FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pop
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:23 am    Temat postu: Pop Odpowiedz z cytatem

Macie jakichś swoich ulubionych wykonawców z szeroko pojętego gatunku muzyki popularnej?

Z polskiego podwórka najbardziej chyba lubię Kayah (Kayę?). Płyta "Kamień" powala na łopatki (w ogóle to gdzieś w połowie lat 90. w Polsce powstawał zajebisty, ambitny pop). Dodam też Justynę Steczkowską (którą także cenię za to, co nagrała ponad dekadę temu).

Z zagranicy: Pink (ma zróżnicowany repertuar, z poziomem też IMO bywa różnie, ale ogólnie bardzo fajna wokalistka z mocnym zacięciem rockowym), Christina Aguilera (podobnie jak z Pink, a do tego nieziemskie możliwości wokalne; początek kariery można przemilczeć, ale np. płyta "Back To Basics" zawiera bardzo dobry materiał). Także: Sade, Dido, ale i np. Lady GaGa (kurde, może i electro-pop, ale całkiem dobrze się tego słucha, no i nuty zapadają w pamięć, co w popie ma przecież znaczenie kluczowe).
No, nie zapominajmy o Madonnie i płycie "Ray Of Light" - tak ogólnie to za kobitą nie przepadam, ale ten album to absolutne wyżyny popu.

Jak mi się jeszcze ktoś przypomni, to dam znać później Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radiohead
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ ten lemur potrafi byc zabawny!
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w sumie tylko Jackson, choć jest dużo zespołów, które są tak w granicach pop/rock, które lubię. (a-ha powiedzmy)

A Madonnę doceniam za to co zrobiła, w przeciwieństwie do np. Gagi i tych wszystkich współczesnych potworków nowej generacji z beznadziejmym imidżem (Rihanny i inne Kejti Pery), od których bije sztucznością.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QUEEN!!! Very Happy
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Radiohead


akurat
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, jeszcze Spheres In Design
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Akurat też można pod to podpiąć.

EDIT: Best topic ever.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie nie mam pojecia co z tego co slucham to pop a co juz nie. Norah Jones to jazz czy pop? Blur to indie czy pop? Radiohead to artrock czy pop? Queen to rock czy pop? pop można wpieprzyć we wszystko, z wyjątkiem dead can dance chyba.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i behemotha
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem na myśli muzykę, której słucham, czyli fajną.
no Neurosis jeszcze ni cholery się nie da podpiąć pod pop.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
lemur

lubię to.

a takie This Mortal Coil? Albo Blackfield? Albo Killer Queen?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Queen to rock czy pop?

Zależy z którego okresu. Jak porównasz sobie np. "Tie Your Mother Down" z "Radio Ga Ga", to chyba masz już odpowiedź.

Ajajaj, nie wiem, jakim cudem mogłem zapomnieć o Michaelu Jacksonie Razz No i Tina Turner, oczywiście Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
kater napisał:
Queen to rock czy pop?

Zależy z którego okresu. Jak porównasz sobie np. "Tie Your Mother Down" z "Radio Ga Ga", to chyba masz już odpowiedź.

a ja k porownasz You and I z Princes of the Universe? Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, nie znam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można określać muzykę pop jako wszystko co popularne, ale po co, skoro tak naprawdę pop to raczej z założenia muzyka elektroniczna Wink W przypadku rockowych grup zazwyczaj mówi się o ich stylu pop rock
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie "muzyka elektroniczna" to jednak osobna, pojemna szufladka dla artystów typu The Prodigy, Moby, Fatboy Slim czy Chemical Brothers... Ja termin "pop" rozumiem jako muzykę opierającą swoje brzmienie na instrumentach klawiszowych (pianino akustyczne i elektryczne, syntezatory) i programowanej lub elektronicznej perkusji, z wyraźnie zarysowaną melodią oraz tanecznym rytmem lub o charakterze balladowym. Czyli zarówno np. Mariah Carey (pop z R&B), Celine Dion, Whitney Houston, jak i Katy Perry, Kylie Minogue czy Lady GaGa (czyli dance-pop electro-pop), Beyonce (R&B). Łarewa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wiki jest w sumie całkiem zgrabna i myślę przystająca do społecznych odczuć "definicja" popu. Myślę, że można ją spokojnie przyjąć na potrzeby tych rozważań Wink. Przytaczam niniejszym:

"W węższym zakresie popem nazywa się bardziej "miękki" i nastawiony na masowego odbiorcę odłam muzyki rockowej, charakteryzujący się prostotą, melodyjnością i szerszym niż w klasycznej muzyce rockowej użyciem syntezatorów i studyjnych technik nagraniowych."

Ja jakoś zawsze się z popem rozmijałam. No chyba, że przyjmujemy ten termin dla późnego Queen, czy Yesów spod znaku 90125 i później, których to kawałki owszem, lubię i to nieraz bardzo Very Happy.

Bynajmniej, nie jest jednak tak, że nie lubię popu programowo. Po prostu nie złożyło się cobyśmy się lepiej poznali, siłą rzeczy nie mam ulubionych wykonawców i nie zapuszczam sobie na co dzień. Znam tyle o ile z radia, klubów, imprez itd. i niektóre piosenki bardzo lubię. Ot, chociażby taką właśnie Lady Gagę, naprawdę jak już leci to z przyjemnością słucham. Uważam zresztą, że na tle obecnych gwiazdek naprawdę lśni. Lubię jej głos. Oczywiście lubię niektóre kawałki Madonny, Celine Dion, nie pogardzę też Robbim Williamsem...

A zapomniałabym o Freddiem M. Laughing, pop-dance spod znaku Mr. Bad Guy wprost uwielbiam, od zarania. I bez mrugnięcia okiem mogę napisać, że to mój ulubiony pop wykonawca. Kawałki takie jak I Was Born To Love You, Living on My Own, Love Me Like There's No Tommorow, czy tytułowy Mr. Bad Guy naprawdę wielbię i wcale nie dlatego, że to "Fred z Queen", tylko dlatego, że są naprawdę fantastycznie melodyjne, doskonale zaśpiewane i optymalne na parkiety (a ja z wywijaczy) Cool. Gdyby Freddie nie był tym tym Freddiem też bym je lubiła, czuję to. Inna sprawa, że pewnie bym ich nie znała, bo nie miałabym jak na nie trafić...
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych co wymieniono, to rzeczywiście Dido jest przyjemna, Christina choc może nie porywa - tak imponuje mi rzeczywiście głosem i na tle innych Beyonsów i Ciarów wybija się bardzo pozytywnie, zwłaszcza od momentu, gdy przestała klepac papkę, a odkryła swój własny, indywidualny styl z bardzo ciekawymi nawiązaniami retro Wink Shakira do pewnego momentu była wysoce ok. Ale jak usłyszałem ten singielek "She-Wolf" - no toż to jest uwstecznianie się Rolling Eyes Aktualnie klepana Loca przejdzie, choc to tępe nabijanie syntetycznej stopy zamiast porządnej perkusji mnie bardzo boli, zwłaszcza, że Shakira umiała i fajnie aranżem zahaczyc o rocka. Takie odniesienie się do topicu na szybkiego, bo jeszcze sporo pozostało do powiedzenia, zwłaszcza, że jestem przecież fanem różnorakiego popu z lat '80-tych Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zespołów które na RYMie mają "pop"w tagach: ABBA, Bjork, Beach Boys, The Beatles, Bee Gees, Bon Jovi, Elektryczne Gitary, Elvis Presley, Katie Melua, Kylie Minogue, Michael Jackson, Queen, Rynkowski, Scissor Sisters, Shakira, Sinéad O'Connor, Sting, Talking Heads. Zbieranina przedziwna miejscami. Do tego jeszcze pewnie można by dorzucić Blur, Brian Eno, Norah Jones, Shivaree, Arcade Fire, Flaming Lips, Lou Reed, The Velvet Underground i w cholerę innych rzeczy.

No i Dream Theater hihi.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze z popu lubię jedną piosenkę

O tą!
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam! Cały dzień za mną chodziło, że przecież poza Fredowym Bad Guy'em coś popowego darzyłam zawsze sympatią Shocked Szukałam w czeluściach pamięci i znalazłam Pet Shop Boys z lat '80 i początku '90 (szczególnie hiciory)Laughing Płyt nie mam, ale zawsze jak usłyszę mimochodem poprawia mi się humor i jakąś taką radośniejszą atmosferę wprowadza Wink

Poza tym lubię Kraftwerk, szczególnie to: http://www.youtube.com/watch?v=VXa9tXcMhXQ - obłędne Cool
Nie wiem, czy to pop (raczej klasyczne elektro), chociaż podług tagów przytoczonych przez katera bankowo podpada pod definicję Laughing
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aia napisał:
Mam! Cały dzień za mną chodziło, że przecież poza Fredowym Bad Guy'em coś popowego darzyłam zawsze sympatią Shocked Szukałam w czeluściach pamięci i znalazłam Pet Shop Boys z lat '80 i początku '90 (szczególnie hiciory)Laughing Płyt nie mam, ale zawsze jak usłyszę mimochodem poprawia mi się humor i jakąś taką radośniejszą atmosferę wprowadza Wink


Zaraz lemur Ci się oświadczy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powtórzę
a This Mortal Coil albo Blackfield?
co to jest art pop? Jest w ogóle coś takiego jak ART pop? Dream pop? pop-rock?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ten sam dylemat co tymi, co wymienialem. wszystko to dobry pop, z roznymi smiesznymi przedrostkami najwyzej.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
ja powtórzę
a This Mortal Coil albo Blackfield?
co to jest art pop? Jest w ogóle coś takiego jak ART pop? Dream pop? pop-rock?

Jest. Skoro jest art rock, to czemu nie miałoby być art popu? Jest też np. art punk. Z art metalem się nie spotkałem. Jest nawet coś takiego jak "progresywny pop", to taki termin używany głównie wśród progresywnego betonu który w życiu nie przyznałby się, że słucha zwykłego popu. Z art popem przypuszczam było podobnie.
This Mortal Coil, tak jak Cocteau Twins czy Slowdive (chociaż to ostatnie to bardziej shoegaze) to dream pop, tak to się chyba zwykło określać. Żeby było zabawniej, to zupełne przeciwieństwo drim metalu.
No a pop-rock to chyba w miarę jasne. Pop z nieco ostrzejszymi gitarami, czyli Blackfield pod tę definicję podpada.
Gorzej z ustaleniem właściwych granic popu, ale kogo to w sumie obchodzi. Pop jest fajny. Pop rox.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
This Mortal Coil, tak jak Cocteau Twins czy Slowdive (chociaż to ostatnie to bardziej shoegaze) to dream pop, tak to się chyba zwykło określać. Żeby było zabawniej, to zupełne przeciwieństwo drim metalu.

XD
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak Atrusie, pop-rock jest jasny Wink

Atrus napisał:
NAR napisał:
ja powtórzę
a This Mortal Coil albo Blackfield?
co to jest art pop? Jest w ogóle coś takiego jak ART pop? Dream pop? pop-rock?

Jest. Skoro jest art rock, to czemu nie miałoby być art popu?


no bo pop z definicji miał chyba wojować listy przebojów i przede wszystkim wpasować się w gusta szerokiej publiki, a dopiero na 2 czy 3 planie ważne było co miał do przekazania artysta. Co nijak nie pasuje do rzeczy typu TMC właśnie czy Cocteau Twins.
No i 'art - coś' jest chyba czymś zupełnie przeciwnym. W sensie najpierw to co ma artysta do powiedzenia się liczy, a dopiero potem to jak na to zareagują słuchacze.
Tak przynajmniej sobie tłumaczyłem to zawsze.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek