FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
Może mecze Euro też zakodują? Smile

O ile dobrze pamiętam, TVP ma pokazać wszystkie mecze na TVP1 i TVP2, więc spokojnie Wink No chyba, że zmienili zdanie Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Fenderek, błagam.

Nie potrzebuję sobie udowadniać swojej męskości oglądają c dwóch napierdalających się facetów... Cool

Pomijając już to, ze doskonale pamiętam jak skończyła się pewna słynna walka Gołoty, ile trwała i jaką miałem polewkę ze wszystkich rozczarowanych takim obrotem sprawy... Laughing

Oświecę Cię. Małyszomania mnie ominęła, to samo z Kubicomanią. Nic dziwnego, ze i jakiś Adamek guzik mnie raczej obchodzi Wink I to wszystko poza tym, że boks obchodzi mnie tyle co futbol amerykański...

Ja nie interesuję się nagle tymi sportami, w których jakiś Polak się nagle staje dobry- ja już mam swoje ulubione dyscypliny sportu i jeśli jakiś Polak w nich odnosi sukcesy- zajebiście! A jeśli nie... trudno, dyscyplina ciągle piękna. Tu mam dwóch tępych osiłków okładających się po ryjach. Spasował. Ale co kto lubi. Jedni jedzą peruwiańskie suszi, inni pizzę z keczupem Razz

Bardziej serio- kiedyś (chyba przy okazji poprzedniej walki...) takie "mądre" rzeczy pisałem na FB...
Cytat:

"Wygranie bezpośredniego, siłowego pojedynku jest atrakcyjne dla obserwatora, zwłaszcza jeśli z jednym z bohaterów chce/potrafi się identyfikować. Jest łatwe do zinterpretowania. Leżący przegrał. Jest łatwe do analizowania- ten bił za wolno/za słabo, ten trzymał gardę za nisko itd. Poza tym... kilka razy w życiu miałem rękawice na rękach i... frajda jest niesamowita, nagle cały świat przestaje istnieć i zostaje przeciwnik. To MA wielką wartość i wielki sens. W sumie musisz najpierw wygrać z samym sobą- a dopiero potem z przeciwnikiem. To jest takie... męskie, cholera..." (...)
"Ale oglądać tego za cholerę nie mogę/nie potrafię- chyba że właczę ten (niech będzie że prymitywny) patriotyzm lokalny... ale to tylko raz na cztery lata- i to nie zawsze... nie wiem... to trochę jak ze snookerem- zajebiście się w to gra, za cholerę nie potrafię się podniecać oglądaniem, choćby grali najlepsi..." (...)
"Brutalność (?) czy chęć pokonania przeciwnika (w jakikolwiek sposób, wcale nie musi być fizyczny) jest totalnie naturalnym przejawem ludziej natury. Negowanie tego jest dla mnie niezwykle naiwne. No ale... nie wiem, może za długo siedziałem w psychologii, nie wiem Wink
"Having said all that- ciągle nie rozumiem wielkiego halo w związku z walką jakiejś kliczki z jakimś Angolem... bo oglądanie czegoś takiego jest faktycznie dla mnie kompletnie bezcelowe... ani się z żadnym nie utożsamiam, ani nawet nie pochodzi żaden z kraju który coś dla mnie znaczy- zero jakiegokolwiek punktu zaczepienia... w tym momencie DLA MNIE to jest rzeczywiście bezsensowna napieprzanka. Ale nie dlatego, ze uderzenie drugiej osoby jest be, ale dlatego że nie czuję w żaden posoób powodów dla których to robią. Oprócz kasy jaką za to zarobią. Wow, normalnie już się podnieciłem Wink "


Czyli... boskować- czemu nie. Oglądać boks- za jakie grzechy?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Widzę, ze tylko mnie ta walka nic a nic nie obchodzi? Wink


Chyba nie pamiętasz z kim o tym rozmawiałeś... kontekst był taki, że ani Ty ani ja nie chcieliśmy tego oglądać ale z zupełnie różnych pobudek Razz


Jedyne co by mnie ewentualnie interesowało w tym pojedynku to ... stadion Laughing Po tym co zobaczyłem na PGE Arena Gdańsk we wtorek jestem niesamowicie ciekaw pozostałych 3 stadionów. Ciary przechodziły od samego patrzenia Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kanał 202 na Cyfrze+ to chwała Bogu że jakoś nie zakłócą, nie zakodują czy tez nie usuną RTL na czas walki, jak Adamek wygra sumiennie biorę tydzień wolnego i będę chlał cały tydzień Laughing
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Widzę, ze tylko mnie ta walka nic a nic nie obchodzi? Wink


Mnie obchodzi tyle, że chore jest, że w kraju, z którego pochodzi jeden z zawodników, walka ma być kodowana.

US Open proponuję oglądać jutro wieczorem Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Federer - Djokovic i Murray - Nadal (na pewno wygra z Roddickiem bo jankes nic nie gra) czyli półfinały marzenie Smile zapowiada się emocjonująco Smile

No i nasi debliści w finale US Open Very Happy
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tymczasem nasz męski debel awansowal wlasnie do finalu us open Smile niestety owca przegrala w swoim polfinale
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Radwańska nie dała dupy w drugiej rundzie, też mogłaby zajść naprawdę daleko, bo drabinka ułożyła się świetnie. A tak tę okazję wykorzystała Niemka, która ją pokonała, awansując do półfinału.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu Fenderku zatraciłeś polskość i nie obchodzi Cię los Adamka. Aż się dziwię, że lubisz oglądać piłkę, bo ja bym wolał na twoim miejscu sam bramki strzelać w Lidze Mistrzów. Razz

Zabawna anegdota. Mój ojciec jako fan wszelkiego co leci pod szyldem "sport" zamówił walkę na Cyfrowym Polsacie w myśl tego, że 40 zł to go stać. Niestety, źle wyliczył zmiany w robocie i wyszło, że idzie na noc. Jednak walka już zapłacona, więc jutro będę bez żadnych stresów oglądał sobie ze świtą jak to Dawid na Goliata ruszał.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Gdyby Radwańska nie dała dupy w drugiej rundzie, też mogłaby zajść naprawdę daleko, bo drabinka ułożyła się świetnie. A tak tę okazję wykorzystała Niemka, która ją pokonała, awansując do półfinału.


problem radwanskiej (jeden z wielu) polega wlasnie na tym, że za kazdym razem jak swietnie wylosuje, to spieprzy po drodze z duzo słabszą rywalką, a jak gra dobrze, to trafia w 4 rundzie na braci williams albo kogos ich pokroju... nie potrafie wytlumaczyc logicznie przegranej z kerber. chyba jedynym sensownym tlumaczeniem jest to, ze są dobrymi kumpelami i doskonale sie znają, a w takich przypadkach, duzo ciezej sie gra nawet ze szlabszym rywalem, no bo rywal zna cie na wylot.

no i patrzcie. dwie polki w półfinale us open... tylko, że jedna reprezentuje danie, a druga niemcy... ech
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Półfinały panów- miodek. Nasz debel w finale, też fajna sprawa. No a panie.. no cóż. Radwańska to jest jedna wielka niewiadoma, a fakt jest taki, że Polska w eksporcie sportowców jest coraz "lepsza"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Aż się dziwię, że lubisz oglądać piłkę, bo ja bym wolał na twoim miejscu sam bramki strzelać w Lidze Mistrzów. Razz

Niestety Rosella na mnie nie stać... Cool
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak to- TAAAAKIE wydarzenie i zero komentarzy? Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nikogo to nie interesowało Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwala mnie to, że to podobno kibice piłkarscy są chamami a tu... a tu zobaczylismy różnicę... obejrzałem sam początek, oprawę, bo strasznie, STRASZNIE byłem ciekaw tego stadionu... w sumie ciągle wiem dużo mniej niż chciałem Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Rozwala mnie to, że to podobno kibice piłkarscy są chamami a tu... a tu zobaczylismy różnicę...

Nie jestem emocjonalnie zaangażowany ani w boks, ani w piłkę nożną, ale sory - gwizdów, kiedy Lahm dokonywał odczytu poświęconego FAIR PLAY (!) w moich oczach nie przebije nic, jeśli chodzi o poziom chamstwa. Do poziomu kibicowania w siatkówce obu tym dyscyplinom jeszcze daleeeeeeko.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
sory - gwizdów, kiedy Lahm dokonywał odczytu poświęconego FAIR PLAY (!) w moich oczach nie przebije nic, jeśli chodzi o poziom chamstwa.

Nawet gwizdanie i darcie mordy w trakcie minuty ciszy? Hmmm...

A siatkówka to rzeczywiście inna bajka.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oglądał ktoś półfinał US Open Djokovic-Federer? Smile
Tenis na niebotycznym poziomie i niesamowite emocje Smile
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądałem Nadala z Murrayem. I utwierdziłem się w przekonaniu, że ten drugi nigdy nic sensownego w życiu nie wygra.

A co tu pisać o walce? Brawo dla Adamka za charakter, bo trzymać się na nogach po półgodzinnym konsekwentnym otrzymywaniu ciosów na twarz od Kliczki to spory wyczyn, ale chyba nie o to chodziło.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziś (wczorej) wsióry gwizdały na Kliczkę.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy jest non stop przy komputerze. Razz

Jeśli ktoś naprawdę miał coś więcej niż iskierkę nadzieji, że walka zakończy się inaczej to jest niepoprawnym optymistą. Kliczko pokazał Adamkowi miejsce w szeregu, ile jeszcze Tomkowi brakuje by być na absolutnym topie. Naprawdę świetnie się ogląda takiego Kliczkę w walce, to tak jakby się oglądało Messiego w akcji. Wszystko pod kontrolą, tak jak on to sobie zaplanował. Wielki bokser, myślę że mało takich sportowców można oglądać teraz na Świecie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd zacząłem grać w tenisa to szacunek do takiego Nadala czy Djokovica wzrasta u mnie o kilka tysięcy razy. To jest niemożliwe jak oni tak szybko grają.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, proszę Was, nie przesadzajcie. Tak, były gwizdy na meczu z Niemcami, tak, wygwizdano Kliczkę... i co, za przeproszeniem, w tym dziwnego? Sport karmi najprostsze emocje. To nie jest europejskie? To obejrzyjcie sobie mecz Anglików z Niemcami - poziom gwizdów jest nieporównanie wyższy. Chamskie zachowania? Obejrzyjcie zachowanie kibiców Barcelony w starciu z Realem (i odwrotnie)! Dajcie spokój...

PS. Adamka Kliczko po prostu zbił - jak kolesia pod dyskoteką, który podrywał mu kobietę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
How_Can_I_Go_On



Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 143

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Fenderek napisał:
Rozwala mnie to, że to podobno kibice piłkarscy są chamami a tu... a tu zobaczylismy różnicę...

Nie jestem emocjonalnie zaangażowany ani w boks, ani w piłkę nożną, ale sory - gwizdów, kiedy Lahm dokonywał odczytu poświęconego FAIR PLAY (!) w moich oczach nie przebije nic, jeśli chodzi o poziom chamstwa. Do poziomu kibicowania w siatkówce obu tym dyscyplinom jeszcze daleeeeeeko.


Ja tam bym nie chciała, abyśmy my kibice piłkarscy równali poziomem do kibiców siatkówki. Na meczach kadry być może tak się stanie, ale nasza piłkarska Ekstraklasa to wciąż wysoki poziom opraw i dopingu. Zupełnie nieosiągalny dla fanów siatkówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

How_Can_I_Go_On napisał:
ale nasza piłkarska Ekstraklasa to wciąż wysoki poziom opraw i dopingu. Zupełnie nieosiągalny dla fanów siatkówki.

No proszę, mądrze prawi Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Jak na meczach Kolejorza byłaby tak żałosna atmosfera jak na meczach siatkówki, byłbym załamany. Szczerze mówiąc, mnie doping (sic!) na meczach siatkówki najzwyczajniej żenuje.

A poziom opraw w naszej lidze? Czołówka europejska.

to jest to:

http://www.youtube.com/watch?v=BnppZPQN1L0&feature=related

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, co kto lubi. Mnie jednak bardziej od piknikowej atmosfery na reprezentacyjnych meczach siatkówki żenuje owo karmienie się "najprostszymi emocjami".
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibicowanie na meczach siatkówki zalatuje festyniarstwem i tandetą czesto. ale przynajmniej nikt nie spiewa, ze przeciwnik jest chujem albo kurwą...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Njafajniejszy byłby chyba jednak pewien balans między Januszami a kibolami... żeby nie było tego festyniarstwa rodem z siatkówki i skoków- ale równocześnie żeby jednak to absolutnie największe bydło (bo takie też jest) wypieprzyć... Niestety, kiedy u nas się zabrano za walkę z kibolami zaczęto ją robić tak nieudolnie, ze zamiast najwięksi prowodyrzy i faktycznie przestępcy- cierpią ci, którzy po prostu chcą oglądać mecz, pokibicować swojej drużynie, itd... i nic dziwnego że tego tyou akcje nie spotkają się z żadną akceptacją osób mającyh choć trochę oleju w głowie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj widać, że nikt z powyżej wypowiadających się nie był na porządnym meczu ligowym siatkówki albo nawet na Lidze Mistrzów... Nieraz byłem na najlepszych meczach Resovii (ligowych i LM) i to co się dzieje na trybunach to ciężko opisać. Szał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek