FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Co nas wkurza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nope, jeszcze sie nie zaopatrzylem, ale jeden z wujków chwalił Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Bizon napisał:
ty sie nie pytaj tylko kup sobie takie urządzenie wydające w chuj wysoki dzwiek, ktorego ludzie nie slyszą, a psy jak najbardziej Wink


Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałem Wink


Brawo, znaczy nie jesteś psem Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:

ale nerdzenie jest fun! \m/ [/off-top]

Wink mimo wszystko, dzięki Very Happy
Miły z Ciebie... Obiad, choć twój avatar nieodącznie budzi obawę flashback Wink Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurosport.pl połączył się z onetem. I jest do pupy. Confused
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Eurosport.pl połączył się z onetem. I jest do pupy. Confused



_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Claudio



Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 40
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Eurosport.pl połączył się z onetem. I jest do pupy. Confused


A pierwszą stroną jaką codziennie otwierałem był Eurosport...
Widzi ktoś na "eurosportonecie" blog panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego?
_________________
Gonna rock gonna roll you
Get you dancing in the aisles
Jazz you razzamatazz you
With a little bit of style
C'mon let me entertain you!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie tych pielgrzymek - też będąc niegdyś ich uczestnikiem zauważyłem takie przypadki hipokryzji niestety. Sad Może nie aż tak drastyczne jak u Nathalie, ale nigdy nie zapomnę wkurwienia jakiego zaznałem, gdy ktoś mnie tam opieprzył, że sobie loda na postoju kupuję(regulamin pielgrzymki tego zabraniał), a po jakimś czasie na innym postoju ja sam przyłapuję tą osobę na paleniu gdzieś za rogiem. Confused
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie napisał:
wystarczyło na chwilę, dosłownie na parę minut wmieszać się w ten ,,arcy pobożny" tłum, żeby dostać jakąś propozycję wizyty w domu, wyjścia na kawę, sesji zdjęciowej, czy wręcz, prosto w oczy: obciągania.


Mefju napisał:
nie zapomnę wkurwienia jakiego zaznałem, gdy ktoś mnie tam opieprzył, że sobie loda na postoju kupuję (regulamin pielgrzymki tego zabraniał)


Jak dla mnie poziom drastyczności jest zbliżony Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie katolicyzm <runs>
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Nathalie napisał:
wystarczyło na chwilę, dosłownie na parę minut wmieszać się w ten ,,arcy pobożny" tłum, żeby dostać jakąś propozycję wizyty w domu, wyjścia na kawę, sesji zdjęciowej, czy wręcz, prosto w oczy: obciągania.


Mefju napisał:
nie zapomnę wkurwienia jakiego zaznałem, gdy ktoś mnie tam opieprzył, że sobie loda na postoju kupuję (regulamin pielgrzymki tego zabraniał)


Jak dla mnie poziom drastyczności jest zbliżony Wink.

Ale wiesz, tam była próba zdobycia za darmo, tu jednak chciał kupić, więc chyba jednak trochę bardziej sprawiedliwie.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Man From Heaven



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 134

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I hate very religious people Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO UCZUCIE KIEDY MASZ MORTAL KOMBAT ARCADE KOLLECTION I KURWA NIE DA SIĘ USTAWIĆ KLAWISZY ZNACZY MOŻNA ALE NIE WSZYSTKIE NO BO PRZECIEŻ TO TAKIE OCZYWISTE ŻE SIĘ STERUJE STRZAŁKAMI PO CO KTOKOLWIEK MIAŁBY ROBIĆ INACZEJ A TAK W OGÓLE TO DLACZEGO KATERZE NIE MASZ JESZCZE PADA DO LAPTOPA TO ZUPEŁNE FAUX PAS Z TWOJEJ STRONY PRZECIEŻ PO TO GRASZ NA LAPTOPIE ŻEBY MIEĆ PADA CO NIE PIERDOL SIĘ WINDOWS
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po meczu z Czarnogórą (i nie chodzi mi o tych leszczy na boisku, bo że to sieroty to wiadomo od lat 90-tych)...

Czytam opinie ludzi że było dobrze i nic się nie stało itd. i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nic dziwnego, ze Polacy płacą za wakacje w tych samych miejscach dwa razy więcej niż ktokolwiek inny. My po prostu uwielbiamy brązowe i śmierdzące nazywać na wszelki wypadek czekoladą. PPV za oglądanie reprezentacji Polski? Proszę bardzo. Bo na SopCaście róznie mogłoby być z komentarzem a tu przecież mam Mateusza Borka a on wie o czym mówi. Tak jak biuro podróży wie co robi (klienta w bamuko, to wie!), tak jak narzekanie na cokolwiek (nawet a wręcz zwłaszcza jeśli jest powód!) jest "takie Polskie", tak jak trener reprezentacji wie co robi wprowadzając w 92 minucie napastnika, itd. Nie wiem, to taki bunt na pokolenie rodziców siedzące przed telewizorem i wkurzające się na wszystko co widzi? Więc w ramach przeciwwagi z kolei nowe pokolenia łykają wszystko jak leci?

Płaćcie dalej, akceptujcie dalej, tłumaczcie dalej. Na pewno to co Wam się nie podoba się zmieni. No chyba że remisy z Czarnogórą, wakacje za 4 tysiące PLN na Kanarach od osoby czy programy w stylu "Kocham Cię Polsko" w TVP opłacane z abonamentu to jest to, co Wam odpowiada.

Ludzie mnie wkurwiają. Z dnia na dzień coraz bardziej i bardziej. Że są pojebanymi lemingami i sami dają się dmuchać na prawo i lewo to mi wisi. Ale to też pośrednio sprawia, że mnie też się dymać próbuje i tu nie winię tych którzy to próbują robić ale właśnie tych którzy na to pozwalają. Na to, że wspólny mianownik jest tak kurwa niski.

PS
Zapomniałbym. Powodzenia w życiu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamy BNP Paribas Bank. To "pam pam param" jest dla mnie niczym plumkanie Nordea Bank dla Bizona.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o reklamach, to pokażę ci jak zjeść Oreo, tylko uważaj, bo to strasznie pojebane jest.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Reklamy BNP Paribas Bank.

a mnie coraz bardziej wkurwia pracowanie dla nich Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weeee noooo! W piątki mam rzeźbę minimum do godz 19!
Czasu żeby wrócić do domu i się umyć nie ma a wychodzić do ludzi prosto z zajęć utetłana nie będę Evil or Very Mad
Chociaż...hugh tam, jestem atystom. Co najwyżej zostanę hipsterem
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z braku lepszego tematu. Nie żeby mnie to jakoś specjalnie wkurzało. Oburzony bynajmniej nie jestem, nawet mnie to rozbawiło, chociaż za chwilę było mi smutno. Ale i tak zapytam: CO TO KURWA MA BYĆ?

http://www.se.pl/multimedia/galeria/96376/187326/katarzyna-wasniewska-teraz-mam-czas-na-swoje-pasje/ Shocked

Celebrytka znana z zabicia własnego dziecka. Jeździ na koniu. W bikini. I robią z tego relację, fotosy, interwju, full serwis. Leżę.

I znowu mi smutno...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie jak patrzę na takie rzeczy, to ze ktoś to drukuje, to, ze ktoś to mówi, ze potem ktoś to czyta (w sensie gazety) i tworzy popyt, itd... to ze to sie w ogóle dzieje... to sprawia że nie rozumiem za chuja co się dookoła mnie dzieje i że świat dookoła jako całość jest generalnie ostro pojebany...

Mnie wkurzyło. Moze nie tyle wkurzyło, co moze rzeczywiscie zasmuciło, nawet bardzo. Taki smutek zmieszany z GNIEWEM. Nie wiem... chyba nigdy na taką głupotę nie będzie u mnie akceptacji- telewizor już wyleciał, gazet nie czytam- został ewidentnie internet, ale cholerstwo się przydaje przy szukaniu autobusów na Teneryfie czy knajp w Dusseldorfie... moze sam Fejsbuk, żeby mnie wszelkie wiadomości tego typu jednak omijały, szerokim łukiem. Bo auentycznie nie jestem w stanie ich w środku zaakceptować, znieść, poradzić sobie z nimi. Nic, tylko obrócić w żart, bo inaczej staje się zbyt ciężkie... To byłoby (no w sumie jest) absurdalnie śmieszne gdyby nie fakt, ze to się dzieje naprawdę. To nie jest kurwa skecz, to nie jest fikcja literacka, to nie jest Orwell ani Farenheit- to się dzieje tu i teraz.

Autentycznie w takich momentach patrzę na świat czy przynajmniej pewną jego część powiązaną z danym momentem z nieukrywaną pogardą. Nie złością ale taką pełną smutku pogardą. Ja kocham czarny humor, wielbię, ale... no właśnie, ale. Tu mam opory zeby coś takiego zaakceptowac i stwierdzić ze to znak czasów. I chyba mam zamiar to uczucie niezgody na coś takiego w sobie pielęgnować.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprawdy smutne jest to co pokazuje lookaug - a najbardziej rozstraja człowieka stwierdzenie 'wreszcie mam czas na swoje pasje'... Kurwa, po czymś takim...

Ale to i tak nie jest szczyt chyba. Szczytem jest artykuł, na który przypadkowo się dziś natknąłem przeglądając gazetę:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12673264,Dlaczego_nie_napiszemy_nic_o_dzisiejszym__Super_Expressie_.html

I to to jest dopiero rzecz niepojęta. Albo w redakcji pracuję rzeczywiście same gamonie i beton nie do przebicia, albo niezłą kasę za reklamę dostali... Sam w życiu bym nie wszedł na stronę Super Expressu, ale oni pisząc, że nic nie napiszą, zrobili tak zajebistą reklamę, że od razu ja (i pewnie kilkuset innych) weszło z ciekawości na portal SE obczaić o co chodzi.

Czasem myślę że najlepsze co można zrobić to powyłączać wszystkie serwisy informacyjne. I będzie spokój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:

Czasem myślę że najlepsze co można zrobić to powyłączać wszystkie serwisy informacyjne. I będzie spokój.

Jest. Niestety, w 100% się chyba nie da. Chociaż... próbowac chyba warto...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno tak zrobiłam. Fajnie jest, polecam Wink
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Leniu napisał:

Czasem myślę że najlepsze co można zrobić to powyłączać wszystkie serwisy informacyjne. I będzie spokój.

Jest. Niestety, w 100% się chyba nie da. Chociaż... próbowac chyba warto...

Zacytuję za Floydami: trwanie w cichej desperacji- to takie angielskie Very Happy

Tylko, ze takie odcięcie się nic nie daje. Trzeba generować ruch tam, gdzie dzieje się coś wartościowego. Wierzcie mi, ze ludziom znacznie łatwiej jarac się złymi rzeczami, niż stworzyć sobie alternatywę. Relacja z performance Mariny Abramowicz obejmowała co? ...głownie krzywdy, jakich doznała od widzów. Wymieraja NAZWISKA wsród krytyków...
Nie będąc hipsterami trudno wyobrazić sobie ich świat. W przeciwieństwie do lemingów- ich życie wydaje się bezwartosciowe, jesli inni nie dostarcza im tematów do rozmów, porównań itd. Są tez konsumentami doskonałymi, zyjac w przekonaniu, ze -nie masz, to nie istniejesz Evil or Very Mad
Dlatego Kocie- tworz i wystawiaj, rób video performance cokolwiek tam tworzysz i dawaj na YouTube, chcesz wywiad- nie ma sprawy, z K.Skarbkiem mi się udało, to uda się i z Tobą Wink Very Happy
Fenderku- nawet Czarna Owca ma dzwoneczek, którym może podzwaniac dalej, niż w Nottingam
_________________
“Świat jest dość zasobny, aby zaspokoić potrzeby wszystkich, lecz nie dość zasobny, by zaspokoić chciwość każdego”


Ostatnio zmieniony przez DDelilah dnia Sro Paź 17, 2012 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DDelilah napisał:

Fenderku- nawet Czarna Owca ma dzwoneczek, którym może podzwaniac dalej, niż w Nottingam

A ja nim dzwonię dużo dalej- tylko nie muszę tego dawać na YT, wystarczy że dzieli to dzwonienie ze mną jedna osoba- a kto wie, moze niedługo i trzecia? A kiedyś czwarta? Wink
Cała reszta to... nie wiem czy trzeba generowac jakikolwiek ruch w tym znaczeniu. Jedyny rezultat wygenerowania ruchu jest w ogóle taki, że coś ładnego, pięknego i czystego nagle stanie się oblegane i przestaje takim być. Staje się kolejnym produktem. Skonsumowanym. Wyplutym albo... wiadomo.

To nie jest cicha desperacja. To jest święty spokój. Skupienie się na tym, co istotne. Kobiety mordujące swoje dzieci w bikini na koniu nie są istotne. Wrzucanie przeze mnie filmików na YT nie jest istotne, bo mnie nie kręci. Dla kogoś oczywiście może być. Godziny jakie spędziłem ze szklanką piwa i żoną pól roku temu patrząc jak słońce zachodziło za Teidą, oblewając całą Kalderę niesamowitym, czerwonym swiatłem a potem w nocy patrzylismy siedząc ciągle w tym samym miejscu na mleczną drogę i takie setki tysięcy gwiazd jakich w życiu nie widziałem- TO było istotne. Nie PiS, nie PO, nie YT, nie FB, nie zdjęcia na naszej klasie. Nie wojna w Iraku, nie miliony ludzi umierających dla jakiejś idei która nie do końca się trzyma nawet kupy. To. Pamiętam jak tam siedziałem i myślałem, bardzo intensywnie, że chciałbym żeby ten moment się nigdy nie skończył. Oczywiście dziś o tym mówię, więc logiczne że się skończył, ale... naprawdę część mnie tam została. Na zawsze.

A jak to się ma do tego? Ano tak. To nie jest desperacja. Ja np. mam tę alternatywę. Ale łatwiej mi jest się na niej skupić (jej nie muszę tworzyć, ona jest, tak normalnie, po prostu jest, dookoła) kiedy nie atakują mnie z boku jakieś wypierdy ludzkiego chorego umysłu, takie jak ten z Super Expresu. Nie, nie rezygnuję zupełnie z internetu. Mogę obejrzeć obrazy Dalego, dowiedzieć się o ciekawej wystawie w Nottingham, obejrzeć mecz Barcelony czy pogadać bez sensu na jakimś tam Forum- nieograniczone sa wręcz możliwości. Ale... to są narzędzia a nie serwisy informacyjne. Odcięcie się od nich- i tak zaprojektowanych na zysk i ściągnięcie uwagi i oglądalności a nie na przekazywanie informacji- nie jest odcięciem się od wszystkiego. Czy jeśli nie dowiem się o mamie Madzi moje życie będzie uboższe? Czy bez kłótni Kaczyńskiego z kimkolwiek moje życie będzie uboższe? Itd? Nie- będzie bogatsze. Spokojniejsze- i przez to bogatsze.

Więc nie, nie zgadzam się, że nic nie daje. Znaleźć swoje i tam iść, ale odciąć resztę, ten dodatkowy szum, zgiełk, hałas, który i tak nic nie wnosi a wręcz tylko zabiera. Jeśli inni chcą w nim tkwić- ich wybór. Ja wysiadam. Ale nie na zasadzie "żyję w jaskini i wszyscy mi mogą skoczyć", tylko na zasadzie świadomych wyborów, co jest istotne a co nie. I wtedy kreatwyność na tym nie ucierpi- wręcz przeciwnie.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć jestem tu dopiero 3 m-ce (i póki co, nie mogę pozwolić sobie na obszerniejszą lekturę postów historycznych), to zarysował mi się powyżej obraz
Romantyka Roku+Półpustelnika (a jak bedzie Was 3, to 1/3 pustelnika itd), ale faktycznie jeszcze nie desperata Smile

MIKROkosmos Fenderka- OK..., aleeee:
Fenderek napisał:

Ludzie mnie wkurwiają. Z dnia na dzień coraz bardziej i bardziej. Że są pojebanymi lemingami i sami dają się dmuchać na prawo i lewo to mi wisi. Ale to też pośrednio sprawia, że mnie też się dymać próbuje i tu nie winię tych którzy to próbują robić ale właśnie tych którzy na to pozwalają. Na to, że wspólny mianownik jest tak kurwa niski.


Choć wtedy dotyczyło to sportu, to o ten "wspólny mianownik" mi chodzi. WKURZA MNIE mnie brak przemyślanego i skutecznego przeciwdziałania obniżaniu się poziomu otoczenia (MAKROkosmosu).
Szkoda, że Fenderek, strzela focha w stosunku do YT itp... Bo to niekomfortowe, że w siłę urosną Ci, którzy "dymać Cię próbują i na to pozwalają”... a wzrost ten jest nieliniowy, lecz logarytmicznym! No, ale cóż- święty spokój....
Cała nadzieja w Kocie Very Happy Very Happy Very Happy , że nie cofnie się przed ekshibicjonizmem sieciowym, pokazując wartoćciową (a przynajmniej nie głupawo-celebrycką) sztukę na każdy możliwy do wymyslenia temat Very Happy
(Z tym logarytmicznym..., to chodziło o skokowość (jak w decybelach)- aby nie obrażać matematyków wszstkich krajow:))
_________________
“Świat jest dość zasobny, aby zaspokoić potrzeby wszystkich, lecz nie dość zasobny, by zaspokoić chciwość każdego”


Ostatnio zmieniony przez DDelilah dnia Sro Paź 24, 2012 6:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DDelilah napisał:
Choć wtedy dotyczyło to sportu, to o ten "wspólny mianownik" mi chodzi. WKURZA MNIE mnie brak przemyślanego i skutecznego przeciwdziałania obniżaniu się poziomu otoczenia (MAKROkosmosu).
Szkoda, że Fenderek, strzela focha w stosunku do YT itp... Bo to niekomfortowe, że w siłę urosną Ci, którzy "dymać Cię próbują i na to pozwalają”... a wzrost ten jest nieliniowy, lecz logarytmiczny! No, ale cóż- święty spokój....

Jak się ma do wyboru wejście we własną niszę, odcięcie się od zjawisk, zdarzeń tak idiotycznych, że percepcja siada, nieskalaną radość, cieszenie się chwilą, a z drugiej strony walenie głową w beton, którego się nawet minimalnie nie wzruszy i poświęcanie na to własnych sił, nerwów i czasu - mi wybór wydaje się oczywisty.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DDelilah



Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 190
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 17, 2012 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
mi wybór wydaje się oczywisty.

Zależy od rozleglosci niszy. Twoja z Prowlerem wydaje się wystarczająco rozległą, wiec wg mnie wybór tu, fakt, jest oczywisty. Brak uwag. Ile tych lajkow w sumie Wink Very Happy
A tak przy okazji- może jakich update na Naszej Tworczosci za 2012 ? Smile
_________________
“Świat jest dość zasobny, aby zaspokoić potrzeby wszystkich, lecz nie dość zasobny, by zaspokoić chciwość każdego”
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie sytuacja, w której nie otrzymuję zwrotnego komentarza na Allegro. Ile już punktów przez to jestem w plecy! Wrrr... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie wkurzają najbardziej ludzie wścibscy i dociekliwi, tacy którzy żywią się plotkami i życiem innych ludzi, którzy się wpieprzają w nie swoje sprawy i robią wszystko, by uprzykrzyć ci życie. Takim frajerom jedynie uszy i język obciąć nożem, a oczy własnymi palcami wydłubać Evil or Very Mad
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
A mnie wkurzają najbardziej ludzie wścibscy i dociekliwi, tacy którzy żywią się plotkami i życiem innych ludzi, którzy się wpieprzają w nie swoje sprawy i robią wszystko, by uprzykrzyć ci życie. Takim frajerom jedynie uszy i język obciąć nożem, a oczy własnymi palcami wydłubać Evil or Very Mad


Pół biedy jeśli są to ludzie z którymi nie ma się relacji. Ja mam pod tym względem niestety gorzej bo kilka tego typu upierdliwych osób mam we własnej rodzinie i chcąc nie chcąc nie mam jak się od nich uwolnić. To dopiero wkurwiające.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek