FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freestyle- Pytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://issuu.com/rockaxxess Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Angora? Polityki trochę tam jest, ale do Faktów czy innych SE im daleko.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon, sorry, mam na myśli tylko papierowe pisma Razz

Angora? A bo ja wiem? Jakoś nie jestem do tego przekonana. Marzy mi się pismo w miarę neutralne bez żadnej propagandy(są takie??!!!)
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CeDeAktion...choć ostatni raz czytałem z 5 lat temu Razz.

Ja czytuję Newsweeka, ale odkąd naczelnym jest Lis, to jestem Lemingiem ;(.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd władzę przejął Lis(chytrus) okładki Newsweeka wyglądają jak okładki Fucktu ;(
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to Newsweek Historia. Dość apolitycznie i dużo nazistów ^^
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
No to Newsweek Historia. Dość apolitycznie i dużo nazistów ^^

^^ oh oh



Tylko mi się czegoś społecznego zachciało, czegoś współczesnego np. w stylu Forum z tym że artykuły polskie
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podręcznik do WOS-u?
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam ;(
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://jafiles.net/file/03gbN

Jak do cholery pobrać ten plik?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś pracuje w jakimś dużym zakładzie pracy, który ma swój własny kocioł lub coś tego typu co produkuje moc cieplną o wartości nominalnej ponad 1MW? Chodzi mi o to jak to wewnątrz zakładowo wygląda i jak odnosi się Wasz (Wy?) zakład pracy do dyrektywy unijnej LCP? Czy się przejmujecie ilością gazów "złych" które oddajecie do atmosfery czy może podchodzi się do tego z dużą dozą ... braku uwagi?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie pracuję, ale szczegółów nie znam.

Jednak MOIM ZDANIEM, do połowy minionej dekady raczej się nie zwracało na to uwagi przez co nawet Ostrołęką znana była ze swojej woni. Generalnie wszelkie gazy wydobywane przy produkcji papieru jak i jego utylizacji mimo, że nie były przyjazne środowisku to dodatkowo śmierdziało niemiłosiernie w mieście raz na jakiś czas.
Odkąd tam pracuje (3 lata) to jednak sporo się zmieniło (znaczy na pewno wcześniej się zmieniało, ale teraz piszę z pozycji obserwatora). Znaczy chyba generalnie w każdym takim zakładzie, nawet z kwestii PR-owskiej inaczej patrzy się na sprawy na sprawy ekologiczne itepe. Z tego co wiem obecnie na kominach pozakładane są filtry, w mieście nie śmierdzi już celulozą, więc raczej na pewno działają. Dodatkowo tak jak piszę, w każdym dużym zakładzie muszą się tym przejmować, głównie ze względu tego jak zakład wyglądałby "na zewnątrz".

Ciekawostka. Początkowo czytałem owe pytanie i dziwiłem się czemu jakiś duży zakład miałby mieć swój własny kościół. Zastanawiałem się czy zakład, w którym ja pracuję nie jest aż tak duży.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie drążymy temat. Czy wiesz do jakich wymogów równa Twój zakład? Chodzi mi o to, czy wiesz w jaki sposób zakład odnosi się do do redukcji emisji NOx i SO2 (i oczywiście innych pomniejszych) w związku z równaniem Polski w dół z emisją tychże? Czy zakład został założony przed ponad 20 laty i ma ograniczenia, które "każą" mu zniknąć z powierzchni ziemi do 2015 roku? Czy może przeprowadził gruntowną modernizację i już w tym momencie ma bardzo ostrą politykę odnośnie produkcji takich gazów? Wiesz coś na temat tego typu konkretów?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakład sam w sobie ma już ponad 50 lat. Jest non stop modernizowany, może nie gruntownie, bo ciągle pracę wykonuje się w halach postawionych przed pół wieku, ale cała firma to zagraniczny potentat na płaszczyźnie papieru i tektury falistej, więc raczej nie będzie znikać z powierzchni ziemi tym bardziej, że na przyszły rok planowane jest rozpoczęcie pracy nową maszyną.

Jakich wymogów? Nie mam bladego pojęcia, co prawdą, raz na jakiś czas podczas szkoleń mówione nam są tego typu rzeczy, ale raczej nikt do tego (ze zwykłych pracowników) uszy nie przykładał by wiedzieć dokładnie co i jak. Jedyne co powinien wiedzieć robol ze Stora Enso to, że celulozę produkujemy z drzew last państwowych.
Ale podejrzewam, że odnosi się dobrze i ma bardzo ostrą politykę z chęcią wyeliminowania do minimum produkcji takich gazów.

Czyli jak pisałem post temu. Szczegółów nie znam.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemniej jednak bardzo dziękuję.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, kupiłem dzisiaj mamie książkę przez allegro. Mama chciała przelew tradycyjny, więc taki sposób zapłaty wybrałem. I tu jest problemik. Bo na maila przyszły normalne dane do przelewu, a po samym zakupie miałem przelew PayU. Co to niby znaczy? Że mogę sobie wybrać jak przelać pieniądze, jeśli tak to jak będzie szybciej?
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mozzer



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 235
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak kiedyś miałem , dość dawno temu , więc szczegółów nie pamietam .
W każdym razie olałem to złodziejskie PayU i puściłem zwykły przelew .
Ja mam złe doświadczenia z PayU ( kasa potrafiła iść nawet dwa dni , nie mówię tylko o Allegro ) . Zatem zawsze przy zakupach na Allegro po wyborze opcji Kup teraz , zaznaczam "kontynuuj zakupy" a nie "zapłać "( czy coś w tym stylu) . Na maila przychodzą dane przelewu i robię zwykły przelew bez żadnych śmiesznych pośredników .
_________________
The Queen is dead, boys and it's so lonely on a limb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 29, 2012 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Czym należy się kierować podczas kupowania wieży? Czy są jakieś aspekty na które należy zwrócić uwagę? Jakich firm unikać, jakie polecacie? Nie muszę chyba wspominać, że jestem biednym studentem Wink
Spotkałem się choćby z czymś takim jak 40W RMS. Cóż to znaczy?
Wieczne propsy za pomoc.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo mocy Wink
Cytat:
Wzmacniacz
Znamionowa moc wyjściowa — jest to moc, którą wzmac-niacz może wydzielić na znamionowej impedancji obciążenia przy danej częstotliwości lub w danym paśmie częstotliwości, bez prze-kroczenia określonego współczynnika zniekształceń nieliniowych, w ciągu 10 minut. Często jest podawana jako moc RMS
Muzyczna moc wyjściowa — określana jest identycznie jak znamionowa moc wyjściowa. Różnica w wartości wynika z faktu, że moc znamionowa mierzona jest przy trwałym wysterowaniu wzmacniacza, natomiast moc muzyczna — przy chwilowym. Jeżeli wzmacniacz wyposażony jest w dobry zasilacz stabilizowany, moc muzyczna będzie równa mocy znamionowej, natomiast przy wyko-rzystaniu zasilaczy niestabilizowanych, których napięcie wykazuje znaczne wahania przy zmianach obciążenia, moc muzyczna będzie miała wartość większą od mocy znamionowej.

Głośniki
Moc znamionowa głośnika. Jest to wartość mocy elektrycznej, na którą głośnik został zaprojektowany. Moc znamionowa powinna być traktowana jako parametr określający ogólnie wielkość głośnika, podobnie jak jego wymiary wyrażone średnicą głośnika. W Polsce i w innych krajach Europy moc głośnika określa się doprowadzając do niego przebieg elektryczny o charakterze szumu, z uwydatnionymi składowymi w paśmie 20 do 2000 Hz. Głośnik powinien wytrzymać 100 godzin pracy pod pełnym obciążeniem. W Stanach Zjednoczonych moc głośnika określa się doprowadzając do niego przebieg sinusoidalny (oznaczenie katalogowe: Watts RMS). I tu uwaga. Moc RMS głośnika jest nieco mniejsza od mocy znamionowej
Moc muzyczna głośnika. Moc ta jest liczbowo większa o 20 do 100% niż moc znamionowa głośnika, zależnie od jego rodzaju i konstrukcji. Moc muzyczna jest określana przebiegiem sinusoidalnym o częstotliwości 250 Hz i mniejszej, włączanym na bardzo krótkie okresy czasu (do 2 s). Wartość mocy muzycznej odpowiada mocy takiego sygnału, przy której nie pojawiają się uderzenia lub otarcia cewki o krawędzie szczeliny ani inne objawy niepra-widłowej pracy głośnika.


ja kierowałabym się co chcesz odtwarzać na tym sprzęcie: Cd, mp3, radio czy cos jeszcze.

Plusy: wejścia USB i inne, cyfrowe radio, dobre głosniki (40 a nie 10 Watt), pilot, opcje korekty dźwięku, ilość głośników.
firmy typu sony, Lg, pionier, panasonic do 500zl znajdziesz (nie wiem jaka cena cie interesuje).
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, nie szukam żadnych bajerów z dodatkową opcją gotowania na parze Wink
o cd przede wszystkim mi chodzi.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem linka z albumem na Google +, ale wyświetliło mi się to, co poniżej:

403. That’s an error.

Niestety, nie masz dostępu do tej strony. That’s all we know.


Czy to oznacza, że tworzący album udostępnił go dla pewnej grupy osób, a ja, jeśli chcę zdjęcia zobaczyć, to muszę w niej być? To się w ogóle chyba "kręgami" nazywa.

Czy po prostu link wygasł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miszka



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kriejtiw napisał:
Dostałem linka z albumem na Google +, ale wyświetliło mi się to, co poniżej:

403. That’s an error.

Niestety, nie masz dostępu do tej strony. That’s all we know.


Czy to oznacza, że tworzący album udostępnił go dla pewnej grupy osób, a ja, jeśli chcę zdjęcia zobaczyć, to muszę w niej być? To się w ogóle chyba "kręgami" nazywa.

Czy po prostu link wygasł?

tak, musi Ci właściciel udzielić praw dostępu czyli chyba właśnie dodać do kręgu
_________________
Czasami przedszkole niepubliczne Warszawa, czasami coś innego. Różnorodność! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wy wszyscy, którzy piszecie "te" zamiast "to" (jak np. najświeższy post Obersta o natrafianiu na "te wydawnictwo") robicie to celowo, czy też posługujecie się taką formułą na co dzień, także w mowie?

Bardzo mnie to ciekawi, skąd się bierze taka forma.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Czy Wy wszyscy, którzy piszecie "te" zamiast "to" (jak np. najświeższy post Obersta o natrafianiu na "te wydawnictwo") robicie to celowo, czy też posługujecie się taką formułą na co dzień, także w mowie?

Bardzo mnie to ciekawi, skąd się bierze taka forma.


Mnie natomiast bardzo ciekawi skąd u niektórych bierze się taka wrażliwość na tego typu błędy itp. To chyba całkiem normalne, że każdy pisze w takiej formie jak mu wygodnie lub do jakiej jest przyzwyczajony. Mało tego każdy jest podatny na robienie różnych błędów i wzajemne takie upominanie staje się już męczące Confused
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytam z czystej ciekawości.

Poza tym nie zgadzam się, że normalnym jest, że każdy pisze w takiej formie jak mu wygodnie. Wychodząc z takiego założenia należałoby sobie zadać pytanie - po co nam w takim razie ortografia?

Niemniej, żeby była jasność - też popełniam błędy, zwłaszcza interpunkcyjne. Powyższe zagadnienie ciekawi mnie z tego względu, iż zdaje się być bardzo powszechne. Zastanawia mnie też skąd się to bierze, gdyż taka forma w ogóle nie brzmi naturalnie.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Pytam z czystej ciekawości.

Poza tym nie zgadzam się, że normalnym jest, że każdy pisze w takiej formie jak mu wygodnie. Wychodząc z takiego założenia należałoby sobie zadać pytanie - po co nam w takim razie ortografia?

Niemniej, żeby była jasność - też popełniam błędy, zwłaszcza interpunkcyjne. Powyższe zagadnienie ciekawi mnie z tego względu, iż zdaje się być bardzo powszechne. Zastanawia mnie też skąd się to bierze, gdyż taka forma w ogóle nie brzmi naturalnie.


Ja również mam problemy z interpunkcją, szczególnie z tymi je*anymi przecinkami. W takim razie przyłączam się do twojego pytania, bo rzeczywiście teraz mi to ciekawe się wydało Very Happy
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
takie upominanie staje się już męczące Confused

Męczące, to to było zaraz po mojej rejestracji na tym forum Twisted Evil Wtedy tępiłem błędy niemiłosiernie... niestety nie udało się wytępić wszystkich, bo, jak widzisz, mike nadal tu jest Mr. Green
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Corey napisał:
takie upominanie staje się już męczące Confused

Męczące, to to było zaraz po mojej rejestracji na tym forum Twisted Evil Wtedy tępiłem błędy niemiłosiernie... niestety nie udało się wytępić wszystkich, bo, jak widzisz, mike nadal tu jest Mr. Green


No spoko, nawet to może i dobrze, że ktoś upomina, bo ja powoli już zapominam o swoim ojczystym języku Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Czy Wy wszyscy, którzy piszecie "te" zamiast "to" (jak np. najświeższy post Obersta o natrafianiu na "te wydawnictwo") robicie to celowo, czy też posługujecie się taką formułą na co dzień, także w mowie?

Bardzo mnie to ciekawi, skąd się bierze taka forma.


Zawsze mam ogromne problemy z to/te. I wydaje mi się, że używam ich naprzemiennie Laughing To jest moja największa ortograficzna słabość, forever and ever.

Mądre pytanie:
Kiedy używa się "te" przed słowem? Liczba mnoga na tutaj znaczenie? Serio, bardzo mnie to ciekawi. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek