FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do ... edycja 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Pytania jawne czy nie?
tak
87%
 87%  [ 27 ]
nie
12%
 12%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 31

Autor Wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey

1.Przenosisz się w czasie i masz możliwość podglądania prac nad płytą
danego zespołu/wykonawcy. Jaki byłby to zespół/wykonawca, jaka płyta i dlaczego?
2.Najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu to...
3.Słuchasz progresywnego rocka/metalu? Jeśli tak, podaj ulubione utwory i wykonawców.
4.Płyta, która przenigdy Ci się nie znudzi to...
5.Trzy cechy ludzi, które najbardziej wkurzają/irytują Matteya
6.Forum dzisiaj a kiedyś
7.Czy jest na obecnej scenie politycznej człowiek, którego mógłbyś nazwać swoim autorytetem?
8.Newcastle, tak? Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey:
1. Marillion. Znasz? Lubisz? Rozpisz się jeśli znasz. Porównanie h z Fishem itp.
2. Najlepsza płyta Q to?
3. Top 10 płyt wg Ciebie
4. Top 10 utworów?



Koniec zabawy. W weekend pewnie wyślę jeszcze raz pw przypominające. A tak to państwu dziękuję i czekamy na spóźnialskich.

Pewnie za jakieś 2 tygodnie będzie można usunąć cały ten temat.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jestem ciekawa ile z osób odpowie.... Rolling Eyes
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką propozycję na ewentualne późniejsze edycje (wiem, że to pewnie nieprędko, ale potem zapomnę Razz), bo sporo osób poza pytaniami stricte do osoby odpytywanej mają też pulę dosyc stałych pytań, które zadają praktycznie wszystkim. No ale czasem kogoś np. nie ma i tak ja kilku z tych pytań niketórym nie zdążyłem zadac, inni też nie, a szkoda, bo czasem akurat tych pominiętych osób odpowiedzi na te pytanie mnie w sumie interesowały. Także może następnym razem przed pierwszym odpytywaniem zrobic taką kolejkę z pytaniami, które chcielibyśmy zadac generalnie wszystkim, co da nam taką pulę, na którą odpowiadac będą wszyscy poza pytaniami skierowanymi bezpośrednio do nich. Możeto też nieco sprawę przyspieszy, bo każdy na te stałe pytania będzie mógł zacząc odpowiadac jeszcze na długo przed swoją kolejką i potem roboty będzie trochę mniej, jak czas na niego przyjdzie Wink

Ot, propozycja tylko, wiem, że mogę byc jakieś zarzuty co do "automatyzacji" zabawy - ale sami wydajcie opinie, może niegłupie? Smile
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
17. Obejrzyj uważnie jedno i drugie nagranie, wystaw diagnozę, powiedz gdzie skierowałbyś tych gości na leczenie no i wymień najbardziej przerażające momenty tych nagrań.

Jestem ciekawy który z tych gości to ty, bo widzę, że chyba lubisz Counter Strike’a Razz


Żaden z nich. Razz A i nie wiem skąd Ci przyszło do głowy że jaram się akurat counter strike'em. Razz A i o CS jest tylko jeden z filmików. Drugi jest chyba o Quake'u. A jeśli już o jaraniu mowa to nie grą a tym co się na filmikach dzieje jarałem. Razz Mówię w czasie przeszłym bo już mnie to aż tak nie bawi. Żenować też nie żenuje, ale z jakiegoś powodu lubię do tych filmików wracać. xD

Mattey napisał:

20. Kreskówka "Charlie the Unicorn" bez cenzury.

I przed telewizorem też, right?


To nie jest kreskówka telewizyjna tylko internetowa gościu. Wink
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
22. Ulubiony troll tego forum

Mike. Gość się zajebiście maskuje i jeszcze go nie wywalili. Szacun!


- God bless ya', love ya' - powiedział Paul Rodgers w imieniu Mike'a

spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
6. W sumie to czego Ty słuchasz tak poza Queen?

Queen to jedyny zespół, którego mam wszystkie płyty. Reszta to wyrywkowo i sporadycznie. Turnaua lubię i szanuję, Budkę Suflera, Stinga, The Beatles, The Doors... sama klasyka:) Nie ciągnie mnie do nowych zespołów, które tylko powielają schematy.


Witaj w klubie. Wink Mam już na tym forum 5-tego fana Grzesia Turnau'a(włącznie z sobą) do kolekcji. xD
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż żałuję, że również Mattey'owi nie zadałem pytania "Czy wierzysz w istnienie Człowieka Dupy?" Cool
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sty 21, 2011 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
Mattey napisał:

20. Kreskówka "Charlie the Unicorn" bez cenzury.

I przed telewizorem też, right?


To nie jest kreskówka telewizyjna tylko internetowa gościu. Wink


Co jeszcze bardziej świadczy o twoim nołlajferstwie Razz

Dundersztyc19 napisał:
Aż żałuję, że również Mattey'owi nie zadałem pytania "Czy wierzysz w istnienie Człowieka Dupy?"


Specjalnie dla ciebie, poza zawodami:
Krążą legendy o Człowieku Dupie, ale ja osobiście nie wierzę. Tzn. widziałem kilka osób, u których trudno było odróżnić dupę od twarzy, ale poza tym nie posiadali żadnych super mocy.
Za to mieszkam ze spoilermanem Razz
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam chwilowy problem z netem, ale moje odpowiedzi na dniach się pojawią dzięks za pytanka.
Powrót do góry
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srututututusrutu
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówcą (albo raczej przedpiscą), a od siebie dodam jeszcze, że do tej pory to już każdy powinien się z odpowiedziami na pytania. OK, Misiu tłumaczy się sesją, Lemur i kwak też jakiś czas temu usprawiedliwiali się. Jestem człowiekiem naiwnym, więc wierzę, że oni w końcu coś wyślą odpowiedzi, i to w miarę wyczerpujące. Ale co z resztą? W sumie jeszcze dziewiątka zalega i nic nie wspomina, że pracuje nad odpowiedziami.
Nie, nie jestem oburzony. Wink Przeżyję, jeśli nie pojawią się już żadne odpowiedzi, ale chciałbym powiedzieć, że wszystkie z tych, które dotąd pojawiły sie, przeczytałem. Poza 3 czy 4 przypadkami (nie wszyscy opdpoytywani chcieli się wywnętrzać, ale to ich sprawa), przeczytałem z dużym zainteresowaniem. Często byłem zaskoczony, ile macie ciekawego do powiedzenia na inne tematy niż zwykle są poruszane na forum. Zawsze interesujące jest poznanie człowieka od innej strony. Dzięki wszystkim odpowiadającym za poświęcenie czasu (zwłaszzca tym, którzy dostali ponad 100 pytań - ci już poświęcili trochę więcej czasu niż 1-2 godziny, które pewnie sporo z nas i tak spędza na tym forum codziennei Wink ). To była jedna z fajniejszych zabawa... i zabierała mniej życia niż choćby QW.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się przed postem Smile
i wierzcie czy nie my czekamy na wasze odpowiedzi
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, co racja to racja. Większość odpowiedzi czytało się świetnie, ba, u każdego coś ciekawego przeczytałem i chyba o to chodzi w tej zabawie. Bo samo zadawanie pytań to chyba większej rozrywki nie dostarcza? Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek, nie zapominaj o Mefju...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że on też niecierliwie czeka na te odpowiedzi Cool A w ogóle jemu t ja proponuję założyć jakieś limity w następnej edycji, może szybciej pójdzie z odpowiedziami... Rolling Eyes
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam Cię, że limity nie będą potrzebne. Razz Czemu? Odpowiedź jest prostsza niż myślisz! Wink Wszystkiego czego chciałem się o Was dowiedzieć już się dowiedziałem i zwyczajnie nie będę miał potrzeby zadawać tych samych pytań drugi raz. Razz Użyję jedynie tych, które mi do poszczególnych osób umknęły. Razz


A z tym, że przeze mnie się opóźniają odpowiedzi... Rolling Eyes Równie dobrze zamiast mnie zadającego 40 pytań 4 dodatkowe osoby mogłyby zadać po 10 i na to samo by wyszło. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to było mocno z przymrużeniem oka, znałem odpowiedź, o której mówisz w trakcie pisania powyższego posta już Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla pocieszenia niektórych mogę dodać, że sesję skończyłem w piątek i jestem w trakcie udzielania odpowiedzi - tak jak chce Gnietek, szczegółowych. Połowę pytań już przekroczyłem, ale na 2-3 razy tego wziąć po prostu nie potrafię. Wink Już niedługo. Przy tej okazji, po raz kolejny przepraszam tych, którzy naprawdę na nie czekają.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda chce być jeszcze pytana.... Macie jakieś do niej pretensje? Czytaj pytania? Jak tak to czas niech będzie jakoś do 10 lutego.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby się usprawiedliwić: nie pytałam, bo zorientowałam się poniewczasie, że już skończyliście. W razie jakby pojawiły się trzy pytania na krzyż albo żadne, no to się pewnie poczeka do następnej edycji (w sumie to już nie będzie wyboru wtedy, ale co tam).
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam ten temat, bo... no jestem po prostu ciekaw co ze spóźnialskimi, czy jeszcze w ogóle pamiętają... Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 13, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
srututututusrutu

+1
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
NAR napisał:
srututututusrutu

+1

+1

[czyli już +2! a raczej 3]
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to może ja napiszę coś merytorycznego dla odmiany: czy można się jeszcze spodziewać odpowiedzi od spóźnialskich przed następną edycją? Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 20, 2011 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś tydzień temu wysłałem do wszystkich "zalegaczy" pw przypominające. Nikt mi nie odpisał, a w skrzynce nadawczej "leży" wciąż pw do jagaciarza i lemura. Reszta mi nie odpisała ani nic nie napisała tutaj. Ja sam nie wiem. Także może jakiś bunt i mała dywersja?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe. A ja tylko przypomnę, że odpowiedziałem na pytania do mnie w ten sam dzień co skończyła się moja kolej. <brawa> Ach, dziękuję Rolling Eyes I nie ważne, że tych pytań było z 50 góra. Wink Liczy się że zawstydziłem tych wszystkich spóźnialskich. Twisted Evil Arrow Laughing
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie s'e juz spokoj Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naprawdę bym chciał kiedyś odpowiedzieć, ale nie wiem, mam jakąś blokadę, nie mogę się do tego zabrać, zatrzymałem się gdzieś w 1/4. Może przez weekend coś mi się uda.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Hehe. A ja tylko przypomnę, że odpowiedziałem na pytania do mnie w ten sam dzień co skończyła się moja kolej. <brawa> Ach, dziękuję Rolling Eyes I nie ważne, że tych pytań było z 50 góra. Wink Liczy się że zawstydziłem tych wszystkich spóźnialskich. Twisted Evil Arrow Laughing


E tam, ja też odpowiedziałem na swoje już w dniu zakończenia swojej kolejki, a co więcej byłem odpytywany jako pierwszy, więc faktycznie to ja dokonałem tego najszybciej w tej zabawie. Razz Cool
Ale dla Ciebie też szacun, bo to miło jest dostawać te wszystkie odpowiedzi od razu. Smile
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Strona 24 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek