FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Programy talentowe
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twój stosunek do programów talenciarskich ;)
oglądam regularnie (albo zazwyczaj)
35%
 35%  [ 10 ]
czasem obejrzę
35%
 35%  [ 10 ]
nie interesuję się tym
28%
 28%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 1:54 am    Temat postu: Programy talentowe Odpowiedz z cytatem

Niedzielnego wieczora obejrzałem sobie pierwszy odcinek "X Factora". Pierwsze wnioski:
I Jarosław Kuźniar w roli gospodarza, niestety, nie ma w sobie tej 'hostingowej' żyłki co Maciek Rock - jest mało wyrazisty, wyraźnie na dalszym planie. Może to i dobrze?
II Czesław Mozil jest KAPITALNYM jurorem Smile Te komentarze, ta autentyczna ekscytacja w głosie... można by rzec, cały Czesław Wink Do tego fajnie nawijał po duńsku z uczestnikiem z Norwegii.
III Kuba Wojewódzki łagodnieje na starość. Jeszcze parę lat temu nie zostawiłby zapewne suchej nitki na takim Hubercie, który zaprezentował się w piosence Backstreet Boys: http://www.youtube.com/watch?v=hxcIzPol_Vg Tym razem Kubę stać już na dojrzałe, przemyślane uwagi w miejscu nachalnej niegdyś zgryźliwości. Brawo.

Widział ktoś pierwszy odcinek "Must Be The Music"? Mnie, niestety, ominął Razz


Temat docelowo do dyskusji o programach typu X Factor, Must Be The Music, Mam talent, Idol itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

X-Factor to tam tego, widziałem kawałek, jak matka oglądała. Twierdzi, że jurorka, kimkolwiek jest, to straszny gofer. I myślała, że Czesław Mozil to ten od Jozin z bazen. Nieważne, co to ja chciałem. A. Oglądałem ostatnio niestety "Pojedynek na głosy". Boże święty. Flaki się w bebechach wywracają, serio. Ja nie wiem, jak się ogląda taki Mam Talent chociażby to ma się świadomość że to tv, że większość jest wyreżyserowana, że tanie chwyty i montaż sztucznie nakręcający dramaturgię, etc. ale jakoś nigdy nie miałem poczucia monstrualnej żenady. A tutaj to uczucie towarzyszyło mi cały czas. TVP chyba nie powinno się brać w ogóle za takie rzeczy. A Michał Wiśniewski nie powinien płakać na wizji.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Bitwa na głosy" faktycznie wieje trochę kiczem. Szkoda mi Urszuli Dudziak, która w sumie rozmienia się tam na drobne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=jdkhuSGZMlU - czekam aż gość wykona coś Led Zeppelinu np. Whole Lotta Love, ubiera się jak Plant i ma wielki głos.
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to on bardziej przypomninał Gary Cherone i jego ruchy biodrami z FM Tibute.
Generalnie widać było, że nie chce się machnąć na wyżynach.

W ogóle oglądałem te X Factor i więcej się spodziewałem. Znaczy nie tyle talentowo, bo ja to tam się znam, ale generalnie nie spodobało mi się. I to chyba to akurat dobrze.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szkoda Wam młodego jeszcze życia na takie gówna, za przeproszeniem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle to powinni zabronić śpiewania "Dziwny jest ten świat" przez gości w tego typu programach. Absolutnie, bezwarunkowo i niezależnie od poziomu wykonawcy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
W ogóle to powinni zabronić śpiewania "Dziwny jest ten świat" przez gości w tego typu programach. Absolutnie, bezwarunkowo i niezależnie od poziomu wykonawcy.

Jestem za. Chociaż akurat ten chłopak w "X Factor" się wybronił, bo zaśpiewał to po swojemu, bez silenia się na kopiowanie oryginału.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
Nie szkoda Wam młodego jeszcze życia na takie gówna, za przeproszeniem?


+1 Smile


Chociaż mnie bardziej zastanawia i smuci fakt, że moim rodzicom nie szkoda swojego starego życia na takie gówna. Rolling Eyes
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=-aK-z7D_Grs

Zajebiste.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
Nie szkoda Wam młodego jeszcze życia na takie gówna, za przeproszeniem?

+1

Ba, w dodatku to gówno jest na licencji...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem 1 edycję MamTalent i ot takie se to. A zdaje się, że to najlepszy był z tego rodzaju programów. W sumie to podobały mi się jedynie kwalifikacje, bo czasem było śmiesznie. Wojewódzki nie zgrywał ważniaka, Chylińska rzucała co chwila kurwą czyli humor na moim poziomie no i pani doktor pokazała inną twarz. Nigdy nie ogarniałem tego wjazdu na Foremniak. Że nie jest podobna do Zosi czy innej Gieni? To chyba dobrze. W każdym razie ja tam ją polubiłem nawet po tym programie. Później było tylko napuszenie i ot zwyczajny teleturniej. Jeszcze widziałem przelotem ze dwa odcinki drugiej serii jak matka oglądała i pamiętam, że byli tam wokaliści, wokaliści, wokaliści, wokaliści, jurorzy, wokaliści, wokaliści, publiczność, wokaliści i Hołownia. A i wokaliści jeszcze, prawie bym zapomniał.
Więc tak średnio.
Żadnych innych teleturniejów, programów, ani zawodów to nie oglądałem od wieków. Wszelkie robienie lodów na łyżwach czy coś tam to imo kwintesencja żenady telewizyjnej. A fakt, że polska telewizja postawiła wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o tę sprawę Wink
Jedyny program, teleturniej, który teraz przychodzi mi teraz do głowy, który jest serio na poziomie to 1 z 10. Chociaż oczywiście główną nagrodą tam jest dyplom, sto złotych i batonik. Ale no.
Tych najnowszych Factorów i Musiców to nawet nie oglądałem.
Aha widziałem zapowiedź "walki na głosy" czy jakoś tak. Jeżeli program jest chodź w 1/10 tak żenujący to chyba ustanowiliśmy jakiś rekord światowy w kwestii kiczu Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłbym się właściwie podpisać pod większością tego co napisał NAR.

"1 z 10" to i moim zdaniem najlepszy i najnormalniejszy teleturniej ostatnich czasów(szkoda tylko, że i on jest na licencji, a nie my Polacy go wymyśliliśmy), gdzie nikt nie robi z siebie pajaca i nie lansuje się byle czym, a jedyne czym się trzeba wykazać to po prostu wiedza. Wink Czyli jedna z niewielu sensownych rzeczy w tego typu programach, którą warto sobą reprezentować. BTW: Tadeusz Sznuk to nawet na demotywatorach kiedyś uzyskał miano ostatniego normalnego w kulturze masowej. Laughing No i faktycznie trudno się z tym nie zgodzić. Razz
O i jeszcze tacy "Milionerzy" prócz tego byli dobrzy, w dzieciństwie zawsze dostarczali mi dużych emocji, ale też szybko zaczęli schodzić na psy, też mnie zaczął w końcu irytować ten Urbański i w zeszłym roku to zmusiłem się do obejrzenia kilku odcinków tylko po to by zobaczyć jak pada ten milion(główna wygrana), który z wycieków już wiedziałem, że padł.

A te wszystkie "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Tańce z Gwiazdami"(wyjaśni mi ktoś po jaką cholerę było robić jedno i drugie?) i inne "Mam Talenty" to faktycznie kicz nad kiczami(no bo co ci uczestnicy sobą reprezntują?). Nawet pomimo że w tych pierwszych dwóch(o i jeszcze w "Jak Oni Śpiewają") występowała moja kuzynka, znana aktorka młodego pokolenia(ale nie powiem Wam za żadne skarby która to! :p zresztą pewnie i tak byście mi nie uwierzyli) to i tak nie miałem ochoty tego oglądać, a siostrze to szczerze współczułem, że się tak zeszmaca. Ale na szczęście mi oznajmiła, że już z tymi durnymi programami(plus jeszcze nie do końca mądrymi serialami w których grała i ją lansowano) skończyła i teraz gra już tylko w teatrach. Smile
Już chyba trzeci raz(albo może i piąty, już sam nie wiem) o tym piszę i będę pisał do znudzenia, że jest mi przykro, że moi rodzice tak się tymi programami karmią! -_- Nie wiem, może to kryzys wieku średniego? Bo mama to na pewno nie oglądała tego tylko dla swojej bratanicy... LOL! Już miałem napisać 'baraniny' Laughing

Ja sam kiedyś z tych programów talentowych lubiłem oglądać tylko "Idola", ale to było jeszcze w czasach gimnazjum, kiedy za mądry to jeszcze nie byłem. Laughing Ba, w pewnym momencie to sam się zastanawiałem czy by tam kiedyś nie pójść - znajomi mi doradzali, ale sądzę, że raczej po prostu jaja sobie robili. Laughing
Ach ta młodość... Rolling Eyes


A tak jeszcze przy okazji - pewnie już było tu wspominane, ale ja też pozwolę sobie stwierdzić, że kolejnym przykrym faktem w tym wszystkim jest dla mnie to, że wszystkie te programy to są zrzynki z zagranicy(nawet te normalne typu "1 z 10", "Familiada", "Va Banque") a sami nic swojego nie potrafimy wymyśleć. Nasza to była chyba tylko "Wielka Gra". Czy może było coś jeszcze?
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=cDuQH-ETD7A
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no zniszczyłeś mnie tym! Laughing Dawno mnie za uszami już tak nie bolało! xD "(...)czuję się przy nim jak polski piłkarz" - nie no, wykurwisty tekst! Laughing
I jeszcze ten rozmazany makijaż i ta skrzywiona noga... nie mogę! Laughing

Koniecznie do 'Strefy Humoru' to dać! Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, to stary suchar jest Wink
Jak Ci się podobało: obczaj te ich rzeczy.

http://www.youtube.com/watch?v=bVzFxjVtEi4

http://www.youtube.com/watch?v=JdEGxonQmrE

http://www.youtube.com/watch?v=ib0TE-N5_Lo
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Boże, to stary suchar jest Wink



No w moim przypadku akurat niewiele potrzeba żeby mnie rozwalić. Wink

A pozostałe filmiki zaraz oczywiście obczaję.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem jest taki, że tych zrzynek dziś w porównaniu z np 10 lat temu jest kilka razy więcej i odnoszą wielkie sukcesy... zrzynamy też coraz bardziej gówniane rzeczy- po prostu importujemy gówno, no...

Przysiągłbym, że "Miliard w rozumie" był nasz. To nie jest kwestia tego że nie potrafimy- tylko kwestia tego, ze wolimy wykupić licencję na gówno i tak samo się ogłupiać jak Anglicy, Amerykanie itd. Ściągamy z Zachodu jak ostatnie młotki wszystko to co najgorsze (kulturę celebrytów, Tańce na Gwiazdach itp) zamiast to co tam najlepsze.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ogładałem fragmenty MT, całosciowo mnie to nudziło. A juz najbardziej jak pojawiał sie spiewal za spiewakiem. Wiec postanowiłem w ogole odpuscic spiewajace TVNy czy Polsaty.

Ale byłem w błedzie... Laughing obejrzałem i wcale to tak nie nudzi jak MT. Przynajmniej odcinki eliminacyjne. Zawsze można się podneisc na duchu, że jednak są na tym swiecie totalne beztalencia , które nawet nie zdają sobie z tego sprawy.

Kongijska modelka mnie wczoraj zabiła wokalem, wykonaniem... wszystkim

A ten kolo od Niemena ? No litości. Spedałowany quasi klon Marca Bolana, któremu debilny TVN poswieca osobne programy... smiech w oborze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale występ Transformersa w "Mam talent" był świetny Razz

A tak w ogóle, to chyba prawie wszyscy wykupują licencje na podobne teleturnieje.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:

A tak w ogóle, to chyba prawie wszyscy wykupują licencje na podobne teleturnieje.

A my jak te papużki musimy robić to co wszyscy... Confused
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
Ale byłem w błedzie... Laughing obejrzałem i wcale to tak nie nudzi jak MT. Przynajmniej odcinki eliminacyjne. Zawsze można się podneisc na duchu, że jednak są na tym swiecie totalne beztalencia , które nawet nie zdają sobie z tego sprawy.


Zajebiście podnoszące na duchu, doprawdy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprawdy przykre jest kiedy ktoś się próbuje dowartościować pocieszając się tym, że są gdzieś tam od nas gorsi, głupsi, bardziej zacofani... zamiast mieć motywację i ambicje by iść do przodu i równać się do tych lepszych od nas, do autorytetów i to w ten sposób się dowartościowywać.
Równie dobrze ja siebie mogę podnieść na duchu tym, że mieszkańcy trzeciego świata żyją w gorszych warunkach ode mnie i nie potrafią tego zmienić.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju, lubisz dużo pisać, co nie?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mam wenę to i piszę! Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do polskich teleturniejów, to można dodać te dla dzieci i młodzieży, m.in. "Budujemy mosty" i "Światowid".
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się przypomniało właśnie "Od przedszkola do Opola". Już sama nazwa wskazuje, że to musi być nasze. Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:

Zajebiście podnoszące na duchu, doprawdy.


No jak masz już tak stłamszoną psychike , że nic ci nie pomaga... to nei moja wina.

Mefju napisał:
Doprawdy przykre jest kiedy ktoś się próbuje dowartościować pocieszając się tym, że są gdzieś tam od nas gorsi, głupsi, bardziej zacofani...


Przykre to są takie teksty pseudomedioznawców, pseudokulturoznawców, pseudopsychoznawców:

krs napisał:
Nie szkoda Wam młodego jeszcze życia na takie gówna, za przeproszeniem?


Mefju napisał:

+1 Smile
Chociaż mnie bardziej zastanawia i smuci fakt, że moim rodzicom nie szkoda swojego starego życia na takie gówna. Rolling Eyes


Fenderek napisał:

+1
Ba, w dodatku to gówno jest na licencji...


Jacy , Wy , kur...a jestescie ZAJEBISCI bo stwierdzacie, że takie programy to gówno. Noooo, to trzeba brać pod uwagę kiedy do wyboru jest RANCZO albo XFACTOR.

Jakies tam ludki pchają sie do tych złych, komicznych programów na licencji a mogli by do Szansy na Sukces pospiewać Szczesniaka albo Kombi. A najlepiej to jakby siedzieli w garazu i tam sie prezentowali osiedlowym dresom.

Do Mefju - tekst o twoich "starych". Wspolczuje im syna.
_________________


Ostatnio zmieniony przez shamar dnia Nie Mar 20, 2011 11:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamaaaaar ja też jestem zajebisty?????
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O właśnie shamar dzięki za przypomnienie o "Szansie na Sukces" bo to chyba też jest nasze... a więc nie jest znowu tak źle! Naszych jest coraz więcej! Very Happy
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek