FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
R.I.P. Ronnie James Dio (1942-2010)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie kosy i idźcie na woronicza domagac się sprawiedliwości Rolling Eyes
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cinas91



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 329
Skąd: Leszno

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
katoliccy popierdolency


mam nadzieje, ze nie masz na myśli wszystkich katolików
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie tak to trochę dla mnie zabrzmiało...
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież mam na myśli tych skrajnych oszołomów a nie ogół.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fragmenty 'memorial service' ronniego. glenn hughes zostal poproszony o zaspiewanie paru kawalkow. w tym tego: catch the rainbow http://www.youtube.com/watch?v=pW2RJzlXBAY
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sllv



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do swojej wcześniejszej wypowiedzi.
Opisywane przeze mnie zjawisko faktycznie nie jest tak wielkie, jak przewidywałam. Przeliczyłam się, widząc kilka osób z opisami RIP Dio itp. Dziwię się wielce, bo pytając ludzi teraz, już kilkanaście dni po jego śmierci, wciąż nie wiedzą kto to. Nie rozumiem pewnych mechanizmów w takim razie. Może w przypadku takiej rozterki należy zadać sobie pytanie : czym Dio był dla mas? Dla mediów?
Kurde sama już nie wiem, oby nie wyszło na to, że pamięta o nim tylko mała grupka fanów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, ze pamieta o nim i wie o nim tylko grupka fanow rocka i metalu. chyba nie liczysz, ze nagle przecietny gimnazjalista/licealista bedzie wiedzial kto to dio? jeszcze ozzyego to kojarza z mtv, a skad mają kojarzyc dio?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sllv



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie wiem skąd, ale mogliby. A tak - ich szczytem hardkoru i wg nich zajebistym muzykiem zostanie avril lavigne, czy jakis pedałek z tokio hotel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślisz, że gest \m/ im się kojarzy z DIO. Proszę Cię. Sam do niedawna nie wiedziałem a chyba nie można powiedzieć, że nie obracam się w TYCH kręgach. Może miłośnikiem metalu nie byłem, ale coraz bardziej idę w tę stronę. Co za tym idzie. Czego Ty oczekujesz od ludzi mniej zaznajomionych z muzyką. Znajomości z DIO. Mi się wydaje, że nawet Black Sabbath jest kojarzone tylko z Ozzym. Ewentualnie mogą znać go z Kościoła na zasadzie, że to sam szatan jest. Ale i w to bym wątpił.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę nikt nie zwraca uwagi na fakt, że dla przeciętnego nastolatka R.J. Dio stanowi postać na tyle anachroniczną, a przez to wręcz "obciachową", że to czy on umarł czy też żyłby jeszcze w zdrowiu i szczęściu ze 30 lat nie ma dla nich najmniejszego nawet znaczenia? Dla takiego przeciętnego nastolatka (ale nie tylko - myślę, że i osoby co najmniej dekadę starsze można by spokojnie do tego grona zaliczyć) jest to po prostu postać z zupełnie innego świata (a raczej kosmosu Cool. Zresztą, nie mam tu nawet na myśli upodobań stricte muzycznych; większy nacisk położyłbym raczej na kwestie metrykalne - ani czasy komercyjnego rozkwitu tej muzyki (czyli heavy-metalu), ani też jakiejś genialnej weny i twórczej aktywności Dio nie przypadły na lata ich świadomej egzystencji na tym łez padole.
Poza tym, bądźmy szczerzy - młodzi w okresie buntu niczego bardziej nie pragną, jak właśnie odróżnienia się od pokolenia swoich dziadków/rodziców, whatever. Dlaczego tak wielu z nich (specjalnie to podkreślam - nie mam tu na myśli WSZYSTKICH uczniów/studentów, nasto czy 20(+)latków) miałoby zatem poważnie traktować gościa, który dziwnie wyglądał, śpiewał jakoś tak krzykliwie, a co najważniejsze - mógłby równie dobrze być ich dziadkiem Laughing Nie pragnę tu oceniać, czy jest to zjawisko powszechne i konieczne, pozytywne czy negatywne (w kontekście prawidłowego przebiegu procesu dorastania - temu, że poprzez taką postawę wielu może sobie zamknąć drogę do poznania kawałka genialnej muzyki, bynajmniej nie przeczę Twisted Evil ). Jedno jest pewne - póki są młodzi i głupi, to wielu z nich będzie kontestować wszystko, cokolwiek by nie wyszło z rąk jakichś starych zgredów Wink Na ich nieszczęście można jedynie powiedzieć, że współczesna muzyka mainstreamowa (w tym i tam "buntownicza", w stylu Avril, Green Day czy My Chemical Romance) to w większości (IMO oczywiście) kawał niezłego gówna; gdzie tu jakiekolwiek porównanie chociażby do pokolenia Woodstock '69 (wtedy młodych, obecnie sędziwych dziadków Wink ), które nie dość, że przeorało ówczesny świat i już na zawsze zmieniło hierarchię społecznych wartości, to jeszcze swój bunt mogło wyrażać za pomocą utworów o niekwestionowanych walorach artystycznych Wink I jeszcze jedno, żeby swoje rozważania poprzeć jakimś sugestywnym porównaniem (choć dla wielu może się ono wydawać szokujące Twisted Evil ) - dla wielu z naszych rodziców tacy artyści, jak choćby Dio byli żywymi i nieodłącznymi elementami ich muzycznego życia - poza tym, był on na tyle młodym twórcą, że spokojne mogli się oni z nim wówczas identyfikować. Po takiego Mietka Fogga to raczej mało kto by z nich sięgał, prawda Wink ?
Dobra, kończę już pisanie tych wypocin, bo miało być stricte o Dio, a wyszła mi z tego jakaś domorosła i pewnie wysoce niedoskonała obserwacja socjologiczna Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
Czy naprawdę nikt nie zwraca uwagi na fakt, że dla przeciętnego nastolatka R.J. Dio stanowi postać na tyle anachroniczną, (..)


a co ja wlasnie napisalem? Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
a co ja wlasnie napisalem? Twisted Evil


Eeee, no cóż... właściwie to to samo, tyle że szybciej, zwięźlej i poprzez to bardziej sugestywnie Laughing Na swoje usprawiedliwienie mogę podać fakt, że na post Sinii pisałem odpowiedź od momentu jego wyświetlenia, jednakowóż czas ten przedłużył się do całych 3 kwadransów z powodu aż trzech przerw kolacyjnych Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sllv



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Czy myślisz, że gest \m/ im się kojarzy z DIO. Proszę Cię.

Człowieku o tym to nawet bym nie pomyślała. Nisko mnie oceniasz ;d Mogliby chociaż kojarzyć, o kogo chodzi. Chociaż jakby nie patrzec - nie dla psa kielbasa, jak to sie po staropolsku rzecze. Nieee nie przezylabym, gdyby slodkie trzynastki krzyczaly piskliwym glosem ' Toffciam! Fredi Merkury forewerrrr!! ' i mysle ze fani Dio tez nie czuliby sie najlepiej. A niech sie pieprza ze swoimi idolami.
Oho ladnie wymyslilam, Dio dla slodkich 13 ^^'
abstrakcja





Majkel napisał:
współczesna muzyka mainstreamowa (w tym i tam "buntownicza", w stylu Avril, Green Day czy My Chemical Romance) to w większości (IMO oczywiście) kawał niezłego gówna

Kwintesencja wypowiedzi, tylko co, **, będą myśleć nasze ewentualne dzieci Sad Mamo mamo, ty też słuchałaś tego gówna jak byłaś młoda?
Niestety najlepiej promowana jest muzyczna kastracja, a fakt faktem, ze zdarzaja sie wartosciowe muzycznie zespoly. I one, do cholery sa bagatelizowane posrod tego szajsu... Nie wiem, chyba kwestia zmiany myslenia ludzi i zmiany oczekiwan od 'artysty'. Zmniejszenie wymagan, 'muzyka' - co ona teraz nam ma przekazac? Naturalnie mam na mysli teraz przykladowe dody i inne takie pseudoartystyczne cos.





Cytat:
fakt, że na post Sinii pisałem odpowiedź

Kto to taki? Wink jesli o mnie chodzilo, to ja sem przez dwa "L" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sllv napisał:
Mamo mamo, ty też słuchałaś tego gówna jak byłaś młoda?


Jak już to wujku wujku Cool

I powiem tak szczerze. Jak dożyję starości to mam zamiar mieć swoje płyty i ich też słuchać. A co się będzie dziać z muzyką popularną i w ogóle z pojmowaniem muzyki za te dajmy na to 40 lat... niewiele mnie to obchodzi. Dla mnie liczy się to, że słucham tego co mi się podoba, wierzę, że jest to w jakiś sposób wartościowe i może nawet rozwijające. A po mojej śmierci... niech się dzieje co chce i niech muzyka będzie pojmowana tak jak się im podoba. Tak samo jak nie do końca mnie obchodzi to co się będzie dziać z Matką Ziemią. Ja tez 50 lat przeżyję w dajmy na to w naturze. A po mojej śmierci to mogą żyć z hełmami na głowach. Nie zamierzam robić potomków więc o nikogo się martwić nie muszę Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 15 lat, a Ronniego znam...Pierwszym zespołem, jaki w ogóle w życiu poznałam byli The Beatles, potem Queen, The Rolling Stones, Red Hot Chilli Peppers, Black Sabbath, Led Zeppelin, The Scorpions, Metallica...W wieku 10 lat, zamiast czytać komiksy, upajałam się biografią Lennona, a nocami czytałam o Elvisie, w przedszkolu nie nuciłam Smerfów, tylko Yesterday, nie lubiłam nigdy bawić się lalkami, zamiast tego marzyłam o własnej gitarze i zespole rockowym, śniłam o spotkaniach z McCartney'em i to nie w wesołym miasteczku albo na randce, lecz w latach 60-ych, w podstawówce rozpaczałam, że nie urodziłam się 10, 20 lat wcześniej i przez to wszyscy(oprócz jednej tylko osoby) mają mnie za kosmitkę, a bo nie słucham Seleny Gomez, nie wiem, co u Hanny Montanny, nie kojarzę żadnej przyśpiewki Tokio Hotel, a nawet nie umiem wymienić 6 najpopularniejszych gwiazdek. Rodziców wkurza, że zamiast latać z rówieśnikami, wolę przesiadywać na forum o Osbourne'ie. Nie obchodzi mnie to. Nigdy nie interesowali mnie ci debile z showbusinesu dla piszczących małolatek, niecierpię różowej, rozebranej, kiczowatej komerchy. Wkurzają mnie ci frajerzy, na okrągło nucący umca umca, najchętniej wszystkich ich bym porządnie wytresowała, ale nikt nie chce mnie słuchać, bo nie jestem ,,na topie", a moja ukochana muzyka, bez której nie potrafiłabym żyć, to dla nich wiocha. Nic nie rozwala mi dnia bardziej, niż widok mdlejących na widok jakiegoś frajera z gazety osób ,,modnych". Przez nich wszystkich mam zszarpane nerwy i szczerze ubolewam nad tym, co się teraz dzieje, nad tym nie kojarzeniem Harrisona, śmiechami z Freddiego, więcej! niektórzy o Freddie'm nawet nigdy nie słyszeli! A już nie wspomnę o Black Sabbath, Rolling Stones'ach czy Zeppelinach...I wstyd mi, że jestem nastolatką!

Zaskoczeni?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprawdę, Twoja historia jest niesamowita, jedyna w swoim rodzaju i nigdy czegoś podobnego nie słyszałem, ogólnie to radzę zadzwonic do Spielberga, może nakręci na podstawie Twojej biografii film, ale ja nie o tym... Po raz drugi w Twoim poście widzę nazwę The Scorpions i jako iż prawdopodobnie chodzi Ci o mój ulubiony istniejący zespół, to nie zdzierżę takich kwiatków Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby nie miala 15stu lat to bym sie z nią ozenil... Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Po raz drugi w Twoim poście widzę nazwę The Scorpions


A bo mój ojciec tak mówi, więc i ja. No, a ,,the" stawia się przed wyjątkowymi nazwami, więc komu to szkodzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie Jackson napisał:
I wstyd mi, że jestem nastolatką!


Nie martw się, sweets, z tego się wyrasta. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkodzi o tyle, że zespół nazywa się Scorpions. Bez żadnego rodzajnika. Since 1965 Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co teraz, Scorpionanizm? Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba donieść Fenderkowi Razz
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Szkodzi o tyle, że zespół nazywa się Scorpions. Bez żadnego rodzajnika. Since 1965 Wink


Ok.
Za wyprowadzenie z błędu-podziękowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shoryuken napisał:
Trzeba donieść Fenderkowi Razz


Płonące Oko Mor...Fenderu widzi WSZYSTKO, synek! Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się Scorpionanizuję już tak długo, że Fenderek z pewnością zauważył Wink Z tymże my do spółki z RockFanem ruszymy temat o Scorpions raz na miesiąc i nam starczy, wolimy se iśc posłuchac Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No też wystarczy na avatarek spojrzeć...

Co to kiedyś było- że niby Flea? Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dokładnie tak. Ja nie wiem, jak ślepym trzeba byc, bo tu już nawet nie chodzi o to, żeby rozpoznac Schenkera, ale ta gitara... Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Zabawne to.

Nathalie Jackson napisał:
W wieku 10 lat, zamiast czytać komiksy, upajałam się biografią Lennona, a nocami czytałam o Elvisie, w przedszkolu nie nuciłam Smerfów, tylko Yesterday, nie lubiłam nigdy bawić się lalkami, zamiast tego marzyłam o własnej gitarze i zespole rockowym, śniłam o spotkaniach...

Nathalie Jackson napisał:

Ja mam 15 lat, a Ronniego znam...


Laughing ahahaha

Nathalie Jackson napisał:
... wolę przesiadywać na forum o Osbourne'ie. Nie obchodzi mnie to. Nigdy nie interesowali mnie ci debile z showbusinesu


A zauważyłaś ,że Ozzy jest też tym debilem z showbiznesu ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mi chodzi o inny showbusines- ten nowszy. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem na czasie. Dla mnie reality Osbournów to czesc tegfo gownianego biznesu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek