FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dexter
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja właśnie miałem powiedzieć, że ten wątek religijny to jakiś żal, ale ostatnia scena zmieniła wszystko Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jebany Quinn oświadczył mi się przy jebanych naleśnikach."

Laughing
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Debra rox. Narlepsza ever. I końcówka rzeczywiście wymiotła, chociaż sam nie wiem czy bardziej ze względu na ostatnią scenę z jeźdźcami apokalipsy (lol), czy ze względu na scenę w której Quinn z potwornym znudzeniem wypisanym na twarzy dyma nową laskę.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
scenę w której Quinn z potwornym znudzeniem wypisanym na twarzy dyma nową laskę.

TO BYŁO PIĘKNE
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wog'le Quinn rox. Na miejscu Debry bym za niego wyszła.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe po co studentce Masuki ta rączka była? Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<3

1. "Czy ktoś kiedyś umarł na uduszenie krocza?"
2. Quinn i Batista z trawką, jezu.
3. Masuka rzucający blondlaskę.
4. Po trzecim morderstwie Doomsday killer oficjalnie jest bardziej popierdolony nawet od Trójkowego.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tej serii już się chyba nie da spieprzyć. I szykuje się serio nawrócenie Dextera, ten odcinek to potwierdził dostatecznie. No chyba, że w ostatnim odcinku powie coś w stylu: 'e to pewnie był jednak przypadek'.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, bez jaj, Dexter się nie zmienia na stałe. Nawet jeśli się nawróci, to w następnym sezonie Bóg go opuści. Zawsze tak jest.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najsłabszy odcinek w tej serii. Co nie zmienia faktu, że i tak rox. W ogóle ten sezon ma szanse być na poziomie pierwszych dwóch czy 4 jeśli nie spieprzą tego.
Jeżeli Dexter zostanie gorliwym katolikiem, który w niedziele po kościele idzie wyrzucić do morza worki z ciałami to ten serial przekroczy chyba wszelkie granice cudowności.
Debra jako szycha niszczy.

kater napisał:

2. Quinn i Batista z trawką, jezu.

to było cudowne.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Batista bez LaGuerty znowu zaczyna roxowac po staremu, a Quinn właściwie roxował zawsze, więc mógłby być z nich wyborny team. Zwłaszcza jeśli będą nadal ćpać i robić na złość nowemu murzynowi. <3

A LaGuerta ostatecznie została tą złą. Dobra decyzja. Może w końcu ją zabiją.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Końcówka najnowszego odcinka Arrow Shocked Laughing Rolling Eyes Question

Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja już w końcu nie wiem. Zabawna? Szokująca? Bezsensowna?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wszystko razem. Z tym że sens prawdopodobnie się objawi, tylko chwilowo ciężko się go doszukać bez szukania spoilerów po sieci.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 4:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Arrow Shocked Laughing Rolling Eyes Question


+1

Ostatnie, czego mógłbym się spodziewać. Ale osobiście obstawiam, że to to samo, co Dexterowe rozmowy z własnym ojcem. Generalnie to ma nawet sens, zważywszy na okoliczności. I to jedyny sens, jaki mi przychodzi do głowy, bo scena jest wręcz Lostowa w swej absurdalności.

btw, cały finał odcinka jest świetny. Pozostałe plusy: Deb vs. Quinn i "sflamingowanie".
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I to jedyny sens, jaki mi przychodzi do głowy, bo scena jest wręcz Lostowa w swej absurdalności.

<3

ale cała akcja na plaży jest po prostu piękna. W sensie z tym meksykaninem czy kimś tam.

jedyne co mi przychodzi do głowy to że jak ukazywał mu się ojciec to próbował go powstrzymać, czy tam otrzeźwić. W sensie symbolizował rozsądek i light'a. A Ice pojawił mu się po totalnie spontanicznym morderstwie więc może być jego nie wiem uosobieniem dark passenger'a czy coś.
faktycznie twórcy się za dużo lostów chyba naoglądali.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, trochę, żal. Ale tylko troszeczkę. Bo to w sumie moja ulubiona postać w całej serii chyba, więc niech się objawia, śmiało!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie śmiesznie by było jakby Dexter się rozbił lotem 815 na wyspie.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No strasznie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę miesięcy temu zatrzymałem się w Dexterze gdzieś na początku 5 sezonu i zamiast tego zacząłem oglądać Breaking Bad. Ostatnio nadrabiam i właśnie obejrzałem 06x03.

NAR napisał:
Xavi napisał:
nowy odcinek Dextera daje niesamowitego smaka. To jest jednak najlepszy serial jaki znam.

obejrzyj LOST kurwa. serio. kurwa. serio.
kurwa.
serio.
tak.


Ty tak na serio ? Surprised

lookaug napisał:
BB zjada i wysrywa Dextera. I wszystko inne zresztą.


Też tak myślałem, jak skończyłem BB. Ale teraz jak powróciłem do Dexa, to nadal mam wątpliwości. W każdym razie to moim zdaniem ścisła czołówka seriali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dexter to jedyny serial który ma takie fajne postaci, że za nimi tęsknię jak czekam na następny odcinek Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najsłabszy odcinek do tej pory. Wątek z synem trójkowego totalnie z dupy i chyba jedynie po to by wypełnić czymś te 45 minut. Tak samo jak z bratem. Bez sensu. Po zakończeniu poprzedniego odcinka liczyłem, że będzie obrót na ciemną stronę mocy czy coś. Z resztą to nie pierwszy taki zapychacz w tym sezonie. Motyw z tym jak w ciągu dwóch dni odszukał seryjnego mordercę, którego policja szuka od 30 lat też był niesamowicie naciągany. Ale tam była przynajmniej fajna akcja, tu nic nie było. Na plus że zakończyli w końcu jakoś to romansidło Debry. Na minus że nie było Baptisty. I praktycznie Masuki. Ani kurwiącej Debry.


hirszu napisał:

NAR napisał:
Xavi napisał:
nowy odcinek Dextera daje niesamowitego smaka. To jest jednak najlepszy serial jaki znam.

obejrzyj LOST kurwa. serio. kurwa. serio.
kurwa.
serio.
tak.


Ty tak na serio ? Surprised

nie, to taki żart. Zabawny prawda?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 4:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Najsłabszy odcinek do tej pory. Wątek z synem trójkowego totalnie z dupy i chyba jedynie po to by wypełnić czymś te 45 minut. Tak samo jak z bratem. Bez sensu. Po zakończeniu poprzedniego odcinka liczyłem, że będzie obrót na ciemną stronę mocy czy coś. Z resztą to nie pierwszy taki zapychacz w tym sezonie. Motyw z tym jak w ciągu dwóch dni odszukał seryjnego mordercę, którego policja szuka od 30 lat też był niesamowicie naciągany. Ale tam była przynajmniej fajna akcja, tu nic nie było. Na plus że zakończyli w końcu jakoś to romansidło Debry. Na minus że nie było Baptisty. I praktycznie Masuki. Ani kurwiącej Debry.


No, słabo. Znaczy zapowiadało się wręcz wybornie. Rudy zastępujący Harry'ego roxował. Wog'le właśnie przeczytałem na filmwebie (a jakże), że by zajebiście pasował do roli Jokera. Totalnie. <3 Byłby lepszy niż Ledger. I nie spodziewałem się przejścia na ciemną stronę w serii, która wyraźnie zmierzała do nawrócenia się Dextera, więc to też był fajny motyw. Szkoda, że szybko się skończył i okazało się, że nie prowadziło to do niczego. Poza tym chaotyczne, nudnawe (wieśniak od wymiany koła - przecież było wiadomo jak skończy, jak tylko się odezwał) i wlokące się momentami (Jonah yaaaaaaaawn). Poza tym jako NAR rzekł - brak Masuki, brak Batisty, brak kurwiącej Debry. A z tym końcem jej romansidła to też nie byłbym taki pewien. W dodatku LaGuerta znowu zajmuje czas na ekranie, nie wiadomo po co. Ona chyba jest sponsorem serialu. Innego wytłumaczenia nie ma.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoiler:


Na filmwebie siępodniecają, że prof Gerald nie istnieje i jest po prostu dark passangerem Travisa. W sumie, zwłaszcza po ostatnim odcinku to najbardziej oczywiste wyjaśnienie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Intrygujące by to było choć oglądając ostatni odcinek (rewelacyjny zresztą) mam pewne wątpliwości. (Spoiwo: sam by się przywiązał łańcuchami do opuszczonego kościoła? ee?) No ale zobaczymy, mam niezłą chętkę na nowe odcinki.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
(Spoiwo: sam by się przywiązał łańcuchami do opuszczonego kościoła? ee?)


No a czemu nie. To i tak nie jest najdziwniejsze co zrobił do tej pory przecież.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To by było najdziwniejsze, wyobraźmy sobie, że Dexter gdzieś się zakuwa w kajdany bo ma takiego schiza. Zabijanie i rytuał to przecież normalka w przypadku seryjnego zabójcy. No i nie zgadza mi się jakoś kilka faktów m.in. plany z dziennika (czy tam czegoś) Geralda u tej jego dziewczyny sprzed iluś lat. Wniosek z tego chociażby taki, że jeśli już razem nie współpracują to na pewno Travis chociażby korzysta z jego planów, no to już jest naciągane. To już jest jakaś forma nawiązania kontaktu z Geraldem w jakimś momencie bo Travis się musiał o tych planach dowiedzieć.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Travis po prostu może być dużo bardziej pojebany niż Dexter, zresztą jak na razie na to wygląda (znaczy albo on, albo Gerald). Wystarczy uznać, że jest bardzo pojebany i wszystko nabiera sensu. W sumie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że Gerald nie jest jego urojeniem. A jeśli tak, to mam nadzieję, że zrobią zamiast tego coś epickiego na miarę Trinity.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślałem sobie póki co całą serię i jedno jest pewne. Travis musiał zacząć projekt i współpracę z Geraldem, ale nie wiadomo czy ją kontynuowali razem czy to Gerald stchórzył. Wiadomo, że notatki, która trzymała jego była tymczasowa dziewczyna (ta przez którą Quinn miał problemy, jak to on) są od Geralta. Wątpię, żeby wykładowca powierzał takie rzeczy swoim wszystkim studentom, był blisko z tą dziewczyną, musiał być też blisko z Travisem i na pewno się znali i planowali, rozpoczęli jakby projekt. Nie zdziwię się, że nagle pojawi się prawdziwy Geralt i nie powie coś w stylu: 'Ten Travis oszalał i wziął na serio moje pomysły'. No ale już te pomysły świadczą o tym, że doktorek też jest po trochu szalony. Więc ja ogólnie daję tak 50 na 50 przez wgląd na scenie wchodzenia Dexa na tą górę i scenę w której Geralt znika gdy Dex się odwrócił. Ale pewne rzeczy przemawiają za tym, że współpracowali razem. No chyba, że są luki w fabule no ale to przecież zajebiści scenarzyści są.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek