FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Pierogi :D
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakie pierogi lubisz najbardziej?
ruskie
32%
 32%  [ 15 ]
z kapustą i grzybami
15%
 15%  [ 7 ]
z mięsem
23%
 23%  [ 11 ]
z serem
8%
 8%  [ 4 ]
z owocami
8%
 8%  [ 4 ]
inne (jakie?)
4%
 4%  [ 2 ]
nie lubię pierogów
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 3:48 pm    Temat postu: Pierogi :D Odpowiedz z cytatem

Właśnie wsuwam sobie pierogi i tak zastanawiam się - jakie pierogi lubicie najbardziej? Smile

Pamiętajcie - nie głosując, wykazujecie się ignoranctwem i lenistwem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze scierwem oczywiscie! inne tez ok, z grzybami czy nawet z owocami mogą byc. z serem bardzo dobre. ale z padliną są najlepsze pierogi na swiecie!
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie wszytskie lubię, z mięsem, z ziemniakami, owocowe, z kaputsą. Wszystkie piergoi moje sąVery Happy

Kurczę, narobiliście smaku, a ja dopiero obiad muszę zrobić;/

A, i Bizon mnie rozpieprzył tym "ze scierwem oczywiscie!". Po prostu tekst dnia dla mnie:)
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mięsem, które sam upolowałem w lesie!
Ze srem też mogą być, ruskie w sumie też. Pierogi dobra rzecz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w restauracji w czasach minionych:
-"kto zamawiał ruskie?"
- "nikt, same przyszli!"
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z innej beczki:
'Jest mielone?
- Mielim
To ja przyjdę potem.
- Mielim wczoraj.'
hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm pierożkiiiiiii smakoweee.
Mogą być z grzybkami, z kapustką, z owocami,z mięskiem, ze serkiem, z kapustką i grzybkamii hmmmm

Kiedyś jadłam pierożki ze ziemniaczkami jako farsz, ale były nie dobre Mad

Pamiętam jak mama kiedyś zrobiła pierożki ze serem, a ja zamiast ruskie powiedziałam "radzieckie". Mama się śmiała, że dlaczego za czasów komuny na to nie wpadli, bo przecież było zabronione mówić ruskie Laughing

Z wielką chęcia zagłosowałabym w ankiecie, ale nie da rady sie zaznaczyć kilku pozycji na raz Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze moimi ulubionymi były pierogi z kapustą... do czasu, kiedy nie wziąłem ze sobą na studia. Tam, gdy je po kilku dniach wyciągnąłem okazało się, że są mocno zepsute Very Happy no i od tamtego czasu sam ich zapach budzi we mnie tamto wspomnienie...

A teraz? Pierogi z borówkami. Najlepsze na świecie - kocham je.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O masakra Laughing nie dziwię się, że teraz awersja.

A panowie sobie jaja robią z tak poważnego tematu jak pierogi..... Nieładnie Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu, gdy pierwszy raz zjadłem z cebulą, nie jem już pierogów bez usmażonej cebulki. A ta najlepiej pasuje do ruskich. Smile Dlatego: same pierogi najlepsze z mięsem, pierogi jako danie z cebulą - muszą być ruskie. Wink

Na słodko, to oczywiście z moimi ulubionymi truskawkami, ale to danie innego pokroju. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owocowym mówię nie. A tak to wszystkie inne właściwie, z preferencją mięcha (boże, ileż to się zmieniło!) i ruskich.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAŻDE

Najbardziej z mięchem albo ruskie (tylko koniecznie ze skwarkami!!!). Potem ze srem, potem owocowe. Z kapustą i grzybami chyba najmniej, ale to i tak najfajniejsza potrawa wigilijna, prócz ciasta i Dzieciątka
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz chcialam mieć na szybko obiad, więc kupiłam pierogi ruskie, no i ugotowały się, skwareczkami polane, a okazało się, że był farsz zrobiony na słodko...To było paskudne Mad Mad
szkoda, że najpierw nie spróbowałam zanim polałam tymi skwarkami Rolling Eyes
_________________


Ostatnio zmieniony przez innuendo0 dnia Wto Cze 22, 2010 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ruskie, z serem oraz z kapustą i grzybami. Tego typu dań z owocami nie trawię, a z mięsem zjem w ostateczności, lecz bez jakiejkolwiek przyjemności...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Ty! Toż to pierogi z truskawkami i cukrem są pycha! Zwłaszcza te, która moja rodzicielka zrobi. Kurczę, zjadłabym teraz takich owocowych, a tu kicha, truskawek nie ma Rolling Eyes
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie są dobre, zwłaszcza te z mięsem i serem od babci... Very Happy Cool

Z owocami też bardzo lubię - najlepiej truskawki albo jagody i polane śmietaną z cukrem... Mniam! Wink

I jeśli pierogi - to robione ręcznie, nie żadne Aviko czy inne ohydztwa... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza z serem - wszystkie. Pochłaniam magiczne ilości pierogów z jagodami, truskawkami, ruskich, z mięsem i w ogóle. Jak bar mleczny - tylko pierogi. Lubię ostre i wyraziste, bo jak ruskie są mdłe, to robione przez nastolatkę Very Happy
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam pierogi! Zwłaszcza te z mięsem! Very Happy Poza tym dobre są też z grzybami ale kapusty to już z kolei nie trawię(dosłownie i w przenośni Razz). Ruskie też dobre. Nie podchodzą mi jedynie pierogi z serem, a z owocami jadam rzadko. Razz
O i tak jak lemur też koniecznie muszę je jadać ze skwarkami(to odnośnie ruskich) + jeszcze polane tłuszczykiem do tego! Very Happy
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię pierogi z serem lane słodzoną śmietaną Razz
Reszty w zasadzie nie jadłem.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
cinas91



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 329
Skąd: Leszno

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubie pierogi z talerza, chociaz z podlogi też są niezłe, przynajmniej nie spadają posmarowana strona w dół...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wielki pierogożerca nie mogę się nie wypowiedzieć w tym temacie. Uwielbiam pierogi wszelakie! Nawet na kompie mam tapetę przedstawiającą Sarmatę obżerającego się pierogami. Razz
Oczywiście najlepsze są pierogi robione własnoręcznie. Moja mama zawsze robiła te z kapustą i grzybami na Wigilię właściwie tylko dla mnie. Koniecznie muszą być podsmażane, bo to dodaje intensywności smakowi. Latem z kolei całą rodziną robimy te z jagodami - też własnoręcznie zbieranymi w lesie. Idealne są ze śmietanką i cukrem. Ruskie też się zdarzają, ale moja mama nie umie ich robić Laughing . W tym przypadku wolę własne. Jako biedny student musiałem nauczyć się gotować. Kiedy już opanowałem podstawy sztuki kulinarnej, wziąłem się także za eksperymentowanie z pierogami. Nie szło mi nigdy za bardzo lepienie, więc moje własne pierogi nie mają fantazyjnych frędzelków po bokach. Crying or Very sad Ale okazało się, że szklana butelka świetnie sprawdzają się jako wałek Smile. Przeżyłem szok, kiedy dowiedziałem się, że pierogi nie muszą być gotowane. Można je zrobić z kruchego ciasta i piec w piekarniku. Próbowałem najpierw w domu rodzinnym z pomocą mamy - udało się. Pierogi pieczone mają tę zaletę, że lepią się praktycznie same (dlatego najczęściej to ten gatunek robię sam). Laughing Nadają się jednak raczej do słodkiego nadzienia, najlepiej do prażonych jabłek.
Kiedyś podczas studenckiej domówki ktoś wpadł na pomysł, żeby zrobić pierogi. Była 2 w nocy. Trzech pijanych kucharzy poszło do kuchni i zaczęli kombinować, trzymając się ścian. Wtedy to własnie po raz pierwszy użyłem butelki po piwie jako wałka. Mieliśmy niezłą zabawę, szukając czegokolwiek nadającego się na farsz. Nadziewaliśmy je serem, szynką i cebulą. Kiedy tego zabrakło, nadziewaliśmy dżemem. Ale i jego zabrakło na kilka ostatnich, więc kolega wrzucił do nich... cukierki (jakieś miętusy i Werter's Original). Dopiero kiedy skończyłem wałkowanie, zorientowałem się, że trzeci kucharz nie wiedział, iż pierogi należy gotować w wodzie - gotował je na głębokim tłuszczu jak pączki... Efekt był dziwny (gdzieś mam niewyraźne zdjęcia z komórki), ale nikt nie narzekał. Nakarmiliśmy jakieś 10 osób i nikt się nie rozchorował. To tyle, jeśli chodzi o eksperymenty.
Wiadomo, że z pierogami jest mnóstwo roboty i nie zawsze jest czas, żeby je przyrządzić. A pierogożerca nie może bez nich żyć. Crying or Very sad Dlatego czasem kupuje gotowe. Arquest narzekał wyżej na Aviko. To jest jeszcze najporządniejszy producent mrożonych pierogów. Wprawdzie te z mięsem są mdłe, a w tych z kapustą i grzybami czuć jakby kiszonkę zmieszaną z cebulą, zaś w tych rzekomo z truskawkami jest tylko coś pośredniego między galaretką a dżemem (powiedzmy, że żel truskawkowy), za to polecam te z jagodami oraz z twarogiem i rodzynkami są całkiem całkiem, a jeśli chodzi o ruskie - to są lepsze od moich domowych (ale o tym już pisałem wyżej...). Ewentualnie można kupić jeszcze pierogi z mięsem z Łowicza.
No i pozostaje kwestia jadłodajni. Schodziłem ich wiele w Toruniu, porównywałem i stwierdzam, że generalnie mało która serwuje porządne pierogi. A mamy wyjątkowo dużo takich, które je proponują w swoim asortymencie jako jedno z podstawowych dań. Na szczęście kilka lat temu uruchomiono przybytek nazwany Pierogarnią Stary Toruń, który wyróżnia się kilkoma ciekawymi cechami: jest genialnie i z humorem stylizowany na wiejską chatę (wszystko tam jest drewniana i udziwnione - nie tylko krzesła stoły, ozdoby, ale też umywalka w łazience, nawet suszarka do rąk znajduje się w drewnianym karmniku dla ptaków, niższe ceny przewidziane są dla tych, którzy zdecydują się zjeść na platformie pod sufitem, po której wchodzi się po kolebiącej się drabinie, istnieje też promocja dla kogoś, kto zamówi michę 50 pierogów i zje je w ciągu 25 minut - zapłaciłby się połowę ceny; niestety, póki co, nikomu się nie udało), gratisowo podaje się każdemu przystawkę składającą się z chleba ze smalcem i kiszonych ogórków oraz serwuje się tam bardzo wymyślne, ręcznie robione pierogi. Oczywiście, nie jest to lokal na studencką kieszeń, ale Gnietek musiał spróbować wszystkich rodzajów pierogów, nawet jeśli potem nie było go stać nawet na alkohol. Crying or Very sad Muszę przyznać, że oszukują z pierogami z mięsem, bo ładują do nich najtańsze mięso - drób. Kiepskie były też pierogi z kapustą. Za to bardzo smakowały mi te z: szynką wędzoną i papryką, ruskie, z salami i serem, ze szpinakiem i serem feta, z grzybami, z truskawkami (chociaż tu znowu był żel, a nie całe owoce), z malinami, z jagodami, z czekoladą, z twarogiem i rodzynkami, z miodem, śliwkami i orzechami i... leniwe. Jeśli chodzi o pierogi z pieca, to spróbowałem tam wszystkich tych samych rodzajów, co gotowanych (oprócz leniwych, bo takich nie robi się Wink ) plus: z piernikami, z sezamem, daktylami, orzechami i rodzynkami, z kasztanami i figami, z płatkmi migdałowymi, wiśniami i czekoladą, z kiełbasą myśliwską i jałowcem, z czerwoną fasolą, mięsem i serem, z oscypkiem, z jabłkiem pieczonym i cynamonem. Poza tym, serwują też wielkie pierogi smażone na tłuszczu zwane czeburkami (to jest danie ze Wschodu) nadziewane kurczakiem, mięsem albo kapustą i grzybami. Ale to jest zbyt tłuste (jako żywo przypomina mi to te pierogi, które kiedyś robiliśmy w trójkę po pijaku). Jest ponadto duży wybór sosów, ale nic nie zastąpi skwarek do pierogów mięsnych i warzywnych ani śmietanki do słodkich. Już prawie udało mi się spróbować wszystkiego, co mieli, kiedy znowu wprowadzili nowości. Evil or Very Mad Niestety, zbierają przepisy od klientów i wypróbowują je.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gazelle



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 51
Skąd: okolice Cz-wy

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię tylko z samą kapustą. Bez grzybów Razz. Tak to nie lubię ;p.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie przypuszczał, że w tak durnym temacie można walnąć takiego posta jak Gnietek. Laughing Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, urwał Laughing

zeby moi uczniowie taką wene mieli przy pisaniu na jakikolwiek temat Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwiłabym się, gdyby zrobił sobie tylko małą przerwę na zjedzenie pierogów i wrócił na dopisanie drugiej połowy. Very Happy

Fajnie się czytało, ale nie zdecydowałabym się na spróbowanie pierogów nadziewanych cukierkami gotowanych w głębokim tłuszczu. Jak się wpada na takie pomysły? (ile i czego trzeba wypić?) Laughing

Na temat:

Od zawsze uwielbiałam pierogi ruskie, ale tylko mojej babci. Na drugim miejscu pierogi z jagodami polane śmietaną. Od 2 lat jem też Wigilijne pierogi z kapustą i grzybami, ale nie nadawałyby się w żaden inny dzień Razz Nie lubię z mięsem. Z innymi owocami u mnie w domu się nie robi, a gotowe są niedobre.

Uwielbiam natomiast knedle z truskawkami Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=g8uC5NslKEw

Jagodowe! Najpierw z babcią do lasu, nazbierać garnuszek czy dwa a potem czekać. Chuj z tym, że jak się uwaliłeś to porządnie i trudno było się domyć czy doprać ciuchy, ale jaki smak. No luuuudu.
Z mięsem zjem, z serem też ale z jagodami to ja mogę życie oddać.
No i oczywiście "świętowe" czyli z kapustą i grzybami. Fajne też są.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sera to ja z zasady nie jem, więc piergoi z takowym odpadają.
Natomiast jakieś z kapustą to jak najbardziej tak. Z mięsem też nie są złe. Z gdzybami najmniej lubię, ale jak już są to się poświęcę Wink
I w lato często lubię sobie zjeść z owocami i śmietaną czy czymś takim.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
david82



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 569

PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 10:26 pm    Temat postu: Re: Pierogi :D Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
Właśnie wsuwam sobie pierogi i tak zastanawiam się - jakie pierogi lubicie najbardziej? Smile

Pamiętajcie - nie głosując, wykazujecie się ignoranctwem i lenistwem Wink


Z kaszanką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az mnie naszla nieopanowana ochota na pierogi. Very Happy Ale maki nie ma, wiec lipa :/
Z miesem zasiadaja w moim rankingu na miejscu pierwszym bezkonkurencyjnie. Z kapusta i z grzybami nie pogardze, ale nieziemskie sa tez z podrobami, koniecznie robione przez moja matke.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczyłem z kapustą i grzybkami, ale tak naprawdę, to uwielbiam wszystkie. Strawa dobra, kto nie lubi pierogów ten dziwny i to cholernie Confused Razz
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek