FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + ? Kogo byście chcieli zamiast Paula?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 9:03 pm    Temat postu: Queen + ? Kogo byście chcieli zamiast Paula? Odpowiedz z cytatem

Jestem nowy więc - witam Wink
Jak wiemy, Q+PR zostało rozwiązane, kogo więc zatem chcielibyście widzieć na jego miejscu?
Ja chętnie zobaczyłbym Eltona, lub chociaż Georga Michaela - TATDOOL wyszło mu fantastycznie, tak samo jak TSMGO czy BR Eltonowi.
Chciałbym poznać Wasze zdanie.
Zapraszam do dyskusji. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Georga Michaela jak najbardziej, Eltona już mniej. BR wcale nie wypadło tak dobrze w jego wykonaniu. A czy wogóle Queen planuje jakąkolwiek dalszą działalność koncertową??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazika Staszewskiego
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafa napisał:
Georga Michaela jak najbardziej, Eltona już mniej. BR wcale nie wypadło tak dobrze w jego wykonaniu. A czy wogóle Queen planuje jakąkolwiek dalszą działalność koncertową??

Nie mówimy tu raczej o czymś realnym, ale - kogo chcielibyście widzieć za tym + Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak to ja bym widział Paula McCartneya Laughing O, to byłoby dobre, jakby Queen nagrał płytkę z kilkoma artystami, jakieś dueciki czy coś np z G.Michaelem,P.McCartneyem,M.Knopflerem,Chrisem Normanem, a potem sam wyruszył w trasę( sam czyli Brian i Roger ) dobry pomysł?? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych wokalistów z zewnątrz. Na wokalu May i Taylor. Gitara basowa John Deacon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat raczej z tych '-fi' ale;
ralf napisał:
Żadnych wokalistów z zewnątrz. Na wokalu May i Taylor. Gitara basowa John Deacon.

W sumie to podpisuję się pod tym projektem rękami i nogami - ale wtedy, jeśli panowie chcą komponować, bo potencjał na to cholera mają, co pokazali w 97. Nie muszą grać ciężkich utworów typu The Hitman i Hammer to fall ale coś takiego jak np - who wants(...). Bo ciężkie chłopcom nie wychodzą bez freddiego i wtedy potrzebny jest zew. wokalista - Brian pokazał to w Tie ur mother down na FMTC. Jego głos jest zbyt słaby na takie powerowe utwory, a Roger też się za bardzo do nich nie nadaje. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brian, Roger, John (marzenie) + Rufus Taylor, może też być Roger Daltrey
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justin Beiber

Bez jaj- nikt. Wara. Paula Rodgersa uwielbiałem, ale to miało rację bytu tylko jako coś specjalnego. Kolejna wersja Queen + zmieniłaby coś wyjątkowego w objazdowy cyrk. Jeśli jeszcze kiedyś Q+PR zagrają- fajnie. Jeśli nie- to tyle. Koniec. Finito. Kto przegapił tą okazję bo "Queen RIP 1991" ten może sobie w brodę pluć i tyle.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chętnie zaśpiewam - znam teksty i linię melodyczną (to więcej niż rodgers) Cool Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech kurwa wydadzą archiwa a nie bawią sie zas - WLASNIE - w jakies objazdowe cyrki.

Jak juz wydzadzą wszystko z Mercurym to niech se robia co chcą i z kim.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Kazika Staszewskiego

Staram to sobie wyobrazić i nie mogę. Laughing
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ralf napisał:
Żadnych wokalistów z zewnątrz. Na wokalu May i Taylor. Gitara basowa John Deacon.

Pierwsze u mnie odpada Laughing Drugie, hm... może może, a co do trzeciego, to chyba prędzej Fred zacznie znów śpiewać niż John zacznie znów grać Razz

Jak już, to widziałbym Bri i Roga unplugged. Born To Love You, które grali w 2005 IMHO wyszło ciekawie i pozostałe utwory w tego typu aranżacji mogłyby się sprawdzić. Nie mam tu na myśli fajerwerków na scenie, ale kameranly tour/mini-tour Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Gosia Andrzejewicz była by zainteresowana wystpąieniem w Let Me Live.

Pojedyńcze występy jako Q+ owszem, jestem za. Ale nie wiem czy namówią kogolowiek z wielkich (bo tylko wtedy ma sens jakaś trasa) na wspólne granie, skoro z Paulem się nie udało.

Wszelkie trasy ze zwycięzcami Idola czy telebimem nie mają racji bytu. Albo niech coś wymyślą solo albo niech skupią się na niewydanych rzeczach.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gitara-Brian May
Bas- John Deacon
Perkusja- Rufus Taylor
Wokal- odpowiedź w moim przypadku moze być tylko jedna RT Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcialbym widziec na wokalu Q+ kogos innego niz Paula. Rodgers wgryzl juz sie w wizerunek obecnej postaci Queen i bardzo zaluje, ze to wszystko zostalo dziwnie i nagle zakonczone.

Gdyby juz jednak mialo dojsc do tego typu wspolpracy to tylko i wylaczenie z Majka Jezowska Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak Wam się podobał Q+PR?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzejkop napisał:
Aż tak Wam się podobał Q+PR?

Ja byłem na 9-ciu koncertach. Zgadnij. Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś się nad tym zastanawiałem i do głowy przyszedł mi Chris Cornell.
Z radością jednak przyjąłbym wiadomość o powrocie Paula.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gracjan Roztocki
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale myślę, że do projektu mogli by dołączyć Dundersztyc i ytron - oni dopiero by dali czadu. Laughing Jeszcze tzw. Luntek17(to ten od "odwalcie się od Dody" jakby ktoś nie pamiętał lub nie wiedział) by się niewątpliwie przydał. Wink

No ale dobra, żarty na bok! A tak poważnie to naprawdę nie mam pojęcia, może... Ray Manzarek? Laughing Znaczy pewnie i tak by tam nie pasował, no ale podoba mi się jego wokal i gra na klawiszach(a to jest przecież dokładnie to w czym siedział Freddie!), więc czemu nie? Wink
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Kiedyś się nad tym zastanawiałem i do głowy przyszedł mi Chris Cornell.
Z radością jednak przyjąłbym wiadomość o powrocie Paula.


Szczególnie nowy wizerunek Cornella mógłby przypaść Mayowi do gustu Wink

Osobiście jestem za "powrotem" Paula, ewentualnie za kameralną trasą dziadków z udziałem Spike'a, Rufusa i basisty (Razz) oraz gościnnymi udziałami rozmaitych artystów (w pojedynczych utworach).
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aia



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 200
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:

No ale dobra, żarty na bok! A tak poważnie to naprawdę nie mam pojęcia, może... Ray Manzarek? Laughing Znaczy pewnie i tak by tam nie pasował, no ale podoba mi się jego wokal i gra na klawiszach(a to jest przecież dokładnie to w czym siedział Freddie!), więc czemu nie? Wink


Dobre Exclamation No, na to bym nie wpadła,a typ to całkiem klimatyczny Cool Też za nim przepadam, choć moja znajomość jego twórczości ogranicza się do doorsowych czasów.

A w temacie, osobiście jakoś nie widzę nikogo, kto pasowałby mi do Queenu i przejął schedę po Fredzie. Nigdy zresztą nie widziałam...
Szkoda, zdaję sobie sprawę z własnej ograniczoności, ale nic na to nie mogę poradzić, pewnych rzeczy nie przeskoczę. Nie potrafiłam się przekonać do Q+PR (choć próbowałam), nie dałabym pewnie rady umiłować żadnej innej konfiguracji. Wchodziłoby w grę polubienie bądź pokorna akceptacja, ale tymi w muzyce się niestety nie zadowalam Wink.

Inna sprawa, że samych Dziadków z najwyższą przyjemnością bym posłuchała Very Happy , gdyby zechcieli jeszcze się spiąć i coś razem stworzyć, też byłoby cudnie!
_________________
Errare humanum est...

SERDUCHA SERDUCHOM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście ja już nie widzę szansa na powrót do Q Paula. A inne stałe związki Bri i Rogera były dla mnie czymś śmiesznym. Skoro potencjału Paula nie wykorzystali. Jeśli już to okolicznościowy koncert, ale z kimś ciekawszym niż gwiazdka musicalu. Rolling Eyes Daltrey czy ktoś inny,
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
bogdan999



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 132

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ucieszyłbym się gdyby w tym roku z okazji 40-lecia zagrali parę koncertów. Jako wokalistów najchętniej widziałbym Johna Farnhama (jego cover WWRY jest świetny), Gary Cherone też mógłby być (ma już doświadczenie w zastępowaniu wokalistów bo przez jakiś czas był przecież w Van Halen) albo George Michael.
Takie małe tourne, w którym każdy z wyżej wymienionych wokalistów śpiewałby po parę piosenek, na prawdę mogłoby fajnie wyjść moim zdaniem.

Świetnie nadawałby się też Gary Mullen, ale ze względu na granie w coverbandzie i bieganie z przyklejonymi wąsami i peruką (jest łysy "prywatnie" Smile ), raczej go przekreśla w oczach fanów. A szkoda, że się tak trochę z chałturą kojarzy, bo głos ma świetny, chyba najbliższy do Freda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie najgorszą rzeczą jaką mogli albo mogliby zrobić to wziąć kogokolwiek w jakikolwieksposób przypominającego Freda. Freda nie ma, od 19 lat. C zas się pogodzić. To byłoby rozpaczliwe i ździebko nawet makabryczne, gdyby nagle wyskoczyli z jakimś facetem, który ma głos podobny do Mercury'ego... Sorry za dosadność- ale trupów się nie wskrzesza.
Q+PR miało rację bytu tylko i wyłącznie dlatego, ze Rodgers jest wielkim artystą na swój własny sposób, ani moment nikogo nie próbował udawać i był czymś innym. To że był inny powoduje oczywiście, że to mogło się podobać albo nie- i tu pełna zgoda, pełna dowolność interpretacji. Ale było INNE i jako takie- miało jeszcze jakiś sens, nawet artystyczny. Zresztą, dla jednego "Through the Night" warto było się w to bawić.

A że potencjału Paula Rodgersa panowie nie potrafili wykorzystać- to sorry, ale jeśli jego zmusili do śpiewania Greatest Hitsów i We Believe- to co dopiero wyprawialiby z kimś mniej znanym, o mniejszej renomie i mniejszej artystycznej niezależności...?

Q+PR miało rację bytu, dla tych z nas którzy zdecydowali się w tym uczestniczyć była to namiastka tego, o czym każdy z nas marzył od wielu, wielu lat (w moim przypadku gdzieś koło 15-16). Tak, Freda nie ma. I nie będzie. Ale te koncerty, zobaczenie Briana i Rogera razem an scenie to było COŚ. A że był to potencjał niewykorzystany- to już inna sprawa. Czytałem tutaj recenzje z Pragi i Wiednia, tak z roku 2005 jak i 2008. Wiem, że dla wielu z Was to była wielka rzecz. Ta gitara. Te chórki. Ta perkusja. Te utwory. Ten klimat. Dla kogoś to był Hamburg (dobrze pamiętam, Kensi? Smile ), dla mnie to było Brixton, pamiętam z KYA że ktoś chyba był w Paryżu czy gdzie tam... I tak dalej, i tak dalej. Ja czekałem na taką okazję i marzyłem o niej odkąd zostałem fanem tego zespołu- prawie 20 lat temu. Mogę mieć tylko nadzieję, ze ci którzy zrezygnowali z uczestniczenia w projekcie Q+PR a fanami są od kilku lat za jakieś lat 10 nie stwierdzą "cholera, fajnie byłoby zobaczyć ich jednak na żywo"...

I ostatnia rzecz. Koncert z samymi Rogerem i Brianem. Jeszcze Roger jak Roger- ale ja sobie tylko potrzebuję włączyć Brixton Briana i pomyśleć że skoro wtedy brzmiał śpiewając jak brzmiał- to dziś jest 17 lat później... a mówimy o kimś, kto skal codziennie nie ćwiczy. Pewnie gdyby wyjechali i w repertuarze mieli wszelkie rzeczy w stylu Sail Away... czy Tenement Funster to nie tylko bym się skusił, ale nawet zaliczył znowu kilka. Ale coś podejrzewam, że po raz kolejny skończyłoby się na graniu Platynowej Kolekcji. Bo przecież tego chcą fani... A za to to ja już pięknie dziękuję. W jakiejkolwiek konfiguracji personalnej.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Ta gitara. Te chórki. Ta perkusja. Te utwory. Ten klimat. Dla kogoś to był Hamburg (dobrze pamiętam, Kensi? Smile )


Doskonale pamiętasz Smile
To był magiczny wieczór Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zraziłem się po HTF z Paulem. Jak mogli skaleczyć tą piosenkę? Rodgers ma głos zdolny ją zaśpiewać, co pokazał przy Tie your(...). Sad
A co do takiego I want it all - skoro nie umie tego zaśpiewać, to lepiej tego nie robić niż kaleczyć. :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czlowieku- I Want It All było jedną z najlepszych rzeczy na obu trasach...!!! Za to kiedy Brian się z ato zabierał- była tragedia. Słyszałem chyba ze trzy...

A HTF to raczej wina czy zasługa Briana- to on wymyślił wolną/szybką wersję tego utworu i grał ją już od 1998 roku i trasy, w ramach której był m.in. w Polsce...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to jest HFT ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek