FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + ? Kogo byście chcieli zamiast Paula?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Nie Gru 19, 2010 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
co to jest HFT ?

HTF- Hammer to fall.
Cytat:
I Want It All było jedną z najlepszych rzeczy na obu trasach...!!!

To ja wolę Freda z taśmy. Very Happy

Co do HTF = PR mógł wywrzeć jakiś nacisk na Brianku, bo to co zrobił z tą piosenką to profanacja. Smile Już z TMLWKL nie było to fajne, a jest to piosenka spokojna, nie to co HTF. Twisted Evil

Co do Briana i IWIA - też się zabiera za coś, co mu nie wychodzi. Już tam próbował Tie your.. śpiewać na FMTC i wyszło źle, nie wspominam tu już o The Hitman bo to już parodia Laughing Czemu on nie może zrozumieć, że ma śpiewać Who wants... ? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolna wersja HTF (bo o to Ci chodzi, tak?) została zaaranżowana przez Briana w '98 Razz

Podobnie - wersja pierwotna TMLWKY to wersja Briana.

Dwa pudła kolego Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie Paulla byłaby wporzo
Powrót do góry
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Wolna wersja HTF (bo o to Ci chodzi, tak?) została zaaranżowana przez Briana w '98 Razz


http://www.youtube.com/watch?v=D_fbDPjkXXM

Tak w ogóle - masz Live in Ukraine, widziałeś, Dzejkopie, to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
pall



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 19
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Absolutnie najgorszą rzeczą jaką mogli albo mogliby zrobić to wziąć kogokolwiek w jakikolwieksposób przypominającego Freda. Freda nie ma, od 19 lat. C zas się pogodzić. To byłoby rozpaczliwe i ździebko nawet makabryczne, gdyby nagle wyskoczyli z jakimś facetem, który ma głos podobny do Mercury'ego... Sorry za dosadność- ale trupów się nie wskrzesza.


zgadzam się z tym. nikt nie bd śpiewać jak Fredek i nie ma co się modlić o wskrzeszenie działalności Queen, bo bez Freddiego nigdy nie bd tak samo
_________________
Fani - łączmy się! Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kociarz



Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 177

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to dlaczego nie, przecież muszą (haha, przecież nie szukają nikogo..) brać pod uwagę możliwości wokalne. Żeby zaśpiewać poprawnie piosenke pisaną pod Freddiego trzeba mieć ździebko podobny głos .
Wiadomo,że utwory Queen sa wyjatkowe m.in. dlatego,że Freddie Spiewał w specyficzny sposób. A zmienianie tonacji, bądź całych sekwencji nutowych , "żeby wokal dał rade" zmienia piosenkę. Tak jakby grali cover samych siebie.
Arii operowych nikt nie zmienia, bo ten tenor akurat nie da rady . Albo daję radę albo jej nie śpiewa, co nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzejkop



Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 55
Skąd: In der nahe von Petrikau

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
mike napisał:
Wolna wersja HTF (bo o to Ci chodzi, tak?) została zaaranżowana przez Briana w '98 Razz


http://www.youtube.com/watch?v=D_fbDPjkXXM

Tak w ogóle - masz Live in Ukraine, widziałeś, Dzejkopie, to?

Mam jakiś inny koncert, Ukrainy nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym chętnie jeszcze poszedł na koncert Queen + Paul Rodgers, byłem 2 razy i uważam, że to wspaniała sprawa. Co prawda płyta Cosmos Rocks zawiodła mnie (nie licząc paru aspektów, takich jak przecudowne Through the Night Smile ), ale i tak to była świetna współpraca. Szkoda, że się zakończyła. A właściwie dlaczego tak się stało?
Co do kolejnych projektów "Queen+" to również nie jestem do tego przekonany, chyba że by wyszło coś równie dobrego, to czemu nie?
Aczkolwiek najbardziej w tym momencie skłaniałbym się ku jakiemuś solowemu projektowi Briana. Brian jest jedynym ex członkiem Queen, którego twórczość moim zdaniem przetrwała próbę czasu (nie licząc Freddiego + Montserrat). Takich płyt jak Another World i Back to the Light słucham często i wciąż je uwielbiam, myślę, że Brian ma potencjał.
Mógłby zrobić podobnie jak Slash, czyli nagrać płytę złożoną z utworów nagranych we współpracy z różnymi muzykami i wokalistami.. Albo tak jak wcześniej, powołać kolejny Brian May Band.
Albo faktycznie jakiś nowy projekt z Rogerem jako wiodącym wokalistą, a jego syna wykorzystać jako perkusistę Smile Czemu nie, ciekawe jakby się wtedy określili? Queen + Rufus Taylor? Smile Byłoby to ciekawe!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na tym forum napisałem swego czasu, przed premierą płyty - że jak album będzie dobry to i projekt będzie trwał, a jak wyjdzie komercyjna i artystyczna klapa, to będzie po projekcie zaraz po trasie. i co, pomyliłem się? Cool

pamiętacie the firm? płyty się sprzedawały słabo, komercyjna klapa... i po projekcie. rodgers wie jak uciec z tonącego okrętu, szczególnie że teraz miał na oku reaktywowane bad company.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam, dlaczego The Law było i jest tak mało popularne i znane. Uważam, że ten projekt z Rodgersem i płyta jest rewelacyjna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martaaa



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie w ogólnie nie powinno powstać coś takiego jak Queen+
Jest to tylko i wyłącznie zwykła profanacja. May i Taylor jak dla mnie zeszmacili się. Jedynie Deacon ma dla mnie w tym momencie honor. A jeżeli już tak bardzo czują potrzebę "tworzenia" to proszę bardzo, ale nie pod nazwą Queen. Tyle w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez nie tworza pod nazwą queen, tylko queen +... brian i roger sa czlonkami zespolu queen, wiec występują jako queen, zgodnie z umową miedzy nimi zresztą, ze moga uzywac tej nazwy jesli zbierze sie razem chociaz 2 z nich. paul rodgers i wszyscy inni, ktorzy z nimi grali nie byli wymieniani jako czlonkowie queen, tylko jako osoby towarzyszace zespolowi. jesli wydaje ci sie, ze nie branie udzialu w tym przez johna ma cokolwiek wspolnego z 'honorem' czy 'nieszmaceniem sie', to niestety mylisz sie Wink jemu sie zwyczajnie nie chce Wink ale tez mu to nie przeszkadza. nie wiem jak ty, ale ja jednak wolalem pojechac na koncert i chociaz raz uslyszec takie i'm in love with my car albo tie your mother down na zywo w najlepszym z mozliwych obecnie wykonan (a nie jakiegos pana z brzuszkiem z doklejonym wąsem i w podrabianej kortce freddiego z wembley) niz obrazac sie, ze to profanacja i miec pretensje do calego swiata, ze freddie nie zyje. zwlaszcza, ze spiewal z nimi nie jakis tam pierwszy lepszy rockowy mordodarca, tylko jeden z najwiekszych wokalistow w whistorii muzyki rockowej.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martaaa



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ja wszystko rozumiem ale Queen to cztery konkretne osoby i żadne inne. Poza tym styl pana PR zupełnie mi nie odpowiada. Może i ma dobry wokal, nie mnie to oceniać (bo go nie cierpie więc nie będe obiektywna), ale oprócz tego trzeba mieć "to coś". Dlatego szału nie ma na queen+
Aha no i nie obrażam się, że Freddie nie żyje. Mam już swoje lata i nie żyje miłością do idola z plakatu, tylko jak to mówią "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"
Peace
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz, na szczescie niektorzy z nas mieli sie okazje przekonac na zywo czy byl szal czy nie Wink niektorzy duzo wiecej niz raz. no ale przeciez nie bede cie przekonywal na sile, skoro sama twierdzisz, ze nie cierpisz z jakiegos powodu rodgersa.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ostatnim łódzkim spotkaniu tylko jedna myśl przychodzi do głowy:

Queen + Ewa Farna


+:
Bizon jako groupie Ewy
Jeże jako groupies Briana
Wszystko co ma otwór jako groupies Rogera
Mefju jako groupie jaszczura
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za. ewentualnie queen + bizon i ewa farna jako groupie bizona... chociaz glosowo jednak pierwsza opcja bylaby lepsza niewatpliwie xD
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
squatine



Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: ŁDZ

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe byłoby połączenie Queen + Steven Tyler (mógłby udźwignąć wokal Fredka)
Z polskich wokalistów (hah) widzę Janusza Radka ... po wcześniejszej zmianie image'u Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawi mnie nazwa "Queen +", kiedy to ewidentnie powinno być "Queen -". No ale cóż. Ja nie widzę tego rozwiązania na stałe, dla mnie to tylko jakieś poboczne projekty. Za dużo chyba tego było i wszystko za krótko trwało, żeby jakoś poważniej do tego podejść. Ale widzę, że grono fanów Farny rośnie. Chyba trzeba się będzie przekonać, na ile w tym racji. Jak na razie widziałam dwa występy w "Szansie na sukces", które nie zrobiły na mnie wrażenia. Ale jako ostatnia deska ratunku i Bizon mógłby być, byle by tylko Brian nie zaczął śpiewać. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 3:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najsprawiedliwiej by było, aby wszelkie projekty Briana i Rogera nosiły nazwę "1/2 Queen +". Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to The Who chyba, też w ich ślady by musiało pójść patrząc na ich obecny skład... najlepiej " The Who Queen" skoro Daltrey już występował z B i R. Bardzo dobrze zespoły się uzupełnią.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdzielenie, istnieją zespoły, w których z oryginalnego składu nie gra dosłownie nikt. Kapele przyjmują nowych członków na miejsce zmarłych, również wokalistów, a wy się czepiacie, mimo, że oni wyraźnie zaznaczają "Queen PLUS ktośtam". Ale co ja tam wiem...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą, było nie było, zespół muzyczny jest pewną marką, instytucją, a muzyk wykonuje zawód.
Dlaczego mamy decydować, czy Brian i Roger mogą używać nazwy (marki), na którą pracowali przez całe lata. Mają strzelać sobie w stopę (marketingowo), żeby nie szargać (swojej własnej!) legendy? Dajcie spokój.
Zważywszy, że jest ten "+" w nazwie.
Ozzy'ego zwolniono, a jakoś nikt nigdy nie mówił, że Black Sabbath z Dio, Martinem, Powellem, Murrayem i x-em innych członków nie ma prawa do nazwy Black Sabbath. Czym to się dla Was różni? Tym, że Freddie umarł, więc albo gracie we trzech, albo zamykamy "firmę"?
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet na polskim rynku daleko nie trzeba szukac.
Varius Manx co chwile zmienia wokalistki, to samo w przypadku Dzemu. Po smierci Ryska nadal dzialali i jakos fani sie nie trzepiali.
Jeszcze przykladem moze byc zespol z mojego podworka - Sztywny Pal Azji. Teraz tez jest nowy wokalista - Bartek Szymoniak i fani tez bez wiekszego narzekania zaakceptowali zmiane.

Wiadomo, ze nieakceptowalbym wersji Queen + byle jakis showman wybrany w X factory czy Idola, ale z w wersji z PR wygladalo to super. Wciaz (choc coraz mniej glownie ze wzgledu na podejscie i dzialania BM) wierze, ze jeszcze kiedys zobaczymy Q+PR w akcji.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje że Brian i Roger za późno zaczęli z kimś współpracować. Od śmierci Freddiego do projektu Q+PR minęło ładnych parę lat, część fanów już przywykła do tego że Queen już nigdy nie nagrają nowego materiału że nie będzie Queen bez Freddiego i przez te lata "posuchy" ta opinia była coraz mocniej umacniana i nagle trach.. i wydaje mi się że to może być jeden z czynników które tak źle nastawiły część fanów do Q+PR a przecież pomysł sam w sobie był bardzo dobry chociaż płyta wg mnie to niewypał jest jeden wielki plus tego przedsięwzięcia tysiące fanów mogło zobaczyć i posłuchać na żywo swoich idoli co prawda bez Freda i Johna ale lepszy rydz niż nic Wink
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może Paolo ma rację, nie pomyślałem o tym Smile
Tak czy śmak, wg mnie takie patrzenie na sprawę jest mocno ograniczone i kojarzy mi się z mocno nieopierzonymi fanami czy pozerami (w stylu "RIP Cliff, bez niego Meta grała by thrash do usranej śmierci" i innych takich, przykłady takiej głupoty i krótkozroczności można mnożyć...).
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo w tym racji co napisał Paolo. Duża przerwa zrobiła swoje. Oczywiście nie zawsze to się udaje vide konflikt o nazwę w The Doors, ale tu Deacon ich raczej po cichu wspiera licząc kasiorę spływająca na konto.
Z innej beczki często widze takie coś Paul Rodgers nienawidzę go, ma straszny głos itp. itd. i ciekawi mnie ile z tego jest nienawiści wynikającej z Q+PR czy przed 2004 r. taka sama opinia była (jeśli go ktoś wtedy znał) .
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
(jeśli go ktoś wtedy znał) .

Biorąc pod uwagę poziom rozgarnięcia osób wyrażających się w ten sposób (nie że nie lubią, tylko jak to argumentują) to śmiem wątpić...
Freddie był tylko jeden, there can be only one, blah, blah, blah...
Też kiedyś się miało 15 lat, niektórym rozwój emocjonalny się mniej więcej na tym wieku zatrzymuje.

Genesis po odejściu Gabriela zmieniło nazwę? A moze bez Collinsa ją zmienili? Pink Floyd bez Waters aprzestało być Pink Floyd (że o Sydzie nie wspomnę?)? Deep Puple właściwie nawet w tym najbardziej znanym składzie z Gillanem nie powinno się już nazywać Deep Puple... Sabbath, Metallica, Marillion (powinno być "Marillion - Fish but with Hogarth instead"?)? A moze AC/DC w 1980 powinni byli wygrać płytę pod nazwą 3/4 AC/DC +? Van Halen? Judas Priest? Iron Maiden (Bruce Dickinson bynajmniej nie był oryginalnym śpiewakiem...)

Kurwa, to że oni i tak nie użyli tylko nazwy Queen, ze rozgraniczyli historię zespołu na przed i po to już jest dowód szacunku wobec własnej legendy i tego co mogą czuć fani. Ja bym się skupił na docenieniu tego.

Nawet jeśli z wyjątkiem Rodgersa większość projektów z serii QUEEN + przyprawiało mnie o ból zębów.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pozostaje nic innego jak dopisać +1 przy wypowiedzi mike'a i Fenderka. Szczerze powiedziawszy nie spojrzałam na tą sytuację w sposób jaki przedstawił go Paolo.
Zawsze byłam zdania, że lepiej było najpierw wydać płytę z nowymi kawałkami niż od razu koncertówkę, chociaż nie wiedzieli jak po tylu latach zostaną przyjęci..

Karolina napisał:
Nawet na polskim rynku daleko nie trzeba szukac.
Varius Manx co chwile zmienia wokalistki, to samo w przypadku Dzemu.

dopisze jeszcze Ich Troje Wink Wliczając projekt "Troje" to teraz mają już 5 wokalistkę.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:

dopisze jeszcze Ich Troje Wink Wliczając projekt "Troje" to teraz mają już 5 wokalistkę.


A Wiśniewski wkrótce czwartą żonę Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
jakos fani sie nie trzepiali.


trzepiali w sensie trzepali ? masturbacja ?

Zreszta przytaczanie VM to głupota. To ejst zespol , który opiera sie na liderze - tym ryzym, wypadlo mnie jak sie zwie. O , Janson.

innuendo0 napisał:
Nie pozostaje nic innego jak dopisać +1


Co zaś za jakies + 1 ? zas neokidy dorwały jakas nowomode ? ( bo widze, że sporo osob tego tu uzywa )
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek