FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Co nas wkurza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego uważasz, że ludzie są bardziej świadomi swojego bólu? Skąd takie wnioski? Zwierzęta ból odczuwają tak samo, tak samo cierpią. I mało kogo to jak widać obchodzi.. Dochodzi do przemocy w rodzinie, a to, że u sąsiadów dochodzi do przemocy wobec zwierząt to już jest ok? Dlaczego na to pierwsze wszyscy są tak wyczuleni, a na to drugie nie? Nie potrafię zrozumieć takiego egoizmu w ludziach i współczucia tylko wobec swojego gatunku. Tym bardziej, że to ludzie dokonują okropnych rzeczy, jak już pisałem, to ludzie są zdolni do bezsensownej przemocy, zabijania dla zabawy Rolling Eyes Skoro uważasz, że ochroną zwierząt powinni zajmować się tylko specjaliści, to czemu nie tylko specjaliści mają się zajmować przemocą w rodzinie u sąsiadów? Każdy powinien reagować na przejawy zarówno jednego jak i drugiego...
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tej bezsensownej przemocy ze strony ludzi... no zgadzam się i też mnie niepokoi to znęcanie się nad zwierzętami, ale chyba bardziej dla mnie jest niepokojące jak to czasem ludzie potrafią to wyrządzać innym ludziom. Terroryści, dresy i takie tam... kiedyś tacy ludzie wywoływali we mnie strach, teraz wręcz wkurwienie bo jak widzę gdzieś takiego łysego drechola(a pod łysiną pewnie pustka większa niż u Joli Rutowicz Rolling Eyes ) ze swoimi kolesiami co się śmieje jak głupi do sera ubranego w jakieś szpanerskie dresy z 50-cioma lub kurwa więcej paskami po bokach, z kapturem na łbie, z szalikiem Legii... z nożem kurwa w ręce czy chuj wie czym... czasem potrafi mnie wkurwić nawet jakaś szpanerska komóra po prostu... no i jak jeszcze klnie na lewo i prawo przy swoich kolesiach i sam się z tego śmieje... nawet gdy nikogo nie atakuje to i tak wzmaga się we mnie takie wkurwienie na widok takiego.... ekhem.... "człowieka" że najchętniej to sam bym takich typków bezkarnie powybijał!!! Evil or Very Mad Co więcej wkurwiające jest to, że jak już te typki kogoś dopadną to policja jest zazwyczaj bezradna... Sad I to kolejny powód dla którego najchętniej sam bym ich wszystkich powyjebał na własną rękę!


A jeszcze co do tematu zwierząt... może zabrzmię na końcu trochę jak hipokryta, ale... mnie strasznie wkurwiają psy! Wkurwia mnie ta ich totalna kurewska nieufność do nieznajomych która objawia się ciągłym szczekaniem! Jak tylko widzą kogoś obcego nawet z daleka to już muszą się na niego rzucić... <facepalm> Kilka takich mieszka niestety na mojej ulicy i pomimo że większość zna mnie od 13 lat i wie że ciągle obok nich gdzieś przechodzę to i tak się rzucają i szczekają jak głupie, tarasują przejście, łażą przy mnie, próbują podskoczyć, ugryźć... ba, ale najbardziej to mnie wkurwia gdy jadę sobie gdzieś rowerem i taki kurwiszon za mną biegnie i próbuje mi się na nogę rzucić, albo pod koła mi się wpierdala przez go gwałtownie muszę hamować... nawet jak przyśpieszam to pies przyśpiesza razem ze mną! Taka wściekłość się normalnie we mnie gotuje, że czasami normalnie mam ochotę takiego kurwiszona po prostu przejechać!!! Evil or Very Mad Może to brzmi trochę jak hipokryzja w odniesieniu do wątku znęcania się nad zwierzętami, no ale ja to akurat mówię z przymrużeniem oka. Wink Jeszcze umiem jakoś trzymać nerwy na wodzy. Laughing

A wśród mniej napastliwych psów to mnie wkurwia jak do mnie podłażą i mnie obwąchują nie dając mi się ruszyć... Rolling Eyes

Tak w ogóle to to wynika z mojej dawnej traumy do tych zwierząt bo raz jak miałem 6 lat to w drodze do przedszkola taki jeden owczarek niemiecki rzucił się na mnie i rozgryzł mi dziurę w spodniach...
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King, przyznaję Ci rację w 100%. Abstrahując od naszego stosunku do siebie nawzajem, bo przecież jedno z drugim, choć powiązane, bezpośrednio nie koresponduje w tej dyskusji, nasze podejście do zwierząt jest beznadziejne.
Większość od problemu się odcina, dystansuje, zbyt szybko wydarzenia mrożące krew w żyłach uznaje za niebyłe argumentując, że "są ważniejsze sprawy" niż zakatowany pies, czy kot...A przecież dobrze wiemy, że to nie problemy jednostkowe, odosobnione. Los polskich zwierząt jest straszliwy. I chodzi nie tylko o przypadki jawnego bestialstwa, bo to jest przynajmniej pod paragrafy podchodzi i jest karalne. Ale przede wszystkim o to, co towarzyszy nam na co dzień. O to, co się dzieje w schroniskach? Co się dzieje na wsiach? W miastach? Przepełnione boksy, piwnice pełne ledwo żywych kociaków, utopione młode w plastikowych workach w kanałkach i osiedlowych jeziorkach...Katastrofa.
Mi osobiście jest za nas wstyd. Tak nie powinno być Evil or Very Mad Nic nie usprawiedliwia bezmyślności, okrucieństwa i braku empatii, tym bardziej w imię własnego widzi misię, własnej wygody.

Mefju napisał:
A wśród mniej napastliwych psów to mnie wkurwia jak do mnie podłażą i mnie obwąchują nie dając mi się ruszyć... Rolling Eyes


To fakt, trzymanie psów luzem to zupełnie inna kwestia (podobnie jak nie sprzątanie po nich, grr). Też mnie to strasznie irytuje i to podwójnie - po pierwsze dlatego, że odczuwam respekt przed dużymi psami i czuję dyskomfort, kiedy taka wielka bestia mnie obwąchuje, pod drugie dlatego, że mam psa średniego wzrostu, za to bardzo walecznego...Wiadomo jak kończy się konfrontacja Wink.

Mefju napisał:
chyba bardziej dla mnie jest niepokojące jak to czasem ludzie potrafią to wyrządzać innym ludziom. Terroryści, dresy i takie tam... kiedyś tacy ludzie wywoływali we mnie strach, teraz wręcz wkurwienie bo jak widzę gdzieś takiego łysego drechola(a pod łysiną pewnie pustka większa niż u Joli Rutowicz Rolling Eyes )


Aha...Mam traumę z młodości, bo oberwałam od skinheadów Rolling Eyes "A co za śmiecie tu mamy?!" Brr.
Po dziś dzień, choć tyle lat minęło na widok pakerów z łysą głową cała truchleję i "chowam się we własnym cieniu". To jest makabryczne, jak bezwględnie okrutni potrafimy być wobec siebie nawzajem Confused W tym kontekście faktycznie nie ma co się dziwić, że do naszych mniejszych braci szacunku już zupełnie nie starcza...
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach rozkręcenia tematu przytoczę jeszcze jedną wkurzającą mnie rzecz - może i nie spotkała mnie ostatnio, ale właśnie teraz sobie o niej tak pomyślałem i wolę o niej napisać póki co za pamięci. Razz


CYGANERIA!!!

Nie, żebym był jakimś rasistą, ale wkurwia mnie to jak oni ciągle do ludzi wszędzie przypierdalają, żebrzą i kradną! Evil or Very Mad Jeszcze rozumiem ludzi biernie żebrzących na ulicy, ale włażenia do autobusów czy też do knajp, lokali, restauracji to ja po prostu nie wytrzymuję!!! Jesz sobie spokojnie bułę i coś tam jeszcze i tu nagle podchodzi "bidula" z dzieckiem błagając byś jej oddał jedną ze swoich kanapek i coś jeszcze... ja raz jedząc kurczaka w KFC zaproponowałem tylko połówkę kurczaka bo całego było mi trochę szkoda. Połówka ta była wystarczająco duża, ale NIEEEE...!!! Babka i dzieciak chciały CAŁEGO!!! Evil or Very Mad I jeszcze do tego parę groszy i napój! Rolling Eyes A potem po jakimś czasie widziałem tą samą babkę z tym samym dzieciakiem obładowanym różnymi łakociami i zabawkami. I wyszli razem na zewnątrz do innych swoich dzieci które skakały jak głupie i się zabawiały swoimi zdobyczami...
Wcześniej napisałem słowo 'bidula' w cudzysłowiu nie bez kozery. Bo ja widzę po tych ludziach że oni wcale nie są biedni. Widzę to chociażby po tym jak są ubrani(a wcale nie są to jakieś szmaty z kontenera), po tym że są raczej zdrowi(nie widać po nich oznak jakichś chorób fizycznych czy psychicznych) i to po tym jacy to oni potrafią być weseli na ulicach albo jak ja to widziałem raz przed KFC.
Tak więc oni wcale nie są tacy znowu biedni. Oni po prostu kradną i mają to we krwi! A do uczciwej roboty to im się iść niestety nie chce...
O jeszcze jeden przykład zapodam jak mi kilka razy do autobusu weszły jakieś dwie cygańskie dziewczynki i próbowały wyłudzić kasę udając, że śpiewają...
Do cyganerii negatywny stosunek ma też moja babcia która w dzieciństwie przez tych typków została okradziona raz na jakimś rodzinnym pikniku.

Ale te moje uwagi to się tyczą nie tylko cyganerii, ale i innych żebraków. Jeszcze rozumiem takich co na ulicy w jednym miejscu siedzą i czekają aż ktoś im coś wrzuci(wtedy z pewnością więcej takich chętnych do wsparcia się znajduje i ja sam nie raz coś wrzucam jak mam), ale wpierdzielania się do knajp, podchodzenia do każdej osoby z kolei i próba wyłudzenia od niej paru groszy czy tam bułki to już jest po prostu chamstwo i brak taktu! I bieda tutaj nie może być usprawiedliwieniem! Mogę się tylko cieszyć że nikt nigdy na ulicy nie próbował mnie ogołocić z kebabu. Laughing Ale miałem raz o wiele bardziej ekstremalny przypadek! Raz na dworcu jeden bezdomny gościu osaczył mnie pod bankomatem... :/ Jeszcze innym razem jakaś bezdomna kobita ustawiła się pod kasą, ale na szczęście ja w kolejce do tej kasy wtedy nie stałem. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King napisał:
Tak przejrzałem ten temat i z przykrością zauważyłem, że większość osób wkurza się na jakieś błahe rzeczy

Bo rzeczy które są poważne i nie są błahe mnie nie wkurzają. One mnie wkurwiają, bulwersują, szokują- zdaje się taka była idea tego tematu, przynajmniej ja ją tak zrozumiałem...

Bo co, wkurzają mnie gwałty? Pedofilia? No jak to brzmi?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Pon Lut 07, 2011 12:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Bo rzeczy które są poważne i nie są błahe mnie nie wkurzają. One nie wkurwiają, bulwersują, szokują- zdaje się taka była idea tego tematu, przynajmniej ja ją tak zrozumiałem...
Bo co, wkurzają mnie gwałty? Pedofilia? No jak to brzmi?


Masz rację, też o tym pomyślałem i stąd moja uwaga, że nie jestem pewien czy to odpowiedni temat. Ale zważywszy na to, że większość czasu żyję we frustracji i ubolewaniu nad tym co się dzieje w kwestii o której pisałem, że już nie tylko mnie to bulwersuje i szokuje, ale wkurwia mnie też do bólu ta bezradność i bezkarność w tej sprawie. Ale racja, to chyba nienajlepszy temat do dyskusji o tym.

Na zakończenie tego wątku z mojej strony dodam, że zgadzam się z tym co napisała tutaj Aia i właśnie to sprawia mi ból:
Aia napisał:
Większość od problemu się odcina, dystansuje, zbyt szybko wydarzenia mrożące krew w żyłach uznaje za niebyłe argumentując, że "są ważniejsze sprawy" niż zakatowany pies, czy kot...A przecież dobrze wiemy, że to nie problemy jednostkowe, odosobnione. Los polskich zwierząt jest straszliwy. I chodzi nie tylko o przypadki jawnego bestialstwa, bo to jest przynajmniej pod paragrafy podchodzi i jest karalne. Ale przede wszystkim o to, co towarzyszy nam na co dzień. O to, co się dzieje w schroniskach? Co się dzieje na wsiach? W miastach? Przepełnione boksy, piwnice pełne ledwo żywych kociaków, utopione młode w plastikowych workach w kanałkach i osiedlowych jeziorkach...Katastrofa.

_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc widzisz, Fairy King, jak generalnie czytając Cię dotąd w innych miejscach tego forum wyrobiłem sobie do Ciebie pewien szacunek, bo sensownie gadasz, tak w tej kwestii, cóż również gadasz całkiem z sensem - ale nie porozumiemy się. Ty równasz ludzkie cierpienie z cierpieniem zwierząt, przyrównujesz zwierzęta do ludzi w zasadzie - ja tego nigdy nie zrozumiem, nie z powodu jakiejś wielkiej nieczułości czy braku wrażliwości - ale po prostu ja widzę to inaczej i dla mnie zawsze drugi człowiek będzie znaczył więcej, niż najwspanialszy czworonóg. Myślę, że nie ma co się dalej spierać, bo jeden drugiego nie przekona Wink

Natomiast co do tego:
Cytat:
Skoro uważasz, że ochroną zwierząt powinni zajmować się tylko specjaliści, to czemu nie tylko specjaliści mają się zajmować przemocą w rodzinie u sąsiadów? Każdy powinien reagować na przejawy zarówno jednego jak i drugiego...

Stary, ja się podpisuję pod tym w stu procentach! Tylko ja po prostu widzę pewien dysonans. Wszelcy "aktywiści", walczący o prawa zwierząt są cholernie głośni. Co chwila czytam na necie, czy oglądam w tv o jakichś zbiórkach na schroniska, akcjach internautów, którzy dorwali znęcających się przed kamerami debili - super, tylko dla mnie to tworzy pewien dysonans, bo jeśli ci ludzie są tak aktywni i gotowi do działania - czemu nie zwrócą uwagę na drugiego człowieka, być może bardzo potrzebującego, gdzieś obok. Tak to wygląda z mojej perspektywy i to dokładnie mnie drażni.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie dogadamy się w tej kwestii, więc rzeczywiście nie ma sensu się spierać.
Natomiast co do tego:
Ziutek98 napisał:
Wszelcy "aktywiści", walczący o prawa zwierząt są cholernie głośni. Co chwila czytam na necie, czy oglądam w tv o jakichś zbiórkach na schroniska, akcjach internautów, którzy dorwali znęcających się przed kamerami debili - super, tylko dla mnie to tworzy pewien dysonans, bo jeśli ci ludzie są tak aktywni i gotowi do działania - czemu nie zwrócą uwagę na drugiego człowieka, być może bardzo potrzebującego, gdzieś obok. Tak to wygląda z mojej perspektywy i to dokładnie mnie drażni.


Po pierwsze - skąd wiesz na co "ci aktywiści" zwracają uwagę a na co nie? Po drugie - to ja zapytam, dlaczego ci wszyscy "aktwiści", walczący o pomoc chorym dzieciom, zbierający na hospicja, na pomoc bezdomnym, niepełnosprawnym itd, nie zwrócą uwagi na cierpiące zwierzęta, nad którymi znęcają się przeklęci zwyrodnialcy, które są zabijane przez psychopatycznych idiotów? "Skoro są tak aktywni i gotowi do działania"...

Może po prostu jedni zajmują się tym, a drudzy tamtym, nie? Ja jestem gotów poświęcić się właśnie pomocy cierpiącym zwierzętom i chcę zrobić w tej sprawie ile tylko będzie w mojej możliwości... a czy ja bronię komuś zajmować się pomocą komuś innemu? Przyznam szczerze, że zupełnie nie rozumiem cię w tej kwestii...
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest, jako ludzie powinniśmy przede wszystkim pomagać przedstawicielom swojego gatunku... Natomiast jako gatunek najwyżej rozwinięty, powinniśmy pomagać też tym, którzy bez naszej pomocy rady by sobie nie dali, tzn. zwierzętom. Ot, salomonowe myśli z mojej strony Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurza mnie lemur , który twierdzi , że Lady Gaga jest lepsza niz Gary Moore

moze byc ? nawet rymy są
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys napisze posta w tym temacie... to bedzie kurewsko dlugi post...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O fuck, będzie coś o byłej! Very Happy *szykuje piwko i popcorn*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, o niej wole nie pisać chyba nawet, szkoda moich nerwów i czasu Razz zresztą, sam ze z nią mozesz pogadac (chociaz nie wiem po co), po cholere czytac o niej jeszcze? Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale ONA mi nie powie tyle o Tobie, ile TY zapewne mógłbyś o niej Wink Very Happy No dobra, koniec off-topu... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam dużo bardziej od pletącego czasem trzy po trzy o muzyce lemura Razz wkurza sama Lady Gaga... Jej utwory działają mi na nerwy bardziej niż dziesięć płyt Pet Shop Boys grany symultanicznie...

Fenomen, kurwa... jakie czasy taki fenomen...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
wkurza mnie lemur , który twierdzi , że Lady Gaga jest lepsza niz Gary Moore


raz, że lemur nigdzie nie napisał, że jedno jest lepsze od drugiego. Dwa, że czy ktoś tego chce czy nie to Gaga jedną płytą (plus koncerty, teledyski itesre) namieszała zapewne więcej niż wszystkie rockowe zespoły ostatnich 10 lat razem wzięte. Nikt tu nie mówi o artystycznych (czy też ich braku) aspektach jej muzyki. Ale fakt pozostaje faktem na taką skalę to już dawno nic nie było. I to jak najbardziej naturalne, że media bardziej przejęły by się ewentualną śmiercią Gagi, która jest u szczytu sławy niż Moorem, którego kojarzy może jeden na stu Polaków.

Fenderek napisał:

Fenomen, kurwa... jakie czasy taki fenomen...

+1
Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nar wystąpił w roli mojego rzecznika prasowego i doskonale się wywiązał z zadania, więc ja już nic nie będę dodawał. A Shamarowi życzymy powodzenia na kursie czytania i łączenia przeczytanych słów oraz zdań w sensowną całość.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
wkurza sama Lady Gaga... Jej utwory działają mi na nerwy bardziej niż dziesięć płyt Pet Shop Boys grany symultanicznie...
Fenomen, kurwa... jakie czasy taki fenomen...


Co racja to racja, cała ta zGaga mnie wkurza jak tylko coś o niej słyszę, nie wspominając już o tym, jak muszę gdzieś (np. w sklepie) słyszeć jej shit...
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnij o Cosmos Rockin'.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Nie zapomnij o Cosmos Rockin'.

Racja, wkurza mnie ten utwór jak cholera, szczególnie jego intro i tekst, o czym już pisałem nieraz Wink, ale najbardziej mnie wkurza jego pozycja w survivorze Evil or Very Mad
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zluzuj szorty chłopaku.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie to, że mają OD GROMA nauki ja siedzę i gram, ja siedzę i oglądam seriale, ja siedzę i nie robię nic Wink
Wkurza mnie obłuda w ludziach. Brak jakiejkolwiek umiejętności spojrzenia krytycznie na własną osobę. Nie jesteście bóstwami kurde (i żadna wycieczka do forumowiczów... tak po prostu ogólnie)
Wkurza mnie narcyzm (w sumie to samo co wyżej)
Wkurza mnie obojętność na drugiego. I nawet nie chodzi mi o osoby sobie obce. Wkurzają mnie osoby, które ze sobą przeżyły od cholery a potem nagle JEB... jakby nic nie było.
Wkurza mnie, że niektórzy potrafią z dnia na dzień zmienić podejście do życia
Wkurza mnie, że niektórzy potrafią udawać, że coś nie miało miejsca. Zupełna obojętność z miejsca.
Wkurza mnie, że niektóre sprawy przeżywam za bardzo. Może i na to zasługują, ale są pewne granice rozsądku
Wkurza mnie chamstwo wśród kobiet. W sensie przeklinanie itd i jeszcze oburzenie "co to my jakieś gorsze?"
Wkurza mnie to, że popularnością cieszą się ludzie totalnie obłudni i w dodatku pełni dumy i przekonani o swojej wielkości
Wkurza mnie ślepota tych drugich, którzy tego nie widzą
Wkurza mnie to jaki ten świat jest fałszywy
Wkurza mnie to, że wartości które ja uważam za cenne, w powszechnym mniemaniu obchodzą za obciachowe i nie mają racji bytu
Wkurza mnie postępująca dewastacja ludzkich umysłów... tępota się rozszerza
Wkurza mnie to co się dzieje z dziećmi...
Wkurza mnie to postępujące .. nie wiem jak to nazwać... równanie do dorosłości "ja pierwsza stracę dziewictwo" "ja pierwszy zarucham"
Wkurza mnie, że postępuje dewaluacja prawdziwych wartości (albo to co ja za takie uważam)
Wkurza mnie od groma innych rzeczy, ale albo nie pamiętam albo nie potrafię się wyrazić
Wkurza mnie fizyka, mechanika płynów, termodynamika i elektronika
Wkurza mnie moje społeczne życie
Wkurza mnie to, że nie mam wyj$%^# na wszystko co się wokoło mnie dzieje
Wkurza mnie to, że troszczę się o ludzi którzy chyba na to nie zasługują
Wkurza mnie to, że źle odbierają moje intencje
Wkurza mnie to, że nie rozumieją
Wkurza mnie ....
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 2:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Wkurza mnie obojętność na drugiego. I nawet nie chodzi mi o osoby sobie obce. Wkurzają mnie osoby, które ze sobą przeżyły od cholery a potem nagle JEB... jakby nic nie było.



O to to... zupełnie jakbym czytał o sobie i swojej byłej. Sad
Już czasem zadeklarowana niechęć jest lepsza od obojętności bo przynajmniej wie człowiek na czym stoi.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 3:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, wkurza mnie, że nie piszę pracy, tylko piszę, że wkurza mnie, że nie piszę pracy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
http://demotywatory.pl/2364985/Przewaga-inteligencji-nad-wiedza


niezwykle wprost wkurzają mnie "demotywatory"
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 3:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niom, demotywatory to troszkę żal jest.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Wkurza mnie to, że wartości które ja uważam za cenne, w powszechnym mniemaniu obchodzą za obciachowe i nie mają racji bytu (...)
Wkurza mnie, że postępuje dewaluacja prawdziwych wartości (albo to co ja za takie uważam)

Ja zawsze czułem, że Tyś mi brat jednak Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurza mnie nowy avatar shamara Twisted Evil Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej. Gdzie są te posty co lemur mnie zwyzywał ? No chyba nie cenzurujecie ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 09, 2011 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agusiaa_w napisał:
wkurza mnie nowy avatar shamara Twisted Evil Razz


Ej, no ładna pani przecież...
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek