FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Rozgłośnie radiowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakiego radia najczęściej słuchacie?
PR1 - "Jedynka"
0%
 0%  [ 0 ]
PR2 - "Dwójka"
2%
 2%  [ 1 ]
PR3 - "Trójka"
47%
 47%  [ 16 ]
PR4 - "Czwórka"
0%
 0%  [ 0 ]
RMF FM
8%
 8%  [ 3 ]
Radio Zet
0%
 0%  [ 0 ]
ESKA ROCK
0%
 0%  [ 0 ]
Radio TOK FM
0%
 0%  [ 0 ]
Regionalne
8%
 8%  [ 3 ]
Inne (jakie?)
32%
 32%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 1:31 pm    Temat postu: Rozgłośnie radiowe Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem podobnego tematu, a szukałem szczerze. Ciekawi mnie jakich rozgłośni radiowych słuchacie.
Ja o swoim napisze wtedy, gdy okaże się, że takiego tematu nie było i że moje wypociny nie zostaną zablokowane. Rolling Eyes
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to je wtedy skopiujesz do istniejącego tematu Razz ktory swoją drogą kiedys istnial, ale czy dalej jest, to cholera wie.

a włala http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=4812

chociaz nie dokladnie to samo, bo tu o stacjach w necie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Sob Kwi 16, 2011 1:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AntyRadio! \m/ Exclamation
Kedyś też Eska Rock, ale ta stacja w porównaniu z powyższą wymięka momentalnie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bizon napisał:
chociaz nie dokladnie to samo, bo tu o stacjach w necie.


Czyli mój temat może zostać? Może, może? Rolling Eyes
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak AntyRadio jak Eska Rock puszczają fajne starsze rzeczy - ale strasznie gówniane współczesne. Oczywiście lepsze rockowe gówno niż rmf-gówno, ale generalnie radia nie słucham, dość mam płyt w domu. Jak lecą jakieś Złote Przeboje czy Vox FM to z reguły przyjemnie, ale też na dłuższą metę by mnie drażniło repetytywnością materiału.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, ja w zasadzie radia slucham tylko przez net, bo nawet trójke z ich strony zapuszczam. a poza tym, tylko stacje rockowe typu planet rock czasami. kiedys therockradio.com, ale niestety padło juz jakis czas temu. a poza tym, to tylko jakies audycje znajomych blizszych lub dalszych w necie, typu metalofilia na radiostudyo, ktore juz zresztą tez nie nadaje no i teraz za progiem na radioaktywnym. mam w domu tyle muzyki, ze sam jestem swoim dj'em Wink

no oczywiscie jeszcze stacje radiowe na last.fm, jesli to mozna liczyc. korzystam dopóki jeszcze mam subskrybcje do lipca, bo nastepnejjuz nie biore przy coraz dziwniejszych ich wymyslach i ograniczeniach.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ankiecie oczywiście nie ma mojego ulubionego radia czyli "Złote Przeboje". Razz Chociaż przez kilka ostanich lat prawie nie słuchałem bo w całym moim domu były ciągle jakieś zakłócenia z jego odbiorem. Poza tym lubię sobie jeszcze posłuchać VOX FM, choć to prawie to samo co Złote Przeboje. Razz Ale zauważyłem, że Złote Przeboje chyba zmieniły nieco swój image. Bo kiedyś reklamowały się jako stacja grające przeboje lat 60-tych, 70-tych i 80-tych, teraz już się tak nie reklamuje a i też zaczęła puszczać muzykę również z dwóch następnych dekad. Za to coraz mniej sixtisów tam cuś teraz leci.

Wcześniej lubiłem słuchać ESKi, ale stosunkowo szybko przestałem(po dwóch latach) bo za dużo hiphopu zaczęli tam puszczać(i to co gorsza nocą! zrobili se kiedyś taki blok "hiphop noc" przy którym w ogóle nie potrafiłem zasnąć(a ja kiedyś miałem zwyczaj zasypiania przy muzyce)) no i inne gnioty pozahiphopowe. Tzn. właściwie zawsze puszczali to samo i ja te gnioty kiedyś lubiłem ale w końcu mój gust zaczął ewoluować w stronę ambitniejszej muzyki. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho


Ostatnio zmieniony przez Mefju dnia Sob Kwi 16, 2011 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
ale stosunkowo szybko przestałem(po dwóch latach)


Faktycznie ,,szybko". Razz

Mefju napisał:
(a ja kiedyś miałem zwyczaj zasypiania przy muzyce))


To tak, jak ja(z tym, że ja bardziej przy ulubionym cyklu ,,Rzeźnia" w AntyRadiu Razz). W Esce(tej drugiej chyba też) kiedyś całe noce puszczali tylko polską muzykę, jeśli się nie mylę...Ale to pewnie było po tym, jak skończyli(?) z hip-hopem w tych godzinach.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie Jackson napisał:
Mefju napisał:
ale stosunkowo szybko przestałem(po dwóch latach)


Faktycznie ,,szybko". Razz



No to jest stosunkowo szybko biorąc pod uwagę ile czasu w ogóle słucham radia. Razz I dwa lata z tego to tylko niewielki wycinek.


Nathalie Jackson napisał:
To tak, jak ja(z tym, że ja bardziej przy ulubionym cyklu ,,Rzeźnia" w AntyRadiu ). W Esce(tej drugiej chyba też) kiedyś całe noce puszczali tylko polską muzykę, jeśli się nie mylę...Ale to pewnie było po tym, jak skończyli(?) z hip-hopem w tych godzinach.



To ja tego już nie pamiętam. Razz Więc możliwe, że tak jak mówisz było już po hiphop nocy, bo ja właśnie wtedy przestałem tej stacji słuchać.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mało słucham, chyba, że czasem w samochodzie, żeby nie było ciszy hehe, ale dawniej często słuchałem głównie Radio MAKS (Muzyka Aktualności Kultura Sport - tarnowska rozgłośnia), gdzie punktem obowiązkowym była Wieża Hitów.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trójka od 1990 roku jest najczęściej słuchaną przeze mnie stacją. Od czasu do czasu lubię w pracy włączyć też regionalne radio z Leszna zwane ELKA.
Radio powstało w 1993 roku i na początku grało świetną muzę, mało komercyjną. Około roku 2000 szefostwo stacji zatrudniło takich matołów na prowadzących, że techniawę zaczęli przez większość dnia grać i wtedy się odwróciłem od tej stacji. Jakoś kilka lat temu słyszałem o konflikcie z radą miasta, która ze względu na to, że radio gra totalną kichę zapowiedziała koniec sponsorowania. To zaowocowało tym, że znów zaczęli grać świetną muzę. Dużo rocka i popu na poziomie. Jakby ktoś chciał posłuchać to poniżej daje linka do portalu. Radio można włączyć klikając po prawej stronie na górze strony.

http://www.elka.pl/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mi tematu raczej nie przymkną ( Twisted Evil ) to mogę napisać coś od siebie. 90% tego co słucham w radiu to Trójka. Ogólnie to lubię ja za to, że jest o (prawie) wszystkim czym się interesuję. Na szczęście jest już chyba po kryzysie, który miał miejsce gdy proPisiaki się dopchały do mikrofonu. Nie jestem przeciwko otwartemu wyrażaniem swoich poglądów, ale jeszcze trochę a PR3 stałoby się radiem wściekle opozycyjnym. Ale zostawmy politykę. Wracając do rzeczy, to na Trójce jest kilka genialnych audycji. Program Alternatywny, Lista przebojów czy Strefa Rokendrola Wolna Od Angola. Przede wszystkim polecam to trzecie, prowadzący jest dla mnie Mistrzem.
Pozostałe 10% słuchanych przeze mnie rozgłośni to w większości Radio Wrocław. Żadnych innych z własnej woli nie słucham.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie nie przepadam za słuchaniem radia, kiedyś miałem większą zachętę. O wiele pożyteczniej jest, gdy puszczę sobie jakąś kasetę. W radiu, to zazwyczaj ograniczają się do "greatest hitsów". Duża część czasu, to denerwujące reklamy, oraz fatalizujące wiadomości, które tylko mi łeb zaprzątają.
Ale mam kilka faworytów. Główny to "Anty Radio". Potem to "Złote Przeboje", choć mam odczucia, że mocno się stoczyli, kiedyś byli dużo lepsi. Podobne Radio "Vox" mi się dosyć podoba, mają plusa za "Cały mój zgiełk" Budki, czy "Forreign Affair" Mike Oldfielda. Noi Eska Rock ewentualnie. Tak ogólnie to coraz rzadziej słucham radia. Mi to po prostu jest niepotrzebne Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie Antyradio ?

gdzie Radio Kraków ?

kiedyś jeszcze BIS był dobry (dziś nie wiem )

RMF i Zet ( nie patrząc na ich stacje internetowe ) to najwiekszy syf w Polsce. Te same playlisty non-stop, czasem kawalki grane nawet w tej samej kolejnosci.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wcale nie słucham wyjątkowego zestawienia, bo całkiem popularnych tu stacji Pogoda i VOX FM, chociaż od dawna już wolę to drugie. Pogoda się w pewnym momencie zacięła i miałam już dość słuchania ciągle tego samego - radia słuchałam od rana do wieczora i pod wieczór powtarzali to, co było wcześniej. A w nocy to już w ogóle - tylko polska muzyka, kilka piosenek i powtórka, i tak całą noc. Włączałam od tego czasu parę razy i zauważyłam, że zmienili repertuar, nie dość, że puszczają coraz nowsze piosenki (rzekomo złote przeboje nowszych dziesięcioleci), to jeszcze i ze starszych powybierali mniej znane (tzn. mniej znane z rozgłośni radiowych). Gdybym nie poznała VOX, to pewnie teraz bym dalej słuchała Pogody. Ale wolę VOX.

Poza tym kiedyś zdarzyło się słuchać Eski (chyba od tego zaczynałam), ale po jakimś czasie odkryłam inne - bodajże właśnie Pogodę. W tym samym czasie, choć w mniejszym stopniu było Radio Klasyka, zdarzyło się też jakieś z rapem, ale nie pamiętam nazwy. Po Pogodzie była Eska Rock, od początku istnienia stacji, jednak w końcu przestało mi się to podobać, zdaje się, że nowsza muzyka była coraz mniej przystępna dla moich uszu. No i odkryłam VOX, które rozpoczęło działalność trochę po Esce Rock. Więc właściwie i VOX słucham od początku, tyle że dalej lubię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2011 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie jestem radiowym stworzeniem. Pierwsze radio, którego słuchałem to było Radio Złote Przeboje (wtedy jeszcze Pogoda chyba) bo mi się akurat takie wylosowało. No i były stare piosenki, co bardzo odpowiadało mojej siostrze, która wówczas była 3-letnim smarkiem czy coś koło tego. Potem było Radio Wawa czyli "Najlepszy Miks Przebojów" wtedy. Strasznie mnie wkurwiało i właściwie nie mam pojęcia czemu się nim katowałem. Potem odkryłem Internet i radio przestało dla mnie istnieć. Wróciło, jak kupiłem sobie walkmana z radiem, żeby mieć czego słuchać w drodze na studia i trafiłem na Radio 94 (teraz Antyradio). Iron Maiden, Metallica, te sprawy, bardzo mi się podobało wówczas. Dalej już było FQ i masowe ściąganie flojdów z Internetu, więc od tego czasu znowu nie słucham radia. Wyjątkiem była Eska Rock, jak miałem jazdy na prawo jazdy (nawet byłem zaskoczony, że jakaś sensowna muzyka w radiu, w dodatku radiu, które nazywa się Eska) no i ostatnio ta śmieszna stacja naszego eksperta od progu, czyli Radio Aktywne bodajże, ale ciągle przegapiam. Generalnie może do radia wrócę, najpewniej jakiegoś internetowego, bo ostatnio nie chce mi się myśleć, czego chcę słuchać w tle, a boję się ciszy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vox fm. jedyna rzecz któej słucham jak prowadzę. Owszem czasem puszczą jakąś rijanę, ale ogólnie bardzo ok.
Eska Rock to jest jakaś przeporażka imo ;d
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak? Jak prowadziłem leciało pod rząd Myslovitz (!), Radiohead, Marillion i solowy Serj. I coś jeszcze. No ok, nie jest to niesamowity orgazm, zwłaszcza, ze to nowy Serj, ale to tylko radio eska.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peggy brown/kejli/high and dry/nowy serj. normalnie orgazm xd

vox i ewentualnie złote przeboje. No czasem jeszcze Trójka bądź Anty radio. ale w tym ostatnim puszcząją ostatnio często jakieś głupie metale. w dodatku metale któych nie znam więc już zupełnie bez sensu
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
peggy brown/kejli/high and dry/nowy serj. normalnie orgazm xd


wlasnie ze nie, bo wchodzenie na drzewo/kejli/karma police
chyba
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRAWIE jak Bizon chętnie posłuchałabym radia last.fm, ale niestety nie mam możliwości, a radio to mi się podobało za czasów, kiedy było darmowe z uwagi na to, że pasowało mi obranie konkretnego charakteru muzycznego i słuchanie danego rodzaju muzyki, gdzie pojawiali się artyści względnie bliscy pod względem rodzaju wykonywanej muzyki. jakoś zaplątałam, ale jest niedziela względne rano...

jeśli już słucham radia to w internecie: rmf classic lub rmf muzyka filmowa, Antyradio.

w czasie jazdy autem natomiast zawsze towarzyszy mi muzyka, ale raczej nie konkretnej stacji, mam tendencję do zmieniania stacji radiowych, jak kawałek mi się podoba to zostawiam, a jak nie to idę dalej. Ostatnio na Esce Rock trafiłam na "Welcome to the Jungle" no i nie tylko zostawiłam, ale też trochę przyspieszyłam Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od sześciu-siedmiu lat nie słucham radia w ogóle,nie mam takiej potrzeby.Muzykę mam na płytach i mp3-ójkach, wszystko co chce kupię lub znajdę w sieci.Wolę sobie włożyć płytę do wiezy i słuchać na co mam ochotę niz jakiekolwiek radio.Newsy w Tv i w internecie.
Dawniej słuchałem Radia Kraków(Jerzy Skarżyński!) a przede wszytkim Radia Alfa "Mały Leksykon Wielkich Zespołów" na tym się wychowałem w tej chwili to cały wielki portal prog-rockowy i nie tylko,często są goście typu Wilson i Barrett na antenie i co środę o 20.00 leci audycja a w niej nowości i rzeczy z różnych lat przez godzinę a przed drugą godzinę klasyczna (zazwyczaj rzadka) płyta w całości do nagrania, tam nagrałem między innymi takie rzeczy jak Harmonium które dawałem do QW i wiele jeszcze innych które teraz mam na kasetach..(inna sprawa że od kilku lat nie mam magnetofonu Laughing )

Piszę o tym bo zamierzam wrócić po latach do tej audycji od tego tygodnia(tzn planuje ten powrót od kilku miesięcy ale ciągle zapominam Wink ),choć sam portal nieraz czytam www.mlwz.pl
Radio Alfa jest oczywiście do słuchania także w necie. Smile
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktycznie tylko Trójka i praktycznie tylko w samochodzie - czasami jeszcze słucham w necie. Najbardziej różnorodna muzyka, od chilloutów Kydryńskiego (nie zawsze lubię to, co proponuje, ale to jednak okazja, by poznać trochę inne światy) po alternatywę Hoffmana (w sumie GH+ to chyba moja ulubiona audycja ever), prowadzący, którzy nie obrażają inteligencji słuchacza i nie bazują na marketingowo skrojonych playlistach, ale nadają audycjom indywidualny sznyt.

Kiedyś lubiłem Antyradio, ale potem coraz bardziej irytowało mnie, że ta stacja wyprofilowała się na radiowy hard-rock i praktycznie nic więcej i niektóre rzeczy, które tam regularnie puszczano, wywoływały u mnie trzęsawicę.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2011 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie radia słucham z przypadku, ale jeśli już coś świadomie włączę, to nastawiam na Trójkę, poza tym bardzo sobie cenię Chilli Zet, bo można tam trafić na dużo ciekawej, nienachalnej muzyki, idealnej do słuchania zwłaszcza po zmroku.

Natomiast jestem w totalnej opozycji wobec wszelkich esek, zetek i innych eremefek, które po prostu gwałcą moje uszy. Do tego styl "nawijki" niektórych prezenterów to typowa sraczka słowna - dużo gadaniny, mało kontentu. Nauczyliby się tacy radiowego rzemiosła od panów Manna czy Kaczkowskiego...

W Trójce najbardziej lubię "Minimax" (hello!), "Manniaka po ciemku" i "Trzy kwadranse jazzu". Kydryński też może być, chociaż jego platoniczna miłość do Stinga bywa irytująca. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem dopisać, że generalnie w audycjach radiowych wkurza mnie też to, że często puszczanie utworu traktują bardzo przedmiotowo. Skracają utwory wycinając dłuższe fragmenty albo przerywają, gdy skończy się ostatnia zwrotka. I jeszcze zagłuszają gadką początek. Często właśnie brakuje tych najfajniejszych momentów. Dlatego dużo bardziej wolę słuchać albumów i sam puszczać muzykę. Przeca koneser ze mnie Cool
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w ogóle słucham radia (a robię to rzadko, głównie jak jeżdżę Hondą mamy, bo nie mam tam swoich płyt Razz) to raczej tylko Trójki, no chyba, że akurat leci jakaś gówniana audycja, to przełączam na Eskę Rock albo Złote Przeboje albo Radio Centrum w poszukiwaniu czegoś, co nie wkurwia.

Natomiast jeśli chodzi o znienawidzone stacje, to najgorszym badziewiem jest moim zdaniem zwykła eska, czasami mama mojej dziewczyny słucha w kuchni, jak u nich jestem, to po prostu działa to na mniej jak czerwona płachta na byka... Zadziwia mnie, że w ogóle ktoś może słuchać czegoś tak okropnego, po prostu masakra... Shocked
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Zapomniałem dopisać, że generalnie w audycjach radiowych wkurza mnie też to, że często puszczanie utworu traktują bardzo przedmiotowo. Skracają utwory wycinając dłuższe fragmenty albo przerywają, gdy skończy się ostatnia zwrotka. I jeszcze zagłuszają gadką początek. Często właśnie brakuje tych najfajniejszych momentów. Dlatego dużo bardziej wolę słuchać albumów i sam puszczać muzykę. Przeca koneser ze mnie Cool

Pamiętam, jak kiedyś słuchałem w radiu (chyba nawet w Trójce) "Comfortably Numb". Wszystko spoko, ale kawałek wyciszyli dosłownie sekundę przed wejściem solówki... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w Trójce puścili całe Pink Floyd - Echoes ! Jestem zdumiony i zachwycony...
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King napisał:

Natomiast jeśli chodzi o znienawidzone stacje, to najgorszym badziewiem jest moim zdaniem zwykła eska(...) to po prostu działa to na mniej jak czerwona płachta na byka... Zadziwia mnie, że w ogóle ktoś może słuchać czegoś tak okropnego, po prostu masakra... Shocked


święte słowa!
jeśli chodzi o mnie to Złote Przeboje i VOX FM, kozaki nie ma co Wink
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radia nie słucham praktycznie w ogóle. W pracy jestem zmuszony do słuchania Zetki (a dostępu, żeby to wyłączyć w pizdu nie mam, bo radio znajduje się w sąsiednim boksie hurtowni Razz ). Jeśli już, to Open FM, od czasu do czasu też VOX FM, Trójka i Antyradio. Ale tak jak część z Was, wolę sobie odpalić muzę sam, czy to z płytki czy mp3 Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek