FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
IX Ogólnopolski Zlot Fanów Queen - relacje, wrażenia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

IX zlot...
bo swędzi nas pała
0%
 0%  [ 0 ]
no ba!
11%
 11%  [ 2 ]
Crystal
23%
 23%  [ 4 ]
Owca
23%
 23%  [ 4 ]
to kup kabanos
11%
 11%  [ 2 ]
to zdejmij golf
5%
 5%  [ 1 ]
luźno, Qndzia!
23%
 23%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 11:11 pm    Temat postu: IX Ogólnopolski Zlot Fanów Queen - relacje, wrażenia Odpowiedz z cytatem

No, 92 wyświetlenia, z czego to pewnie cztery te same osoby czekające na relację. Niech Wam będzie.

Jako poznanianka w piątek przyłączyłam się oczywiście do niekompletnej ekipy warszawskiej, która zerwała się o nieludzkiej godzinie, by wcześnie przybyć na miejsce. Zjawiło się pięć osób (w tym składzie: lemur, Daga, Crystal, Tomek i Mefju) co mnie dosyć mocno zdziwiło, choć z drugiej strony tylko tyle było wolnych miejsc w naszym wagonie - to i na dobre wyszło. Razz Potem przesiadka w Iławie, a w końcu NML. Była druga, a my już padaliśmy jak muchy przez upał, który w następnych dniach mieliśmy już z utęsknieniem wypatrywać. Na razie zdychaliśmy w większości na korytarzu prowadząc ospałe rozmowy z częścią Warszawy przybyłą już na miejsce (czyli Dianą, Olą, Tomkiem R. i Michałem) w oczekiwaniu na Zbyszka. Daga zdążyła się niecnie wycwanić i zamieszkać w tym samym czasie z Rory.

Kiedy powitaliśmy w końcu Zbyszka z jego kluczami, udaliśmy się do Duo. My do Duo, a tam Prezes w trakcie konsumpcji duowej pizzy. Po strawie dla ciała przyszła kolej na stawę dla ducha fana Queen i udaliśmy się do Fanowskiej Świątyni Królowej Czyli Mieszkania Zbyszka Kamińskiego. Nie wiem, jak żeśmy to zrobili, ale w pewnym momencie znalazła się tam niemal cała zlociarnia. Co można robić w ok. czterdzieści osób? Słit focie! Toteż w rozmaitych konfiguracjach, z różnymi gadżetami i w różnych lubieżnych pozycjach zgromadziliśmy całą galerię, której fejsbuk by się nie powstydził. W międzyczasie nastąpiło tak zwane urwanie chmury i urwało nam też możliwość zorganizowania ogniska, toteż - gdy wszyscy nasycili się już metafizyczną atmosferą queenowego pokoju Zbyszka - udaliśmy się do Duo. Oczywiście było bydło i sekciarskie, zbiorowe klaskanie przy Radio Ga Ga, klipy i, jak się zdaje, koncert puszczane na ścianie, a poza tym długie Polaków rozmowy. Ja sama stałam się kocią mamą jakiegoś opuszczonego kociaka (uwiecznionego na trylionie zdjęć zlotowiczów, bowiem był cudowny i najśliczniejszy Wink), który został mianowany maskotką zlotu. Kociak o tyle ciekawy, że podobny do tego, który trzy lata wcześniej w tym samym miejscu spał na brzuchu qMichała. Jako że przeszedł Test Piwa (tj. po obżarciu się serem z pizzy Mefju zaczął zlizywać rozlane piwo ze stołu) utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to nieślubne dziecko qMichała, któremu z tego tytułu należą się alimenty. Ogólnie to nieźle baunsy z tym kotem były.

Oczywiście noc nie mogła się tak szybko skończyć, więc doczekaliśmy się esencjonalnego momentu na zlotach - robienie bydła w internacie. I sporo się działo, począwszy od nocnych Polaków rozmów, przez mjuzyk Caliny o gaciach maczanych w kale, pukaniu w kakao i koniku między nogami (Lemur, Calina - proszę o konkretyzację!), rozpowszechnienia Crystalowej tabaki, aż do picia, no. Wink W tym miejscu składam Chlebkowi specjalne podziękowania za Krupnik, Tomkowi za tabakę, a Crystalowi za jego Wiśnię, która przez dwa dni parowała nam w pokoju, a wcześniej stała się trunkowym hitem. Bartek z Pikersem próbowali robić jam session albo próbę (w sumie nie wyglądało to ani na jedno, ani na drugie), problem tkwił jednak w tym, że jeden perkusista, trzech "perkusistów" i jeden gitarzysta to z lekka zachwiane proporcje. Wrażeń było mnóstwo, więc niektórzy - tak jak my - pasowali wcześnie, bo gdzieś w okolicach trzeciej w nocy. W tym miejscu muszę zaznaczyć, że nasz pokój (czyli Lemura, Crystala, Agi, Basi i mój) był chyba jakąś meliną - co noc mieliśmy mniej lub bardziej chcianych gości. W piątkową zaszedł do nas Owca, który po ciężkich przejściach w pociągu do NML nie miał sił na baunsy przy so-called-jam session i legł na naszych łożach. Dołączyliśmy do niego, ale na krótko - qMichał wrócił bowiem do najlepszej formy i wpadł na wyuzdany pomysł próby wyważenia zamkniętych od środka drzwi. Wcześniej podjęli próbę odebrania nam Crystala poprzez wyciągnięcie go za nogi z pokoju, a następnie przeszli do oblężenia. Oblężenie polegało na ciągłym waleniu w drzwi, wchodzeniu w miarę możliwości do naszego pokoju, wpychaniu nam korytarzowych mebli i puszczaniu soundtracku Caliny. W tym niecnym procederze brali udział Kłin, Calina i qMichał - podziwiam wytrwałość. Wink W końcu qMichał zaliczył opierdol, a przy okazji pół internatu opracowywało plan pacyfikacji następnego ranka. Generalnie zabawnie było.

W związku z wydarzeniami minionej nocy mało kto był w stanie zwlec się z łóżka o w miarę racjonalnej godzinie. Mieliśmy niezłą obsuwę ze względu na to i, niestety, pogodę. Rano powitała nas gwałtowna burza jak z taniego horroru (Bóg widział minioną noc i, jak widać, grzmiał), a wczesnym popołudniem zaczęło padać. I tak siedzieliśmy w Bratianie (wieś pod NML) pod przeciekającymi, drewnianymi daszkami czekając na przebłysk słońca albo chociaż święty spokój. Sam plener wyglądał świetnie i szkoda, że nie doszło jednak do ogniska w takim otoczeniu, ale tonęliśmy. Z nudów z Dagą baunsowałyśmy na ławkach w deszczu, woziłyśmy się taczkami, a qMichał zbyt celnie rzucał jajkami (a konkretniej to jednym, ale efektowniej brzmi w liczbie mnogiej). W końcu przestało (relatywnie) padać i rozpoczęliśmy karaoke. Efektów nie ma co opisywać, najlepiej je usłyszeć (patrzcie: jutube) - tradycyjnie oczywiście Bohemian Rhapsody w wykonaniu qMichała, występy grupowe ekip mieszanych, no i rewelacyjne solo Bartka. Przy Radio Ga Ga znów popisaliśmy się sekciarskim klaskaniem. No, generalnie kosmos rozkurwiliśmy (bardziej niż Cosmos Rocks). Potem konkurs picia piwa na czas - chyba pierwszy raz trzeba było dobierać kogoś z miejscowych, by uzbierać pięcioosobowe drużyny - który, ku wzburzeniu Qbika, wygrała ekipa The Pytongers (?) z qMichałem, Owcą, Mefju i kimś jeszcze (nie pamiętam) w składzie. Przeciąganie liny zostało trzykrotnie nomen omen przerwane przez zerwanie liny, ale w końcu wygrała drużyna miejscowych. No a potem - koncerty. Jak zwykle pochwała należy się Convention Band, choć skład mocno okrojony (jak się okazuje, jeden gitarzysta i jeden perkusista to też trochę zachwiane proporcje), niemniej jednak Bartek i Pikers dali, że tak powiem, czadu. Ciekawe zjawisko stanowił zespół nie-wiadomo-skąd-bowiem-żaden-z-członków-się-nie-przedstawił dosłownie supportowany przez grupkę pogujących gimnazjalistów (kurwa mać! dalej grać!). Wykonali utwór
SIEKIERAAAA, SIEKIERAAAAAA!!!
- jak wiadomo, urzędnicy podpisują cyrografy. Ci, którzy wystąpili przed nimi (coś z pożarem, ktoś przypomni?), byli całkiem nieźli, choć trochę zbyt natchnione teksty w moralizatorskich klimatach Comy jak dla mnie. Potem już był pas i niektórzy udali się wcześniej do internatu, gdzie czas nam upływał piwnie i wiśniowo. Hitem i Nieformalnym Fanem Zlotu został Owca, który przechadzał się w stroju Adama z ręczniczkiem narzuconym na ramię i pokazywał się wszędzie, gdzie tylko usłyszał hałas rozmów. Wchodził też myjącym się pod prysznic, a w moim przypadku pobił nawet frekwencyjne rekordy Wink (no i przezabawne w kontekście sytuacyjnym teksty: "Qndzia, ale luźno!", "i tak nie będę nic pamiętał", "ale jest zlot?", "a kiedy jest Kuparty?"). Następnie Queen Party (czy, jakby chciał Owca, Qparty lub Kuparty) w Duo, które - nieskromnie zaznaczę - rozkręciliśmy we dwójkę z Prezesem, tanecznym trendsetterem tamtego wieczoru. Ogólnie siekiera siekiera, bawiliśmy się świetnie, a frekwencja na parkiecie dawała radę. Jak zwykle mało kto się przebrał, ale za to z jakim rozmachem! Wrażenie robiła królewska para Qbika i Caliny przebranych w coś w rodzaju strojów średniowiecznych, no i ich wspólne wykonanie któregoś z utworów Freddiego z Barcelony. Dotrwaliśmy do czwartej, co nawet w porównaniu do Queen Party sprzed trzech lat, było całkiem niezłym wynikiem. Potem, kto chciał to padał na ryj, a kto chciał, to wciągał tabakę.

Niedziela była zdecydowanie najsmutniejszym dniem zlotu, bo, jak się okazało, większość osób zmywała się o skandalicznie wczesnych porach. Dało jednak radę mecz odegrać, a jako że na internatowym boisku zabrakło bramek, przyszło nam zagrać na boisku dla dzieci. W tym celu musieliśmy te dzieci stamtąd wywalić, aczkolwiek "dzieci" to chyba niewłaściwe słowo - lepszym określeniem byłoby zdecydowanie Małe Potwory qMichała. Grupka ta zajmowała się skandowaniem wulgarnych wierszyków qMichała, deprecjonowaniem zawodników i ogólnie szerzej zakrojonym komentowaniem meczów. Myślałam, że mi szczęka ze stawu wypadnie, kiedy zaproponowali komuś (chyba Owcy) masaż penisa, "bo mają koleżankę". Shocked W końcu wygrała drużyna Reszta Świata i zwolniliśmy małolatom boisko. Zabrakło nam jednak siły woli, by rozegrać mecz siatkarski, więc wróciliśmy do internatu, a potem - znów do Duo. Ekipą warszawską spóźniliśmy się na tradycyjne niedzielne zlotowe zajęcia, czyli rozdanie nagród, licytację i oficjalne zakończenie zlotu. Zostało nas chyba niecałe dwadzieścia osób, więc pozostaliśmy na internatowym korytarzu. Ta sama ekipa została później na ostatnią noc imprezować (pożegnaliśmy jeszcze Agę i Basię + parę innych osób), do naszej meliny przyłączyła się Daga, i tak nam noc upłynęła. Mjuzyk Caliny, Hot Wino Dagi, nocne ploteczki i wypełnianie zlotowej księgi. Oczywiście nocą znów wparował do naszego pokoju qMichał, był po pijaku improwizować już nie Crystalowe wierszyki, tylko długie, białe, wzruszające poematy. W końcu polegliśmy, a rano obudziliśmy się w jeszcze bardziej okrojonym składzie. Poniedziałkowe smuty polegały na zjedzeniu śniadania, pożegnaniu się z resztką ekipy warszawsko-łęcznej, krótkiej wizycie u Zbyszka, no i na podróży powrotnej.

Generalnie rzecz biorąc, zlot był BARDZO udany. Szkoda jedynie, że frekwencja nie dopisała... W tym miejscu Zbychowi składam serdeczne DZIĘ-KU-JĘ. Fantastycznie było wrócić do NML i mam nadzieję, że za rok znów się tam spotkamy.



SPECJALNE POZDRO (z różnych powodów):
Lemur, Daga, Crystal, qMichał, Diana, Tomek R., Ola, Owca, Kłin

TEKSTY ZLOTOWE:
  • Gdy nie masz co robić i swędzi Cię pała, jedź do Warszawy przelecieć Michała (+różne konfiguracje)
  • Gdy boli cię głowa lub swędzi cię nos, to zjedz kabanos (+konfiguracje)
  • dowcipy Pikersa w stylu: Idą dwa penisy przez pustynię i jeden mówi: "Gorąco mi". Drugi na to: "To zdejmij golf!"
  • Qndzia, ale luźno!
  • teksty z płyty Caliny, chyba nawet tutaj zbyt niecenzuralne
  • SIEKIERAAAA, SIEKIERAAAA
  • Crystalowe: "ale muszę się rozebrać" na qMichałowe próby wywalenia go z pokoju


ZJAWISKA PARANORMALNE:
  • goły Owca
  • wierszyki qMichała
  • tabaka Crystala
  • mjuzyk Caliny



Aha, jeszcze jedno. Hot Wino łączy ludzi. Nawet za bardzo Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.



Ostatnio zmieniony przez Qnegunda dnia Wto Lip 27, 2010 9:35 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zloty w Nowym Miescie Lubawskim zawsze mialy to do siebie,iz atmosfera byla wazniejsza niz trzymanie sie harmongramu oraz inne elementy i tym razem takze "duch" zespolu, integracja i wspolna zabawa wsrod fanow sprawily, iz przeslonilo to drobne niedociganiecia organizacyjne a takze male wpadki niektorych z bawiacych sie.

Po raz pierwszy za mojej zlotowej kadencji pierwszego dnia nie odbylo sie tradcyjne ognisko. Zamiast tego mielismy wizyte w domu Zbyszka, nieoficjalna inaguracje Zlotu w postacji wspolnego picia taniego wina przez zjednoczona grupe slasko-warszawska oraz pierwsze na tym Zlocie wizyte w Duo,ktora przez te kilka dnia stalo sie chyba naszym drugim domem. Zabawa, zarty i wyglupu byly jak z najlepszych czasow, choc niektorym wypity alkohol puscil niepotrzebnie pewne hamulce. W tym takze piszacemu te slowa:) Na moje szczescie moje wyczyny zepchnal w cien Owca pokazujac "to i owo" w sobote Smile

Wlasnie sobota byla tradcyjnie najlepszym dniem Zlotu. Wszystko na dobre rozpoczelo sie popoludniu w oficjalnym miejscu Zlotu czyli Bratianie. Karaoke (ubarwiane wierszykami,dowcipami czy innymi angedotami), konkursy picia piwa czy przecieagnia liny, wywiady dla Radia Olsztyn czy wreszcie koncerty i wspolne spiewy fanow na scenie mysle,ze swoich rozmachem, humorem, wszechstronnoscia i atmosfera podobaly sie wszystkim. Takze miejscowym, ktorzy szcegolnie aktywni byli zwlaszcza w sferze choreografi tanecznej Smile Bylo tak fajnie,ze Tomek nawet wybyczal mo,ze rzucilem go jajkiem Smile
Szkoda,ze nie bylo zorganizowanego trasnportu bo tak wiele osob nie moglo zostac na ostatnim koncercie chcac punktualnie przybyc na Queen Party.
Tegoroczne odbylo sie pod haslem "Queen and Kings".Tematyka bardzo uniwersalna i jedoczesnie charakteryzujaca sie duzo dowolnoscia tymbardziej szkoda,iz tak niewiele osob zdecydowalo sie na przebranie. Ci, ktorzy jednak to zrobili prezentowali sie naprawde okazale jak Zbyszek,Qubik,Calina,Mefjiu,Dorota czy przede wszystkim najlepiej przebrana moim zdaniem Diana (i przysiegam,ze jest to ocena obiektywna a nie pisana pod wplywem osobistych wzgledow Smile )
Queen Party w Duo od lat rzadzi sie swoim prawami i nieporownywalna z niczym zabawa.Tak tez bylo tym razem i pod wzgledem atrakcyjnosci ten moment Zlotu porownalbym do wydarzen majacych miejsce w Bratiania. Szkode,ze zabraklo kilku osob (np.Dagi i Owcy ale ten drugi mial przynajmniej niezle "alibi"Smile) Szkoda,takze ze na sam koniec niektorzy udawali (?) ataki padczaki byle tylko zwrocic na siebie uwage...A moze nie udawali...W kazdym badz razie szukanie na koniec szpitala dla kolegi troche popsulo finalny efekt...Na szczescie nic sie nie stalo.

Niedziela zaczelo sie sportowo. Niestety z zapiowadanych atrakcji (kajaki,siatkowka) udalo sie rozgerac tylko mecz pilkarski,ktory najlepiej zapiemtaja... miejscowe dzieci, dla ktorych idolem stal sie Lemur, czego dowody dali licznymi piesniami pochwalnymi na jego czesc. Co z tego,ze zostaly troche zainspirowane przeze mnie Smile Warszawa przegrala z "Reszta Swiata" 10:11.
Druga czesc niedzieli uplynela na pozegnanaich z kolejnymi wyjzdzajacymi osobami,rozpamietywaniem sobotnich wydarzen,kolejna wizyta w Duo by wreszcie wieczorem prawie cala pozostala ekipa zgromadzic sie w pokoju bodajze Caliny, w ktorym miala miejsce zabawa na calego. Dowcipy,wierszyki,parodie Zydow i nie tylko,wywiad z Crystalem czy wreszcie "swinskie" przeboje Dj Caliny sprawily, iz ze smiechu, momentami wrecz grozacego zawalem ostatecznie stracielm glos. Ale dla takiej zabawy bylo warto!
Z nocy z niedzieli na poniedzialek nastapilo tez ostatnie pozegnania. W poniedzielk popoludniu pojechali zas ostatnie goscie czyli Diana,Ola,Tomek i ja.

Generelanie teraz trudno na goraca a jakies rozsadne podsumowanie ale napewno Zlot byl baaaaardzo zabawny i wesoly. Mysle,ze przede wszystkim wlasnie humor (czasem dosc zenujacy Smile) byl takim najajasniejszym elementem bo jakkolwiek banalnie to zabrzmi to bez niego nie ma przeciez dobrej zabawy.A o to przeciez chodzi! Byly oczywiscie pewne niedociagniecie oragnizacyjne ale atmosfera wrod fanow umiejetnie je przeslonila. Jesli czegos najbardziej mi zabraklo to wiekszej integracji "starych wyjadaczy" z debiutantami. Ogolnie jednak 9. Zlot uwazam za bardzo udany.

I na koniec dowcip Zlotu by Pikers-jeden z bohaterow tych dni:
"Przychodzi pol baby do lekarza"
-Co Pani dolega?
"Na ba."

Wierszykow juz powtarzal nie bede bo zna je chyba kazdy Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat przypomniały mi się Twoje słowa Michał Wink
zawsze wydaje mi się, że jestem najgłupszym człowiekiem na świecie, ale wtedy pomyślę sobie o Pikersie i już jest mi dużo lepiej Laughing

Dobra, a teraz na poważnie... Calina, Zbyszku... kawał z was chui!

moja relacja później.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecni na zlocie:
1. daga - Wawa
2. lemur - Wawa
3. Damian Żurawski Londyn
4. Arkadiusz Janowicz - nothingam
5.-6 Grzesiek i Kinga - Olsztyn
7. Zbyszek - NML
8. Mefju254 - Wawa
9. Crystal - Wawa
10. -11. Ania i Grzegorz Książek - Chorzów
12. Tomek R - Wawa
13. Qndzia - Poznań
14. qMichał - Wawa/Lubartów
15-28. Aga i Ania - Słupsk
16. kłin - Słupsk
17. -18. sonko (Dorota, 1/3 Rady Nadrzorczej PFQ), Henry i Kasia - Łódź i Słupsk
19. Leniu - Przemyśl
20-21. Aga i Basia - Wawa
22. Aga
23. Qbik
24. Calineczka - Jaworzno
25.Alex (Ola) - Wawa
26. Biedrona aka Zając aka Szpital
27. Darek
28. Monika S - Poznań
29. Cecylia
30. Danuta Biernacka - Poznań
31. Krzysiek aka Papież - Łęczna
32. Rory aka Ola - Kraków/Poznań
33. Prezes - Wawa
34. Owca - Kraków/Śląsk
35. Dominika D - Wawa
36. Tomek U - Wawa
37. Pikers
38. Bartek
39. Diana
40.

Chyba wszyscy?!

Zlot od piątku rozpoczęty w uroczym pociągu Słonecznym, którym jak się okazało jechał też Biedrona z kumplem. Pogoda nam pokrzyżowała plany i nie było ogniska tylko Duo Night, gdzie zdarłam sobie gardło, rozbiłam kolano przez mało profesjonalny ślizg na mokrej podłodze. Mefju w tym czasie karmił potomka kota qMichała z 6 zlotu. Noc zakończyła się o świcie poprzez wywalenie zamka w drzwiach przez Supermana Prezesa.
W tym czasie mało się nie zabijałam z Olą. A Ola nie pozabijała innych Wink
W sobote od 11 siedziałam już w Bratianie i montowałam banery jak się okazało zbędnie, aby je znowu wieszać po 2,5h w innym miejscu tu kissy dla Henryego i Papieża za pomoc. I znowu mega ulewa co spowodowało lekkie opóźnienie. W tym czasie bawiliśmy się w krzyżaków, wożenie na taczce (ja i Qndzia czy Owca i qMichał z Qbikiem) a potem karaoke, konkursy i koncerty. Pikers z Bartkiem dali czadu a my wykonaliśmy wersje warszawską Bo Rhap. W okolicy szalały Stalowe Tłoki, dwa wygłodniałe konie i bociek i pan z wielkim brzuchem.
Wieczorem dobyło się opóźnione tradycyjnie Queen Party, które przespałam z pewnych powodów.... ale qMichał mnie o 1 obudził, ja wyspana o 5 wstałam i przywitałam Dorotę i qMichała ganiających Biedronę, który uciekł ze szpitala.... i pogadałam sobie z Crystalem, Pikersem i Bartkiem.... aby znowu wstać o 9 i znowu wszyscy spali Razz
Niedziela to meczyk an nowym boisku z piaskiem... bardzo udane...
i rozdanie nagród i mini aukcja na korytarzu...
i koniec....
A jeszcze w sb/ndz. z Qndzią obaliłyśmy Hot Wino...a drugie Lemur z Papieżem i Qmichałem a inni dla smaku pili....

Jedyny minus to pogoda, bo odechciało nam się w niedziele robić ognisko i była biba w Internacie.
Minus to mały szacunek ludzi do własności innych i ogólnej... ludzie dorośnijcie kiedyś i nie dewastujcie.... dzięki temu nie chcą nas już w internacie.... więc podziękujcie sobie jeśli koszty noclegu za rok będą o wiele większe..... Rolling Eyes
Boje się myśleć ile Zbyszkowi jeszcze kazali zapłacić za straty w internacie w sensie drzwi, kwiatów, listwy....

zdjęcia później

inne refleksje w innym miejscu Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl


Ostatnio zmieniony przez daga dnia Wto Lip 27, 2010 10:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że tylko mi się chciało Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Qundzia Smile Mi juz sie tak nie chce jak kiedys ale widze,ze mam godna nastepczynie w przekazywaniu zlotowych relacji Smile
Tylko drobne sprostowanie. W konkursie "ciagniecia druta" nie wygrali miejscowi tylko my! Uklony dla Ciebie za swietna zabawe!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qndzia rozlała literki w takim stopniu, że chyba mi się nie chce pisać własnej równie długiej relacji. Myślę, że ograniczę się tylko to błyskotliwych uzupełnień, ale to za jakiś czas.

Btw, jaki jest najkrótszy dowcip o pedałach?

Ten tego
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 12:06 am    Temat postu: foty IX zlot Odpowiedz z cytatem

Oto moje foty z IX zlotu , zapraszam do oglądania...

http://picasaweb.google.pl/krzysztofax/IXZlotAlbum?feat=directlink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Calina prezentuje:

http://www.youtube.com/watch?v=gX7VG1Lh_dM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=bO_Qz3aQ63s&feature=related

Przychodzi facet do lekarza i mowi: To ja baba tylko sie przebralam.

Gdy przyjezdzas na Zlot
i tabaki nie masz wcale

To kup se "Arizone"
i skumpluj sie z Crystalem
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZLOT



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 222
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie/Okehampton

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://mszanowo.wm.pl/12274,Jeszcze-raz-zobaczmy-jak-fani-Freddiego-Mercuryego-opanowali-Mlyn-Brata-Jana.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ZLOT



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 222
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie/Okehampton

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wszystkim za uczestnictwo,za obecność!

Ale jednak trzeba powiedzieć,że dzięki kilku osobom padł zły cień na zlot a mianowicie za szkody w internacie; po łąmane kwiaty,podlewane obficie alkoholem i papierosami,połamane gałezie,zerwane firany,totalnie zdemolowana łązienka na pierwszym pietrze,wyłamane drzwi itp.... Nie musze mówic ze za rok nie mamy co liczyć już na noclegi w internacie... Nie potrafiliśmy docenic dogodnych warunków w internacie,to teraz za rok przyjdzie nam wynajac hotel i za znacznie wieksze pieniazki!!! NIgdy tak sie nie wstydziłem i nie musiałem tłumaczyć za fanów.... nie chce tu mówic po nazwiskach kto tak najbardziej przysłużył sie do tej opini...ale mam nadzieje że uda nam sie wyciagnać jakieś wnioski.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne sa zdjecia z tej relacji, ktora podales wyzej ale byla ona chyba pisana przed Zlotem Smile Ognisko,kajaki,piosenki na powitanie,kilka coverbandow,wyscigi taczek itp.Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 8:53 pm    Temat postu: relacja z IX zlotu fanów Odpowiedz z cytatem

Oto moja relacja z IX zlotu fanów:


Przybyłem w piątek , zakwaterowałem się i poszedłem zjeść u Tiffaniego zdaje się .Całkiem niezła wyżera mniam , mniam.Potem o ile pamiętam miało być ognisko ale ponieważ "In every convention a littel rain must fall" nie odbyło sie ono.Udaliśmy się do Duo , gdzie odbyło się nietypowe jak na zloty piątkowe queen party.Byłem już bardzo zmęczony więc nie bardzo miałem siłe sie bawić co dostrzegł szczegolnie Kłin kwitując to stwierdzeniem " że Papa ma depresje".Poszedłem spać.Aha jeszcze zapomniałem wspomnieć , że pokój dzieliłem z Prezesem i było miłoSmile w sensie wymiany klucza bo mimo ze klucz był jeden a nas dwóch to jakos telefonicznie sie dobrze dogadywalismy.W nocy w internacie działy sie cuda chyba niektorzy działali za bardzo headlong.Po prostu szok!!!
W sobote rano śniadanko z Prezesem , Dagą i Roxy a potem podróż do Bratiana.Zaskoczył mnie widok tej oazy rycerskiej na Bratianie , trzeba przyznać całkiem fajne miejsce.Trochę pomagałem przy przygotowaniach a potem zaczałęm robic foty.Pojawiła sie tez jakas mila pani fotograf (taka brunetka) ale potem zniknela gdzieś.Karaoke , któro niebawem się odbyło wyszło chyba tak jak zazwyczaj czyli może nieprofesjonalnie ale z zaangażowaniem i z humorem:)Gratulacje dla śpiewającego " Hammer to fall" bo zdaje się jemu najlepiej to wyszło.Wyróżnienie dla Heńka za "Invisible man" zaśpiewane trochę jednostajnie ale dość czysto.Przy "The miracle" głowny wokal trochę przesadził z zangażowaniem własnego gardła:)Ja zaśpiewałem " Save me" ,moim zdaniem najlepiej mi wyszło z moich dotychczasowych karaoke na wszystkich zlotach.Po karaoke udałem się do NML , więc nie słuchałem koncertów.Wieczorem queen party z , którego najbardziej zapamiętałem qMichała tańczacego na krześle:)Aha no i Zbycha , KTÓRY POKAZAŁ NIE POWIEM CO:)W niedziele trochę pospacerowałem z kolezankami , ktore poznałem na III zlocie czyli Agnieszką i Baśką spod Wawy.Odnowiliśmy znajomość.Wieczorem upiłem się winem Dagi , całkiem niezłe było trzeba przyznać no i poszedłem spać.Tak podsumowując było to standardowy zlot jak co roku czyli SUPER!!!Szkoda tylko ze tym razem frekwencja niedopisała.Dzięki Zbigniew za organizacje zlotu.Koszulka jest super.
Jak mi się coś przypomni to jeszcze dopisze.Filmy ze zlotu obiecuje stoponiowo wgrywac na youtuba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się pisać jakieś uporządkowanej narracji, więc tylko kilka uwag i refleksji:

- do dzisiaj po łbie chodzi mi refren wzruszającej piosenki puszczanej przez Calinę, czyli "Nieudany balet, nie poruchałem wcale, czerwone majtki całe w kale"
- ta mina Michała, który tłumaczył, że rzucił z trzech metrów prosto w głowę Tomka jajkiem tylko dlatego, że "nie mógł się powstrzymać"
- Michał jest gupi
- wchodzi Crystal do pokoju, wszyscy mówią: "Cześć, Crystal!" na co Crystal odpowiada: "Cześć, Crystal!"
- chyba najlepsze dagowe wino jakie piłem, a piłem już kilka roczników
- to, że po 5 latach naszej znajomości z Dagą odkryliśmy, że siostra jej dziadka jest bratową mojej babci, nasze mamy znały się w młodości i każda kojarzy masę krewnych drugiej
- kobieta, jeśli chce być koszerną, nie może mieć ścięgien
- Mefju, wypad z tą wuwuzelą
- nagraliśmy singiel roku, my, to znaczy ja, Qndzia i Ola. Jest wszystko na taśmie. Premiera nigdy, bo kilka osób mogłoby poczuć się urażone hehehe
- ta scena jak z kreskówki, gdy Owca otworzył drzwi do pokoju po czym do środka wjechał stół
- panie władzo, zajebali nam karetę
- moment, gdy ośmio- dziewięcioletni chłopcy proponowali Michałowi trafionemu piłka w jaja, że mają koleżankę, która mu może wymasować

Tyle na razie Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/


Ostatnio zmieniony przez lemur dnia Czw Lip 29, 2010 11:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 11:50 pm    Temat postu: filmy Odpowiedz z cytatem

Pierwsze filmy ze zlotu :

Powitanie

http://www.youtube.com/watch?v=TRW0cxvtbiw

Henio wiesza Freddiego:)


http://www.youtube.com/watch?v=nFGMFQKjZUs&feature=related

karaoke - Hammer to fall


http://www.youtube.com/watch?v=Kh-ouwsIrdU&feature=related



karaoke - Radio gaga


http://www.youtube.com/watch?v=Whhp8Werj5o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bart Grzybas



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do środy miałem KACA.
_________________
Zawsze: Stone Cold Crazy


Ostatnio zmieniony przez Bart Grzybas dnia Pią Lip 30, 2010 9:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bart Grzybas



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 17
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:41 am    Temat postu: Re: relacja z IX zlotu fanów Odpowiedz z cytatem

Krzysztofek napisał:
Oto moja relacja z IX zlotu fanów:


Gratulacje dla śpiewającego " Hammer to fall" bo zdaje się jemu najlepiej to wyszło.Wyróżnienie dla Heńka za "Invisible man" zaśpiewane trochę jednostajnie ale dość czysto.Przy "The miracle" głowny wokal trochę przesadził z zangażowaniem własnego gardła:)Ja zaśpiewałem " Save me" ,moim zdaniem najlepiej mi wyszło z moich dotychczasowych karaoke na wszystkich zlotach.Po karaoke udałem się do NML , więc nie słuchałem koncertów.Wieczorem queen party z , którego najbardziej zapamiętałem qMichała tańczacego na krześle:)Aha no i Zbycha , KTÓRY POKAZAŁ NIE POWIEM CO:)W niedziele trochę pospacerowałem z kolezankami , ktore poznałem na III zlocie czyli Agnieszką i Baśką spod Wawy.Odnowiliśmy znajomość.Wieczorem upiłem się winem Dagi , całkiem niezłe było trzeba przyznać no i poszedłem spać.Tak podsumowując było to standardowy zlot jak co roku czyli SUPER!!!Szkoda tylko ze tym razem frekwencja niedopisała.Dzięki Zbigniew za organizacje zlotu.Koszulka jest super.
Jak mi się coś przypomni to jeszcze dopisze.Filmy ze zlotu obiecuje stoponiowo wgrywac na youtuba.

A dziękuję, to byłem ja w Hammer to Fall.
_________________
Zawsze: Stone Cold Crazy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no problemo , wgrałem tez karaoke na youtuba z wykonaniem Twoim " Hammer to fall" , pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Paul Rodgers powinien był wygrać konkurs karaoke!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego na YT nie ma jeszcze mojego i Michałowego "Don't Stop Me Now"? Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkrótce wgram Wasze DSMN Smile

Tymczasem Smile

bohemian r.


http://www.youtube.com/watch?v=nxkGyc2lEmM


save me

http://www.youtube.com/watch?v=DOevkE0JFrs

Invisible man


http://www.youtube.com/watch?v=Ddu1vQzgfk0

The miracle

http://www.youtube.com/watch?v=eyfOogVdsOo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na specjalne życzenie Lemura -" Dont stop me now" z qMichalem

http://www.youtube.com/watch?v=MtUgyQb67Xk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oż kurwa. To jest AŻ tak złe

<ściana>
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Oż kurwa. To jest AŻ tak złe

<ściana>


co jest takie złe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze wykonanie. A już początek to ZUO w czystej postaci Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Nasze wykonanie. A już początek to ZUO w czystej postaci Wink


no ładnie rzeście ryknęli:) i to obaj naraz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sonko



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kochani Wink O zlocie naskrobie troszkę później , teraz dodam tylko linki do klipu mojego wykonania i do zdjęć które posiadam Wink

http://www.facebook.com/video/video.php?v=149967038371204&ref=mf

http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=17593&id=100000737278001&ref=mf

Miłego oglądania Wink
_________________
No need to wonder if I ever think of you ... Sonko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś chętny do napisania relacji ze zlotu do zina fanklubowego?

Pisać i wysyłać na kya@fanklub.queen.pl

Qndzia? Sonko?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tradycyjnie napisze.Mam nadzieje,ze ktos jeszcze.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
QBIK1977



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 118
Skąd: RUDA ŚLĄSKA

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ba Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek