FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Quiet Riot

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co o nich sądzicie?
Rewelacja!
50%
 50%  [ 3 ]
Od bidy...
16%
 16%  [ 1 ]
Słabizna
0%
 0%  [ 0 ]
Nie znam...
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 3:48 pm    Temat postu: Quiet Riot Odpowiedz z cytatem

Od niedawna mój absolutny numer jeden. Dlatego też nie odmówię sobie tej przyjemności opowiedzenia pokrótce ich historii.

Quiet Riot - amerykański zespół hard rockowo-metalowy, założony w '73-im z inicjatywy Gitarzysty Wszechczasów Randy'ego Rhoads'a i basisty Kelly'ego Garni. Na wokalu Kevin DuBrow. Zaszczytną posadę perkusisty w pierwszych latach istnienia grupy obejmował Drew Forsyth. W późniejszym okresie było dużo zmian, nad którymi nie będę się tu rozwodzić.
Największe ,,przeboje" QR to, m.in. Cum On Feel The Noize, Picking Up The Pieces, The Wild And The Young, Trouble, Slick Black Cadilac, Mama Weer All Crazee Now itd., itd., itd...
Znacie? Słuchacie?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu sluchalem duzo, teraz juz troche mniej, jednak to nie zmienia faktu, ze lubie, nawet bardzo. Sklad zespol mial tez na poczatku konkretny, pozniej sie to wszystko jakos porozchodzilo, gitarzysta zginol w wypadku, dosc nie dawno zmarl od przedawkowania heroiny wokalista. Zespol dosc ciekawy pod wzgledem muzyczny, chodz typowy dla tamtych lat. Nie mniej fajna muzyka do posluchania, napewno Smile
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół dobry, ale bez fajerwerków. Cover Slade genialny, kilka ich własnych numerów też całkiem chwytliwych, ale generalnie jak dotąd nie poznałem nic ani z Rhoadsem ani bez niego, co by mnie powaliło, choc facet z Ozzym robił rzeczy genialne.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Quiet Riot sie reaktywuja!
W najsmielszych marzeniach tego nie oczekiwalam, trzymajcie mnie, bo sie porycze ze szczescia! Very Happy
Frankie- to jest geniusz!(to Jego pomysl)
Wiem, to nie bedzie to samo, co z Kevin'em, ba, to nie bedzie juz ,,to" Quiet Riot...Ale, kurcze, 13 wrzesnia 2010 to najpiekniejszy dzien w moim dotychczasowym zyciu! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już wiem kto to dał do QW. Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dopiero banali zarzekal sie, ze bez dubrowa nie ma quiet riot i juz nie wrocá... no nic, w sumie mnie wsio ryba, lubie ich glownie za cover come on feel the noize z gta vice city Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś Kevin skończyłby 55 lat...

R.I.P.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek