FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ubrania itd związane z Queen
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawidkrk



Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 11:12 pm    Temat postu: ubrania itd związane z Queen Odpowiedz z cytatem

Witam
nie widziałem takiego tematu tu (wyszukiwarka też nie), proponuje wrzucać swoje lub nie swoje fajne ciuszki i dodatki związane z Queen.

Ja osobiście najbardziej lubię swoją koszulkę, to hand made, więc gdyby ktoś widział w Krk gościa w takiej, to ja Wink

http://i.imgur.com/DRNMB.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
InvisibleMan



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 52

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosta a zarazem fajna- myślałem swego czasu o wykonaniu dla siebie podobnej Very Happy . Co do mojego T-Shirta- na razie posiadam tylko taki: http://freshmedia.nazwa.pl/allegro/deep.jpg (wzór DP4). Budzi zainteresowanie znajomych -pytają o moje ulubione utwory lub nucą swoje typy, pytają o Freddiego (głównie o jego orientację lub chorobę Sad ), zespół, a co mniej doinformowani o to , kogo mam na koszulce Smile . W przyszłości zamierzam kupić "oryginała" z fundacji "Freddie Mercury Phoenix Trust"- najlepiej replikę koszulki z napisem "Flash", którą często nosił Freddie Smile, ewentualnie jakąś koszulkę z okładką albumu (przykład: http://www.shirt66.de/newimages/products/cache/204005_a-500x500.jpg) . Czekam też na wyniki konkursu dot. t-shirta na 40lecie zespołu (kibicuję tu naszemu koledze z forum Smile ).
_________________
In the land where horses born with eagle wings
And honey bees have lost their stings
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Axel



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 24

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 2:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem, że już dawno temu chciałem kupić sobie koszulkę z jakimś logo lub obrazkiem z Queen (widziałem, że są na allegro), ale przyznam, że bałbym się to zakładać i chodzić w tym wśród znajomych czy po prostu po ulicy z obawy na to, że ludzie mogą na to dziwnie reagować w stylu "a to ty lubisz ten głupi zespół?" albo "nie znasz się w ogóle na muzyce skoro słuchasz tylko Queen".
Tak mi się wydaje, że tak mogłoby to wyglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Axel napisał:
bałbym się


To co z ciebie za fan że wstydzisz się swojego zespołu?

Axel napisał:
Tak mi się wydaje


Masz rację, wydaje ci się bo wiele ludzi lubi Queen (jeżeli nie obracasz się w środowisku dzieci JP albo dresów, ale oni w sumie nawet nie wiedzą co to jest Queen).
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
InvisibleMan



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 52

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bałbym się to zakładać i chodzić w tym wśród znajomych czy po prostu po ulicy z obawy na to, że ludzie mogą na to dziwnie reagować w stylu "a to ty lubisz ten głupi zespół?"

Dla mnie słuchanie tego zespołu to powód do dumy!
Cytat:
albo "nie znasz się w ogóle na muzyce skoro słuchasz tylko Queen"

Wręcz przeciwnie- słuchanie Queen to dowód na posiadanie gustu muzycznego i to rzekłbym dość wyszukanego Smile . Nie przejmuj się- trzeba być idiotą, aby przytaczać argumenty których to przytoczenia przez innych się obawiasz Smile . Sam znam jedną taką osobę- niby wielki fan Iron Maiden i metalu, co sprowadza się do noszenia przez niego glanów po kuzynie do ciuchów z Croppa (typu bluza z kapturem w jaskrawe, geometryczne wzory) i słuchania utworów zrzuconych mu na pendrive lub płytkę na zasadzie "ej zrzuć mi jakiś fajny metal ok?" przez drugiego kumpla bardziej kumatego w temacie (koleś posiada wiele płyt i gadżetów tych zespołów, jeździ na koncerty i można z nim całkiem sensownie pogadać nawet o Queen, gdyż lubi kilka nazwijmy to "cięższych" kawałków królowej). No ale wróćmy do drugiego znajomego, tego "pozera" Razz . Koleś nie lubi Queen (kiedyś co ciekawe było inaczej) bo.... Grają za słabo! Cokolwiek to ma znaczyć (może za cicho?). Biedaczek tak bardzo chce się zidentyfikować z jakąś subkulturą, że sam się w tym wszystkim pogubił. Doszedłem ostatnio do wniosku, że dla niego słuchanie tego typu muzyki to przedłużenie..... wiecie czego Embarassed Twisted Evil . Słowem jakieś chore ukazanie męskości.
_________________
In the land where horses born with eagle wings
And honey bees have lost their stings
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawidkrk, podejrzewam że bluzeczkę kupiłeś na allegro, można prosić o link do tegoż?Smile Sam widziałem podobne, ale dodatkowo z szyldem Queen nad głową freda , a takiego nie chcę Razz

http://imageshack.us/photo/my-images/543/img1472r.jpg/ a to moje cudeńko, aż szkoda mi w niej chodzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tretos, jesteś posiadaczem najzajebiaszczej koszulki Queen jaka istnieje Razz próbowałem ją kiedyś z e-baya, ale lipnie wyszło... a Ty skąd ją masz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też się podoba ta koszulka. Była przez moment na Allegro, ale niestety znikła. Crying or Very sad
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 1:37 pm    Temat postu: Re: ubrania itd związane z Queen Odpowiedz z cytatem

dawidkrk napisał:
Witam
nie widziałem takiego tematu tu (wyszukiwarka też nie), proponuje wrzucać swoje lub nie swoje fajne ciuszki i dodatki związane z Queen.

Ja osobiście najbardziej lubię swoją koszulkę, to hand made, więc gdyby ktoś widział w Krk gościa w takiej, to ja Wink



Koszulka handmade. Hmm...dobry pomysł, ale jak ją robiłeś? Napisz mi w prywatnej wiadomości etapy tworzenia takiej koszulki. Ok?
Mam też dwie koszulki Queen. jak będę miał później czas to wam wyślę jak wyglądają Wink
Mogę na razie opisać.
Pierwsza jest z głowami Freddiego, Johna, Rogera i Briana z tego motywu z One Vision tylko są umieszczone poziomo. Widnieją na tle z takimi gwiazdami małymi i napisem Queen Heaven.
Druga koszulka na przedzie ma logo Queen z napisem nad nim "Queen", zaś z tyłu mam Freddiego z Wembley 1986 Smile

InvisibleMan napisał:
W przyszłości zamierzam kupić "oryginała" z fundacji "Freddie Mercury Phoenix Trust"- najlepiej replikę koszulki z napisem "Flash", którą często nosił Freddie Smile


Ja też ciągle myślę o tym żeby kupić koszulkę Flasha Very Happy
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allegro.

Zna ktoś jakiś fajny sklep w Wawie z takimi koszulkami? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawidkrk



Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tretos napisał:
dawidkrk, podejrzewam że bluzeczkę kupiłeś na allegro, można prosić o link do tegoż?Smile


nie ma linka, bo sam zrobilem technika ploterowa, ale teraz jest duzo firm, co robia nadruk bezposredni na odziezy, dowolny, kolorowy nawet na czarnej koszulce za niewielkie pieniadze.
NIE JEST to naprasowanka, sam nadruk wyglada jak sitodrukowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tretos napisał:

Zna ktoś jakiś fajny sklep w Wawie z takimi koszulkami? Razz


właśnie , też planuję sobie kupić koszulkę Queen i szukam sklepu Wink


Axel napisał:
ludzie mogą na to dziwnie reagować w stylu "a to ty lubisz ten głupi zespół?" albo "nie znasz się w ogóle na muzyce skoro słuchasz tylko Queen".
Tak mi się wydaje, że tak mogłoby to wyglądać.


Pierdolisz. Pedała słuchasz.
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wawy, jest jeden sklep , kumpel mówił że jest odbiór osobisty, ale właśnie. Koszulki z Q. tam są raczej takie...no średnie.

http://www.musicland.sklep.pl/advanced_search_result.php?keywords=queen&osCsid=2732754a9fb308ee9a67646c3077646d&x=0&y=0


EDIT : Po krótkiej rozmowie z kumplem, mam sklep w Wawie gdzie za niemałą ( wartą podobno ) ceną dają nadruki na koszulki Very Happy
Tak więc, przód : http://multifamilyinvestor.com/wp-content/uploads/2010/02/Queen-fat-bottomed-girls.jpg

Tył : szukam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na początku znajomości z Królową problemy z publicznym przyznawaniem się do muzyki Queen.
Bardzo lubiłem te muzykę, ale "bałem się" słuchać tego na głos przy znajomych(chodzi o nieznane kawałki typu "In the lap of the gods", czy "The milionaire waltz", ale przezwyciężyłem to po krótkim czasie.
Niektórzy się dziwili że taka muzyka i wogóle, ale mówili że Freddie miał dobry głos(swoim slangiem łaciny pdwórkowej) i to mnie podbudowało. Teraz jestem dumny że słucham właśnie Queen i się tego nie wstydzę.
Ostatno się zdziwilem że moj kolega zna (i uwielbia) Tie Your Mother Down i Father To Son, ale co do tego drugiego to nie wiedział że to Queen i powiedział że to jest "wyczepista" muza Very Happy Very Happy Very Happy !
Wracając do tematu. . .
Ja nie mam koszulek z logo Queen itp.
Bardzo irytuje mnie fakt, iż w sklepach Newyorker i takich podobnych, można znaleść z ACDC, Pink Floyd, ale z Queen to nigdy się nie spotkałem, a przeciez jest chyba bardziej popularnie znane!
Moim marzeniem jest jednak nie mieć takiej koszulki (chociaż mi się bardzo podoba), ale bluzę podobną, albo taką samą Rolling Eyes Very Happy jaką miał Roger w Rock Montreal
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
crimson_claire



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Toruń/Poznań

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baaardzo dobrze że w New Yorkerze nie ma koszulek z Queen. Nie chciałabym aby jakieś szpanerskie dzieciaki nosiły koszulkę z Freddiem i nawet nie wiedziały kto to jest tylko dlatego że jest taka koszulka w modnym sklepie Confused . Ja samemu szukałam na allegro, ale nie ma tam niczego interesującego według mnie Sad Zwłaszcza dla dziewczyn (bo nie chcę nosić męskich koszulek nawet w rozmiarze S, w których wyglądam dziwnie).
Tak, ja też kiedyś miałam opory przed opowiadaniu że lubię Queen ale przeszło mi to Smile Wiadomo, to zależy w jakim środowisku się obracasz, nie każdy akceptuję ogólnie rzecz ujmując ambitną muzykę (mam kilku takich 'znajomych'). Teraz czuję się z tego powodu dumna a tu na forum można podzielić się swoimi przeżyciami z Queen i refleksjami. To dużo daje według mnie.
_________________
Taka cienka granica między normalnością a szaleństwem, aż dziwne że to od nas zależy, czy jesteśmy normalni czy już klasyfikujemy się na oddział zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o koszulki dla dziewczyn http://queen.shop.bravadousa.com/Dept.aspx?cp=39831_41575
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak trochę dobrze że w sklepach nigdy nie będzie koszólek z pop-artowym Queen w stylu wizerunku Freda z Hot Space na jakimś jednobarwnym tle (chodzi o sklepy dla młodzieży), ale trochę szkoda, że nie ma koszólek z całą czwórką chłopaków i podpisem "QUEEN".
I to jeszcze takie z QUEENII, albo fota z koncertu z okresu Jazz i podpis "QUEEN" (Freddie w skórzanym stroju, Bri w dynamicznej pozie z gitarą elektryczną w łapach i perkusja w tle).
Gdyby takie pop-artowe Queen było w np. H&M, czy NewYorker, Diverse itp. to ciekaw jestem, czy nastolatki by wiedzieli kto to jest? Tak!
Przecież mega dużo młodych osóbek wie co to jest za facet w krótkich wlosach i wąsach! Jednak MNIE nikt do takich koszulek nie przekona...
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oskar napisał:

Przecież mega dużo młodych osóbek wie co to jest za facet w krótkich wlosach i wąsach!

Adam Małysz? Laughing
Co do koszulek to ja mam dwie zakupione na rockmetalshop i co mnie zdziwiło będąc w nich na różnych imprezach ludzie podchodzili do mnie i mówili że fajnej muzyki słucham że Queen był świetny itp
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
crimson_claire



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Toruń/Poznań

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... przejrzałam stronę i jestem mile zaskoczona : ) Bardzo fajne koszulki, naszywki itp. Poważnie zastanawiam się nad kupnem takiego t-shirt'u. No cóż, na razie muszę poczekać i uzbierać fundusze. Dzięki za podanie adresu.
Zastanawiałam się nad tym co napisał Oskar no i tak, wiadomo, jak ze wszystkim są dwie strony medalu, plusy i minusy.
_________________
Taka cienka granica między normalnością a szaleństwem, aż dziwne że to od nas zależy, czy jesteśmy normalni czy już klasyfikujemy się na oddział zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paolo napisał:

Co do koszulek to ja mam dwie zakupione na rockmetalshop i co mnie zdziwiło będąc w nich na różnych imprezach ludzie podchodzili do mnie i mówili że fajnej muzyki słucham że Queen był świetny itp


Mam podobne doświadczenia. Kiedyś np. długo gadałem o Queen ze sprzedawcą w Empiku (widać było po ubiorze kolesia, że to był zdeklarowany fan rocka Razz ), a innym razem podszedł do mnie na imprezie jakiś nieznany człek i zapytał, czy jestem fanem Queen. Kiedy mu trochę opowiedziałem o swoim fanostwie i dodałem, że byłem na koncercie Q+PR, wyściskał mnie. Laughing No i parę ludzi pochwaliło mnie, że słucham dobrej muzyki. Czasem ktoś nie rozpoznał gościa, którego mam na T-shircie i pytali kto to (a chodzi o najbardzie znany, wąsaty wizerunek z Wembley Wink ). Natomiast nigdy nie spotkałem się z żadną niemiłą reakcją.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adzio



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Łomża

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat tej koszulki ?
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-362-koszulka-QUEEN-bialy-nadruk-KKOL-215-sz-.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dupy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam do dupy, bez przesady. Raczej klasyczna, bez fajerwerków, nie taka znowu ostatnia. Widziałem gorsze... z napisem Queen czcionką wybraną chyba losowo przez jakiegoś baaaaardzo-pseudo-projektanta Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adzio



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Łomża

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, że przytłaczam Was tymi pytaniami, ale zamierzam sobie jakąś kupić po niewygórowanej cenie, więc proszę Was jeszcze o opinię poniższej koszulki. Może ktoś z Was taką posiada ? Jak się ,,prezentuje'' w realu ?
Cena koszulki to 30 zł .

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia z tą koszulką, ale wydaje mi się, że Freddie może być słabo widoczny. Tym bardziej później, po kilku praniach.

Nie lepiej kupić sobie papier do nadruku za 5 zł. i naprasować na dowolną koszulkę co się zechce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na odwrocie koszulki Innuendo są te rysunkowe gęby zespolu ? Bo tak to zapamietalem z dziecinstwa. Teraz wyszla reedycja wiec czy jest taka sama ta koszulka ?

Bo na The Miracle , o ile mnie pamiec nie myli, mialem z tylu tylko jakieś napisy.

PS - ta koszulka GH3 to jakiś amatorski koszmar. Takie rzeczy zamawia sie w sklepach , żeby nadrukowali.

punkadiddle napisał:

Nie lepiej kupić sobie papier do nadruku za 5 zł. i naprasować na dowolną koszulkę co się zechce?


To dziś są jeszcze prasowanki ? serio ? Laughing Myslalem, ze dzis sie drukuje kulturalnie. Prasowanki to był najgorszy syf.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kulturalnie czyli jak? Ja się tam nie znam na nadrukach, moje jedyne doświadczenie to zakup takiej naprasowanki kilka lat temu, nawet jej nie wykorzystałam. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
Czy na odwrocie koszulki Innuendo są te rysunkowe gęby zespolu ?


Czy tył nie wygląda czasem tak?
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taka koszulka nie powinna być przepychowa, powinna poprostu przedstawiać całą czwórkęjakozespół rockowy. Już o tym pisałem.
Żeby iść ulicą i powodować myśli przechodniów, iż ja słucham rocka w postaci Queen i ROCKA, a nie badziewia IWTBF Radio Ga Ga. . .
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO tu raczej chodzi o to, że się sympatyzuje z Queen, a nie, że słucha się tylko rocka. Taka koszulka może też przedstawiać, iż ktoś lubi Queen ogólnie lub konkretne odsłony zespołu np. disco, funk, ragtime czy co oni tam jeszcze grali Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek