FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ostatnio przesłuchałem/łam...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shoryuken napisał:
Krotko i na temat: Joe Bonamassa Dust Bowl oraz Airbag All Rights Removed. Oba to znakomite, mega pozytywne niespodzianki. Dust Bowl jest cudowny.


Shoryuken,po tym jak przyznałeś się teraz, że lubisz Bonamassę nominację na nakgorszy gust muzyczny masz jak w banku razem ze mną Laughing.Dust Bowl jest faktycznie kapitalnym albumem.Lubie go w zasadzie w całości.Zdecydowanie jedna z najlepszych płyt Bonmassy.Tytułowy plus No Love On The Street,Heartbrekaer i Black Lung Heartache są moimi faworytami.

Co do Airbag,to premiera przecież dopiero 17.10.Zazdroszczę,że już słyszałeś ten nowy album.Jak wypada ten 17 minutowy kawałek z nowej płyty?
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no airbag juz wyciekl zdaje sie, ale jeszcze nie slyszalem. a dust bowl jest zajebistą plytą. józek b. jest paulem kossoffem 21. wieku. KROPKA.

natomiast nowe white willow jest zajebiste, no i swietna plyta, choc nieco starsza, bo z marca - beardfish - mammoth, jeden z kawalkow jest na musihilation (link na dole) w ostatnim moim artykule o skandynawskich zespolach. warto Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
no airbag juz wyciekl zdaje sie, ale jeszcze nie slyszalem


Jest, jest. Namierzyłem. Jutro z rańca zrobię sobie premierę. Aż przesyłka z płytą nadejdzie to se mogę pożyczyć Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniałem sobie naprawdę po latach Appetite for Destruction. Leżało gdzieś przykurzone za wszystkimi płytami, zaraz obok Iron Maiden i Dream Theatre (taa, mam dwa oryginały ;f Train of Thoughs to naprawdę świetna płyta). A, że przede mną noc z podręcznikami do historii średniowiecznej - to nie było niczego lepszego niż jakieś lekkie p.dolnięcie z jajem. No to poleciało.
I damn, ta płyta dalej brzmi świeżo. Oczywiście, jest parę pooperów, ale takie perełki jak Welcome, Paradise City, Nightrain, Sweet Child czy Rocket Queen miażdżą mój łeb.
I dopiero teraz usłyszałem jak Slash tam wymiata. Damn! Gdzieś chyba w głębi duszy mam siebie z gimnazjum Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos afd - http://youtu.be/xr-0CreXEL8 sama partia slasha z wttj. crystal zarzucil to na twiążce. w linkach obok są pozostali panowie potraktowani solo w tym kawalku Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandey napisał:


Jest, jest. Namierzyłem. Jutro z rańca zrobię sobie premierę. Aż przesyłka z płytą nadejdzie to se mogę pożyczyć Wink


No fajnie, że sobie poradziłeś bez mojej odpowiedzi na wstydliwe pytanie. No ale fakt faktem, nie mam w zwyczaju kupować płyt w ciemno. Teraz już wiem, że nowego Airbaga zdecydowanie warto Wink

Anunaki napisał:

Shoryuken,po tym jak przyznałeś się teraz, że lubisz Bonamassę nominację na nakgorszy gust muzyczny masz jak w banku razem ze mną Laughing.


Grunt to być w jakiś sposób wyjątkowy Wink

Anunaki napisał:

Jak wypada ten 17 minutowy kawałek z nowej płyty?


Po jednym odsłuchu b. dobrze. Choć nie jest to co prawda Ocean Cloud Twisted Evil Aczkolwiek póki co zachwyciły bardziej wszystkie pozostałe kawałki ludzkiej długości z White Wall, którego jestem już niewolnikiem for life, na czele Very Happy
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:


Shoryuken,po tym jak przyznałeś się teraz, że lubisz Bonamassę nominację na nakgorszy gust muzyczny masz jak w banku razem ze mną

Bonamassę to tu lubi więcej osób.

I zeby zdetronizować Mefju to będziecie się musieli bardzo, bardzo, baaaardzo postarać Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Przypomniałem sobie naprawdę po latach Appetite for Destruction. Leżało gdzieś przykurzone za wszystkimi płytami, zaraz obok Iron Maiden i Dream Theatre (taa, mam dwa oryginały ;f Train of Thoughs to naprawdę świetna płyta).
I damn, ta płyta dalej brzmi świeżo. Oczywiście, jest parę pooperów, ale takie perełki jak Welcome, Paradise City, Nightrain, Sweet Child czy Rocket Queen miażdżą mój łeb.
I dopiero teraz usłyszałem jak Slash tam wymiata. Damn! Gdzieś chyba w głębi duszy mam siebie z gimnazjum Wink


TOT to świetna płyta, więc już nie musisz się wstydzić bo jest nas dwóch Cool A Apetyt na destrukcję to czaderski siwy dym. Gunsi się większości kojarzą z UYI I&II a tu dupa w pokrzywach bo jest sobie taki starter ze zgrają hitów, które moim zdaniem przebijają UYI. a w Słit czajld of majn Slash chyba popełnił solo życia...
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

homesick z nowego airbaga brzmi jak kilka kawalkow riverside w pigulce Cool nie jakichs konkretnych moze (poza poczatkiem, ktory kojarzy sie z in two minds... ale jak ten basik wchodzi gdzies po 7 minutach no to ciezko nie miec skojarzen z niejakim dudą Laughing zajebisty numer Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłem ogarniać płyty, z których pochodzą te kawałki queenwizyjne, które wyjątkowo mi podeszły. Dziś ćwiczę pierwszą edycję i o ile "The Locust Years" Hammers Of Misfortune o dziwo naprawdę mi się spodobało - dużo się dzieje, świetne wokale, fajny nerw, dynamika i przestrzeń, to "Turn of the Cards" Renaissance - matko, dawno się tak nie wynudziłem. Za wyjątkiem, oczywiście mateczki Rosji. Słuchając tego albumu miałem wrażenie siedzenia w wyziębionym, osiemnastowiecznym pałacu i słuchania dworskiego koncertu, którego wykonawcy bez jednego drgnięcia emocji na twarzy napawają się krystaliczną perfekcją swoich nut i motywów. Wszystko jak zza szyby, bez ducha, bez napięcia, bez poczucia, że ta muzyka chce mi dać coś ważnego.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Radio na last.fm przestało mi działać wieki temu. Na szczęście zdjęcia profilowe nadal mi się wyświetlają. Oczywiście, może trafiłbym prędzej czy później na Hope Sandoval i Mazzy Star. Niemniej pobieżne zapoznanie się z galerią przyspieszyło sprawę.

W dodatku okładka. Piękna, prawda? Myślę, że gdybym był piękną, bogatą piosenką mieszkającą w tym hotelu, brzmiałbym właśnie tak, jak ta płyta.

Leci właśnie któryś kawałek z kolei. Nie wiem który, brzmi tak samo, jak poprzedni. Wada? A skąd.

Eeech, czas napisać coś konkretnego. Ale mi się nie chce. Zwłaszcza, że pani mi tu właśnie śpiewa, żebym ją potrzymał. Bardzo chętnie.

Nie wiem, czy to jeszcze Delta, czy już Hawaje. W każdym razie dużo slide'u. I dalej leniwie. Dalej pięknie.

Jeżeli czegoś na tej płycie brakuje, to jakiegoś przebojowego kawałka, do którego chciałoby się wracać. Podobno na następnej płycie są jakieś all time classics, ale nie uprzedzam faktów. Zabiorę się za to jutro.

Zasadniczo brzmi to wszystko jak Slowdive bez flangera. Może za wyjątkiem tytułowego, z gatunku wczesnofloydvs barrettvs. Zaś te co energiczniejsze kawałki (Ghost Highway, Blue Flower) brzmią zupełnie jak katerowe Shivaree.

Cholera, potrzebowałem takiej płyty.
http://www.youtube.com/watch?v=a4eTBaGyz7A
http://www.youtube.com/watch?v=GJ5NxBnMnz4
http://www.youtube.com/watch?v=4Swb95tYHTQ

OK, płyta się skończyła, więc na trzeźwo: takie tam easy listening. Nie ma hogarthów, płakania gitarami, macania absolutów, orkiestry symfonicznej, ani absolwentów prestiżowych akademii muzycznych. Właściwie nie ma nic, oprócz ujmującej wokalistki i niesamowitej, sennej atmosfery. Czy mi się znudzi? Pewnie tak. Na razie jestem oczarowany. Kręgom Atrusowym polecam, reszta może spróbować na własną odpowiedzialność, zwłaszcza jeśli zapomniała, jak brzmi trzecia płyta Velvet Underground.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazzy Star znam jedynie z utworu Fade Into You, który jest zresztą świetny, a tak poza tym to nic, no może oprócz jednego albumu na RYMowym wishliście Twisted Evil


Moje odkrycie sprzed...godziny? Czuje się zniszczony po pierwszym odsłuchu, miazga naprawdę. Zaznaczam, że jest to hip-hop, którego chyba nikt nie słucha na forum nie licząc mnie i może kilku osób.. Deltron 3030 to grupa tworząca rap przyszłości, przewidując jak ten gatunek będzie wyglądać w XXXI wieku. Co mogę napisać o samym albumie? Genialne flow wokalisty Del'a, kosmiczne beaty oraz produkcja. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to koncept album. Opowiada o buncie przeciwko Nowemu porządkowi Świata w XXXI wieku. W świecie gdzie oligarchia tłumi zarówno prawa człowieka jaki i hip - hop. Bohaterem jest Deltron Zero, który w "nielegalnych" battlach pokonuje szeregi przeciwników i zdobywa tytuł "Galactic Rhyme Federation Champion". Dobra to chyba tyle, biorę się za następnych odsłuch. Jeszcze lnki, które wątpię czy ktoś w ogóle otworzy.. Smile

http://www.youtube.com/watch?v=Q7_jbluF0qo
http://www.youtube.com/watch?v=b5aocYRShXM
http://www.youtube.com/watch?v=xdur7odHUfE
http://www.youtube.com/watch?v=v_HW_AQiKkc
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ta płyta z Albarnem w którymś tam kawałku? Muszę ją ogarnąć w końcu.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłuchałem dwa Atrusowe linki, bardzo fajne.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albarn ma udział w 3 kawałkach na płycie, m.in. w trzecim linku, który wrzuciłem.
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Płyta, którą poznałem na kilka dni przed poprzednią edycją QW zawierająca utwór, który powinien ją wygrać Razz Nie wszyscy się jednak poznali.
Wytwór post-Anathemowy z Mickiem Mossem, która aż ocieka wspaniałością. Są 2 lekkie zniżki formy na tej płycie, ale przy pozostałym jej poziomie to wcale nie jest coś słabego. Ot odstającego poziomem od reszty. Klimat ta płyta ma niesamowity. Brzmi jak jakaś przeróbka Anathemy. Ten sam wspaniały klimat plus świetny wokal. Przypadkiem znalazłem się na ich koncercie, gdzie zagrali prawie połowę tej płyty. Niesamowite przeżycie. IMO moje muzyczne odkrycie mijającego roku. Płyta istnieje bodajże od 2007r ale nie osiągnęła tego rozgłosu, który powinna. Uczta dla uszu.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
[img] Uczta dla uszu.


+10

Pamiętam jak ją 1szy raz usłyszałem w Minimaxie w 2007 roku-szczęka mi opadła wtedy Smile.Po latach nadal brzmi świetnie.No i faktem niezaprzeczalnym jest to,że ma klimat.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Przesłuchałam i się zakochałam...Jak wiadomo, nie potrafię pięknie opisywać swoich uczuć w trakcie słuchania muzyki, ale spróbuję cokolwiek napisać bo ten album i muzyka tutaj zaprezentowana jest tego warta. Dawno nie słuchałam czegoś tak pięknego. Dla niektórych zwykłe smęcenie, piszczenie bez wyrazu, dla mnie to coś więcej czego nie potrafię zidentyfikować. No właśnie to jest to COŚ o co zazwyczaj chodzi. Wink
Konkretnie...Otwieracz powala, nie wiem czy nie jest to na ten moment mój ulubiony utwór z tej płyty. Przez ostatni tydzień ten utwór był pierwszym, którego słuchałam po przebudzeniu aby zacząć nowy dzień. Piękno samo w sobie jak 90% tego co czeka na nas dalej. Najlepsze jest to, że to piękno zostało osiągnięte bez użycia zbędnych środków. Sztuką jest zachowanie minimalizmu, a mimo to wyzwalać takie emocje. Ciarki od nuty pierwszej do ostatniej.

Kolejny utwór w postaci Glósóli nie odbiega niczym od poprzednika. Płynie, płynie aby na końcu wybuchnąć. To jakby dziwne strojenie gitary na samym początku przez kilka sekund to chyba najlepsze dźwięki w całym utworze dla mnie. I ten bajkowy klimat w tle...Jeden z 3 najlepszych utworów na albumie, po otwieraczu i Hoppípolli.

Jedziemy dalej i mamy Gong.Początek bardzo wyniosły. Dochodzi jakby więcej gitary i czegoś perkopodobnego albo to tylko mylne wrażenie. Ciągle jest bosko, może już nie tak bajkowo i spokojne, może i nie mam już takich dreszczy jak przy pierwszych 2, ale to ciągle jest ten poziom. Piszczenie tutaj mi się wyjątkowo podoba.

Heysátan, Hoppípolla oraz Með Blóðnasir tworzą dla mnie pewną całość. Ten drugi jest jednym z najbardziej pozytywnych utworów jakie słyszałam. Żaden utwór nie dał mi takiej dawki pozytywnej emocji jak ten. Moment jak wchodzi wokal, orkiestra na koniec oraz tekst tworzą coś niesamowitego. W trakcie słuchania myślę o dzieciństwie. Polecam posłuchać idąc wieczorem gdy pada deszcz a człowiek się tym w ogóle nie przejmuje i śmieje sam do siebie, z siebie, z życia ;p Með Blóðnasir to taka urocza miniaturka Hoppípolli która ją dopełnia.

Mam wrażenie, że druga część płyty jest trochę słabsza niż pierwsza i dlatego pozwolę potraktować sobie wszystkie utwory całościowo i wyróżnić te wg mnie najlepsze.
Zdecydowany plus za Sæglópur, który mnie urzekł. Początek nawet ,,mocny" ( o jakiej my tu mocy mówimy Wink ) końcówka bardziej liryczna.
Sé Lest i powrót do piękna dęciaków i lekko fałszujących trąbek(?) na koniec i chyba najlepsze juuuuuuhuuuu jeśli dobrze słyszę w historii Smile

Już tak na koniec...Cieszę się że sięgnęłam po ten album, który jest fantastyczny i chyba całościowo chwyta mnie najbardziej z tych które poznałam w ostatnim czasie.Moim marzeniem jest przesłuchać go sobie kiedyś samotnie na szczycie gór, mogą być nawet i Tatry, rozkoszować się tymi dźwiękami i cieszyć się życiem Wink E w sumie nie takie trudne do spełnienia.

Polecam, polecam, polecam każdemu kto jeszcze nie słyszał. Słuchajcie bo naprawdę WARTO, a ja mam zamiar ogarnąć niedługo nawiasy Smile
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 2:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No po prostu najpiękniejsza płyta ever i tyle. To jedyny album w którym bezgranicznie kocham miłością totalną każdy pojedynczy utwór oprócz tytułowego może no. Co tu dużo gadać, bierz się na następne bo według reszty tego forum są lepsze ;p

AA i z tymi Tatrami i przyrodą - sięgnij po film Heima - koncerty Sigurów po Islandii. Niesamowite pomysły na koncerty, małe dzieci sobie latają pomiędzy instrumentami, tu jakaś kozica wyskoczy, tu grają w mrocznym opuszczonym statku, tutaj angażują się akustycznie dla obrońców przyrody. Piękno w stanie czystym, którego nie można opisać.

Andvari jest u Ciebie otwieraczem? No to jakoś chyba śmiesznie wskoczyło Ci tam Razz

http://rateyourmusic.com/release/album/sigur_ros/takk___/
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 3:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:
Moim marzeniem jest przesłuchać go sobie kiedyś samotnie na szczycie gór, mogą być nawet i Tatry, rozkoszować się tymi dźwiękami i cieszyć się życiem Wink

Błagam Cię, nie niszcz sobie jednego z najpiękniejszych doznań jakie są możliwe.
Nie, nie chodzi mi o Sigurów. Chodzi mi o jakąkolwiek muzykę, wstaw tam absolutnie jakąkolwiek muzykę, z Dead Can Dance na czele. To nie jest miejsce na muzykę. To jest miejsce na wiatr, oddech, bicie serca. Wiem, brzmi lekko nawiedzone. To jest moment na bycie z żywiołem i samym sobą.
Mówi to osoba, dla której muzyka jest sensem życia. Nie tam. Tam jest więcej.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:


Andvari jest u Ciebie otwieraczem? No to jakoś chyba śmiesznie wskoczyło Ci tam Razz

http://rateyourmusic.com/release/album/sigur_ros/takk___/


O kurde, no jest otwieraczem a Takk zakończeniem Smile Dzięki, że mnie uświadomiłeś ;p Mówiłam o Andvari rzecz jasna. W tym momencie widzę, że mam zupełnie inną kolejność niż powinnam mieć i cały mój post na dobrą sprawę szlag trafił...jestem zła....Ale nie będę już go zmieniać,wyróżniłam te wg mnie najlepsze utwory. Wink

Fenderek wezmę Twoje rady pod uwagę Smile
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet, mogłaś cytat ze mnie dorzucić do tej recenzji ;d

i ależ ten Fenderek się zmienny zrobił po ślubie.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Anet, mogłaś cytat ze mnie dorzucić do tej recenzji ;d


Oj wszędzie byś chciał być Twisted Evil

,,Gdy Ci smutno, gdy Ci źle Sigur Rós pocieszy Cię!!!" Very Happy
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:


i ależ ten Fenderek się zmienny zrobił po ślubie.

Chyba Cię pogięło. Oświadczałem się na szczycie Orlej Perci dwa lata temu bez słuchawek na uszach. W Tatrach byłem tylko raz z muzyką i stwierdziłem, ze nigdy więcej, bo o ile w sumie fajne- to jednak przeszkadza, rozprasza. I omija Cię nieprawdopodobnie dużo wrażeń.

Tam się od cywilizacji ucieka i zbliża do siebie a nie na odwrót. Ale co kto lubi. Znam kolesia który na Teidę chciał wjechać samochodem i był zawiedziony, ze nie ma takiej możliwości, także... Laughing
Only me and the sea
We can do as we please
- taka kwintesencja tego. Nie "only me and the sea and an iPod" Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Nie Gru 11, 2011 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Znam kolesia który na Teidę chciał wjechać samochodem i był zawiedziony, ze nie ma takiej możliwości, także... Laughing


Nieprawdopodobnie mnie to rozśmieszyło Very Happy Very Happy
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:

Chyba Cię pogięło. Oświadczałem się na szczycie Orlej Perci dwa lata temu bez słuchawek na uszach.

rotfl. Wyobraziłem sobie oświadczyny w górach ze Slayerem na uszach. to by było dziwne. kiedyś tam a propos DCD czy innego Riverside pisałeś coś odwrotnego z tego co pamiętam (znaczy w sprawie gór, nie oświadczyn).

i jeszcze błąd w cytacie. EH Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Was, ogarnij debiut, Saviour. Mógłbym o tej płycie napisać wszystko to, co napisałeś o Leaving Eden, tylko do potęgi trzeciej.
I ciągle jest Duncan Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Was, ogarnij debiut, Saviour. Mógłbym o tej płycie napisać wszystko to, co napisałeś o Leaving Eden, tylko do potęgi trzeciej.
I ciągle jest Duncan Wink


Słuchałem już kilka razy ale jakoś nic z niej nie zapamiętałem ;p W takim razie jak sobie przelecę Marillionowego Fisha - posłucham Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=HnCe24LQjDI
!!!!!
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie rzecz ujmując nie lubię tak idealnego kobiecego wokalu jak w poleconym przez Ciebie Flowers. Ale zaiste jest to utwór co najmniej ładny. Jeszcze zostało mi Clutching a potem to Twoje Saviour przesłucham. No. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek