FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Portale społecznościowe - za czy przeciw?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy korzystasz z portali społecznościowych i co o nich sądzisz?
tak, korzystam często i lubię
30%
 30%  [ 16 ]
tak, korzystam czasami
40%
 40%  [ 21 ]
nie, nie przepadam
28%
 28%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za info, Lemur, a co do wdzieczności to... jestem wdzięczna. Wink

Muszę się trochę pobawic tym fejsbukiem. Pora wyjśc do ludzi i zacząć lans online. Cool
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
le_mmor napisał:
No to masz przerąbane, niedługo Cię znajdzie daga, a to jest równoznaczne ze wszystkimi osobami z tego forum, które są na FB :]

Bo jak znalazł mnie le_mmor, to nikt więcej mnie nie zauważył. Twisted Evil


Bo Pani Kierowniczka dodatkowo jeszcze wysyła znajomym sugestie dodania kogoś do znajomości, a ja aż takim freakiem nie jestem Twisted Evil

Aarcia napisał:
Muszę się trochę pobawic tym fejsbukiem. Pora wyjśc do ludzi i zacząć lans online.


Słusznie. Generalnie cała współczesna cywilizacja opiera się na lansie. Noż qrwa, na YT nie ma teledysku do epickiego kawałka "Lansuj się" w wykonaniu Wuwunia, co za życie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako wielki fan kręgów zbożowych mogę teraz śledzić na bieżąco sezon, który już się zaczął (choć żaden krąg jeszcze nie powstał). Wszystkie informacje w jednym miejscu. Dzięki Facebookowi właśnie. A niektórzy pytają, co jest w nim ciekawego. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie przepadam za czymś takim i nawet nie mam ochoty zakładać konta na "naszaklasa.pl".
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio urządzono kolejną internetową debatę z Bronisławem Komorowskim. Dzięki czemu można było zadać pytanie? Dzięki Facebookowi.

No. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i warto zwrócić uwagę na pozytywny wpływ portali społecznościowych (no, w znacznej mierze jest to fejsiak) na kształtowanie się społeczeństwa obywatelskiego i oddolnej inicjatywy w Polsce Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam tylko z facebooka. N-K kiedyś miałam, lecz w porę usunęłam. Co sobie chwalę,gdyż wartość n-k spadła diametralnie.
Korzystanie z facebooka trudno nazwać czynnym korzystaniem, bo wchodzę tam raz na tydzień-dwa.
Zgadzam sie z Lemurem,jest to dobry agregat link'ów, newsów, ciekawych [niekiedy] opisów,spostrzeżeń innych ludzi.I w sumie to w facebooku cenię.
[Z facebooka można się też dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć....ostatnio nawet dowiedziałam się, że jestem balonem... Razz ]

Natomiast jak płachta na byka działają na mnie zaproszenia do dodania znajomych od innego znajomego który myśli,że mogę tę osobę znać... Twisted Evil
Przecież, jeśli ktoś mnie zna i widzi po prawej stronie propozycje osób do dodania oraz mnie na liście, to ta osoba wyśle do mnie zaproszenie Twisted Evil
Freakiem facebookowym zdecydowanie nie jestem. ;p

Nie wiem czy ktoś już kiedyś o tym pisał ,ale warto wspomnieć też o bezpieczeństwie naszych danych w sieci. Danych które umieszczamy na fejsbukach, naszych-klasach, twitterach, lastach efemach itp.itd.
Jakiś czas temu czytałam ten artykuł.
http://nt.interia.pl/news/google-i-facebook-nas-szpieguja,1500839
Warto to przeczytać ,bo czasem popadanie w nałogową paranoję fejsbókowo-naszoklasową, może nie wyjść na dobre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NK to niezłe jaja są, kocham tą stronę, ale nie dzięki jej pierwotnemu zastosowaniu, ale temu, że można się tam poryć z głupoty ludzi tego świata, inteligentnie kogoś zgasić w komentarzu, najlepiej razem ze znajomymi, po prostu wszystkich którzy biorą takie coś na serio Razz Do dzisiaj wspominam wojnę z gangiem emo czy pisanie niczym na gg z kumplem pod portalem jakieś sweet dziewczynki ze słit fociami Rolling Eyes Dla mnie ta strona to jedna wielka ironia gdzie się można wyżyć Very Happy

Facebook jest w miarę użyteczny, znajomi wrzucą co ciekawego wrzucili, idzie popisać 'na głupio' i takie tam. Poczytać co tam z danym zespołem się dzieje, pooglądać foty z koncertów itp, tu już można zrozumieć ludzi, którzy biorą to na serio.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kilkudniowym pobycie na pyskbuku odkryłem ten cały Music Challenge i jak na razie 1.393.404. Do momentu kiedy nie zobaczyłem wyników światowych w tą grę to wynik Fenderka był dla mnie kosmiczny. W ogóle brak mi jakiegokolwiek komentarza do wyniku 22.071.983. Surprised Mumina jeszcze jakaś paczka fajek z kawą i wyprzedzę. Laughing
Wciąga cholerstwo!

Czy mi się wydaje, czy nie uraczymy tam utworów Królowej?
Jak na razie na kilkanaście prób nie spotkałem ani razu. Dla przykładu taki Jackson gościł już kilka razy...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są kawalki queen. tam nawet slayer czy megadeth jest. rozrzut naprawde wielki ;0 nawet nasz riverside sie pojawia.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Pon Paź 11, 2010 3:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL- aż se do tego wrócę, wieki nie grałem Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no takie rzeczy jak NSYNC czy Backstreet Boys mnie niszczą bardziej niż Slayery czy Iron Maiden, przy których jak słyszysz młuckę to nasuwa się samo... Smile

EDIT: Mumina już dorwałem. Teraz Lemur Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iron maiden i młócka? Laughing Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Yyyy, cięższe brzmienie. Jak do tego w tytule jest jakieś kill, disaster, devil to się kuwa nasuwa Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko w zadnym kawalku maidenow nie ma zdaje sie zadnego z tych kawalkow, poza 'killers', ktore z kolei jest dosc lekkim jak na nich kawalkiem Razz wiekszosc ich kawalkow w warstwie tekstowej to nawiazanie do literatury, filmu badz historii Wink nie ma tam nic o diablach itd Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam schizofrenię, nie wiem gdzie o tym rozmawiać... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba zintegrowac forum z facebookiem XD
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile trzepnęliście w Music Chalenge? Mi się 2,006,122 udało
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,336,219

Dziś zrobiłem, po kilku miesiącach przerwy 2,293,420 ale się wkurzyłem nieprawdopodobnie, bo te punkty miałem z jeszcze 30 sekundami i wystarczył jeden zgadnięty tytuł żeby pobić swój rekord... i jeden za drugim szły takie rzeczy, że się nie dało a szczęście nie dopisało... Prawie myszkę wyrzuciłem przez okno... Laughing Laughing Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja właśnie ostatnio sobie ogarnąłem fejsa i to wcale takie głupie nie jest! Zawsze myślałem, że to coś pokroju NK (tej nowej w sensie) albo innego srona, a to całkiem całkiem. No to się tam lanszę teraz Wink
A z Miuzikiem... no siara trochę, ale zdaje się że nie dobiłem nawet do 800.000 Embarassed CHyba zatrzymałem się na 780.00 czy coś takiego.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie niestety barierą cieżką do pokonania jest 1,800,000. za duzo nowych rzeczy, z ktorymi w dodatku mam cholernego pecha zawsze i chocbym zmarnowal kilka sekund i zostawil sobie 2 tytuly, to najczesciej strzele w ten zly XD raz zrobilem kolo 2m. 2 sekundy przed koncem zawiesil mi sie komp <megakurwasciana> myslalem, ze wypieprze go przez okno, ale nie moj i w dodatku parter... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
no ja właśnie ostatnio sobie ogarnąłem fejsa i to wcale takie głupie nie jest! Zawsze myślałem, że to coś pokroju NK (tej nowej w sensie) albo innego srona, a to całkiem całkiem. No to się tam lanszę teraz Wink


Jak Ty się nazywasz właściwie? Wujek Lemur Cię znajdzie i będzie miał kolejnego pokemona
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, niech go pare osob doda z forum to zaraz dostaniesz od 15 innych propozycje dodania nara do znajomych Laughing Cool w dodatku nie omieszka cie o jego istnieniu poinformowac sam facebook, ktory notorycznie w propozycjach znajomych umieszcza mi na przyklad moją byłą O_o jakis kurwa spisek mający na celu zniszczyc mi znowu zycie w ramach radosnego dejża wuu? Laughing ło'eva'
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
NAR napisał:
no ja właśnie ostatnio sobie ogarnąłem fejsa i to wcale takie głupie nie jest! Zawsze myślałem, że to coś pokroju NK (tej nowej w sensie) albo innego srona, a to całkiem całkiem. No to się tam lanszę teraz Wink


Jak Ty się nazywasz właściwie? Wujek Lemur Cię znajdzie i będzie miał kolejnego pokemona

możesz poszukiwać... walnie się do tego przyczyniłem... o ile uzna mnie za swojego znajomego Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
spoko, niech go pare osob doda z forum to zaraz dostaniesz od 15 innych propozycje dodania nara do znajomych Laughing Cool w dodatku nie omieszka cie o jego istnieniu poinformowac sam facebook, ktory notorycznie w propozycjach znajomych umieszcza mi na przyklad moją byłą O_o jakis kurwa spisek mający na celu zniszczyc mi znowu zycie w ramach radosnego dejża wuu? Laughing ło'eva'


Ale ci inni też muszą wiedzieć, kogo szukać Smile
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
spoko, niech go pare osob doda z forum to zaraz dostaniesz od 15 innych propozycje dodania nara do znajomych Laughing Cool w dodatku nie omieszka cie o jego istnieniu poinformowac sam facebook, ktory notorycznie w propozycjach znajomych umieszcza mi na przyklad moją byłą O_o jakis kurwa spisek mający na celu zniszczyc mi znowu zycie w ramach radosnego dejża wuu? Laughing ło'eva'

Właśnie miałem się pytać na jakiej zasadzie on proponuje znajomych? Jak z założyłem konto to wyskoczyliście mi od razu Shocked
Tak jak Fenderka czy Dagę kojarzę po nazwiskach tak Ciebie Bizon za nic. Musiałem kuwa w galerię włazić aż nie natknąłem się na znane zdjęcie bo sobie mówię wtf?

Może po IP to dobiera?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR, przyznaj się kim jesteś, co to za lans bez publiczności... Twisted Evil
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sobie ostatnio ogarnąłem fejsa, ale tylko po to, żeby se w music challenge pograć. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez zalozylem fejsa tylko po to, zeby grac w music challenge... to bylo jakos w pazdzierniku 2009? w music challenge gram od grudnia z raz na miesiac Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
NAR, przyznaj się kim jesteś, co to za lans bez publiczności... Twisted Evil


sprawdź fejsa
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek