FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
It's so you...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 1:20 pm    Temat postu: It's so you... Odpowiedz z cytatem

Witam, zwracam się do Was z prośbą o "rozszyfrowanie" wersji piosenki "It's so you". Chodzi mi o to, że piosenka ta dostępna jest w wersji demo, natomiast usłyszałem ją w innej wersji jako podkład filmu, próbowałem znaleźć ją w internecie w wersji audio ale nie mam pojęcia czy coś takiego jest dostępne. Wersja ta znajduje się pod tym linkiem http://www.youtube.com/watch?v=J_m2GQkKAUg lub proszę wpisać w you tube - freddie mercury legenden part 5 Piosenka ta rozpoczyna film i trwa ok. 42 sek, największą różnicę w stos. do wersji demo słychać ok 40 sekundy. Ta wersja jest jakby bardziej "na luzie", słychać więcej śmiechu, okrzyków i linia melodyczna jest troszkę inna. Jeżeli ktoś wie, to proszę napisać mi co to za wersja, gdzie ją znajdę. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie doszedłeś do prostego wniosku, który nasuwa sie już przy pierwszym przesluchaniu, że tam są wstawione "krzyki" z czegos innego ? Nie trzeba miec specjalnie dobrych glosników żeby usylyszeć , że 1 jest nalozone na drugie.

To nie jest zadna inna wersja - oto moje rozwiazanie zagadki. A może Valentin coś tam szkopom udostepnila - jakies nagranie spod prysznica Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam



Dołączył: 29 Cze 2004
Posty: 32
Skąd: opole

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz mieć rację, dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy. Moze by ktoś pzreniosl temat do pytan ? Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek