FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Informatyka- pytania, uwagi, sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOPS jest na wordpressie, można tam robić bardzo wiele i grzebać w htmlu, pod warunkiem, że jest się Arsenem, nie katerem. Ja potrafię zjebać nawet dodanie odcinka. Ale na pewno więcej rzeczy można zmienić niż na blogspocie np.

Mam inny problem, błagam o pomoc. Chcę usunąć kilka czcionek z Visty (tak, z Visty). Konkretnie chcę usunąć jakieś pojebane czcionki chińskie, które zajmują mnóstwo pamięci i założę się, że to one tak spowalniają mi fotoszopa. Problem jest w tym, że NIE MAM UPRAWNIEŃ, aby je usnąć. Pogrzebałem w Internetach i poczytałem o sprawie, po czym dałem sobie uprawnienia samego Boga w folderze Windows (bo tam są fonty chyba, nie? przynajmniej tak to wygląda). Po tym manewrze część dała się usunąć, ale jeszcze troche zostało i nadal nie chcą się ruszyć. Czy to są jakieś tajne chińskei znaki napędzające Vistę, których usunięcie zdetonuje mojego laptopa, czy też po prostu, mówiąc fachowo, coś się zjebało i trzeba to poprawić, żeby je usunąć? PLZ help.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy może mi ktoś poradzić co jest nie tak z Adobe Readerem (na tym kompie co pisze zainstalowana jest wersja 6)
otóż przy próbie sprawdzenia planu na stronie uczelni pojawia się tradycyjne info że aplikacja ma błąd i zostanie zamknięta a sygnatura błędu jest taka:
AppName: acrord32.exe AppVer: 6.0.2.0 ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0 Offset: 4463921f

bądź też, że nie można odnaleźć Adoba...Jeszcze przedwczoraj działało jak nalezy Confused

Ten sam błąd pojawia się, gdy chcę spokojnie uruchomić przez kliknięcie w ikonkę na pulpicie Confused Komp czysty od nieprzyjaciół
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arsen



Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 126
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś po prostu zreinstalować Adobre Readera?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Gru 06, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arsen napisał:
A próbowałaś po prostu zreinstalować Adobre Readera?

taaa nawet nową wersję zainstalowałam to mi coś avast po kilku godzinach zaczął marudzić


kater napisał:
KOKonkretnie chcę usunąć jakieś pojebane czcionki chińskie

skoro stałeś się już Bogiem w swoim laptopie to możesz wszystko- wchodzić i usuwać inne foldery. Jest jeszcze jedno troche ryzykowne wyjście odnaleźć folder z czcionkami na twardym dysku i ręcznie go usunąć...albo wytnąć z folderu i wkleić do kosza- czasem tak robię i się udaje
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam państwa, mam problem.
otóż próbuję obejrzeć film na laptopo matki. ściągnąłem tam sobie vplayera i best playera, ale żaden nie czyta mi napisów (znaczy vplayer nie czyta mi w ogóle filmu). W BP wyskakuje mi tekst "format rozszerzenia plików z napisami jest nieznany". co mam zrobić? Rozumiem że zmienić format rozszerzenia na znany. czyli jaki? czyli jak? pomóżcie dobremu Polakowi. ;d
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego, w jakim formacie masz napisy. Razz Spróbuj dać rozszerzenie .txt, umieść napisy w folderze z filmem i upewnij się, że plik txt nazywa się tak samo jak film. Wtedy wszystko powinno być pięknie.

Jeśli nie podziała, to może sam plik napisów jest uszkodzony (jakiś krytyczny błąd w formatowaniu napisów może, ale to bardzo mało prawdopodobne Razz).

I na przyszłość polecam mimo wszystko VLC Media Player, z którym nigdy nie miałem jeszcze kłopotu. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:
Zacznijmy od tego, w jakim formacie masz napisy.

I film Laughing

Ale tak, .txt i nazwa ta sama co film i w tym samym katalogu zazwyczaj działają.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:
I na przyszłość polecam mimo wszystko VLC Media Player, z którym nigdy nie miałem jeszcze kłopotu. Wink

A ja podpisuję się pod tym. Ten player zawsze mnie ratował, kiedy miałem jakieś problemy z odtwarzaniem filmów.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję :*

ściągnąłem ten program co to go polecacie i mi działa. tylko nie czyta polskich znaków chyba Laughing
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie znaki włączasz wchodząc w oknie programu w Narzędzia->Preferencje, a następnie wybierając tam Napisy i OSD i z listy przy opcji "Domyślne kodowanie" wybierasz albo "Wschodnioeuropejski (Windows-1250)", albo "Eastern European (Windows-1250)".

Wtedy powinny się domyślnie zacząć pojawiać polskie znaki. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam chyba jakąś angielską wersję, ale popróbuję. Dzięki raz jeszcze Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kolejne pytanie. czy wie ktoś jak przerzucić dźwięk z laptopa na telewizor? z obrazem już sobie dałem radę. jeżeli pytacie jaki mam sprzęt to telewizor jest chudy i bez pudła a laptop wygląda jak laptop i jest ciemnej barwy.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, że tak późno, ale mam nadzieję, że nie za późno. Wink

Najłatwiej przez kabel HDMI. Tak takie małe badziewie wygląda:



Podłączasz do laptopa i TV i powinien być przenoszony zarówno obraz, jak i dźwięk. Jeśli dźwięk się nie przenosi, a używasz takiego kabla, to (zakładając, że masz Win7) wejdź w Panel Sterowania -> Dźwięk, a tam w oknie wyboru "Odtwarzania" naciśnij prawym przyciskiem na Cyfrowe urządzenie audio (HDMI) i wybierz opcję "Ustaw jako urządzenie domyślne".

Powinno zadziałać. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej

Mam nastepujące zadanie do wykonania. Może jest ktoś kto siedzi w zarządzaniu sieciami komputerowymi i mógłby udzielić paru wskazówek jak się za to najlepiej zabrać Razz


Firma X ma 200 stacji roboczych rozmieszczonych w pięciu działach.
Jednym z problemów jest to, że dział PR ma 30 serwerów Web w powietrzu dla naszych klientów z informacjami itp. Te serwery sieci Web można podzielić na trzy grupy klientów:
- Wymiana informacji (12 serwerów)
- Informacje kontaktowe i pocztę (9 serwerów)
- Informacje i zamówienia(9 serwerów)
Jednym z problemów jest to, że firma chce reszte sieci chronić przed serwerami dostępnymi z zewnątrz.
Firma pomyślała o DMZ z trzema działami lub/z 3 podsieciami.
Po burzy mózgów firma postanowiła zrobić następująco:

A : trzy podsieci, odpowiednio 90, 32, 20 PC jest dla każdej podsieci
B: Podział IP adresów:
- IP adresy dla działu „Rysunki” wykorzystuje jedna podsieć
- IP adresy dla działu „Dyrekcji i Sprzedaży” wykosztuje jedna podsieć
- IP adresy dla działu „ PR” wykorzystuje jedna podsieć
C: Administrator ma router NAT (Bastion) z 4 kartami sieciowymi, tak aby możliwe było również połaczenie z szkolnym serwerem Proxy.
D: Ponadto musi dojść serwer Proxy na zewnątrz, gdzie za nim będą znajdować się serwery internetowe.

Zadanie;
A: Utwórz wykres konfiguracji opisanej powyżej, wraz z jednym komputerem na dział
- IP adresy
- Maskipodsieci
- Kontrola

B: Zbuduj ten router NAT wirtualnie i upewnij się że zewnętrza brama jest dostępna(extern gateway)
C: Zbuduj również Proxy i zrób schemat podziału serwerów internetowych.
D: Udokumentuj np. sceenami następujące elementy:
- podsieci są prawidłowe
- router NAT funkcjonuje prawidłowo
- Proxy funkcjonuje prawidłow
- Jest zapewniony dostęp do Internetu.
- Schemat sieci

E: Jest 2 klinetów hostów którzy mają skargi na słaby dostęp do swoich serwerów internetowych. Napisz kompleksową pomoc dla tych klientów.
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam bardzo, mam pytanie.
czy jest jakiś film by po ściągnięciu napisów zmienić czas ich wyświetlania?
nie chodzi mi o program do odtwarzania filmu gdzie jedynie podczas oglądania dopasowuje się czas napisów. Mam na myśli, że ściągam napisy w notatniku i otwieram to w jakimś programie i zmieniam czas wyświetlania na zawsze.
Ma ktoś jakiś pomysł? Smile
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Subedit???? Ja zmieniam opóźnione napisy, za szybkie i cokolwiek innego w tym programie i zapisuje napisy zmienione.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Subedit???? Ja zmieniam opóźnione napisy, za szybkie i cokolwiek innego w tym programie i zapisuje napisy zmienione.

o, dzięki bardzo. jeszcze jakbyś mogła mi wytłumaczyć jak się obsługuje to szataństwo ;p
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuje Wink

Włączam program. Wybieram film. Program albo z automatu sugeruje napisy, albo sobie otwierasz plik.
Teraz musisz mieć widok na napisy i film zarazem. Pokaz/Ukryj edytor napisów.
Oglądasz film. I kiedy pojawia się pierwsza kwestia, pauzujesz film. Zaznaczasz tą kwestię w napisach. wciskasz SHIFT (nie wiem po co, ale brat mi kazał). Kolejnie idziesz do Menu FILm-Opóźnienie napisów->zmierz pocztąkowe opóźnienie napisów

idziesz na koniec filmu do ostatnich słów i znowu pausa, zaznaczasz linijke tekstu. Shift MENU FILm-Opóźnienie napisów->zmierz koncowe opoznienie napisów

Wyskoczy ci okienko musisz zaznaczyć Zmieniaj od tej lini.

I zapisac zmienione napisy. Zapyta cie przy zamykaniu pliku o to. I tyle.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EDITSREDIT

dobra nieważne, okazało się że mogę to samo zrobić w o wiele prostszy sposób za pomocą vplayera ;p

ale dzięki Ci JEDYNA OSOBO NA TYM FORUM, KTÓRĄ OBCHODZĘ za pomoc Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam film zapisany w formacie ts i za cholerę nie mogę go przekonwertować na inny format, żeby mi chodził na DVD. Czy macie może jakieś pomysły jak to zrobić? Dodam, że zazwyczaj konwertuje na Avi i jest wporządku, a teraz nie bardzo Sad Bd wdzięczny za jakiekolwiek sugestie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego programu używasz do konwersji?

Od razu mówię, że na przyszłość polecam FFmpeg z graficznym interfejsem WinFF - jeszcze nie miałem z nim problemu przy jakimkolwiek formacie wejściowym. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafa



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 125
Skąd: Pod Wawą

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam Any Video Conwerter, do tej pory było dobrze, ale widocznie ten format ( ts ) jest jakiś zakodowany czy coś, ale dzięki za odp, sprawdze Twój link Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić jakiś przyzwoity i niekomercyjny odtwarzacz płyt DVD?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VLC Media Player? Jest darmowy i open-source, chyba nie da się być bardziej "niekomercyjnym" Wink Plus nigdy nie miałem w swoim życiu z nim problemów - ani na Windowsie, ani na Linuksie. Najlepszy odtwarzacz plików video/płyt DVD, z jakim miałem do czynienia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, sprawdzę Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam powazny problem.
Po umieszczeniu płyty Cd w Cdromie (sztuk dwa ten sam efekt) pojawia mi się ekran śmierci:
napis:
driver_irql-not-less-or-equal

spr. programem WinDbg:
BugCheck 100000D1, {18, 2, 0, f734590e}
Probably caused by : atapi.sys ( atapi+790e )

z drugiego ekranu:


Microsoft (R) Windows Debugger Version 6.10.0003.233 X86
Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved.


Loading Dump File [C:\WINDOWS\Minidump\Mini090512-02.dmp]
Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are available

Symbol search path is: *** Invalid ***
****************************************************************************
* Symbol loading may be unreliable without a symbol search path. *
* Use .symfix to have the debugger choose a symbol path. *
* After setting your symbol path, use .reload to refresh symbol locations. *
****************************************************************************
Executable search path is:
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
Unable to load image ntoskrnl.exe, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe
Windows XP Kernel Version 2600 (Service Pack 3) UP Free x86 compatible
Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTS
Machine Name:
Kernel base = 0x804d7000 PsLoadedModuleList = 0x80554040
Debug session time: Wed Sep 5 20:04:31.765 2012 (GMT+2)
System Uptime: 0 days 0:15:29.343
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
Unable to load image ntoskrnl.exe, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe
Loading Kernel Symbols
...............................................................
.............................................................
Loading User Symbols
Loading unloaded module list
........
Unable to load image atapi.sys, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for atapi.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for atapi.sys
*******************************************************************************
* *
* Bugcheck Analysis *
* *
*******************************************************************************

Use !analyze -v to get detailed debugging information.

BugCheck 100000D1, {18, 2, 0, f734590e}

***** Kernel symbols are WRONG. Please fix symbols to do analysis.

*** WARNING: Unable to verify timestamp for dvd43llh.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for dvd43llh.sys
*** WARNING: Unable to verify timestamp for Aspi32.SYS
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for Aspi32.SYS
*************************************************************************
*** ***
*** ***
*** Your debugger is not using the correct symbols ***
*** ***
*** In order for this command to work properly, your symbol path ***
*** must point to .pdb files that have full type information. ***
*** ***
*** Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not ***
*** contain the required information. Contact the group that ***
*** provided you with these symbols if you need this command to ***
*** work. ***
*** ***
*** Type referenced: nt!_KPRCB ***
*** ***
*************************************************************************
*************************************************************************
*** ***
*** ***
*** Your debugger is not using the correct symbols ***
*** ***
*** In order for this command to work properly, your symbol path ***
*** must point to .pdb files that have full type information. ***
*** ***
*** Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not ***
*** contain the required information. Contact the group that ***
*** provided you with these symbols if you need this command to ***
*** work. ***
*** ***
*** Type referenced: nt!_KPRCB ***
*** ***
*************************************************************************
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
Probably caused by : atapi.sys ( atapi+790e )

Followup: MachineOwner
---------

ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem? Google ma jakies miliony pomysłów.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy wymieniałaś ostatnio jakiś sprzęt w komputerze (głównie chodzi mi o CD-ROM, ale nie tylko)?

Wygląda na błąd sterowników.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie wymieniałam.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do użytkowników Firefoxa. Czy u kogoś z Was, po pierwszym uruchomieniu przeglądarki od momentu włączenia komputera, Firefox "namyśla" się przez około minutę?
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem tak, ale przerzuciłem się na Chrome'a. Może masz za dużo dodatków (czy jak to się tam nazywało) włączonych?
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek