FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Remastery 2011 - jakość dźwięku i inne odkrycia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Moja ocena
1
8%
 8%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
4%
 4%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
16%
 16%  [ 4 ]
6
24%
 24%  [ 6 ]
nie kupię
48%
 48%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 5:31 pm    Temat postu: Remastery 2011 - jakość dźwięku i inne odkrycia Odpowiedz z cytatem

Temat w celu napisania recenzji nowych remasterów A.D. 2011
lepsze czy gorsze
co poprawili, co odkryli w każdej piosence
opakowania
książeczki
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam mam póki co tylko GH1 i 2 (polska cena) i moim zdaniem sam dźwięk lepszy , głośniejszy. Niektóre instrumenty usłyszałem nawet Laughing . a napiszę więcej jak przesłucham inne Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłem GH2 (polska cena) i jak dla mnie dźwięk jest nie zadawalający jak na remaster. Spodziewałem się czegoś lepszego od remastera ANATO (2005) a ten mu nawet do pięt nie dorasta. Obawiam się, że jest wynik polskiej taniej edycji - kilka osób mi mówiło, że miało okazję porównywać wersje oryginalne płyt innych wykonawców i wersje ceny polskiej i jest różnica. Ja nie wiem, nie porównywałem, ale trochę mnie to zniechęciło pomimo, że byłem napalony na remastery A.D 2011.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Żbik88



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 573
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupilem q1 oraz adatr wersje zagraniczne drozsze (innych nie bylo jeszcze w empikach). Dzwiek cudny.,ale istotne jest na jakim sprzecie sie slucha. Adatr swietne kazda piosenka to inne doznanie porownywalem z plyta z kolekcji gazety. Zawsze denerwowala mnie piosenka lover boy tym ze zaczyna sie cicho o trzeba podglasnic. W wersji 2011 wszustko jest w koncu jak nalezy. Nie wiem jak w waszym odczuciu jedynka ale imo tam utwory zyskaly na glosnosci. W koncu mozliwosci studia na poczatku lat 70 byly mniejsze a q1 nagrywana byla w pospiechu Smile co do dodatkow.. lepszy rydz niz nic. Nue mam wiekszych zastrzezen ale troche malo jak na 2 plyte,poza tym bylem pewien ze beda komenty briana i rogera cos w stylu jak do absolute greatest... dziwne ze nie bylo przeciez to druga plyta wuec miejsca sporo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żbik88 napisał:
Zawsze denerwowala mnie piosenka lover boy tym ze zaczyna sie cicho o trzeba podglasnic. W wersji 2011 wszustko jest w koncu jak nalezy


no na GH1 tez jest dobrze jesli chodzi o tą piosenkę. bardzo ją lubię więc czynność nie podglasniania ulatwia zycie Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Żbik88



Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 573
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram sie pod koniec tygodnia lub na poczatku nastepnego w poszukiwaniu plyt q2 sha i anato bo nie bylo ich i juz mam nerwa. To ze moga mi zamowic mnie nie rajcuje rownie dobrze moge z neta do domu zamowic. Takie zamawianie to dla mnie ostatecznosc wole kupic z połki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem Deep Cuts po wielu dniach zastanowień i.... kicha, jak dla mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam Deep Cuts i świetna składanka do samochodu Smile bo nie zawsze mam ochotę słuchać po całości albumów, a GH unikam jak ognia. I dziś DC na jazdę spisało się, choć za krótkie, bo nie ma godziny. Opisy sympatyczne piosenek bez jakiś rewelacji.

remastery albumów dopiero zaczynam odsłuchiwać, więc później opisze wrażenia.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
bo nie zawsze mam ochotę słuchać po całości albumów, a GH unikam jak ognia.


no to przecie to tez jest jak greatest hits tylko bez hitów xD greatest niehits... podobny poziom bezsensu jak dla mnie. bo jeszcze rozumiem sens wydawania GH, bo nie-fani mają okazje miec najbardziej znane kawalki a jednej plycie i nie muszą kupowac plyt normalnych. ale wydawanie takiej skladanki juz mija sie z celem, bo dla fanów znowu zadna atrakcja, a nie fani jak chcieli juz GH, to mają, to teraz im dawac kolejne skladanki z niehitami? to juz nie lepiej, zeby kupili te normalne plyty, z ktorych te kawalki pochodzą? pointless...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marketingowy sens wydawania tak jak mówisz nijaki, ale skoro do kolekcji to kupiłam to znalazłam dla tego pożytek i będzie ze mną podróżować, bo w domu to szybciej po album sięgnę.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tretos



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 330

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borem lasem, ktoś poleca kupno innego remastera? Jeżeli tak, to jakiego?

Osobiście, dla mnie ładnie pachnie Queen 1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Marketingowy sens wydawania tak jak mówisz nijaki, ale skoro do kolekcji to kupiłam to znalazłam dla tego pożytek i będzie ze mną podróżować, bo w domu to szybciej po album sięgnę.


i podnieca Cie koncówka Marszu Królowej ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonusy odsłuchane. Mam wrażenie, że miotali się co dać dema, BBC, live , backing track.
O ile zawarcie sesji BBC miałoby sens, o ile by dali wszystkie utwory z tych sesji, a tak ni w przypiął.

QI - wersje demo robią wrażenie, jakość bdb, słychać różnice w tych wykonaniach i klimat taśm wyciągniętych z szuflady Briana (szum taśmy przy pierwszym kawałku). Tu plus.

QII - mamy dwa razy to samo czyli See what... aż zapomniałam jak różnią się te wersje i wykonania koncertowe... ale czemu do Nevermore z BBC nie dorzucili reszty sesji BBC? Fakt jakość HM75 i White Queen zniewala, ale osiągamy miszmasz, który dopełnia instrumentalny Seven seas, który swoją drogą przynosi nam parę partii instrumentów nieznanych z albumów, wydłużony i odgłosów ze studia. Tu plus/minus

SHA - Mam znowu BBC razy dwa, HO75 razy jeden plus wielka pomyłka czyli In the lap z Wembley, czemu nie z lat70?! skoro już coś chcieli na żywo?! I a capella Bring back dość ciekawe, prawie jak mixy PiotrQa, pokazuje to kunszt chłopaków, ale nie było niczego innego w archiwach?! Dem bez gitary Briana, który dogrywał później.... ?! Tu więcej minus niż plus

ANATO:KYA z 75 no niby uzasadnione, ale czy konieczne?! sekcja operowa z Bo Rhap pomyłka, czyżby pstryczek w nos za wycieki taśm z 24ściezkami?! Potem backing track i mix - mało to ciekawe, dobra jakieś dodatkowe elementy można usłyszeć zagłuszone przez wokale, ale takie na siłe..... koncertówki z 77 i 79.... Tu minus nie dostajemy nijakiego kąska..... no może oprócz KYA... Nie mają '39 śpiewane przez Fredka?! Akustycznego I'm in love? GSTQ na fortepianie? Dema Best frienda?

ADATR: znowu miks znanego: Top of the pop i Good old w wersji mono, Somebody to love z 82... to już żart... milion wersji z lat 70 nie mają?! a co nagrywali na Live Killers? backing track Tie you mother.... bez rewelacji.... Teo Torriate z mixie powstałym w Japonii.... jedynie piękne wykonanie i jakość You take my z Hyde Parku ratuje całość.... Tu minus

W sumie da bonusów warto kupić QI i ewentualnie QII lub SHA.

Bonusy w książęce pokrótce opisane, ale bez wnikania w detale. Minus zdjęcia w książęce nie są opisane, brak autorów. Opakowanie eleganckie, system dwupłytowy praktyczny, zaś mało praktyczne umiejscowienie książeczki trzeba podważać..... co za ciołek to wymyślił?! Jak kupuje płyty z Universalu ciągle się męczę z tym.

O jakości albumów tzn. dźwięku wypowiem się później, bo jeszcze nie odsłuchałam.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Mam wrażenie, że miotali się co dać


No właśnie to określenie „ miotali się” chyba najtrafniej oddaje charakter bonusów do pierwszych 5 płyt. Sięgnęli szczątkowo po świetnie brzmiące sesje BBC i koncerty z Hammy Odeon i z 76-77 roku, dali w całości De Lane 71 oraz 2 niewydane na regularnych płytach utwory (See... oraz Mad....) a poza tym zupełnie bez sensu dołożyli kilka znanych juz koncertowych wykonań oraz niewiele wnoszące miksy. Tylko bonus do debiutu trwa 30 min, pozostałe ok. 17-21, co wydaje się żałosne. Tak więc nasi ulubieńcy mając grube dziesiątki godzin materiału skapnęli odrobinkę i zrobili to bardzo niekonsekwentnie. Do debiutu dodali 1 sesje w całości (to się chwali), natomiast wszystkie pozostałe rzeczy już zaledwie szczątkowo i przeważnie nie te najlepsze wykonania (brak White Queen i Son and Daughter z BBC). Pod względem dźwięku jest cudownie – tym bardziej człowiek się wkurwia, że wciąż musimy czekać na resztę. Choćby takie You Take My Breath Away z Hyde Parku – brzmi niewiarygodnie pięknie i czysto, sto razy lepiej niż utwory Live Killers. Ale co z tego skoro, z tego koncertu dostaliśmy ledwie 3 minuty.

Wszystkie płyty brzmią rewelacyjnie: sporo zyskały (na ostrości, melaticzności, basowości itp.) Great King Rat, Liar, Father To Son, Flick of The Wrist, Tenement Funster, Stone Cold Crazy i White Man i Millionaire Waltz.

Jeśli jest to przedsmak wydania w bliskiej przyszłości jakichś koncertówek czy odrzutów to ok, jeśli zaś okaże się, że tylko nas połechtali i nic nie wydadzą to niech spierdalają. Jest jeszcze Hernan od strony Snow.Prodections. Aż szczena opada jak się spojrzy ile już ma wydawnictw w swoim katalogu. Ci durnie powinni go zatrudnić – mogliby wtedy wydawać premierowe wydawnictwa 5 razy do roku przez 30 lat...
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie remastery nie zadowoliły. Jedyne co jest tam warte to demosy z debiutu i "Felings, Felings".
+ nagrania dla BBC, które jednak mnie nie interesują. Nie wiem czemu Rolling Eyes
Aha, My Melancholy Blues live też wielki sukces że raczyli to tam dodać jako bonus.
Jeśli chodzi o dźwięk to nie sprawdzałem bo jakoś nie przekonuje mnie kupno tego samego za jakies 40-60 zlotych tyle że z kilkoma bonusami.
Chociaż QUEEN mnie kusiło przez te demosy. . . Twisted Evil
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oskar napisał:
Aha, My Melancholy Blues live też wielki sukces że raczyli to tam dodać jako bonus.


Ale na NOTW bonusowy Melancholy Blues jest z wersji BBC. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no to musiałem się pomylić widocznie.
Ale i tak ciekawe Wink
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu odebrałem kolumny z serwisu i udało mi się porównać DATR zwykłe wydanie CD z reamsterem. Tylko dwa kawałki bo na więcej nie mam ochoty. Tie your mother i Somebody.
Krótko i na temat, nowe remastery brzmią fatalnie. Pozbawione są dynamiki i brzmią płasko, nie włączę już tej płyty chyba nigdy więcej.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam jaki wpływ na brzmienie remasterów miał Universal, to u nich wyszły fatalnie brzmiąca Metallica i U2.
Wielka szkoda bo liczyłem, że w końcu Innuendo zabrzmi tak jak bym chciał, a oni to spieprzą jeszcze bardziej.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 słowa: wojna głośności. Na większości płyt teraz jest dźwięk skompresowany, bez dynamiki, bo w końcu ludzie nie chcą podkręcać ręcznie głośności żeby posłuchać bardziej subtelnego fragmentu utworu. Nie, oni chcą, żeby wszystko było jednostajne i na tym samym poziomie decybeli. A przynajmniej tak uważają teraz wytwórnie. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie ciągle najlepiej brzmiącą wersją są japońskie mini-winyle.

Pomijając prawdziwe winyle, oczywiście.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat Wyścigów i Innuendo nie mam na mini, dlatego wybrałem tą płytę. Spodziewałem się, że chociaż od oryginalnego wydania lepiej zabrzmi. A tu loudness war, przy remasterach sprawa nie do przyjęcia.
Dobrze, że Beatles przynajmniej brzmią wspaniale. Podobno Pink Floyd też, ale tutaj nie jestem pewien zasadności remasteringu. Posłucham to osądzę.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile mogę jeszcze (dobra, nie mogę) zrozumieć brak dem i niewydanych rzeczy (i tak znanych wszystkim) to k...wa nie pojmuję czemu w bonusach nie ma (tak na szybko):

The Miracle

Scandal (extended)
Breakthru (extended)
I want it All (wersja z Rocks)

AKOM
WWTLF (Highlander version)

SHA
Stone Cold Crazy (Trent remix)

gdzie jest k....wa Somebody to Love (hollywood records remix)?!


Te deluxy to jest jedno wielkie gówno. Już bym przebolał niedodanie tych "wielkich" rarytasów ale wpierd....nie wydanych wersji "live" a olewka wydanych remixów, singlówek i extended to jakaś kpina.
_________________


Ostatnio zmieniony przez shamar dnia Czw Wrz 15, 2011 11:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łączę się w bólu
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyedytowałem bo coraz wiekszego wku...wa mam jak sobie przypominam, co fajnego a WYDANEGO (tak, wydanego) mozna było wsadzić na te płyty. I wszystko by się miało w 1 miejscu ale nie...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie rzeczy... kto by pomyślał... Rolling Eyes
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zartuj sobie Twisted Evil bo mogę to skonczyć w inny sposób.

PS - wyciągał ktoś sciezki z dvd Highlandera? Bo pamietam , że probowałem wyciagnać WWTLF ale nie było czyste , tylko z dialogami.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim Nieśmiertelnym też są dialogi Confused
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale gamoniu tam jest 5.1 więc liczyłem, że uda się znaleźć ścieżki bez dialogu i wyciagnąć samą muzykę.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też na to liczyłem
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek