FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nieszczęścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak prądu do soboty w pracy..... XXI wiek........ ewakuacja odczynników z zamrażarki za ponad 10tys. Jakoś nasz szefo Minister nie kuma po co nam agregat Confused Fakt lepiej kupować odczynniki dwa razy po 15tys. niż raz zainwestować. Niestety to nie pierwsza awaria prądu u nas, ale najdłuższa.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie nie wiem do jakiej kategorii to zaliczyć....do Strefy Humoru czy do Nieszczęść.

W sąsiednim mieście Pszowie przewróciła się cysterna z 18 tonami gazu Shocked KLIK

A co mnie śmieszy to taka sprawa,że RMF FM (niby wiarygodne źródło informacji Wink ) podało źle objazd (mówią że jest przez Zawade,
ale na żadnej drodze z Wodzisławia do Raciborza nie ma takiej miejscowości Laughing a objazd prowadzi przez Lubomię i Syrynię.).Lokalne radio,
które ma wiadomości z RMF-u zmodyfikowało tą wiadomość tak jak należy. Szkoda że nie podali RMF-owi że mają błąd w wiadomości Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem psa- nie mam psa.
14 lat na dobermana to i tak sporo. Dziwne uczucie... bardzo dziwne...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się powoli też szykuję na odejście swojego pieska Crying or Very sad co prawda jeszcze z nim jest dobrze, ale ma 12 lat
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój owczarek miał trzynaście, gdy odszedł. To zawsze jest przykre.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem jakąś dziką mieszankę owczrka z wilkiem Wink
Pamiętam jak trzeb było ją uśpić. Ale miała zdaja się 15 lat więc po przeliczeniu ponad setka wychodzi.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i to jest wlasnie kurewsko niesprawiedliwe w posiadaniu kota czy psa. przywiazujesz sie do zwierzaka mimo, ze wiesz, ze i tak nie przezyje wiecej jak kilkanascie lat. chociaz, moze z drugiej strony, gdyby one zyly po 30-40 lat, to jeszcze trudniej by potem bylo kiedy zdychają. to jest jeden z powodow, dla ktorych nie za bardzo chce miec kota czy psa na stale. chociaz i tak jestem przywiazany do psa mojego brata. on ma na razie ze 2,5 roku (pies, nie brat...) ale nie wyobrazam sobie zeby trzeba go bylo uspic na przyklad bo bedzie juz stary i chory... brr
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ale nie wyobrazam sobie zeby trzeba go bylo uspic na przyklad bo bedzie juz stary i chory...

ja też sobie tego nie wyobrażałem ale czasem nie ma innej opcji.
i to chyba jest najgorsze w posiadaniu psa czy kota, przynajmniej dla mnie to było, że wiesz żę należy go uśpisz, ale odkładasz to z dnia na dzień.

w sumie muszę przyznać że też jakos nie chcę brać nowego psa (mimo że matka już kilka razy o tym wspominała), nie tyle że bym się czuł biorąc nowego psa (chociaż to w pewien sposób też bo to trochę wygląda (wygląda, zdaje się, a nie "jest"!) trochę jakby się coś wymieniało...), ale głównie z powyższych powodów
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpieprzyło mnie to bardziej niż myślałem- w sumie tu się dwie rzeczy nakładają... To byłA część tego za czym tęsknię. Kiedy wyjechałem do Anglii w roku 2000 (miałem całe 20 lat...)- dla mnie czas w Polsce się zatrzymał. Na tamtym roku właśnie. Dom, rodzina, itd. Tymczasemw Polsce czas jak najbardziej płynął... i nagle to "mentalne zdjęcie" coraz mniej ma współnego z rzeczywistością... ale uczucie jest abstrakjcyjne, bo przecież nie mogę tego przeżyć tak samo jak gdybym był na miejscu... Nie widzę na codzień straty- uderzy mnie kiedy przyjadę gdzieś na tydzień w odwiedziny raz czy dwa do roku, potem znowu wyjadę i znowu "zapomnę"- nie ma się nawet jak przyzwyczaić do tego, że czegoś lub kogoś nie ma... okrutnie abstrakcyjne to dla mnie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok temu też miałem taką sytuację. Owczarek mój przeżył prawie 10 lat i niestety musiał odejść. Wtedy łza popłynęła nam (rodzinie) nie jedna, przecież to był członek rodziny. Nawet moja mama co to zawsze jest sceptyczna do zwierząt nie mogła się z tym pogodzić. Straszne przeżycie...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon w innym temacie napomknął napisał:
wczoraj zmarl mi dziadek

Wyrazy współczucia...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki. no coz, przykro bardzo, ale tez wszyscy wiedzieli od kilku tygodni, ze to dlugo nie potrwa. rak wątroby bez mozliwosci operacji, bo za slabe serce. więc pozostawalo patrzec jak kazdego dnia byl coraz slabszy. no ale coz... 85 lat, swoje w zyciu przezyl. oby kazdy mial okazje dozyc takiego wieku i byc prawie do samego konca (z wyjatkiem kilku ostatnich miesiecy) w takiej formie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobna sytuacja była z moim dziadkiem. Przeżył 83 lata w świetnym zdrowiu a potem - rak płuc, dwa miesiące, koniec. Tak jak rzekł Bizon - iluż ludzi nie ma szczęścia tak dożyć takiego wieku. Anyway, wyrazy współczucia.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszego dziadka ledwo pamiętam (zmarł- na raka- kiedy miałem 10 lat, bardzo traumatyczne przeżycie, jako ze był to człowiek który na przykłąd nauczył mnie... śpiewać...), drugi zmarł dwa lata temu, na białaczkę- i to w sumie tez forma raka przecież...
O tyle "szczęśliwie", ze zdiagnozowano to jednego dnia- miesiąc później było po wszystkim, naprawdę człowiek się nie męczył. Ostatni raz kiedy go widziałem, pił ze mną piwo (!!!), tryskał humorem, pytał (nie po raz pierwszy, zawsze był ciekawy świata...) się jak to wszystko wygląda w Anglii, był ciekaw moich opowieści, tryskał życiem... I takim go zapamiętałem... pamiętam...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dziadek zmarł jak miałem 13 lat. O dziwo nie dotknęło mnie to specjalnie. Znaczy nie chcę żeby to źle zabrzmiało. Po prostu nigdy jakoś szczególnie blisko z nim nie byłem, a kilka miesięcy wcześniej straciłem kogoś o wiele mi bliższego i jakoś gdy te dwa wydarzenia się ze sobą zeszły to... nie było dla mnie żadnego porównania. Nie wiem jak to brzmi, ale tak wtedy czułem... nie umiem tego określić.
Jasne każda strata boli, ale sam się wtedy dziwiłem jak do tego "normalnie" podchodę.

Kilka dni temu jednak do szpitala trafił mój drugi dziadek i musieli mu robić operację serca. NIe powiem, tym razem się nieźle przestraszyłem.

Jasne nie znam cię Bizon ani nic, ale oczywiście dołączam się do wyrazów współczucia. Bo w sumie nie ważne czy żył 70, 80 czy 90 lat, zawsze wydaje się za krótko
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie też wyrazy współczucia.
A jak już jesteśmy przy dziadkach.. jeden mój dziadek żyje, jest przed osiemdziesiątką, ale co to za życie skoro większość dnia śpi i nie ogarnia co się dzieje (skutki długiego alkoholizmu - czyli nauka, że od wódki rozum krótki i tak potem zostaje), zaś drugi dziadek zmarł z 10 lat temu na zawał i to jeszcze przed 60.. pamiętam go trochę jak przez mgłę, ale wakacje z nim spędzone na wsi, gdzie był dom pradziadków, zapamiętam do końca życia. Wink Człowiek złota rączka, chciał mnie nauczyć wielu rzeczy, ale nie zdążył..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu nie wyobrażam sobie mojego życia bez dziadków, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że cholera czas kiedy ich w końcu zabraknie jest już niestety bliżej niż dalej. Szczególnie rodzice od strony mojej mamy, byli dla mnie niczym druga para "starszych" jak za młodu się mniej balowało to praktycznie każdy dłuższy wolny czas (od ferii świątecznych, wielkanocnych, zimowych po m.in. miesiąc wakacji) spędzałem z nimi. Z resztą są to świetni ludzie i wiem, że chciałbym się tak zestarzeć jak właśnie mój dziadek, który mimo swoich 80 lat nadal jak się spotykamy to tryska humorem. Babcia zresztą też stara się nie odbiegać od niego, ale to już zupełnie inny charakter. Wink
Natomiast od strony ojca wszystko się ostatnio spsuło. Znaczy nie dane było mi poznać mojego dziadka z tej strony, bo zmarł na wylew na dwa miesiące przed moimi narodzinami. Babcia natomiast wiele razy, mówiąc kolokwialnie, przegina pałę. Mimo, że również często ze mną przesiadywała (szczególnie za maleńkości) i zżyć również się zdążyłem to jednak parę jej decyzji z ostatniego okresu sprawiło, że sporo się na niej ja, a w szczególności jej własny syn, czyli mój ojciec, zawiedliśmy. Mi to jeszcze w jakiś sposób zwisa, ale ojciec czuje się szczególnie zraniony i bardzo nad tym ubolewa jak zachowuje się jego matka. Rolling Eyes

Ale przede wszystkim konodlencje Bizonie. Pamiętam jak dwa lata temu zmarł brat mojego dziadka. Na dodatek znacznie od dziadka młodszy i praktycznie prócz "dzień dobry" i "do widzenia" nie zdarzyło mi się pojednać czy coś. Jednak wizja czegoś takiego z moim dziadkiem "w roli głównej" przyprawiała mnie o dreszcze. Confused
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ode mnie również kondolencje... 4 dni temu moja babcia dostała udaru mózgu, pogotowie zabrało ją do szpitala. Wczoraj ja odwiedzałem. Ciężko patrzeć na kogoś, kogo bardzo się kocha, kto pomagał całe życie wspierał a teraz praktycznie umiera w szpitalnym łóżku. Jest częściowo sparaliżowana. Nawet jeśli przeżyje już nigdy nie będzie mówić, chodzić, samodzielnie funkcjonować. Jej stan jest krytyczny. A mieszkałem z nią od zawsze pod jednym dachem więc jestem do niej bardzo przywiązany... nigdy nie potrafiłem sobie wyobrazić co będę czuł gdy z moimi dziadkami będzie działo się coś niedobrego. Teraz już wiem Sad
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheHero89 napisał:
Jest częściowo sparaliżowana. Nawet jeśli przeżyje już nigdy nie będzie mówić, chodzić, samodzielnie funkcjonować.

Jedna z moich babci jest w podobnym stanie- po wylewie. Tez strasznie przykre... I faktycznie, za kazdym razem kiedy sie odwiedza- dziwne uczucie, bezradnosci jakiejs...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki wszystkim

wlasnie wrocilem z pogrzebu i ... no coz, cale szczescie, ze nie ja poszedlem na tyły kaplicy załatwiać cos z koscielnym, bo by gosc wylecial stamtad razem z oknem... dostal kartke od rodziny z prosbą, zeby przeczytal kilka zdan. fragment jakiegos opowiadania. skurwysyn stwierdzil, ze jemu nie placą za czytanie listow milosnych i ze sami sobie mozemy czytac... cale jego szczescie, ze nie ja do niego poszedlem bo by sie pogrzeb zaczal niezlym skandalem. skad sie biora takie oszolomy? dobrze, ze ksiadz chociaz normalny byl...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, na pogrzebie mojego ojca chrzestnego parę lat temu to właśnie ksiądz był nienormalny. Pogrzeb, rozpacz rodziny (wujek był ledwie po 50 i zmarł nagle więc szok szczególny), kondukt z trumną wychodzi z kościoła, ruszamy a ten palant głośno mówi: "Co tak wolno idą, to nie wiejski pogrzeb" - i zamiast iść przed trumną to leci do przodu, nawet nie patrząc na ludzi. Parę osób z rodziny już miało ochotę na rękoczyny i wcale się nie dziwię.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmarł Jerome David Salinger, twórca jednej z najbardziej znanych powieści amerykańskich - Buszujący w zbożu.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad
A jeszcze wczoraj z bratem o nim rozmawiałam, że się odizolował do świata.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak ładnego wieku dożył - 91 lat to wcale nie tak mało.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czytaniem książek jestem na bakier (ubolewam nad tym) ale Buszujący jest jedną z tych pozycji, wartych polecenia, którą nawet ja przeczytałem... Od momentu rozpoczęcia studiów czuje niepokój przed wchodzeniem w dorosłość w pełnym znaczeniu tego słowa, no ale to nie ten temat xD Gość miał swój wiek
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wieku 100 lat zmarł Kazimierz Mijal, ostatni prawdziwy komunista, zatwardziały stalinowiec do krwi ostatniej, który zwalczał Gomułkę z pozycji komunistycznej ortodoksji i zwiał do...Albanii.
W listopadzie próbowałem do niego dotrzeć, żeby zarejestrować jakieś jego wspomnienia, opowieści...niestety rodzina grzecznie, ale stanowczo wyperswadowała mi fatygowanie staruszka.
Kolejnej okazji nie będzie...
Żywa historia, co z tego że mroczna, zbrodnicza i przerażająca, już nie będzie dostępna. Dla kogoś, kto jak ja historią zajmuje się zawodowo, to jest naprawdę nieszczęście.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy śmierć kogoś, kto przykładał rękę do niszczenia Polski, a ponadto za wzór obrał sobie niejakiego Mao, można rozpatrywać w kategorii nieszczęścia, no ale z historyczno-naukowego punktu widzenia rzeczywiście to strata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie to mam na myśli
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 3:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rp.pl/artykul/433922_Jerzy_Turek_nie_zyje.html
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 3:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byleby został zapamiętany z Misia, a nie jako Listonosz. Bo Złotopolscy to raczej nie jest serial wysokich lotów.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek