FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Eminem i inni Hip-Hopowcy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Hip-Hop tak czy nie???
tak
21%
 21%  [ 20 ]
nie
78%
 78%  [ 71 ]
Wszystkich Głosów : 91

Autor Wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
"gadaniem do okreslonej melodii" :
Ekhm chciałeś powiedzieć - do tej samej melodi Very Happy no czasem refreny są inne Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niesłucham HH i niemam zamiaru ale jednak szacunek do tej muzyki powinnismy miec......to tak jak by oni do naszej Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja się wypowiem. Cool Nie czuję się ekspertem od tej muzyki, nie słuchałam dużo hip hopu, znam jedynie te piosenki, które usłyszalam gdzieś w radiu czy telewizji, więc nie będę generalizować, mówić, że hip hop jest beznadziejny itd. Byloby to tak samo, jakby ktoś oceniał muzykę Queen tylko na podstawie, powiedzmy, "I Want To break Free" czy "Radio Ga Ga" czy też muzykę rockową znając tylko tworczość The Rasmus... Oceniając więc jedynie to, co znam, muszę powiedziec, że zdecydowanie jestem na nie. Wszystkie piosenki hip hopowe brzmią dla mnie tak samo, nie odróżniam ich, nie podobają mi sie tępe teledyski polegające tylko na tym, że tańczą sobie jakieś półnagie panienki, nie trawię tekstów ("bo ty bejbe jesteś fajna- masz stajla" Confused ). Dla mnie piosenka musi po prostu mieć coś w sobie- ładną linię melodyczną, mistrzowskie solo na gitarze, interesujący tekst... Hip hop nie ma nic ciekawego do zaoferowania, IMO oczywiście.
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Dla mnie piosenka musi po prostu mieć coś w sobie- ładną linię melodyczną, mistrzowskie solo na gitarze, interesujący tekst... Hip hop nie ma nic ciekawego do zaoferowania, IMO oczywiście.


ja tam dziekuje Bogu ze nie ma w hiphopie tych "mistrzowskich solowek na gitarze" i mam nadzieje ze sie nigdy nie pojawi... nie chce myslec jakby to moglo wygladac Wink

a interesujacego tekstu to nie bedzie takze nie ma co wiecej gadac...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja przypomnę kilka wypowiedzi o hop siupie w dość przypadkowo istniejącym temacie (tam są moje wypowiedzi na temat hop siupa więc nie będę ich tutaj powtarzać).

http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?t=1109

I co mówię na to ja? KONEWKA !!! Hej, dziewczyny mam trabanta, hehehe... cicho bo nas kumple zobaczą... jak to ku*wa nie ma kawy? Kawa, moja wspaniała kawa, nikt zabierać jej nie ma mi prawa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co ja mam tu biedna sierotka zaznaczyć?? Jak słyszę polski hip-hop, dostaję wysypki, na słowo ziomal i spodniie z krokiem przy kostkach robi mi się niedobrze, a "cziksy" z zachodnich teledysków to już w ogóle bez komentarza pozostawię... Ale temat "zawiera" ( Wink ) też Eminema, którego zadarza mi się posłuchać i `niby` też reprezentuje HH, ale jakoś tak fajnie... inaczej. Wink Ale zaznaczam nie za ogół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze co do Eminema... ponoc to raper a nie hiphopowiec... takze nie wiem czy pasuje on do tego tematu...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
jeszcze co do Eminema... ponoc to raper a nie hiphopowiec... takze nie wiem czy pasuje on do tego tematu...

Raper to (chyba) gość, który robi HH. Hiphopowiec to (również chyba) gość, który żyje zgodnie z "HH kulturą" (czyli wspomniane gacie w kroku itp. Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szah-Al napisał:
art_mar napisał:
jeszcze co do Eminema... ponoc to raper a nie hiphopowiec... takze nie wiem czy pasuje on do tego tematu...

Raper to (chyba) gość, który robi HH. Hiphopowiec to (również chyba) gość, który żyje zgodnie z "HH kulturą" (czyli wspomniane gacie w kroku itp. Wink )


hmm... no nie wiem Szah czy tak do konca....

ja bym powiedzial ze hip hop a rap troche sie roznia.... powiedzialbym (dzisiaj na forum modne stwierdzenie Smile ) ze hip hop... jest bardziej kiczowaty...takie robienie z siebie gwiazdy... ale co do samej muzyki, to tez zauwazam roznice.... ale szanuje to jak Ty do tego podchodzisz Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem... Szkoda miejsca na forum na większe dyskusje o HH Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidze Nienawidze Nienawidze Nienawidze HH Evil or Very Mad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Paź 18, 2004 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje mi w ankiecie odpowiedzi w stylu MTV albo Mitsubishi - nie słucham HH ale nie uważam, że nie jest to muzyka. Myślę, że jak w każdym gatunku są dobre i złe zespoły, dobrzy i źli wykonawcy. Argumentacja, że HH jest robiony dla kasy w ogóle do mnie nie przemawia: a co niby Queen to robili wszystko tak z dobroci serca? Wszystkie zespoły w mniejszym lub większym stopniu działają dla kasy, mamony, szmalcu, forsy etc. Tu nie ma wyjątków. Co do teledysków, to w większości jest tak, jak napisała Sweet Lady, ale np Jeden Osiem L całkowicie ten standard zmienili. A co do alsek to rzeczywiście nie podniecają mnie te kobiety o temperamencie starych ladacznic i spojrzeniu naćpanych nastolatek rozchylających nogi dla forsy na następną działę.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ale są zespoły co robią cos dobrze i dla kasy myślisze ze takie Deep Purple niemają kasy ??
mają tylko to kochaja i grają dalej dla fanów a hip hop to kazdy moze zrobic dzisiaj:]
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Juska



Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 44
Skąd: Zamosc

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zagłosowałam na TAK, bo nie mam nic przeciwko hh. Niektóre kawałaki są nawet spox, ale raczej chodzi mi o rap, i to amerykański. Polski hip=hop jest na ogół denny...
O, np. 'Another One Bites The Dust' z Redmanem czy kimśtam- nawet Queen jest jakoś z tym związane Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
jeszcze co do Eminema... ponoc to raper a nie hiphopowiec... takze nie wiem czy pasuje on do tego tematu...


Artkreskanadolemar no ja tam nie wiem Smile jak ja to mówie: Dziecko było młode to głupie Very Happy Very Happy Very Happy (oczywiscie mam na myśli siebie Wink )


A powracając do tematu to rzeczywiscie nie potrzebnie napisałam Eminema Embarassed Na tamte czasy (tobył mój pierwszy temat (haha zabłysłam Wink ) ) to Eminem mi sie z HH kojarzyl...sorki
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda:) napisał:
A powracając do tematu to rzeczywiscie nie potrzebnie napisałam Eminema Embarassed Na tamte czasy (tobył mój pierwszy temat (haha zabłysłam Wink ) ) to Eminem mi sie z HH kojarzyl...sorki


wybaczamy Magdodwukropeknawias Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Magda:)



Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 541
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:

wybaczamy Magdodwukropeknawias Wink


no to gitara
_________________
Keep Yourself Alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Checa



Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 42
Skąd: Bydzia

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubie Xzibit'a, ale tylko za program na MTV "Pimp my ride"
a glos oddalem na NIE!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Checa witaj na forum Wink

Pimp my ride - fiat 126 p byłby dla nich nie lada wyzwaniem, buehehe...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wujek John



Dołączył: 20 Wrz 2004
Posty: 14

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam zastanawiam sie jak wogole hip-hip mozna nazwac muzyka.....
jest to wypaczenie muzyki.... pozostawienie najprostszego watku a reszta to same czyste GADANIE.......

Rap troche lepiej idzie i znim mozna przezyc ale hip-hop zdecydowanie : NIE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miraclequeen



Dołączył: 17 Mar 2004
Posty: 310

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zaznaczyłem "nie" i powiem krótko, uważam że hip hop to syf, i mało jest rzeczy których tak bardzo nienawidzę jak hh i całej tej subkultury. Na sam widok tych głąbów hip hopowych dostaję uczulenia i wnętrzności mi się wywracają, chociażby ze względu na ten ich ubiór, fryzury(a raczej ich brak)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie,ale cenie Eminema za jego szczerosc w tekstach Wink i niektore piosenki ma naprawde fajne.Poza tym ostatnio zaczelam sluchac Sistars,ale to chyba nie hip hop? Rolling Eyes Nie wiem,nie znam sie... Laughing Abradab-polaczenie hip hopu z rockiem i reege-fajne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
King Mercury



Dołączył: 01 Gru 2003
Posty: 107
Skąd: TG

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HH jest ok, ale oczywście nie wszystko...
Nie wiem czemu uważają że to nie muzyka?
Proszę najpierw posłuchać paru squadów to może jednak zmienicie zdanie...
_________________
I'd rather be...
I'd rather be with...
I'd rather be with an animal!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie słuchać hip-hopu, ale jak już musze to podobają mi się w tych piosenkach teksty (niektóre), ponieważ mówią (dosłownie i w przenośni) o prawdziwym życiu.
Ale i tak nic nie pobije tekstów QUEEN. Very Happy

Ps: A tak w ogóle, co to za nazwa hip-hop Question Neutral Confused Smile Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!
Nawet gdybym nie miała nic przeciwko tej "muzyce", a raczej twórczości, to po słuchaniu radia, do czego jestem zmuszana przez moje koleżanki w pracy (już wywalczyłam włączanie moich mp3-ek co drugi dzień) znienawidziłam hip-hop całkowicie, a także Gawlińskiego, którego jeszcze do niedawna mogłam słuchac, a nawet niektóre kawałki mi się podobały. Nasze polskie radio ma to do siebie, że potrafi zniechęcić do wszystkiego...
Ale wracając do tematu, hip-hop, jest strasznie monotonny, wszystkie "utwory" są takie same, ja to nazywam "szczekaniem", bo to takie monotonne ujadanie - ta da da da, ta da da da, ta da da da itd.
Początkowo myślałam, że to różnica pokoleń... no, że wyrosłam już ze słuchania nowości, ale po Waszych wypowiedziach wyszłam z kompleksów!
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 raz zaznaczyłem nie .....
TO jest straszne nie Muzyka Evil or Very Mad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ika napisał:
Nawet gdybym nie miała nic przeciwko tej "muzyce", a raczej twórczości, to po słuchaniu radia, do czego jestem zmuszana przez moje koleżanki w pracy (już wywalczyłam włączanie moich mp3-ek co drugi dzień) znienawidziłam hip-hop całkowicie, a także Gawlińskiego, którego jeszcze do niedawna mogłam słuchac, a nawet niektóre kawałki mi się podobały. Nasze polskie radio ma to do siebie, że potrafi zniechęcić do wszystkiego...
Wydaje mi się, że najważniejsze jest to co napisałaś w ostatnim zdaniu. Generalnie w większości stacji radiowych, przez większą część czasu nie ma ciekawej muzyki. Oceniając za pomocą playlist Zetki czy RMF można by dojść do wniosku, że rock to zespoły pokroju The Rasmus czy HIM (wiem, że to gwiazdy sprzed wielu miesięcy, ale jestem wybitnie nie na czasie jeśli chodzi o obecne "hity"). Krótko mówiąc - to co podsyłają nam w radiu, to w większości jednolita papka bez względu na to, czy dany wykonawca ma przydługie spodnie i co drugie słowo wtrąca "Jo!" czy też stara się być straszliwie-zbuntowanym-strasznie-groźnym-metalowcem Smile

Moje zdanie jest takie - polski hiphop w znakomitej większości jest dla mnie niesłuchalny, ale już np. taki Outkast słucham bez obrzydzenia. Płyty bym sobie nie kupił, ale nie powoduje chęci sięgnięcia po pilota i zmiany stacji. Albo takie połączenie Jay-Z z Linkn Park "Numb / Encore" - "młodzi gniewni" i bliżej nie znany mi raper, za kilka miesięcy pewnie nie będę o tym w ogóle pamiętał, ale teraz dość przyjemnie się słucha.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś radio jest takie,że jak zaczną ci coś puszczać...coś banalnego(przykład O-Zone Rolling Eyes )to zaraz cała polska zaczyna tego słuchać.Cześto jest tak że jakaś piosenka ,która u nas ma bardzo dużą popularność w niemczech ma taką samą jak 100 innych...nasze społeczeństwo ciągle"napala i podniecha" się "nowowściami" które są coraz bardzej banalne.Niektóre da się słuchać...ale niektóre są wrecz debilne i niczym KGB w filmach Bonda ro pudding z mózgu mastoletek itp.Oczywiście poroszę się nieobrazić bo to jest takie małe moje zdanie i nietyczy się wszystkich Wink Arrow Laughing
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Ika napisał:
Nawet gdybym nie miała nic przeciwko tej "muzyce", a raczej twórczości, to po słuchaniu radia, do czego jestem zmuszana przez moje koleżanki w pracy (już wywalczyłam włączanie moich mp3-ek co drugi dzień) znienawidziłam hip-hop całkowicie, a także Gawlińskiego, którego jeszcze do niedawna mogłam słuchac, a nawet niektóre kawałki mi się podobały. Nasze polskie radio ma to do siebie, że potrafi zniechęcić do wszystkiego...
Wydaje mi się, że najważniejsze jest to co napisałaś w ostatnim zdaniu. Generalnie w większości stacji radiowych, przez większą część czasu nie ma ciekawej muzyki. Oceniając za pomocą playlist Zetki czy RMF można by dojść do wniosku, że rock to zespoły pokroju The Rasmus czy HIM (wiem, że to gwiazdy sprzed wielu miesięcy, ale jestem wybitnie nie na czasie jeśli chodzi o obecne "hity"). Krótko mówiąc - to co podsyłają nam w radiu, to w większości jednolita papka bez względu na to, czy dany wykonawca ma przydługie spodnie i co drugie słowo wtrąca "Jo!" czy też stara się być straszliwie-zbuntowanym-strasznie-groźnym-metalowcem Smile

Moje zdanie jest takie - polski hiphop w znakomitej większości jest dla mnie niesłuchalny, ale już np. taki Outkast słucham bez obrzydzenia. Płyty bym sobie nie kupił, ale nie powoduje chęci sięgnięcia po pilota i zmiany stacji. Albo takie połączenie Jay-Z z Linkn Park "Numb / Encore" - "młodzi gniewni" i bliżej nie znany mi raper, za kilka miesięcy pewnie nie będę o tym w ogóle pamiętał, ale teraz dość przyjemnie się słucha.


Genialnie i prosto podsumowane.Zgadzam sie w 100% z Toba Marcin Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
King Mercury



Dołączył: 01 Gru 2003
Posty: 107
Skąd: TG

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

och ludzie jeśli się sugerujecie tym co puszczają w radiu lub to wasze pojęcie nt. HH jest bardzo mgliste Cool tam puszczają przeważnie same gówna ;]
proponuję na początek posłuchać np. Kalibra 44 albo Public Enemy, to są na serio świete zespoły, dobre muzycznie oraz teksty mają świetne :]
_________________
I'd rather be...
I'd rather be with...
I'd rather be with an animal!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek