FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Za PROGiem- temat o audycji
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazlem na forum riverside, ktos umiescil. wkleje, moze kogos zainteresi:

Cytat:
Tak! Już we wtorek, 1 marca o godzinie 20.00 w Radiu Aktywnym czeka na Was pierwsza, premierowa audycja za PROGiem!

A o czym będziemy rozmawiać i czego będziemy słuchać? Pora uchylić rąbka tajemnicy, którą przez dłuższy czas utrzymywałem.

Chciałbym zabrać Cię we wspaniałą podróż. Podróż wehikułem czasu do początków istnienia, do korzeni rocka progresywnego. Wspólnie będziemy dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku poznawać, badać i analizować ten muzyczny gatunek. Poczynając od lat 60tych z każdą kolejną audycją będziemy robić krok ku muzyce współczesnej, pokonywać kolejne muzyczne epoki i zauważać przemiany jakie doprowadziły do powstania muzyki, która powstaje obecnie. Przekraczając tytułowy próg przyjrzymy się progresywnej rewolucji lat 70-tych, będziemy świadkami kryzysu tego gatunku, by ujrzeć jego powstanie z popiołów, ale już w formie neoprogresywnej. Oczywiście na latach 80-tych historia muzyki się nie kończy, tak więc nie obca nam będzie ekspansja tzw. metalu w różnych formach (oczywiście dotykającego również muzykę progresywną), powoli kierując nas w stronę XXI wiek i muzycznych innowacji ostatnich lat. Będziemy świadkami narodzin legend, ich kryzysów oraz wzlotów i upadków. Będziemy towarzyszyć zespołom wielkim, a także tym mało znanym w ich muzycznych poczynaniach. Wspólnie zbadamy zmiany zachodzące na rynku muzycznym, zauważymy rewolucje brzmieniowo - techniczne i zmieniające się podejście słuchacza do muzyki.

To nie będzie zwykła muzyczna audycja. To będzie wielki, ambitny dokument pokazujący w całej krasie ponad czterdziestoletnią historię muzyki progresywnej!

Nigdy nie słuchałeś muzyku progresywnej? Interesuje Cię ambitna muzyka i chciałbyś ją lepiej poznać? Słyszałeś wiele o klasyce rocka progresywnego, lecz nie wiesz jak się za nią zabrać? Może jedynie lubisz posłuchać ciekawej muzyki? Jeżeli choć na jedno z tych pytań padła odpowiedź „tak” to ta audycja jest absolutnie DLA CIEBIE!

Przekrocz próg we wtorek o godzinie 20:00 tylko w Radiu Aktywnym! Czy odważysz się uchylić drzwi i znaleźć się po drugiej stronie? Będę czekał tuż za PROGiem…


UWAGA! W trakcie premierowej audycji zostanie przeprowadzony konkurs, w którym na zwycięzcę czekać będzie atrakcyjna NAGRODA rzeczowa. Tak więc będzie o co walczyć!


Przewidywany plan audycji czyli co nas czeka po przekroczeniu progu (oczywiście daty są czysto orientacyjne):
Pokój numer 1: lata 1967-1968 (krótka charakterystyka, warunki powstania rocka progresywnego, pionierzy gatunku)
Pokój numer 2: era klasyczna rocka progresywnego 1969-1976 (Pink Floyd, Genesis, King Crimson, Yes, ELP, Jethro Tull i inni prekursorzy gatunku, cechy muzyki progresywnej, podłoże socjologiczne, kulturowe i ideologiczne)
Pokój numer 3: wielki kryzys 1976-1981 (wyczerpanie się stylu klasycznego, zmiany na rynku muzycznym, ekspansja muzyki punk, disco i NWOBHM; zespół Asia symbolem upadku ery klasycznej)
Pokój numer 4: rock neoprogresywny i ekspansja muzyki metalowej 1981-1992 (Marillion i inni prekursorzy gatunku, cechy stylu neoprogresywnego; muzyka progresywna, a sukces Iron Maiden oraz narodziny thrash metalu)
Pokój numer 5: nurty współczesne 1992+ (Dream Theater, Porcupine Tree i Opeth jako przewodnie progresywne grupy, nurty progresywne w muzyce do dni dzisiejszych).

Cóż mogę więcej powiedzieć? Zapraszam na pierwszą audycję, na której bardziej szczegółowo zajmę się tym, o czym będziemy mówić za progiem Smile

Do usłyszenia we wtorek o 20.00!

Audycji można słuchać za pośrednictwem http://www.radioaktywne.pl/

więcej na:
http://za-progiem.blogspot.com/

_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być ciekawe, chociaż szkoda, że nie pamięta się o innych odłamach rocka progresywnego.. taki Krautrock jest przecież syntezą wszystkiego, co potem uznano za nowoczesne w muzyce, wyprzedzili swoją epokę. No, zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeśli masz na mysli taki stricte kraut w rodzaju Neu,Tangerine Dream,Kraftwerk,to są spoza prog-rockowego światka bardziej,ale w sensie krautrock jako po prostu germański prog lat 70-tych to pełna zgoda sam b.lubię, szczególnie Novalis czy fantastyczne klasycyzujące Pell Mell a pewnie i niejedna nieodkryta perełka u synów Wodana się jeszcze kryje Wink

W ogóle jak ktoś porusza temat historii proga to nie można zapomnieć o „włoskiej szkole rocka symfonicznego” czyli włoskim bogato aranżowanym progresie.Kiedys próbowałem zgłębiać tajniki tej sceny ale po poznaniu kilkunastu czołowych grup i iluś tam świetnych płyt ogarneło mnie odczucie że to jest studnia bez dna i zawiesiłem Laughing .Ostatnimi czasy znowu się tam zapuszczałem ale zawsze towarzyszy mi to uczucie przesytu a to tylko jeden(sic!) kraj,poza anglosaską chyba najbardziej płodna scena progowa świata w latach 70-tych i pominięcie jej jest dużym niedopatrzeniem..
Maxophone , tak grali makaroniarze wtedy
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
No jeśli masz na mysli taki stricte kraut w rodzaju Neu,Tangerine Dream,Kraftwerk,to są spoza prog-rockowego światka bardziej,ale w sensie krautrock jako po prostu germański prog lat 70-tych to pełna zgoda sam b.lubię, szczególnie Novalis czy fantastyczne klasycyzujące Pell Mell a pewnie i niejedna nieodkryta perełka u synów Wodana się jeszcze kryje Wink

Dużo ciekawszy jest moim zdaniem krautrock w tym pierwszym znaczeniu Wink Nie wiem, czemu wykluczasz ich z owego "progresywnego światka", taki Faust czy Can (których fanem był niejaki John Lydon Wink ) znakomicie podchodzą pod ogólną definicję prog rocka. Tylko, że były odważniej poszukujące, bardziej eksperymentalne niż Yes czy ELP czy wymienione przez Ciebie Pell Mell. Holger Czukay był zresztą uczniem Stockhausena Wink
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szerokim znaczeniu,w sensie takiej muzyki postępowej, awangardowej to jasne że się mieści, poza tym jest takie pogranicze muzyczne "okołorockowe" które różnorako można zaklasyfikować.Choć przecież kraut jako pojęcie eksperymentalnej niemieckiej muzyki lat 70-tych obejmuje wiele rzeczy z niemal czystą elektroniką włącznie.
Jak robią audycje o historii prog-rocka to mówią o prog-rocku jako gatunku muzyki rockowej w sensie owego „art-rocka” a niekoniecznie o wszystkim co jest eksperymentalną awangardą,bo byśmy musieli zakończyć niemal na wspomnianym Stockhausenie czy Pendereckim że pozwolę sobie przejaskrawić Wink

Osobiście uważam że to co robiło Yes czy adaptacje muzyki klasycznej przez Pell Mell (cudne opracowanie rapsodii Liszta) to były w muzyce rockowej owego czasu naprawdę odważne i nietuzinkowe rzeczy.
A wracając do początku jakie zespoły są ciekawsze,to dla jednego takie,a dla drugiego inne,kwestia upodobań Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mistermasyl_



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 114

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Widze że moj manifest dotarł aż tutaj.
Na początku wyjaśnię że nie chciałem się w tekście rozmieniać na drobne i takie podgatunki jak postrock, ambient, zeuhl, rock symfoniczny, fusion, włoski rock progresywny (którego przez ten włoski wokal nie znoszę Wink) czy tam kautrock (którego akurat obecnie przerabiam i się go "uczę") na audycji będą. Co prawda nie uda mi się wszystkiego ująć, a na pewno nie tak, żeby każdego usatysfakcjonować... W każdym razie zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać, bo sam jestem ciekaw czy i jak sobie z tym poradzę Smile

Do usłyszenia dzis o 20.00 Smile
_________________
http://za-progiem.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano dotarł, bo słuszne inicjatywy trza rozpowszechniać Razz dobrze, że przypomniałeś, bo skleroza nie boli i pewnie bym zapomniał Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No będzie co posłuchać do finału QW Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile to będzie trwać... bo tak się składa, że mam wtedy basen i wrócę pewnie dopiero w granicach 21 25
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mistermasyl_



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 114

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety do 21.00...

kurcze ale mam stresa Razz
_________________
http://za-progiem.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tak krótko?

Ziutek napisał:
No będzie co posłuchać do finału QW


To samo chciałem napisać. :*
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mistermasyl_



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 114

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo dopiero zaczynam z ta audycją. Jak będzie dobrze szło to może dostane jakiś bonus Razz
_________________
http://za-progiem.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAGŁUSZASZ ECHOES NO KURWA
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO TO KURWA MIAŁO ZNACZYĆ
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisał:
ZAGŁUSZASZ ECHOES NO KURWA

napisał:
CO TO KURWA MIAŁO ZNACZYĆ


ok, skończyła się profanacja. ale jeśli zamierzasz w każdej audycji puszczać sobie Dzieło Boga tak sobie w tle, to nie licz, że będziemy tego słuchać :E
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no matko boska znowu?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


Ostatnio zmieniony przez ytron dnia Wto Mar 01, 2011 9:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katerku, na zawał padniesz biedactwo jak jeszcze ze 3 takie przerywniki będą Twisted Evil

edit: o, no prosze, coś z jednej z zapomnianych klasycznych plyt rockowych sie trafilo. kto nie zna 'argusa' wishbone ash ten... hmmm ten jest chujowy na maxa!
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie padam
napisałem mu na maila, może przemówię mu do rozsądku :E
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OUYLIUDFBVLGKJHSGLFCKJHSF,GKJHKBYKSDFVGLJHBSLFKBGFVKXLGBKXFVUKDFVG,JHGVXCKLGDSDLX
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, że takie gatunki jak krautrock też będą. Wink Słuchać zacząłem jakoś pięć minut temu, na razie pozytywnie, choć trochę czasu poświęciłbym też rockowi psychodelicznemu, chyba, że już coś z niego leciało? (Btw no wiem, że nie wszystko można dokładnie omówić. Wink zwłaszcza w kontekście tak szerokiego tematu jakim jest rock progresywny)
Aj, Genesis średnio lubię. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
no właśnie padam
napisałem mu na maila, może przemówię mu do rozsądku :E

Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ, Hang the DJ.

Zacząłem właśnie słuchać. Na razie Genesis, więc przyjemnie.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, Marillion zostało wychwalone. Very Happy Tylko "Kayleigh" chyba nie jest najlepszym utworem do przedstawienia ich jako mistrzów proga. Wink
Hmmm, prowadzący nie wymawia najlepiej angielskich tytułów. Spodziewałem się, że Bizon będzie narzekać na to w tym temacie wcześniej ode mnie, ale widocznie to ja jestem bardziej złośliwy.
Aha, właśnie zostałem nazwany "słuchaczką". Wink "Słuchaczką, która nie cierpi Kayleigh".
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad


Ostatnio zmieniony przez Gnietek dnia Wto Mar 01, 2011 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postanowilem powstrzymac sie od podyktowanych zboczeniem zawodowym zlosliwosci i posluchac muzyki Wink nawet jesli zdecydowaną większość tego, co leci mam w domu na plytach Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szklana kula mówi - nastepne poleci 'another day' Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróżka Akima z ezo.tv tak samo rzecze. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny jest pomysł, żeby słuchacze układali tracklistę (chociaż może wyjść dziwna). I fajnie, że kobyły mają być w całości. Rock progresywny bez 23-minutowych utworów to tylko namiastka progrocka.
Brawo, wróżki! Razz
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad


Ostatnio zmieniony przez Gnietek dnia Wto Mar 01, 2011 9:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kejli? no to zaczynam słuchać

btw co mówili Marillion? Wink

LOL echoes w tle xDDDDDDDDDDDDDD

edit LOL XDDD przeczytałem poprzednie komenty
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieważne, I&W > Marillion.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowili ze steve hogarth nie ma fajnego głosu
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek