FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sport
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdole.. doszli na 1 gola i 3 raz z rzedu gubią pilke w ataku... i przegrywają 3 kolejna gre w przewadze... nie da sie w ten sposob wygrac...

powinni zejsc z boiska w tej chwili.. grają slabo, ale to co te skurwysyny z norwegii robią to jest jakas zenada
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skandal... To co robią Norwegowie to Skandal przez wielkie 'S'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno takiego sędziowania nie widziałam Rolling Eyes Pomijam, że nasi znowu gubili proste piłki. ehhh szkoda bo była szansa po I połowie. Oby jutro było lepiej.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest skandal, to jest skurwysynstwo

ale sami sobie nasi winni. jak sie ma w meczu 5 dwuminutowek w przewadze i PRZEGRYWA wszystkie 5, to mozna miec tylko do siebie pretensje. jakby nie grali padliny przez wiekszosc drugiej polowy, to nawet te łyse chuje z norwegii by tego nie wydrukowali

zadnego lepiej jutro nie bedzie. oni po 2 przegranych z rzedu juz nie maja ochoty grac wiecej...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżizys kurwa ja pierdole. SKANDAL. Co innego, że i Polacy zagrali słabo. W drugiej połowie nieudolnie w obronie i bez pomysłu w ataku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój. W drugiej połowie się kompletnie posypaliśmy i sędziowie nie mają tu nic do rzeczy. Byliśmy i jestesmy słabsi zarowno od Francji i Chorwacji i dzisiaj to wyszło. Byle sie do jutra odbudowac psychicznie, bo ten brąz byłby bardzo dobrym wynikiem.

Btw, jakies typy przed finałem Australian Open? Ja osobiscie sie ciągle do tego Murraya nie mogę przekonać i imho Federer po raz 16ty. Ale na pewno Brytyjczycy liczą na jak to powiedział Roger "pierwszy od 150 tysięcy lat" wielkoszlemowy triumf Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
to nie jest skandal, to jest skurwysynstwo

ale sami sobie nasi winni. jak sie ma w meczu 5 dwuminutowek w przewadze i PRZEGRYWA wszystkie 5, to mozna miec tylko do siebie pretensje. jakby nie grali padliny przez wiekszosc drugiej polowy, to nawet te łyse chuje z norwegii by tego nie wydrukowali

zadnego lepiej jutro nie bedzie. oni po 2 przegranych z rzedu juz nie maja ochoty grac wiecej...


Dokładnie nic dodać nic ująć....
Walić Norwegów i innych murzynów z Tanzanii
_________________
Albo mi się wydaję albo ja miałem pierwszy avatar forum 2010 xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz, tak jak podejrzewalem, wyglada na to, ze powitrze z nich uszlo po wczorajszym meczu
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestałam oglądać po różnicy 8 bramek...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już tylko 3 Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół, ktory gra tak, jak Polacy w pierwszej połowie tego meczu nie zasługuje na medal. I tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech.. tak blisko i jednocześnie tak daleko. Zabrakło ze 2 bramek w pierwszej połowie i bramki Jaszki na koniec. 4. miejsce w Europie czyli najlepiej w historii, ale, patrząc na mecz wczorajszy i cały turniej, nie cieszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Zespół, ktory gra tak, jak Polacy w pierwszej połowie tego meczu nie zasługuje na medal. I tyle.


powiedz mi, czy gdybyś ty pracował ciezko caly miesiac, po czym przy wyjsciu z pracy jakis skurwysyn ukradłby ci całą wypłate, to mialbyś ambicje i ochote isc do tej pracy znowu nastepnego dnia?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
lookaug napisał:
Zespół, ktory gra tak, jak Polacy w pierwszej połowie tego meczu nie zasługuje na medal. I tyle.


powiedz mi, czy gdybyś ty pracował ciezko caly miesiac, po czym przy wyjsciu z pracy jakis skurwysyn ukradłby ci całą wypłate, to mialbyś ambicje i ochote isc do tej pracy znowu nastepnego dnia?


Po pierwsze: sędziowie wczoraj robili śmieszne rzeczy, ale to nie oni taśmowo gubili piłki i dali się blokować, tylko my.
Po drugie: qrwa, to są profesjonaliści a nie obrażalskie beksy i ten profesjonalizm poznać można np po tym, że umieją się otrząsnąć po porażce - również takiej w części zawinionej przez sędziów - i walczyć o swoje. Jak cenie z reguły Twoje zdanie Bizonie, to ten argument jest tak totalnie z dupy, że trudno mi uwierzyć, że to Ty go użyłeś.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak się trochę uspokoić, stanąc z boku i nie uczestniczyć w ogolnokrajowej akcji pt. "źli Norwegowie okradli nas z finału", to można zobaczyć, że od Chorwatów też byliśmy wczoraj gorsi. Poza tym tego, co zaprezentowali dzisiaj w pierwszych 30 minutach nic nie usprawiedliwia. I trochę nie rozumiem Twojej teorii - byli zniecheceni w pierwszej połowie z powodu wczorajszego meczu, a nagle po przerwie, gdy dostawali ośmioma w tyłek im sie zachciało? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrwa, tak pojechałem po Bizonie, a się okazało, że to ostatni post na stronie, no nie, odchodzę z forum
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Bizon napisał:
lookaug napisał:
Zespół, ktory gra tak, jak Polacy w pierwszej połowie tego meczu nie zasługuje na medal. I tyle.


powiedz mi, czy gdybyś ty pracował ciezko caly miesiac, po czym przy wyjsciu z pracy jakis skurwysyn ukradłby ci całą wypłate, to mialbyś ambicje i ochote isc do tej pracy znowu nastepnego dnia?


Po pierwsze: sędziowie wczoraj robili śmieszne rzeczy, ale to nie oni taśmowo gubili piłki i dali się blokować, tylko my.
Po drugie: qrwa, to są profesjonaliści a nie obrażalskie beksy i ten profesjonalizm poznać można np po tym, że umieją się otrząsnąć po porażce - również takiej w części zawinionej przez sędziów - i walczyć o swoje. Jak cenie z reguły Twoje zdanie Bizonie, to ten argument jest tak totalnie z dupy, że trudno mi uwierzyć, że to Ty go użyłeś.



sorry ale w tym momencie pokazujesz, ze nie masz pojecia o psychologii sportu, czy jak to tam sie nazywa Razz bycie obrazalską beksą nie ma tu nic do rzeczy. w momencie kiedy sie przegrywa mecz w taki sposob jak wczoraj, to chocby nie wiem jak oni sobie wmawiali, ze ich to nie rusza i nie zalamuje, to nie zawsze da sie samego siebie oszukac.


nie zgadzam sie absolutnie, ze bylismy wczoraj gorsi od chorwatów. w jakim elemencie gry? to, że frajersko przegrywali przewagi, to sam wczoraj napisalem. napisalem tez sam tutaj, ze jakby zagrali lepiej, to by ich sedziowie nie ojebali wczoraj z wygranej. wiec nie macham na slepo byle czym. natomiast to, ze nas oszukali nie podlega zadnej dyskusji.

jak mialem pretensje za slabe pol meczu z francją, czy slaby mecz z czechami (i tez to tu pisalem...) tak za pierwszą polowe dzisiejszego meczu nie mam najmniejszych pretensji. widocznie w przerwie ich wenta zdrowo opierdolil, albo po prostu w momencie kiedy wiedzieli, ze nie ma juz szans na wygraną wlasciwie, to sie odblokowali. rozne mogą byc reakcje na to, co sie dzialo wczoraj. to nie jest tak proste jak piszecie niestety Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:

sorry ale w tym momencie pokazujesz, ze nie masz pojecia o psychologii sportu, czy jak to tam sie nazywa Razz bycie obrazalską beksą nie ma tu nic do rzeczy. w momencie kiedy sie przegrywa mecz w taki sposob jak wczoraj, to chocby nie wiem jak oni sobie wmawiali, ze ich to nie rusza i nie zalamuje, to nie zawsze da sie samego siebie oszukac.


Ejże, oczywiście że zdaję sobie sprawę, jak ogromną rolę w sporcie odgrywa psychologia. Tyle, że może to najwyżej służyć jako argument ułatwiający zrozumienia, ale nigdy - jako usprawiedliwienie. Od profesjonalnych sportowców nie oczekujemy rzecz jasna bycia bezdusznymi, bezuczuciowymi maszynami, ale oczekujemy umiejętności przepracowania niezbyt przyjemnych wydarzeń, ZWŁASZCZA na takim poziomie rozgrywek. To jest oczywiste, że na takim etapie, półfinałów, finałów - każda porażka boli koszmarnie, bo eliminuje bezwzględnie. I na to trzeba być przygotowanym. I powtarzam - jestem w stanie zrozumieć, przyjąć, że wczorajsza porażka naszych wentowców rozłożyła. Ale sorry, usprawiedliwić ich z tego powodu - nie mogę. Islandczycy dostali po dupie wczoraj jeszcze gorzej od nas, a sorry, jakoś nie sprawiali dziś w pierwszej połowie wrażenia przypadkowo wpuszczonych na boisko przedszkolaków.

Bizon napisał:
nie zgadzam sie absolutnie, ze bylismy wczoraj gorsi od chorwatów. w jakim elemencie gry? to, że frajersko przegrywali przewagi, to sam wczoraj napisalem. napisalem tez sam tutaj, ze jakby zagrali lepiej, to by ich sedziowie nie ojebali wczoraj z wygranej. wiec nie macham na slepo byle czym. natomiast to, ze nas oszukali nie podlega zadnej dyskusji.


Ja przez cały wczorajszy mecz widziałem to, że nasi byli słabsi od Chorwatów. Te wszystkie straty w ataku, niedokładne podania. Ustaszom też to się zdarzało, ale nie w takim stopniu jak nam. Zresztą, wczoraj było odwrotnie niż dzisiaj, bo z Chorwatami pierwsza połowa była wyrównana, może nawet ze wskazaniem na naszych. Tylko co z tego, skoro w drugiej Polacy byli już znacznie słabsi.

Bizon napisał:
jak mialem pretensje za slabe pol meczu z francją, czy slaby mecz z czechami (i tez to tu pisalem...) tak za pierwszą polowe dzisiejszego meczu nie mam najmniejszych pretensji. widocznie w przerwie ich wenta zdrowo opierdolil, albo po prostu w momencie kiedy wiedzieli, ze nie ma juz szans na wygraną wlasciwie, to sie odblokowali. rozne mogą byc reakcje na to, co sie dzialo wczoraj. to nie jest tak proste jak piszecie niestety Wink


A ja mam pretensję. Bo jeśli nawet ich to wczorajsze skosiło, to moglibyśmy po takich fighterach oczekiwać tego, że wejdą na boisko z żądzą mordu w oczach, by zmazać porażkę z dziećmi Ante Pavelica. Powtórzę po raz kolejny: rozumiem te subtelności psychologiczne - ale nie, za nic ich nie mogę usprawiedliwić ani ich wytłumaczyć.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz, mamy rozne spojrzenia, raczej sie tu nie dogadamy Razz

ja tylko jeszcze jedno. owszem, islandia tez dostala wczoraj po dupie Wink ale od francuzów w rownej i uczciwej walce Wink i to jest ta roznica Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie: czy takie cuś jak SuperBowl kogokolwiek tu interesuje? Smile

Z ciekawostek muzycznych - tym razem gwiazdą osławionego Halftime Show będzie The Who.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogladalem raz w zyciu superbowl Very Happy swego czasu, zwlaszcza jak janikowski stal sie dosyc znany, to postanowilem sprawdzic o co w tym wszystkim chodzi, no i obejrzalem jakis mecz, a pozniej nawet wlasnie final ligi (wtedy chyba janikowski z oakland gral w finale). i jakos nie wciagnelo, chociaz bardziej ogarniam ten sport, niz baseball, w ktorym ni rydzyka nie wiem o co chodzi
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mtciuchcia



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 53

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście zaraziłem się pasją (?) do tej gry oglądając mecze footballu akademickiego NCAA na kanale sport klub. Nie wiem kto tam to komentował, ale robł to świetnie - wiele odniesień około sportowych, o maskotkach, stadionach itd. Spore wrażenie robi sytuacja gdy na mecz uniwersytetów przychodzi po 100 tyś ludzi... co w warunkach polskich jest nie do ogarnięcia. Gra madden 2004 również jest niczego sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, szlag mnie trafia, bo atdh.net nie działa o wczesnych godzinach wieczornych w niedziele, a to jedyny dzień ostatnio gdy mogę cokolwiek pooglądać. Wczoraj Orlando - Boston 96:89 a Toronto - Sacramento 115:104. Czyli do przewidzenia, choć Orlando bym sobie zobaczył..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tez probowalem na atdhe i faktycznie orlando nie dzialalo, ale obejrzalem na stream torrencie Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamy kolejny medal... kolejne srebro. myślę, że w tej formie kowalczyk jest w stanie zdobyć jeszcze dwa medale - i to oba złote. jeżeli medal zdobyłby do tego małysz i ligocka zdobędziemy prawie tyle samo medali, co w całej historii naszych startów na igrzyskach. ale nie zapeszajmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ligocką to ja nie licze. nie wiem czemu ale starty ligockich w waznych imprezach zawsze kojarzą mi sie z totalnym niewypalem... no ale moze sie myle... a przy okazji, bardzo spodobalo mi sie ogladanie zawodow snowboardowych, takich co to byly odpowiednikiem dzisiejszego sprintu narciarzy. bardzo efektowne i trzymajace w napieciu.

co do kowalczyk - znakomita dzisiaj byla. popelnila jeden malutki blad na tym ostatnim zjezdzie, ale mysle, ze i tak by nie wygrala, bo norwezka byla nieprawdopodobnie mocna od pierwszego biegu. wielki brawa.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miły akcent kolejny medal Wink
Niesamowita Petra jakim cudem ona dobiegła Shocked

I znowu organizatorzy się popisali. Ponoć Justyna zwracał uwagę na temat tych zjazdów. Jak parzyłam z jaką prędkością one wchodzą w ten ostatni zjazd na tych cienkich nartach to je podziwiałam, bo to istny Slalom Gigant!! Chyba im coś się pomyliło Rolling Eyes

No Justyna popełniła ten błąd przy zjeździe. W półfinałach jej bieg był najszybszy, więc miała szanse.

No, ale jeszcze może mieć złoto Smile

Ligocka to taka nie spełniona nadzieja, jedzie na Olimpiadę i zawsze coś nie tak. Wole sobie nadziej nie robić z jej osobą.

Patrze na treningi skoczków i będzie ciężko o medal dla Adama. Chyba, że dziś i jutro błyśnie i zacznie deptać Simonowi za nartą.
a to cień na jego medal
http://www.sport.pl/celebrities/1,83529,7576350,Vancouver_2010__Austriacy_i_trener_Malysza_chca_dochodzenia_.html
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
na ligocką to ja nie licze. nie wiem czemu ale starty ligockich w waznych imprezach zawsze kojarzą mi sie z totalnym niewypalem... no ale moze sie myle...


nie mylilem sie <sciana>
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amen -> Ligocka

Sikora się poprawił i jak zawsze ciutek zabrakło Sad
Ale najlepiej Nowakowska Razz czyżby szanse na medal w sztafecie Cool
A wieści ze skoczni Adam najlepiej na treningach, ale nie skakał Gregor i Szymek.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no powiem wam, ze dawno tak sie dobrze biathlonu kobiet nie ogladalo jak dzisiaj. co prawda po 2. strzelaniach bylem niemal pewny, ze nowakowska cos spudluje wiec sie nie podpalalem, ale jak juz trzecie strzelila bezblednie to zaczalem wierzyc, ze to sie moze udac... no niestety. ale i tak wielkie brawa.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek