez pozostawiania najmniejszego śladu to już oczywista oczywistość. Jak to że LOSTy mają zawsze co jeść, mimo że ostatnie polowanie na dzika widziano na początku pierwszego sezonu Cool
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajejej.

spoilery:







Batista ratowany w ostatniej chwili, Dexter OSŁABIONY przez co musi przegrać walkę z głównym złym niczym Spider-Man który traci moce, główny zły zachowujący się w spotkaniu z Dexterem jak klasyczny wróg Jamesa Bonda, uratowanie się Dextera w ostatniej chwili, pocałunek Debry i Dextera okazuje się snem (!) etc. No kurwa, to nie jest to, do czego mnie ten serial przyzwyczaił - to są tanie chwyty z miliona amerykańskich filmów sensacyjnych. I pierwszy raz w historii Dexterowe podsumowanie zza kadru mnie zirytowało. Sądziłem, że robię dobrze, wymyśliłem to co prawda chwilę temu, a dopiero co byłem zupełnie przeciwnego zdania, ale jestem przecież głównym bohaterem, więc dlaczego wszystko poszło źle? Napisz kurwa do brawo. Nie wiem jeszcze co sądzić o Nerdzie. Jeśli on do tej pory był po prostu gofrem, a po zjechaniu przez Dextera stanie się zły to już zupełnie śmiech na sali. A, zapomniałbym: Pani Psycholog nakłaniająca do "kazirodztwa". No i ponownie Dexter Spider-Man: Szóstym Zmysłem i Zbiegiem Okoliczności ratuje cały wydział.

Jak na ten serial to jest źle. Zwiastun sugeruje, że może być ciekawie, ale pewnie nie będzie. Wracam oglądać Monty Pythona.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest po prostu smutne.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, byle się dalej rewelacyjnie ogląda, choć niektóre rzeczy naciągane mocno.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no watek z miłością do Dextera to jakiś żal jest. Szkoda że nie było tego za czasów Rity xd
Cytat:

Batista ratowany w ostatniej chwili, Dexter OSŁABIONY przez co musi przegrać walkę z głównym złym niczym Spider-Man który traci moce, główny zły zachowujący się w spotkaniu z Dexterem jak klasyczny wróg Jamesa Bonda, uratowanie się Dextera w ostatniej chwili, pocałunek Debry i Dextera okazuje się snem (!) etc. No kurwa, to nie jest to, do czego mnie ten serial przyzwyczaił - to są tanie chwyty z miliona amerykańskich filmów sensacyjnych.


z bardzo fajnego i nie do końca poważnego serialu oni chcą chyb jakiś holiłód zrobić ;f

w ogóle motyw, a wezmę wyślę mu wiadomość z moją gębą to szczyt debilizmu jaki ten serial osiągnął chyba. członek z tym, że to podaje go policji niemal na tacy.

to nawet w potworze latającym po wyspie i zabijającym randomowe osoby było więcej logiki.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w ogóle motyw, a wezmę wyślę mu wiadomość z moją gębą to szczyt debilizmu jaki ten serial osiągnął chyba.


+1 zapomniałem o tym, bi ten odcinek miał podobne sceny co minutę. Pomyślałem coś w stylu "jezu dexter serio?" Ja go wogle przestane lubic jak będzie się zachowywał jak debil.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wsadzą go w końcu do pierdla, będą mieli racje
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, Travis narysował ryj Dextera na całą ścianę, cała ekipa sie zbiera pod domem, wszyscy oczywiście czekają na niego, a on nie dość, że wchodzi sam, to jeszcze ma czas, zeby to skuć młotkiem Laughing Laughing Laughing

Ale końcówka dobra Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy on to zdarł chyba. Jakby napierdalał młotkiem i nikt by nie usłyszał to ostatecznie przestałbym oglądać w tym właśnie momencie. Ale to, że nikt przed nim tam nie wszedł mnie rozpierdoliło.




spoileryzm:




Travis może śmiało startować do miana największej pierdoły pośród wrogów Dextera. Generalnie sezon słaby, główne jego zadanie to doprowadzenie do cliffhangera i zrobienie nadziei, że niby następny będzie niezwykle przewrotny (czego na szczęście chyba się już nie da uniknąć). Jakkolwiek pomysł z zakochaniem sie Debry w Dexterze jest arcyzjebany, to jednak w świetle końcówki ma swoje uzasadnienie - w przeciwnym razie mielibyśmy pewnie którąś z wyimaginowanych jej reakcji z pierwszego sezonu (w sumie byłby niezły Monty Python gdyby w ostatniej scenie po prostu strzeliła mu w głowę/albo aresztowała. Św. Gral się kłania). Zresztą do tego wątku to się nie ogranicza - przecież jest jeszcze nie rozwiazana kwestia nerda-Louisa, a nawet Batista i Quinn wyraźnie udają, że do czegoś zmierzają i rozwiną to w następnym sezonie. Pewnie jeden się w drugim zakocha i Pani Psycholog będzie miała pełne ręce roboty. W każdym razie chujnia z grzybnią ten sezon. Idę oglądać Californication, bo wreszcie jest odcinek nowy.

btw, ludzie z filmwebu przewidzieli to zakończenie, a wog'le podobno w książce Debra się dowiaduje o Dexterze dużo wcześniej, przy czym pozostaje jego siostrą a nie pojebaną kochanką.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoileryzm 2 :

Rety jak zjebali. No serio, w połowie tego sezonu musiał się zmienić scenarzysta czy coś, i to nie na byle kogo ale jakiegoś skończonego kretyna. Miało być tak pięknie. Dywagacje o życiu, śmierci, Bogu, tralala, i to wszystko z udziałem nemesis cierpiącego na równie pojebane rozdwojenie osobowości jak główny bohater. Krótko mówiąc wywiady miały być. Niestety Travis zmienił się w kompletnie przerysowanego złego Gargamela z któregoś Bonda. A jedyne co mu zostało (a raczej co zyskał) wspólnego z Dexterem to bycie super herosem niewidocznym dla kamer i radarów, potrafiącym się teleportować na dach strzeżonego wieżowca i zabijać każdego kto stanie mu na drodze, etc. Ostatnia scena to jedyny ciekawy pomysł od czasu jak Gellar okazał się martwy. To chyba Gellar im pisał scenariusz wcześniej, bo jak wsadzili go do lodówki to się zaraz zrobiła chała. Notabene ostatni cliffhanger i tak nie był potrzebny bo i tak jest co robić - żeby wyjść z twarzą z tej żenady następny sezon powinien polegać na naprawianiu bagna przez Dextera które sobie zrobił tutaj wysyłaniem swoich ryjów do seryjnych zabójców czy robieniem krwawych performance'ów w centrum miasta. W każdym razie jeśli nie zmienią idiotów stojących za scenarem to i najlepszy pomysł ani Masuka robiący Yodę nic nie dadzą. Po prostu Debra powie "e ok" i razem pójdą na wojnę z Niemcami i będą wszystkich mordować uchylając się przed kulami. No komuś się niewątpliwie należy wpierdol.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 2:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ytron napisał:
Miało być tak pięknie. Dywagacje o życiu, śmierci, Bogu, tralala, i to wszystko z udziałem nemesis cierpiącego na równie pojebane rozdwojenie osobowości jak główny bohater.


No właśnie, przecież to miało naprawdę duży potencjał. :_:
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra.
zjebali. W sensie sezon. Pierwsze 4, 5 odcinków było zajebiście zajebistych i dawało szanse na dorównanie 4 (no bo nie mówię, że pierwszym dwóm), ale druga połowa to przeżal i zapchajdziury.
Motyw że wszyscy czekają przed budynkiem aż Dexter rozwali portret.. no kurwa. Bez jaj. Tudzież jak w tym budynku znajduje jako jedyny kartkę ze szkicem budynku. Z resztą pomysł z łodzią na początku i mordowaniem jakiegoś figlarza (świadkowie? pfff) też totalnie z dupy i nic nie wnosi. nie wiem po co to tam umieścili. No i całą noc spędził w wodzie, ale ubrania nie zmienił twardziel jeden. Nie no ten sezon można nazwać serią absurdów.

tak w ogóle gdzie się podziały te dwa dzieciaki od Rity?

Ostatnio nawet się zastanawiałem, że jakby Debra przyłapała Dextera to mógłby powstać zajebisty motyw. no i jest. jedyna dobra rzecz z tego całego sezonu.

A jeszcze jedno. Jak w drugim sezonie odkryli jego próbki z krwią albo w czwartym Trinity wszedł do biura policji i uścisnął łapę Dexowi to to było coś i robiło wrażenie. A teraz Dexter przeleci z kałachem przez stado policjantów i spoko. Ale samo zakończenie przyznaję, że robi wrażenie i może skierować ten serial na prostą
"- Deb wychodzę na polowanie
- baw sie dobrze skarbie"
w sumie to nie byłby taki zły pomysł jakby ten serial całkowicie przerobić na komedię.

a i sprawa tego gościa od gier i ręki. Skąd ta dłoń znalazła się u Travisa?

tak w ogóle to na dzisiaj:
1>2>4>5>6>3
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tak w ogóle gdzie się podziały te dwa dzieciaki od Rity?


Tylko ich tu brakuje.

Cytat:
Jak w drugim sezonie odkryli jego próbki z krwią albo w czwartym Trinity wszedł do biura policji i uścisnął łapę Dexowi to to było coś i robiło wrażenie. A teraz Dexter przeleci z kałachem przez stado policjantów i spoko.


No kurwa, też jak to oglądałem, to sobie przypomniałem jakie były emocje jak Trinity przylazł do biura, a jak kompletnie nie ma emocji, kiedy Travis porywa syna Dextera albo włazi mu na chatę.

Cytat:
w sumie to nie byłby taki zły pomysł jakby ten serial całkowicie przerobić na komedię.


No gorzej już raczej być nie może, więc przejście w parodię mogłoby chociaż rozładować niezręczną sytuację, do jakiej nas doprowadził ten sezon.

Cytat:
a i sprawa tego gościa od gier i ręki. Skąd ta dłoń znalazła się u Travisa?


Przecież Louis ją wysłał Dexterowi, a Travis ją odebrał, jak mu się wbił na chatę.

Cytat:
tak w ogóle to na dzisiaj:
1>2>4>5>6>3


1>2>4>3=5>6

Trzeci sezon był słabszy głównie dlatego, że poprzedzały go dwa arcydzieła. Motyw z Dexterem który zdobywa przyjaciela był bardzo fajny (jakkolwiek przyjaciel okazał się wkurwiającym Ritoidem) no i nawet akcja z szybkim pokonaniem Skinnera (czy jak mu tam było) nie była tak absurdalna jak co druga scena w ostatnim sezonie. Tym bardziej żałuję, bo naprawdę pomysł był fajny i miał duży potencjał, który udało im się wykorzystać w kilku promilach. Jedną z lepszych scen jest przebudzenie Travisa w taśmie klejącej i Dexterowe "this is how the world ends". Motyw, że głównym złym jest nawiedzony wyznawca Jezusa, a Dexter jest Szatanem, który chce mu pokrzyżować szyki był świetny. Ale go zjebali. I jest mi smutno.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"jestem ojcem, synem i seryjnym mordercą" jak za starych dobrych czasów.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ototo! Aż się ucieszyłem przy tej scenie. No i to właściwie jedyny dobry moment w całym odcinku/połowie sezonu.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

Przecież Louis ją wysłał Dexterowi, a Travis ją odebrał, jak mu się wbił na chatę.

w takim razie wynikało by z tego, że Louis coś wie o tajemnicy Dextera. No chyba że jest po prostu pojebany i ot tak postanowił mu wysłać odciętą dłoń. W tym serialu zdaje się, że od jakiegoś czasu nie zwraca się uwagi na takie rzeczy jak motyw.

btw chyba lepiej by było dla tej serii gdyby sobie dali spokój z Travis i to ten Gerald byl głównym przeciwniek. W sensie jasne motyw z lodówką był bardzo sprytny, ale okazał się działać na krótką metę, a Profesor dopóki żył zdawał się roxować.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
kater napisał:

Przecież Louis ją wysłał Dexterowi, a Travis ją odebrał, jak mu się wbił na chatę.

w takim razie wynikało by z tego, że Louis coś wie o tajemnicy Dextera. No chyba że jest po prostu pojebany i ot tak postanowił mu wysłać odciętą dłoń. W tym serialu zdaje się, że od jakiegoś czasu nie zwraca się uwagi na takie rzeczy jak motyw.


No wow, masz zapłon. Wysyłał tę rękę w poprzednim odcinku, albo wcześniej. Przecież z Louisem cały czas chodzi o to, że nie wiadomo kim tak naprawdę jest i jakie ma motywy ani co wie o Dexterze. Pewnie się okaże, że jest zakochanym w Dexterze bratem Debry, który nie żyje od 7 lat.

Cytat:
btw chyba lepiej by było dla tej serii gdyby sobie dali spokój z Travis i to ten Gerald byl głównym przeciwniek. W sensie jasne motyw z lodówką był bardzo sprytny, ale okazał się działać na krótką metę, a Profesor dopóki żył zdawał się roxować.


No do Geralda w lodówce wszystko tak balansowało na granicy failu, a potem już poleciało z górki na łeb i na szyję. I pieprzyć przemiany duchowe Dextera, którymi nas raczono przez połowę sezonu, okazało się, że nie mają znaczenia - liczy się tylko denna akcja.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, z lodówką też był dobry pomysł. Profesorek roxował, ale po lodówce się okazało że Travis też jest pojebanym Dexterem, tylko złym. Dexter ma swojego brata którego zabił a ten profesorka i wszystko jest cacy. Generalnie wszystko było obmyślane, nie wiem co się stało że się zesrało. W połowie kręcenia sezonu ktoś naprawdę zaczął ich tam mordować, kurwa nie wiem. Ten gofer od ręki i jeszcze bardziej gofrowy murzyn też zapewne mieli się wyjaśnić w zajebistym finale, jak przystało na dexterowe standardy. A i wątek Laguerty mógłby się przydać - w sensie że jak ona tam tak kombinuje to może kogoś w końcu kropnie w ramach tych intryg i Dexter będzie mógł ją wreszcie zabić i to będzie tak epickie że masakra. Ale nie, dupa z pisaniem i chuj z poczytaniem. Wszystko zostawione na następny sezon jak w jakimś gównie no, w sensie chujowym serialu jakimś. Obrzydliwymi zapchajdziurami dobrnęli do finału na którym się wszyscy skupili jak tylko mogli, bo było jasne że w tej sytuacji dobra końcówka to ich być albo nie być. A i też nic mądrego nie obgadali przy folii, zważywszy na to że kurwa miały być jakieś religijne przemiany czy chuj wie co, a nie sru sru, parę śmieszniejszych tekstów i zabijamy złego pana, który tam coś kiedyś nie był taki zły, ale to było w lepszej połowie sezonu i już nikt tego nie pamięta, koniec. A dekonspirację u Debry to już na spokojnie można było wcisnąć w 5ym sezonie, zwłaszcza że nie wiele brakowało.
NAR napisał:
chyba lepiej by było dla tej serii gdyby sobie dali spokój z Travis i to ten Gerald byl głównym przeciwniek.

Dexter głupia serial, zjebany sprawa z Travis, chujowe przeciwniek. Państwo witam.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1>2>4>3=5>6


tak! Smile zgadzam się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hirszu wyraził zgodę, wszystko idzie zgodnie z planem.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 5:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=rzzwNUBc2Z0&feature=share
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak tam po pierwszym odcinku, dziubaski? Bo jak dla mnie to rokuje dobrze.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam dwie pierwsze serie. Przehajpiony to serial.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FENOMEN DEXTERA
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obejrzałam dwie pierwsze serie. Przehajpiony to serial.


ech, lily Wink lepszego nie wymyślono jak dla mnie, no wiadomo jest Twin Peaks, ale to dwie inne sprawy.

Nowy odcinek bardzo fajny, a od nowego powinna się zacząć niezła jazda, a reakcja Debry to dla mnie największa zagadka w historii tego serialu. Choć powoli widać jak to się wszystko zakończy.

Bo nie wiem czy wiecie, ale to ostatni sezon oficjalnie Sad

W ogóle ta ekscytacja gdy się znowu widzi starych znajomych. Nawet LaGuerta będzie miała ciekawy wątek dalej.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek