FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Rozgłośnie radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakiego radia najczęściej słuchacie?
PR1 - "Jedynka"
0%
 0%  [ 0 ]
PR2 - "Dwójka"
2%
 2%  [ 1 ]
PR3 - "Trójka"
47%
 47%  [ 16 ]
PR4 - "Czwórka"
0%
 0%  [ 0 ]
RMF FM
8%
 8%  [ 3 ]
Radio Zet
0%
 0%  [ 0 ]
ESKA ROCK
0%
 0%  [ 0 ]
Radio TOK FM
0%
 0%  [ 0 ]
Regionalne
8%
 8%  [ 3 ]
Inne (jakie?)
32%
 32%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o radiu PIK ? Obiło mi się że to jakaś studencka, szczecińska rozgłośnia przewidująca w ramówce polskich artystów niszowych/undergroundowych dopiero startujących w muzycznym środowisku. Ponoć puszczają młode kapele (tutaj warto się Ziutek zainteresować jakbyś miał już z Prowlerem demko nagrane Very Happy ). Słuchał ktoś?
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie głównym moim źródłem wiedzy odkąd pamiętam było radio
Trójka i Jedynka - nie znać tych stacji to jak nie wiedzieć kim był Mickiewicz Wink

Z tych mniej leendarnych:
Antyradio - już sama nazwa zachęca do słuchania. Jednakowoż zawartość nie jest już tak samo apetyczna niż nazwa.
Co prawda ostatnimi czasy włączyli do repertuaru stare dobre przeboje rockowe,
jednak co z tego skoro są one zmieszane z jakąś współczesną, popularną, amerykańską wyjco-papką
Nie chce mi się co kilkanaście minut przestawiać stacji na....
Chociażby Roxy FM [103,7 FM] - doprawdy zacne radio, jak się postara to puszcza bardzo przyjemną muzykę (niekoniecznie rockową, bo ile można w jednym gatunku siedzieć) No i ciekawi niektórzy prowadzący, polecam sprawdzić
Świetną sprawą jest radio studenckie Kampus [97,1] FM
Na tej częstotliwości można znaleźć każdy gatunek muzyczny, co jest niewątpliwie wielkim atutem tej rozgłośni. (kiedy co leci, nie pamiętam)


W zasadzie obecnie bardzo rzadko radia słucham, bo albo nie mam czasu, albo nie jestem w stanie się skupić na pracy bo akurat leci w tle ładna nuta i muszę się w niej zatopić Very Happy
Gdy w mój zadupiański domek w zadupiańskim mieście dopadł internet, a działo się to w 2005r.(jeśli ktoś chce zobaczyć na żywo min. osobę która uzyskała dostęp do internetu w wieku późnej starości, to zapraszam na warszawskie soptkania fanów Queen, oraz na kanał YouTube http://www.youtube.com/user/UhuHuhuBand Mr. Green - mały remement, wiec i filmów jak na lekarstwo)
zaczęłam wariować na punkcie czegoś co nosi miano radia, czyli LastFm. To dzięki tej aplikacji poznałam takie zespoły jak min. Talking Heads, Muse czy Killing Joke


Aha, i nie uznaję słuchania radia przez internet. Musi być radioodbiornik!
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeśli już włączam radio to zazwyczaj przełączam pomiędzy Radiem Wawa, Złotymi Przebojami, Vox i Trójką,bardzo rzadko Antyradio i Eska Rock. I jakoś tak ostatnio sporo Queen słyszę. Oprócz oczywistych standardów tj. Bo Rhap,TSMGO,AKOM,WWRY,I was born to love you ( wersja Freda ),czasem puszczą You don't fool me czy TMLWKY. I jakoś mam takie szczęście że przełączam na Anty, a tam...Breakthru albo dziś na Vox I was born to love you w wersji Queen Shocked Smile no pięknie po prostu. I sporadycznie słyszę również Heaven for everyone, These are the day, Friends will be friends na Złotych. Miło, to pewnie za sprawą dwóch tak ważnych rocznic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kumix



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja slucham najcześciej trójki, czwórki, rmf fm, radio katowice, i ostatnio bardzo lubie posłuchać w internecie radio wnet Smile
_________________
www.redtube.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek