FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dexter
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy odcinek Dextera daje niesamowitego smaka. To jest jednak najlepszy serial jaki znam.

Oglądał ktoś? Szykuje się 'przeciwnik' na miarę trójkowego, serio.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dexter jest zdecydowanie w porządku, ale oglądając czwarty sezon Breaking Bad musze jasno i zdecydowanie stwierdzić, że BB zjada i wysrywa Dextera. I wszystko inne zresztą.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
nowy odcinek Dextera daje niesamowitego smaka. To jest jednak najlepszy serial jaki znam.

obejrzyj LOST kurwa. serio. kurwa. serio.
kurwa.
serio.
tak.

Xavi napisał:

Oglądał ktoś? Szykuje się 'przeciwnik' na miarę trójkowego, serio.

o w dupę! no to jutro oglądam!!
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś lookaug mnie bardziej przekonał i najpierw Breaking Bad, a potem Lost Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ŻAL
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś zapomniałem oglądać BB przy trzecim czy czwartym odcinki, chociaż zapowiadał się obiecująco. Brakowało mi mnogości fajnych postaci chyba, które w Dexterze są na dzień dobry dopiero z czasem zmieniają się np. w spedaloną batistę.

Nowego odcinka jeszcze żem nie widział, tylko trailery, które wyglądały obiecująco. Może poczekam, aż się sezon skończy i obejrzę ciągiem, ale wątpię, żebym wytrzymał.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no Xavi serio kurwa żal straszny. weź obejrzyj LOST serio no.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Sob Paź 01, 2011 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
BB zjada i wysrywa Dextera. I wszystko inne zresztą.

+1
Choć czwarty sezon na razie tylko napocząłem. Planuję dozować sobie emocje Wink

kater napisał:
Jakoś zapomniałem oglądać BB przy trzecim czy czwartym odcinki, chociaż zapowiadał się obiecująco. Brakowało mi mnogości fajnych postaci chyba, które w Dexterze są na dzień dobry

Z mojej perspektywy wygląda to podobnie - początek BB wcale nie jest jakiś porywający (chociaż ma momenty) i sam tylko siłą rozpędu oglądałem dalej. I dobrze, bo ominąłby mnie genialny serial Wink W BB zasada jest taka - im dalej, tym lepiej.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się tego tematu bo nie wiem czy tu spoilery nie buchają w oczy, więc nie wiem o czym jest mowa.

Skończyłem 3eci sezon. Zaiste gorszy od poprzednich, ale i tak zjada wszelkie inne seriale (czyli 3 czy 4 jakie w życiu widziałem). Trochę przedobrzyli generalnie. I wcześniej wprawdzie wychodził z sytuacji bez wyjścia ale teraz to już taśmowo i bez kiwnięcia fiutkiem, i wszystko mu się udaje. Murzyn co stracił pół pleców a zaraz potem cały fajny miał siłę bić białasa też nie najlepiej. Ale największe sf to jak Dexter był jeszcze bardziej cały fajny rano po imprezie (aczkolwiek to już raczej część tego wielkiego wspólnego mianownika dla wszelkiej twórczości filmowej, np że nigdy nikomu nie chce się srać). No i nudniej też, zwłaszcza ta jego laska, aczkolwiek to jak totalnie odstaje od dexterowej rzeczywistości jest dość zabawne.

Zabieram się za następny Cool

edit: sam w końcu bucham spoilerami
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 2:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pozytywnie. jak najbardziej tak. Faktycznie nowy seryjny zapowiada się bardzo interesująco. Byle tylko nie poszli po jakiejś najmniejszej linii oporu, bo po pierwszym odcinku można się sporo dobrego spodziewać.
Debra też jak zawsze w formie.

rozmowa z Baptistą o bogu jak za starych dobrych dexterów gdy Maria nie była tak wkurzająca i w ogóle żyło się lepiej.

a no i

"- Większość ludzi chciałaby być popularna.
- Większość ludzi nie ma przy sobie dwóch rolek folii i piły chirurgicznej"

<3
brakowało mi tego.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 5:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemoge, w 4ym jest wielki goły hitler
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoilery będą buchać stosunkowo, bo widzę że i tak buchają

Skończyłem 4ty sezon wczoraj i jest mega totalnie. Przy czym albo się miejscami pogubiłem w fabule, albo czasem trochę logika nawala, podejrzewam że jedno i drugie. Nie ogarniam jak w końcu Dexter znalazł i dogonił hitlera (trójkowego, trinity whatever). No i trochę ma niefajnie na koniec, nie tylko z uwagi na ostatnią scenę, ale jak rodzinę hitlera przesłuchają to opowiedzą o Kyle'u Bustlerze który wygląda jak Dexter i będzie kicha. I wog'le możliwości do wpadnięcia od paru sezonów se mnoży na lewo i prawo. Tam w hotelu sobie też biegał cały wesoły w rękawiczkach, wprawdzie hitler zajął się już kamerami ale chyba nie mógł tego wiedzieć. Chyba, bo to szczerze zajebisty serial jest, i można coś przeoczyć bo się w chuj dzieje a nie że np coś było kurwa 5 lat temu i nie pamiętasz. Wielki goły hitler to totalnie zło na dwóch nogach, aż trudno porównać z jakąkolwiek inną postacią filmową. Tylko ktoś mógłby ustrzelić Batistę z LaGuertą bo są straszni, i jeszcze Dexterowi przeszkadzają w pracy.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy Dexter jest na wypasQ. Najbardziej zainteresowało mnie to z wężami w brzuchu, będzie jakiś wątek religijny ciągnięty chyba w tym sezonie.
Powrót do góry
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No że wątek religijny to wiadomo odkąd wypuścili trailer.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuje się przemiana duchowa Dextera, to będzie przegięcie chyba w jakąś stronę ;p
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rufjan



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Tey

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Szykuje się przemiana duchowa Dextera, to będzie przegięcie chyba w jakąś stronę ;p


Dokładnie i tym samym pomyślałem oglądając trailer miesiąc temu! Nawet rozpisałem się w odpowiedzi na pytanie konkursowe 'Czy synek Dextera pójdzie w ślad tatusia?'. Niestety, nie wygrałem długopisu-strzykawki i koszulki z nadrukami, ale wymusiłem kubek termiczny. I owszem, dostałem kubek termiczny - gratka.pl Evil or Very Mad
_________________
Aaa... ein Telefon! Der Humpink!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
No że wątek religijny to wiadomo odkąd wypuścili trailer.


Musze przyznać Waszeci, że nie oglądałem mimo mojego noł lajfienia po maxie. Wogóle przypadkiem się trafiło, że ten odcinek obadałem, ale był wystarczająco dobry, żeby zachęcić mnie do prześledzenia całego sezonu.
Powrót do góry
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończyłem 5 sezon (w ciągu doby) a teraz spoilery

Generalnie słabo, lepiej co najwyżej niż 3eci, ale przede wszystkim wygląda na to że Dexter staje się pomalutku taki sam jak ci na których poluje. Już wcześniej miał wpadki i nadinterpretacje ale zawsze się z tym srał potem i przedtem. Tutaj też potem i przedtem niby jest wierny kodeksowi ale w międzyczasie morduje randomowego faceta w sraczu i nawet nie myśli o tym pomyśleć. Trzykroć obczajałem tę scenę i nie ogarniam za bardzo. Jedyne co ma na usprawiedliwienie to to że przyrząd którym tego dokonał, a który nie może chyba służyć do niczego innego należał do owego delikwenta. Ale Dexter to chyba ostatni człowiek uprawniony do wydawania wyroków śmierci na podstawie posiadania podejrzanych przedmiotów. Jak w 3cim zabił brata Miguela to był to ewidentny wypadek i w obronie własnej i się srał potem. Jak zabił skurwysyna od modelek który bodaj nikogo nie zabił też się srał. Z zabiciem pedofila (już nie pamiętam kiedy to było) też się srał. Już to była zresztą przesada bo delikwent bądź co bądź jeno walił gruchę do zdjęć jego dzieci od czego nikomu krzywda się nie działa a w każdym razie nie mógł na tej podstawie przewidywać że się działa będzie. Jako takie nie było to gorsze od dexterowych sposobów na Dark Passengera. Równie dobrze mógłby na tej podstawie zabić pół internetu razem z Bizonem. No ale tu wchodziło w grę dobro dzieci i nie chciał ryzykować. Jednak później, przy hitlerze od którego postanowił nauczyć się paru sztuczek pozwolił sobie na dwukrotne odroczenie, co kosztowało życie paru ludzi. Też się jednak srał. W piątym już się nie srał jeśli było już po ptakach (może to i zdrowe podejście, ale jednak coś jest nie tak). Zabicie tego byłego policjanta co go chciał wydać można od biedy porównać do sytuacji z bratem Miguela (koleś się pierwszy rzucił z ostrym narzędziem) aczkolwiek uszło mu to znacznie prościej. Ale za takie rzeczy jak zamordowanie w sraczu wkurwiającego faceta bo się było nie w sosie normalnie sam wysyłał do Atlantyku (za coś podobnego wszak kropnął w końcu Miguela). Równie dobrze to mógł być jego stary mający gorszy dzień. Lumen miała rację że spierdoliła jak załatwiła swoje bo Dexter się robi coraz bardziej niebezpieczny na starość. Smutna prawda o nim chłopaki.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Równie dobrze mógłby na tej podstawie zabić pół internetu razem z Bizonem.


rotfl
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takich długich postów ytrona, do tego niepokolorowanych, nie czytam, bo się niepewnie czuję.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tracisz WIELE.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 3:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoilery:

Ok, nowy odcinek roxuje. Batista z siostrą zamiast LaGuerty jest o wiele bardziej do rzeczy, nowy badass dobrze rokuje, a Dexter to już całkiem wymiata. Cały wątek ze zdobywaniem krwi tamtego kolesia i potem rozmowa o Bogu były wyborne. Stęskniłem się za tym. Och i Debra z Quinnem, so sweet. Pewnie zaraz go zabiją, skoro już chce się oświadczać.

edit: A, zapomniałbym. Masuka jako profesor ftw.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 4:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Masuka wog'le ftw. Chyba jedyny któremu się nie pogarsza.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę się nauczyć tak śmiać.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masuka to w ogóle jakiś top ever postaci chyba.

fakt, 5 sezon po epickim 4 był dość średni (choć i tak na pewno lepszy od 3). ale miał Lemura przynajmniej, która to postać po Debrze była chyba najfajniejszą kobietą w tym serialu. No i jeszcze Rita w 1 powiedzmy.

a co do 6 mam nadzieję, że pożegnali na dobre laguertę.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Masuka to w ogóle jakiś top ever postaci chyba.

rotfl

NAR napisał:
fakt, 5 sezon po epickim 4 był dość średni (choć i tak na pewno lepszy od 3). ale miał Lemura przynajmniej, która to postać po Debrze była chyba najfajniejszą kobietą w tym serialu. No i jeszcze Rita w 1 powiedzmy.

a co do 6 mam nadzieję, że pożegnali na dobre laguertę.

+1 do każdego zdania
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
NAR napisał:
Masuka to w ogóle jakiś top ever postaci chyba.

rotfl

NAR napisał:
fakt, 5 sezon po epickim 4 był dość średni (choć i tak na pewno lepszy od 3). ale miał Lemura przynajmniej, która to postać po Debrze była chyba najfajniejszą kobietą w tym serialu. No i jeszcze Rita w 1 powiedzmy.

a co do 6 mam nadzieję, że pożegnali na dobre laguertę.

+1 do każdego zdania

+1 do każdego zdania

dexteronanizm
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rufjan



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Tey

PostWysłany: Pią Paź 07, 2011 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Masuka to w ogóle jakiś top ever postaci chyba.


Owszem, zaraz po Teodorku z Prison Break.
_________________
Aaa... ein Telefon! Der Humpink!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol?

a tak w ogóle to ten sezon jest absolutnie kapitalny jak na te 3 odcinki. Ostatnia scena, miazga.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie jakoś ci dwaj religijni fanatycy średnio biorą póki co. Za to coś czuje, że ten nowy czarny detektyw może być dobry.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek