FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dexter
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, trzeci sezon jest sLOSTczony. LaGuerta nudzi jak nigdy, Batista po awansie też wiele stracił, dużoróżnych wątków zupełnie z dupy, a Dexter myśli o rodzinie i PRZYJACIELU (który pochodzi z nowej trylogii Gwiezdnych Wojen, lol) zamiast o zabijaniu ludzi. Mam ogromną nadzieję, że to wszystko zmierza do czegoś niemożebnego.


NAR TYLKO NIE SPOILERUJ
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem, że Batista i Laguerta są nudni, to się oburzył, a tu sie okazuje, ze on całosci nie widział. Tak to nie bedziemy gadać Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Co prawda obejrzałem jak dotąd 2 sezony i obecnie gram w ejdża zamiast oglądać, ale i tak mi wystarczy, żeby stwierdzić, że to najlepszy serial jaki oglądałem.


Jak się nie czyta, to potem są niespodzianki. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

NAR TYLKO NIE SPOILERUJ

ja ci już napisałem jak to się wszystko kończy przecież ;d
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, wszyscy umierają Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, Dexter zabija i zjada Baptistę ;d
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
nie, Dexter zabija i zjada Baptistę ;d

jakież to wtórne ;p nikt nie jadł z takim apetytem jak Lecter, ten pokrojony mózg na talerzu... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zobaczyłem 1 sezon. Możliwe spojlery.

KAPITALNY serial. Jak już mnie od około 4 odcinka wciągnął to oglądałem po 2-3 dziennie. Przede wszystkim genialnie rozpisana fabuła na te wszystkie odcinki, genialne rozpisanie psychiki Dextera na podstawie różnych płaszczyzn co doprowadza na trop jego prawdziwe ja i powodów dlaczego robi to co kocha. Wspaniała postać gościa z ciężarówki-chłodni. Przedstawione tak wspaniale że owych bohaterów zaczynamy wręcz rozumieć i im współczuć ( Rolling Eyes ). Świetnie wykreowane postaci - prawdziwe i wiarygodne, a sam Dexter i Hall, który go grał - no nie dziwię się, że Laurie za House'a musiał obejść się smakiem kilka razy przy przyznawaniu Złotych Globów - nie wiem jak on to robi, ale w każdej swojej jednej minie umie pokazać, że jak najbardziej wie co mówi innym i ma swoją wersję, ale zarazem widzimy coś w stylu 'znowu ich nabrałem' i widzimy co w nim siedzi na serio. Przez pierwsze odcinki myślałem, że gra postać po prostu źle, ale miał w tym wszystkich przeogromny pomysł i klękam na kolana przed takim graniem. Genialnie rozpisane dialogi czy tam takie rzeczy typu gra kamery czy montaż to oczywistość. Postaci poboczne? Wszystkie coś w sobie mają i serio mnie ciekawi co z tego wyjdzie w przyszłości.

Jeszcze mi napiszcie, że następne serie są choćby w 3/4 tak dobre to mam co robić w wakacje przez jakiś czas Wink pierwszy serial, któremu daję 10/10 na filmwebie bez cienia wątpliwości. Choć nie wykluczam zmian jeśli następne rzeczy mnie zawiodą Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zawsze wolałem Mandarka od Dextera, bo był bardziej pierdolnięty i miał lepsze laboratorium. I wkurzało mnie zawsze, że Dexter nie mógł się zdecydować, czy jego laboratorium otwiera się poprzez wyciągnięcie odpowiedniej książki z szafki, czy przez wpisanie hasła.

Tak, wiem, nie o ten film chodzi, przepraszam.
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Przedstawione tak wspaniale że owych bohaterów zaczynamy wręcz rozumieć i im współczuć.


Co nie? Dwóch seryjnych morderców, a kiedy jeden musiał zabić drugiego to kurde tak mi się smutno zrobiło, że nie wiem! Ja się w ogóle utożsamiałem z icetruck killerem, bo był starszym bratem. Sad

A, dalej nie jest aż tak kolorowo. Drugi sezon jest co prawda mocarny, ale już nie aż tak, chociaż niespodzianki są. A w trzecim ugrzęzłem i na razie nie oglądam dalej, bo mam chujowy net. Nie wiem jak dalej. W każdym razie trzeci sezon póki co sux.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xsaw, podlinkuj mi swój filmweb Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mówiłem, że ci się spodoba Wink
Hall jest faktycznie fenomenalny w tej roli.

Xavi napisał:

Jeszcze mi napiszcie, że następne serie są choćby w 3/4 tak dobre to mam co robić w wakacje przez jakiś czas Wink pierwszy serial, któremu daję 10/10 na filmwebie bez cienia wątpliwości. Choć nie wykluczam zmian jeśli następne rzeczy mnie zawiodą Wink

Druga seria to praktycznie ten sam poziom. Za to, to co się dzieje w 4 zmiata całą konkurencję z powierzchni ziemi Wink

chociaż i tak absolutnie najwspanialszym momentem w tym serialu są ostatnie 2 minuty pierwszej serii. coś pięknego.

Xavi napisał:

nie wiem jak on to robi, ale w każdej swojej jednej minie umie pokazać, że jak najbardziej wie co mówi innym i ma swoją wersję, ale zarazem widzimy coś w stylu 'znowu ich nabrałem' i widzimy co w nim siedzi na serio.

nom, w ogóle do tego jeszcze jego monologi i przemyślenia są genialne.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:


chociaż i tak absolutnie najwspanialszym momentem w tym serialu są ostatnie 2 minuty pierwszej serii. coś pięknego.


faktycznie piękne to było Very Happy mnie najbardziej rozwaliło zdanie gdzieś koło 5-6 odcinka, coś w stylu: 'chyba będę musiał iść na jeszcze jedną wizytę do niego zanim go zabiję'. Albo załatwienie byłego męża Rity za pomocą heroiny. Albo kolejne legendarne zdanie: 'kim ty do kurwy jesteś?' i najlepszy uśmiech w historii jaki widziałem (w sensie Dextera). Zresztą tych smaczków było, a było Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe spoilery, a nawet są na pewno co do 2 serii.

! kolejna świetna seria, napisałbym genialnie cudowna i tak o niej gadałem przez 11 odcinków, ale ostatni odcinek jest rozczarowujący. Zabrakło epickiego finału, nie satysfakcjonuje po genialnych odcinkach 8,9,10 i pojedynkach Doakes i Dexter. Myślałem, że w tej chatce będzie istny rozpieprz na liniach Lila, Dex, Doakes i FBI, a tu dupła sobie chatka i to by było na tyle. Dobrze, że ta pierwsza dostała za swoje bo takiego irytującego babsztyla to ja chyba nie widziałem. Ogólnie genialne przedstawienie wnętrza Dextera i jego dochodzenie odkrycia kim jest (w sumie z Deb to samo), ogólnie scenarzyści kapitalnie się spisali, ale właśnie spartolili tylko tą jedną rzecz Wink No i szkoda Doakesa! Sad uwielbiałem tą postać. Będzie mi brakować mi 'Dexter, your motherfucker' i innych słodkich słówek. !

3 seria zaczęła się ciekawie, zobaczymy co dalej Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra znowu sobie napiszę sam do siebie :> Widzę mam swój osobisty temat powoli. Możliwe spojlery.

No więc 3 seria faktycznie była najsłabsza, ale była ciężka do zrealizowania z powodu tych wszystkich przemian Dexa, który w końcu się odkrył przed światem. Motyw z Miguelem bardzo fajny, Deb miażdzyła (i miażdzy mnie coraz bardziej), motyw z Angelem i Masuką taki naciągany często co się nie przełożyło na kolejną część. Pojawia się Quinn i jest miejscami nudny i ciągle mam jakieś podejrzenia w jego stronę, a bracik na to, że przesadzam. Zbyt optymistyczny koniec też taki sobie. Ale ogólnie podsumowując - jak zwykle się świetnie bawiłem.

I przy okazji już mam prawie połowę serii 4 i już się chyba więcej ciekawego stało niż w serii 3. Trójkowy jest zagadkowy niesamowicie, w ogóle zapowiadają się teraz fantastyczne odcinki i ocenię wszystko po 12 odcinku.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie czekam na ocenę po ostatnim odcinku czwartej serii Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lip 12, 2011 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fak, Xavi mnie wyprzedził a ja nie wiem czym sie zajmuję, zamiast oglądać.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 > 4 > 2 > 3. Możliwe Spoiwa!

No tak, jeśli coś ma się prawo równać z jedynką to czwórka właśnie. Równie rozwalająca końcówka, który zabójca był ciekawszy to sam nie wiem. Jeśli chodzi o napięcie to chyba właśnie czwórka mnie rozwaliła, choć gorszy był sam koncept (bo w jedynce rozwaliło mnie uporządkowanie faktów i ta cała miłość Rudy'ego, wątki poboczne). Albo w sumie zaryzukuję -> Trójkowy jako postać jeszcze bardziej rozwalający niż Ice-Truck. Tu dopiero mamy do czynienia z prawdziwym szaleństwem, cała jego rodzina i ich zachowanie, cały ten rytuał, to maskowanie się. Wątek z Christiną też rozwalił. Wątek Batisty i LaGuerty ujdzie choć odstawał, Debra ma dopiero schizy co się zowie, jak zwykle mnie rozwalała, zdecydowanie druga najlepsza postać po Dexie. Czemu zajęło mi 48 odcinków, żeby w końcu to w pełni pojąć to ja nie wiem.

Z tego co słyszałem piątka odstaje niestety, ale zobaczymy. Trójka też miała być słaba, a dobrze się bawiłem. Szkoda, że to już ostatnia Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko we wrześniu startują na nowo zdaje się.

1 seria była fajnie zgrabnie ułożona, wszystko się tak ładnie sklejało tam. Za to 4 miała akcję, akcję, akcję i trójkowego. nie wiem która lepsza.
wątek Batisty i Laguerty to najwięszy fail w tym serialu jak dotąd. 5 faktycznie nieco bardziej wyciszona, ale imo lepsza od 3.

a Trójkowy po Dexterze to chyba najlepsza postać tego serialu.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Lip 17, 2011 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i Deb oczywiście Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=RsvGslI_KcM
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w końcu. nie mogę się doczekać Smile

Xavi napisał:

No więc 3 seria faktycznie była najsłabsza, ale była ciężka do zrealizowania z powodu tych wszystkich przemian Dexa,

myślę, że fakt iż główny aktor miał raka i brał rozwód ze swoją siostrą z serialu też mógł mieć drobny wpływ. ;>
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu tutaj tego nie napiszesz gupi katerze?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Lip 24, 2011 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol

DEXTER - SPOILERY

Skończyłem wreszcie 3 sezon - w drugiej połowie się rozkręca i wątek Miguela nabiera sensu. Po Ricie i Lily najbardziej irytujący przyjaciel Dextera. Na szczęście wszystko znowu się dobrze skończyło i Dexter go zabił jak Harry przykazał.

- I accept you like a brother!
- I killed my brother.


To było zaiste urocze. Za to killer tym razem gofrowy mocno, miał niezły fart, że dożył do ostatniego odcinka. Zakończenie trochę naciągane, bo Dexterowi strasznie łatwo tym razem było uciec policji, w dodatku na poczekaniu preparując śmierć "Skinera".

Z głupich rzeczy (bo Miguela koniec końców zaliczam do udanych wątków, zwłaszcza, że zginął) - Batista zaista zmienił się w nie tyle nudziarza co rozlazłą kluchę. Tak jak w 1 sezonie był moją ulubioną postacią, tak teraz mi się rzygać chcę jak tylko się pojawia. Ta jego potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem leczona chodzeniem na dziwki jest niemożebna najbardziej. La Guerta też nudzi jako ta kobieta fatalna, która co się z kimś zaprzyjaźni to go zabijają.

Za to Quinn zastępujący Doakesa ma potencjał, mam nadzieję, że jego wątek rozwijają w następnych sezonach. No i Deb nadal roxuje, chyba nawet bardziej niż wcześniej. Oby jej odznaka nie zaszkodziła, jak Batiscie. A i Rita miała pierwszą niezłą scenę jak opowiadała, że mogło jej się przypadkiem coś wymsknąć o romansie Miguela. Prawie jak w pierwszych odcinkach pierwszego sezonu, kiedy była tak cudownie skrzywiona psychicznie, a potem zmieniła się w kobietę-irytację.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok czwarty sezon roxuje. Został mi już tylko jeden.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEXTER: THE END - smutno mi
<smutno mu>

nie wiem, co ja teraz będę oglądał, póki następny sezon nie wyjdzie.

Ogólnie to 1 > 4 > 5 > 2 > 3 chyba.

Szkoda, że Lemur znaczy Lumen nie została na następny sezon, można było ją uśmiercić w trakcie, bo wiadomo, że Dexter musi być samotnym łowcą, ale taka była z nich słodka para. Najlepsza dziewczyna Dextera od czasów Rity w 1 sezonie. Główny przeciwnik mocno chujowy, ale za to Liddy dostał się do moich ulubionych postaci w całym serialu. Zresztą: http://www.youtube.com/watch?v=Ot1ClxuJdYI
Wog'le właśnie się zorientowałem, że ten facet grał też Robocopa. Oficjalnie jestem jego fanem.

szybki top10 postaci proszebardzo:

Agent Specjalny Frank Lundy <3 LOVE
Rudy Cooper aka Icetruck Killer
Stan Liddy
Dexter Morgan
Debra Morgan
Vince Masuka
Joey Quinn, mimo, że odkąd jest z Deb zaczyna się z niego robić klucha
Sierżant James Doakes
Angel Batista, za te odcinki kiedy jeszcze się do czegoś nadawał + ostatnio wraca do formy pomimo małżeństwa z kobietą-flakizolejem
żona Trójkowego - no kurna
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

żona Trójkowego - no kurna


Laughing

nie no, że 5 jest lepsza od 2 to bez przesady ;p
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lumen > Lila
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no od niej to wszyscy są lepsi więc to żadna sztuka, no ale jeśli chodzi o samą fabułę to mega-dopracowana dwójka jest dużo lepsza od trochę nielogicznej czasami piątki Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, po prostu chciałem być oryginalny, a Wy od razu dyskusje. W sumie już słabo pamiętam 2 sezon, pora zacząć oglądać od nowa!

A z nielogicznością 5 też prawda. Najbardziej niemogłem z krwią na bucie Quinna i LaGuertą z szóstym zmysłem.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek