FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
TRÓJKOWY TOP WSZECH CZASÓW 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

glosujesz na top wszech czasów?
no kurwa!
41%
 41%  [ 12 ]
jak mięł sie przypomni
6%
 6%  [ 2 ]
nie glosuje, ale slucham
6%
 6%  [ 2 ]
glosuje, ale nie slucham
6%
 6%  [ 2 ]
jestem suchą cipką i nie wiem co to trojkowy top wszech czasów
3%
 3%  [ 1 ]
w odbycie mam topu życie!
3%
 3%  [ 1 ]
top wszech czasów jest jednak chujowy na maxa!
13%
 13%  [ 4 ]
pamparampam
17%
 17%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 29

Autor Wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
wysokie miejsce lennona zadnym szokiem nie jest, ja przewidywalem pierwsze Wink w koncu nie co rok jest 70. rocznica urodzin i 30. smierci, i to jeszcze kilka dni przed rozpoczeciem glosowania Wink


W następnym topie Queen będzie w bardzo podobnej sytuacji Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam teorie tłumaczącą tak słabe (2 utwory w pierwszej setce, no c'mon ) wyniki Queen w TOPie. Większość ludzi postrzega zespół przez pryzmat ich singli z lat 80. + WATCh i WWRY. W ogóle w puli do głosowania lata 70. zostały autentycznie olane, a przecież na każdej z pierwszych 7 płyt znajdą się utwór/utwory które z powodzeniem mogły by znaleźć się w 100.

Drugą sprawą jest to, że TOP zaczyna się odmładzać. Nirvana, Metallica i The Doors w pierwszej 10. to dla mnie dość duża niespodzianka.

I w czym takie Smells Like... czy Riders... są lepszy od BoRhap. Confused
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, z mojej setki dostało się z 15 utworów. Zaskoczył mnie brak Manic Street Preachers w setce. No i liczyłem jednak, że Love Like Blood też się dostanie. Bez sensu. I jakoś tak dużo Metalliki, nie wydaje Wam się?
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z tego, że dużo, jak generalnie nisko (pomijając nieśmiertelne Nothing Else Matters)? Dużo to jest Pink Floyd, przykozaczyli w dwudziestce Wink Arahja bardzo ładnie. Dzisiaj nawet słucham, przech*j numer to jest...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
goat



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 141
Skąd: sławno

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jak się bawiliscie? Twisted Evil

ogólnie za dużo to jest PINK FLOYD chyba, włączyłem radio na jakieś pół godziny - te pół godziny było chyba ich i zastanawiałęm się, czy to czasem nie ilustracja propozycji, które ktos przedstawia alfabetycznie wg nazw kapeli, heh...

LENNON był i moim bohaterem zeszłorocznym (zakupiłem kilka albumów) i co na trzecim? "imagine"? mimo wszystko zaskoczenie, a jak... choć bez sensu jest takie typowanie ogólnie uznanych numerów stanowiacych kanon. ja bym chetnie rozpieprzył te zabawę i ułozył ją od nowa. ciekawie by było, jakby od głosowania w następnym roku wykluczali pierwsza 20-stke wstawiajac w propozycje inne numery tych wykonawców. albo cokolwiek, co by przytłoczyło ten marazm. ale polski gust nigdy mi zbytnio nie odpowiadał, więc mój problem Wink

a jak sadzicie, czy nie jest to troche zabawa ściaśle okreslonego odbiorcy danego rodzaju muzyki. ba, moze nawet przedziału wiekowego? bo troche to tak wyglada wg mnie. i nie piszcie prosze o niepodważalnych kanonach Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta lista w sumie jest co roku ta sama, miejsca się trochę zmieniają. Ale dobrze, że jest takie coś, poznałem dzięki niej mnóstwo wielkich rzeczy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale oczywiscie, ze jest zabawa dla scisle okreslenej gdupy odbiorcow. trójka zawsze stawiała raczej na muzykę rockową i progresywną (oczywiscie nie wszyscy, ale wiekszosc najbardziej znanych jej dziennikarzy), wobec czego wiadomo, ze nie sluchają tego radia raczej fani hip hopu albo przecietni gimnazjalisci zasluchujący sie w esce czy zetce. dlatego tez na listach topów zawsze dominowaly i zawsze dominowac bedą utwory generalnie rockowe, choc te odciebie rocka występują tam dość rozne. ale tez nie jest to reguła, o czym swiadczą chocby wysokie miejsca w topach takich rzeczy jak 'children of sanchez' czy nawet znanego 'again', ktore hmm no ciezko nazwac rockowym utworem.

większosc tego zestawu stanowią rzeczy, ktore nie polecą w zadnej komercyjnej stacji obecnie. jeszcze 10-15 lat temu, owszem. r.e.m., wczesne wilki, coś kultu, nawet high hopes czy kawalki dire straits mozna bylo uslyszec w rmf czy zetce, ale obecnie jak cos takiego sie tam trafi to raczej nalezy to rozpatrywac w kategoriach cudu albo pomyłki. i chocby dlatego, że trójkę zwyklo sie traktowac jako radio dla jednak troche bardziej wymagającego odbiorcy, ktoremu niekoniecznie musi podobac sie / wystarczac popowa papka z vivy (mialem napisac z mtv, ale tam przeciez juz nawet teledyskó nie puszczają), totez niesie to za sobą pewne konsekwencje jesli chodzi o wiekowy przedział odbiorców. nie ma sie co oszukiwac, wiekszosc sluchaczy trojki, czy konkretniej topów stanowią 40-50cio latkowie. juz tacy jak my są w mocnej mniejszosci w swoim przedziale wiekowym, nie mówiąc juz o obecnych gimnazjalistach czy licealistach, z ktorych naprawde niewielki odsetek slucha takiej muzyki.

wiec oczywiscie, jest to zabawa dla odbiorcy okreslonego rodzaju muzyki, ale badzmy szczerzy, gdyby sobie zetka wymyslila swoj top wszech czasow, to tez raczej bylaby to zabawa dla okreslonej grupy odbiorcow. w wiekszosci zupelnie innej niz ta trojkowa Wink czeesc rzeczy by sie pewnie powtarzala, wrzuciliby queen, r.e.m. czy gunsów jako taki pomost, ale obok znalezlibysmy tone kajliminogów, krystyn agiler czy innych ktorych nazwisk nawet nie znam Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goat



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 141
Skąd: sławno

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawie mogłoby wypaść zestawienie gatunkowe, ale szybko by się mogło okazać, że słuchacze kompletnie się nie znaja na hip-hop (to podaje jako takie ekstremum, wiadomo, sam mam blade pojęcie), ale i reggae, country, r&b... niemniej chciałoby sie zobaczyc jak by to wygladało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jakies tam pojedyncze propozycje z części tych gatunków w topie trojki są, chocby marley. pare rzeczy folkowych (chociaz akurat to nie dziwne, bo trojka folka w niektorych godzinach sporo nadaje). no ale waidomo, ze to raczej wybor z najwiekszych ikon tych gatunkow, bez zaglebiania sie specjalnego.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goat



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 141
Skąd: sławno

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jakiś bardziej "trójkowy" temat od tego? ja sporo słucham tego programu, zobaczyłbym czego inni słuchają.

chyba Kaczkowski guru, ale może cos jeszcze...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goat napisał:
jest jakiś bardziej "trójkowy" temat od tego? ja sporo słucham tego programu, zobaczyłbym czego inni słuchają.

chyba Kaczkowski guru, ale może cos jeszcze...?


Najczęściej,a w zasadzie zawsze słucham Minimaxu,czyli mojej ulubionej audycji radiowej Smile.Zastępujący Piotra Kaczkowskiego Leszek Adamczyk radzi sobie naprawdę świetnie w tej roli.Ponadto często słucham Ciemnej Strony Mocy,Tonacji Trójki,Taniego Grania lub Listy Osobistej.No i oczywiście raz w miesiącu jest Trzecia Strona Księżyca Wink.Gdyby Noc Muzycznych Pejzaży była o bardziej ludzkiej porze to też zdecydowanie bym jej słuchał w całóści,a nie tylko zwykle po 30 minut,a to i tak co kilka tygodni tylko Wink .
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goat



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 141
Skąd: sławno

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezła jest "W Tonacji Trójki" z Mannem i Gacek. lubie to ich ścieranie sie i te momenty kiedy sie spotykaja na muzycznym szlaku, ze tak to ujmę Wink

Metza natomiast lubię najbardziej chyba. dzis własnie startuje jakas jego nowa audycja o 14 i musze zobaczyc co to.

ten koles za Kaczora idealnie sie wpasował "pod niego". ale jest to plus, czy minus? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goat napisał:
niezła jest "W Tonacji Trójki" z Mannem i Gacek. lubie to ich ścieranie sie i te momenty kiedy sie spotykaja na muzycznym szlaku, ze tak to ujmę Wink


Gacek jest najbarrrdziej irytującą redaktorką jaka pracuje w Trójce.Poza tym przy Mannie jest nikim.Uwielbiam to jak on potrafi ją inteligentie pojechać,a Ania nie umie mu odpowiedzieć nic sensownego Laughing

goat napisał:

ten koles za Kaczora idealnie sie wpasował "pod niego". ale jest to plus, czy minus? Smile


Pewnie,że jest to plus,bo Minimax brzmi jak Minimax.Poza tym Leszek nie udaje Kaczora tylko jest sobą (uwielbiam te jego różne powiedzonka Wink ) i prezentuje także muzykę,która w Minimaxie raczej nigdy wcześniej nie gościła np.księżniczki północy Wink.Wg mnie lepszego zastępcy nie można sobie wyobrazić.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goat



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 141
Skąd: sławno

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Mann potrafi kazdego inteligentnie "pojechać", to jest cenne i mnie tez odpowiada. ale Gacek walczy, czasem umiejetnie, czasem mniej, ale podoba mi się że nie jest nijaka. to pogrubione "r" to odnosnie jej wymowy? zrobiła postepy, nie wiem, czy zauważyłeś. czyli pracuje nad sobą, a to ważne. lubie ją słuchać, bo czuc w niej pasje, jakiej nigdy nie słyszałem u zadnej z poprzedniczek- serio. niestety ociera sie to czasem o egzaltacje, która jest nieprofesjonalna i wtedy u mnie z kolei traci. wydaje mi się, ze bardziej poszukuje od koleżanek. ważny jest start danego radiowca, bo potem moze szybko nadrabiac braki, wiadomo, dostaje do dyspozycji szeroki wachlarz środków ku temu. ONA JEST OSOBĄ CZĘSTO KRYTYKOWANĄ. nie jest to powód do lubienia, ale przy całym obrazie jaki tu odmalowuje jest to dla mnie plus, heh...

Leszek- pewnie masz racje, ale nie jest tak, ze sposób prowadzenia jest jednak bardzo zbliżony do Kaczora? na pewno nie jest to dobra sytuacja, kiedy Twój mistrz przemawia przez Ciebie nad wyraz wyraźnie.

zapraszam innych do wypowiadania się na temat ludzi Trójki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co rok mam problem gdzie wrzucic temat topu wszech czasów w trójce i co rok robie to chyba w innym miejscu lol... w kazdym razie, mozna juz glosowac. z puli jakichs 1600 kawalkow nalezy wybrac 33 <sciana> top 1 stycznia od 9 rano do 20 albo 21. wiec tym raze mjeden dzien, za to caly i podobno ma byc wszystko Wink bo rok temu to dali dupy strasznie z topem, ktory na antenie w zasadzie byl nieobecny.

anyways, ja juz swoje zrobilem, lista gotowa, choc po mękach potwornych i wywalenie na sam koniec rzeczy takich jak in the air tonight, starless, wild horses czy stairway to heaven to byl dramat

oczywiscie to nie są obiektywnie najlepsze z zestawienia. takie starless muzycznie bije wasted years czy shout na łeb, ale pozwolilem tez zadzialac sentymentowi, poza tym, na KC (nawet jesli nie na ten kawalek) zaglosuje na pewno sporo osob, a na te wymienione raczej nie Wink.

poza tym, w zestawie kilkoro znajomych z qw Wink nawet z tej edycji o dziwo Razz

jako ostatnie odpadlo under the bridge. a lista wygląda moja tak:

Aerosmith - DREAM ON
Alice In Chains - WOULD?
Archive - AGAIN
Aretha Franklin - I SAY A LITTLE PRAYER
Black Sabbath - SABBATH BLOODY SABBATH
Camel - STATIONARY TRAVELLER
David Bowie - SPACE ODDITY
Deep Purple - CHILD IN TIME
Deep Purple - WHEN A BLINDMAN CRIES
Faith No More - EASY
Guns N’ Roses - NOVEMBER RAIN
Guns N’ Roses - SWEET CHILD O'MINE
Iron Maiden - WASTED YEARS
Jimi Hendrix Experience - LITTLE WING
Kansas - DUST IN THE WIND
Kate Bush - WUTHERING HEIGHTS
Led Zeppelin - SINCE I'VE BEEN LOVING YOU
Led Zeppelin - KASHMIR
Lynyrd Skynyrd - FREE BIRD
Metallica - MASTER OF PUPPETS
Pearl Jam - CRAZY MARY
Pink Floyd - TIME
Pink Floyd - COMFORTABLY NUMB
Pink Floyd - SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND
Queen - INNUENDO
Queen - KILLER QUEEN
Soundgarden - BLACK HOLE SUN
Tears For Fears - SHOUT
The Beatles - YESTERDAY
The Beatles - SOMETHING
The Doors - THE END
The Rolling Stones - SYMPATHY FOR THE DEVIL
Uriah Heep - JULY MORNING


tradycyjnie zachęcam do glosowania na stronie trojki i do sluchania 1. stycznia bo takie stężenie geniuszu na godzine kwadratową nieczesto sie zdarza obecnie w radio Wink

thx za odkopanie dla oberstprymasa
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
thx za odkopanie dla oberstprymasa

Kajn problem. Wystarczyło wyszukać "TOP" i dać żeby znalazło posty użytkownika (dałem siebie). Wink

Swoją drogą szykuje się wielka batalia z moim tatą, na co zagłosować. On będzie próbował przeforsować Floydów, Purpli, Cepów i jakieś wieczne hity jego młodości, a ja Queen, Doorsów i Marillion. I jeszcze tylko 33 głosy. Będzie się działo. Twisted Evil
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:

Swoją drogą szykuje się wielka batalia z moim tatą, na co zagłosować. On będzie próbował przeforsować Floydów, Purpli, Cepów i jakieś wieczne hity jego młodości, a ja Queen, Doorsów i Marillion. I jeszcze tylko 33 głosy. Będzie się działo. Twisted Evil



A nie łątwiej założyć 2 konta? ;p

Ja tradycyjnie zagłosowałem i tradycyjnie nie spisałem sobie tego Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łatwiej, bo straciłoby to cały urok. Twisted Evil
Mina taty, jak mu powiedziałem, że wg mnie Schody do Nieba nie są wcale takie wybitne - bezcenna. Rolling Eyes
A, przydałoby się zmienić rok w tytule wątku.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzecia próba na przełomie tygodnia się powiodła ale i tak naprawdę ciężko było eliminować kilkanaście utworów Confused

AC/DC Highway To Hell
ALICE IN CHAINS Would?
ARCHIVE Again
BLACKFIELD End Of The World
CZESŁAW NIEMEN Bema Pamięci Żałobny Rapsod
DAVID BOWIE China Girl
DEPECHE MODE Policy Of Truth
DŻEM List Do M.
GENESIS No Son Of Mine
GEORGE MICHAEL Jesus To A Child
GUNS N' ROSES Sweet Child O' Mine
JOHN LENNON Woman
KING CRIMSON Epitaph
LED ZEPPELIN Since I've Been Loving You
LENNY KRAVITZ It Ain't Over 'Til It's Over
MANIC STREET PREACHERS Suicide Is Painless
MICHAEL JACKSON Billie Jean
MICHAEL JACKSON Smooth Criminal
OBYWATEL GC Nie Pytaj O Polskę
PAUL McCARTNEY Band On The Run
PHIL COLLINS In The Air Tonight
PINK FLOYD Hey You
PINK FLOYD Time
PINK FLOYD Shine On You Crazy Diamond
PRINCE Money Don't Matter 2 Night
QUEEN Bohemian Rhapsody
QUEEN Innuendo
R.E.M. Drive
SIMPLY RED Stars
STEVIE WONDER Superstition
THE BEATLES While My Guitar Gently Weeps
THE CURE Lullaby
THE DOORS The End


Niechaj będzie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Gru 24, 2011 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budgie - PARENTS
Deep Purple - CHILD IN TIME
Deep Purple - SMOKE ON THE WATER
Dire Straits - BROTHERS IN ARMS
Dire Straits - SULTANS OF SWING
Doors, The - RIDERS ON THE STORM
Electric Light Orchestra - TICKET TO THE MOON
Focus - HOCUS POCUS
Genesis - CONGO
Jarre, Jean Michel - OXYGENE 4
Jethro Tull - AQUALUNG
Jimi Hendrix Experience - HEY JOE
King Crimson - EPITAPH
Led Zeppelin - SINCE I'VE BEEN LOVING YOU
Led Zeppelin - STAIRWAY TO HEAVEN
Lennon, John - IMAGINE
Marillion - KAYLEIGH
Melua, Katie - NINE MILLION BICYCLES
Mercury, Freddie & Montserrat Caballe - BARCELONA
Nazareth - DREAM ON
Niemen, Czesław - DZIWNY JEST TEN ŚWIAT
Pink Floyd - ANOTHER BRICK IN THE WALL PART II
Pink Floyd - TIME
Plant, Robert - MOONLIGHT IN SAMOSA
Queen - BOHEMIAN RHAPSODY
Queen - THE SHOW MUST GO ON
Scorpions - WHEN THE SMOKE IS GOING DOWN
Uriah Heep - JULY MORNING
Vangelis - CHARIOTS OF FIRE
ToTo - AFRICA
Procol Harum - A WHITER SHADE OF PALE
Collins, Phill - IN THE AIR TONIGHT
Black Sabbath - PARANOID


Wyszło trochę randomowo, ale co można poradzić jak się robi listę na spółę z rodzicielem. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby ktos sie chcial pobawic jeszcze w glosowanie, to do 30. grudnia do poludnia mozna Wink a potem 1 stycznia od 9 do 21 prawdzia muzyczna uczta, jaka zdaza sie w radio tylko raz w roku Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego bólu przy krojeniu swojej listy nie doznałem jeszcze nigdy, PRZENIGDY! Odrzuty będą śnić mi się po nocach!!!! Sad

A zagłosowałem m.in. na:

ABBA - Dancing Queen
The Beatles - Hello, Goodbye
The Beatles - The Long And Winding Road
Bee Gees - How Deep Is Your Love
Bee Gees - Stayin' Alive
Breakout - Kiedy Byłem Małym Chłopcem
Deep Purple - Child In Time
Depeche Mode - Enjoy Of Silence
The Doors - Light My Fire
Jamiroquai - Cosmic Girl
John Lennon - Imagine
King Crimson - 21st Century Schizoid Man
Led Zeppelin - Immigrant Song
Metallica - Enter Sandman
Omega - The Girl With A Pearl Hair
Perfect - Chcemy Być Sobą
Pink Floyd - Time
Jerzy Wasowski, Jeremi Przybora - Na Ryby
Queen - Bohemian Rhapsody
Queen - Radio Ga Ga
Santana - Europa
Santana - Samba Pa Ti
Grzegorz Turnau - Cichosza
Grzegorz Turnau - Naprawdę Nie Dzieje Się Nic


Pozostało mi 9 utworów których nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć. A tym bardziej odrzutów.

Boże co za idiota ograniczył limit głosów ze 100 do jedynie 33? Evil or Very Mad
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba 50 by było optymalnie. Zawsze uważałem, że setka to za dużo, bo później i tak twój utwór wszech czasów dostaje tyle, co jakiś dopchany na siłę. Ale przy 33 była męka niezła. A i tak najbardziej byłem zły, że Black Pearl Jamu wywalili z zestawu Confused

Aerosmith - Dream On
Alice In Chains - Would?
Archive - Again
Depeche Mode - Enjoy the Silence
Guns N' Roses - November Rain
Guns N' Roses - Sweet Child O'Mine
Jeff Buckley - Grace
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
King Crimson - 21st Century Schizoid Man
Led Zeppelin - Since I've Been Loving You
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Marillion - Kayleigh
Metallica - Master of Puppets
Michael Jackson - Give In To Me
Michael Jackson - Smooth Criminal
Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Oasis - Don't Look Back In Anger
Pearl Jam - Jeremy
Pink Floyd - Comfortably Numb
Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond
Pink Floyd - Wish You Were Here
Queen - Bohemian Rhapsody
Queen - Innuendo
Queen - The Show Must Go On
Radiohead - Creep
Radiohead - Paranoid Android
Rage Against The Machine - Killing in the Name
Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge
The Beatles - Something
The Beatles - Yesterday
The Doors - Riders On The Storm
The Rolling Stones - Paint It, Black
U2 - Sunday Bloody Sunday

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się i w końcu zagłosowałem na top.Jak widze zmniejszyli znacznie pole wyboru i oczywiście dalej nie ma co najmniej 5 utworów,które powinni dać w propozycjach z zamkniętymi oczami.Standardowo nie kopiowałem tego na co głosuję Razz,ale głosy poszły m.in na Again,Man in the Box,Parents,Stationary Traveller,Child In time,Perfect Strangers,Epitaph,Since I've Bee Loving You,Don't Give Up,Wuthering Heights,Bohemian Rhapsody,Innuendo,Shine On,Comfortably Numb,Time,Wish You Were Here,Another Brick In The Wall,High Hopes,Persephone,Master Of Puppets,Sultans Of Swing i jeszcze tam na coś Wink.Cały trud głosowania i tak pójdzie na marne,bo wygra standardowo Brothers In Arms Laughing.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

33 utwory to strasznie mało, ale z drugiej strony może i dobrze, bo jest selekcja głosów. Najgorszy jest fakt, że Topu prawdopodnie nie posłucham Sad . Niestety dokładnie nie pamiętam na co głosowałem, na bank było duzo Kultu, takie evergreeny jak Whutering heights czy July morning, cos z polskiego rocka, jacyś Floydzi, Faith No More, Black Hole Sun Soundgarden Very Happy , to tak w skrócie. Zastanawiam się nad utworzeniem drugiego konta celem głosnięcia, choć z deka mało czasu już zostało.

Rzecz jasna nie głosowałem na takie rzeczy, jak Schody czy Brothers in arms, ale to przecież nie są przeboje wszechczasów .


Swoją droga zastanawiajace jest, że przecież tych utworów mozna sobie z neta czy z płyt posłuchać w dowolnej kolejności, ale nie budzi to takich emocji jak Top Radiowy, gdzie najwazniejsza jest chyba dramaturgia oczekiwania na kolejny utwór.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w radio wszystko co dobre, brzmi lepiej Razz zostalo 13 minut, jakby ktos jeszcze chcial... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagaciarz napisał:
Zastanawiam się nad utworzeniem drugiego konta celem głosnięcia, choć z deka mało czasu już zostało.


Myślałem dokładnie o tym samym... ale właśnie co przeczytałem najnowszy post Bizona więc w tym roku to już po ptokach niestety. Sad


P.S. W swojej liście w poprzednim poście zapomniałem wymienić m.in. "The Animals - The House Of The Rising Sun" na które też oddałem głos. Chciałem oddać głos również na ich drugą kompozycję do wyboru("Please, Don't Let Me Be Misunderstood"), ale się za Chiny ludowe nie dało! Sad Evil or Very Mad
W ogóle u mnie to już przy literze C zaczęła się niezła rzeźnia z selekcją...

Z niewymienionych zagłosowałem jeszcze m.in. na "Kult - Hej, Czy Nie Wiecie". A brałem pod uwagę jeszcze "Do Ani", no ale... -_-

Wściekły jestem, że nie udało mi się zagłosować na nic z Genesis czy solowego Collinsa. To samo miałem z Markiem Grechutą od którego musiałem wywalić nawet "Korowód"... Sad
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Top się skończył, Forum powróciło do życia - raz jeszcze podsumowanie, do setki weszła moja 14:

Alice in Chains - Would? (221.)
America - A Horse with No Name (891.)
Black Sabbath - Paranoid (15.)
Black Sabbath - Sabbath Bloody Sabbath (220.)
Camel - Stationary Traveller (132.)
Deep Purple - Highway Star (346.)
Deep Purple - When a Blindman Cries (229.)
Dżem - List do M. (18.)
Fish - Cliche (547.)
Jeff Buckley - Grace (732.)
Jeff Buckley - Hallelujah (164.)
Jethro Tull - Aqualung (194.)
Jethro Tull - Heavy Horses (808.)
Jimi Hendrix Experience - Little Wing (281.)
Kansas - Dust in the Wind (184.)
King Crimson - Starless (103.)
Led Zeppelin - Since I've Been Loving You (70.)
Marillion - This is the 21st Century (244.)
Metallica - Master of Puppets (60.)
Pearl Jam - Crazy Mary (66.)
Pearl Jam - Jeremy (82.)
Pink Floyd - Comfortably Numb (28.)
Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond (14.)
Pink Floyd - Time (36.)
Queen - Bohemian Rhapsody (7.)
Queen - Innuendo (78.)
Queen - The Show Must Go On (50.)

Soundgarden - Black Hole Sun (279.)
The Beatles - While My Guitar Gently Weeps (313.)
The Doors - The End (53.)
Tori Amos - Crucify (489.)
Uriah Heep - July Morning (94.)
Wishbone Ash - Persephone (131.)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie odczuwałem takiej przyjemności ze słuchania muzyki jak podczas dzisiejszego topu Smile.Ciarki pojawiły się nie raz,nie dwa-magia radia działa Very Happy.
Co do wyników,to wielkiego zaskoczenia nie było.Skoro nawet 20 rocznica śmierci Freda nie wywindowała Bohemian Rhapsody to pierwszej piątki,to już nic im nie pomoże Razz.Black Sabbath i Paranoid w końcu na jakiejś sesnownej pozycji,chociaż i tak za nisko.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 01, 2012 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

top sledzilismy w milym towarzystwie kilku osob z forum na moim fb + czasami zaglądal ktos spoza forum tam do mnie tez. naspamowalismy przez caly dzien prawie 500 wiadomosci pod moim statusem topowym Laughing dzieki jeszcze raz wszystkim.

Aerosmith - DREAM ON (149.)
Alice In Chains - WOULD? (211.)
Archive - AGAIN (05.)
Aretha Franklin - I SAY A LITTLE PRAYER (708.)
Black Sabbath - SABBATH BLOODY SABBATH (220.)
Camel - STATIONARY TRAVELLER (132.)
David Bowie - SPACE ODDITY (354.)
Deep Purple - CHILD IN TIME (04.)
Deep Purple - WHEN A BLINDMAN CRIES (229.)
Faith No More - EASY (198.)
Guns N’ Roses - NOVEMBER RAIN (13.)
Guns N’ Roses - SWEET CHILD O'MINE (98.)
Iron Maiden - WASTED YEARS (598.)
Jimi Hendrix Experience - LITTLE WING (281.)
Kansas - DUST IN THE WIND (184.)
Kate Bush - WUTHERING HEIGHTS (162.)
Led Zeppelin - SINCE I'VE BEEN LOVING YOU (70.)
Led Zeppelin - KASHMIR (26.)

Lynyrd Skynyrd - FREE BIRD (569.)
Metallica - MASTER OF PUPPETS (60.)
Pearl Jam - CRAZY MARY (66.)
Pink Floyd - TIME (36.)
Pink Floyd - COMFORTABLY NUMB (28.)
Pink Floyd - SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND (14.)
Queen - INNUENDO (78.)

Queen - KILLER QUEEN (637.)
Soundgarden - BLACK HOLE SUN (279.)
Tears For Fears - SHOUT (642.)
The Beatles - YESTERDAY (17.)
The Beatles - SOMETHING (541.)
The Doors - THE END (53.)
The Rolling Stones - SYMPATHY FOR THE DEVIL (293.)
Uriah Heep – JULY MORNING (94.)

osiągi moich kawalkow.
zwyciezca jeden z tych oczywistych ale zawsze to lepiej niz znowu brothers Razz chociaz chcialbym kiedys miłą niespodzianke miec w postaci 1. miejsca dla na przyklad child in time lub archive, jak juz patrzymy na dzisiejszą pierwszą piątke
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek