FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nasza Twórczość
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 12:00 pm    Temat postu: Nasza Twórczość Odpowiedz z cytatem

No właśnie - gracie w jakiś zespołach, piszecie muzyke, a może gracie solo? Ja np. gram w kapeli rockowej. Zespół nazywa się WRAK, powstał w Czerwcu 2009, ale przez ostatnie kilka miesięcy zmieniali się basiści więc w sumie od jakiegoś miesiąca zaczynamy na nowo. Niedługo mamy pierwszy występ (16.04). Gramy covery (niestety Queen nie Laughing ) ale mamy też swoje utwory, i musze nieskromnie się przyznać że są nawet niczego sobie Smile . Ja gram na gitarze i śpiewam, sam WRAK wygląda troche jak The Jimi Hendrix Experience (3 osoby - perkusista, śpiewający basista i śpiewający gitarzysta) ale oczywiście nie ma porównania muzycznego (jeszcze Twisted Evil ). Na gitarze gram od dwóch lat, piszę też piosenki. Gdy będę miał jakieś nagrania zacniejszej jakości, to postaram się udostępnić.
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja gram na basie i od dłuższego czasu bezskutecznie próbuję stworzyć zespół, z którym mógłbym grać własne piosenki (mam napisane jakieś 12 całych utworów, większość co prawda bez wokalu jeszcze, ale muzycznie skończone + sporo niedokończonych pomysłów), ale różnie to bywało...
Najpierw próbowałem z kumplem z klasy, który grał na gitarze i drugim, którego poznaliśmy na zajęciach w Pałacu Młodzieży, niestety ten pierwszy niezbyt się przykładał ;P Na jedną wiochę u mnie w gimnazjum udało się nam zmobilizować skład, znalazłem gitarę prowadzącą, perkusistę (i to zajebistego!), wokalistę, nawet gdzieś tu umieszczałem link do nagrań na jutjubie...
Potem plan był prosty - robimy próby w garażu we trzech - ja i gitarzyści - i piszemy muzykę, potem wysyłamy to perkusiście i zobaczymy co będzie. Niestety ów gitarzysta którego znalazłem na ten występ naprawdę nieźle gra i w ogóle, ale do pracy w zespole się zupełnie nie nadaje. Napisał jeden utwór, zupełnie przeciętny i młóciliśmy go przez kilka prób, bo gdy tylko chcieliśmy spróbować czegoś innego, gość zajmował się wszystkim, tylko nie tym, co trzeba Razz W końcu nagrać zdołaliśmy tylko ten jego jeden utwór, który, nie dziwię się, nie zmotywował zbyt perkusisty, gitarzyści między sobą też się zupełnie nie dogadywali, i wszystko się posypało.
W tym momencie udzielam się w zespole tego, co to do pracy w zespole się nie nadaje Razz ale wyłącznie gram na basie, raczej rzadko wychodzę z własnymi pomysłami, gram z nim, bo go lubię, tak samo jak i drugiego gitarzystę w tym zespole, sam zaś jestem w trakcie szukania ludzi do grania... Ostatnio coś jakby zaczęło się dziać, koleżanka, która w tym momencie jest w ostatniej klasie mojego starego gimnazjum zaprosiła mnie jako absolwenta do udziału, bo basistów w szkole już żadnych nie ma i zagrałem z nimi dwa kawałki... Podpasował mi wokalista, więc nie wiem, może już niedługo w końcu mi się uda Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram na klawiszach. I także od pewnego czasu chce stworzyć swój własny zespół. Grałem dłużej czy krócej w kilkunastu kapelach rockowo/metalowych ale z żadnym na stałe nie jestem związany. Dlaczego? Powód jest prosty, ja chce grać dość oryginalną muzykę( przez co trudno mi znaleźć muzyków) i sporo tworzyć a nudzi mnie ciągłe coverowanie. Obecnie w nowej szkole znalazłem w klasie gitarzystę z którym za tydzień mam mieć pierwszą próbę ( Wink ) Chciałbym grać coś ciężkiego ( nie, nie black metal bo growlu nie ubóstwiam) i do tego blacksabbathowego brzmienia wplatać dźwięk organów hammonda. Mam napisany materiał na pół płyty łącznie z tekstami które podobno są trochę doorsowe czego nie rozumiem.
Myślę że wreszcie się maszyna rozkręca.
Wink
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL


Ostatnio zmieniony przez AveQueen dnia Pon Mar 29, 2010 6:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z różnymi ludźmi grywam od 2 lat. Różnie też bywało - najtrudniej było znaleźć basistę zawsze, a jak już jednego znaleźliśmy - nie potrafił grać ze słuchu. Potem myślałem, że coś ruszy, wbiliśmy się na salkę w mieście, ale potem nas stamtąd wykopano po kilkunastu próbach, zresztą bezowocnych. Nie graliśmy już coverów, ale nie podobały mi się pomysły i w ogóle koncepcja gry- rapcore... Rolling Eyes Potem się przenieśliśmy gdzieś indziej ale szybko się wszystkim odechciało. Była nawet propozycja występu na imprezie 'bawimy się bez alko' czy coś w tym stylu pod warunkiem że opracujemy własny program. Nie udało się. Razz Teraz grywam z kumplem od czasu do czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://drtostek.blog.pl
Powrót do góry
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
http://drtostek.blog.pl


eee...??
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam są linki do moich "utworów", które kiedyś ukleciłem Very Happy
Powrót do góry
Dustin24



Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 136
Skąd: Prabuty

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pogrywam troche na gitarze, z kolegami mamy zespol od jakiegos roku, jest to troche specyficzny zespol bo ja i perkusista to bracia, basista i klawiszowiec tez bracia, co duzo ulatwia Wink Oczywiscie cala czworka to fani Queen, jednak na nasza muzyke raczej sie to nie przeklada, probujemy, zaznaczam probujemy grac w stylu Riverside. Calkiem niedawno nagralismy 3 nasze kawalki, jak wrzucimy na myspace to podeśle linka Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dustin24 napisał:
Ja pogrywam troche na gitarze, z kolegami mamy zespol od jakiegos roku, jest to troche specyficzny zespol bo ja i perkusista to bracia, basista i klawiszowiec tez bracia, co duzo ulatwia Wink Oczywiscie cala czworka to fani Queen

nazwijcie się jeszcze "bracia" Twisted Evil
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gram na gitarze w zespole Kumama. Gramy od niecałych 3 lat i dobrze nam ze sobą Razz

W zamierzeniach mieliśmy grać funk rock (zainspirowani głównie twórczością Red Hot Chili Peppers i Rage Against The Machine), ale w praktyce wyszedł z tego niezły misz-masz. Myślę, że mamy już namiastki własnego stylu. Instrumentarium minimalno-rockowe: gitara, bas, perkusja i wokal.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z naszymi dokonaniami na poniższej stronie, na której znajdziecie kilka utworów plus garść wideoklipów koncertowych (w lepszej lub mniej-lepszej jakości):

http://myspace.com/kumamaband

Pozdro Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee no ten tego. w sumie nie wiem po co to pisze, bo i tak wiekszosc tu wie i jest regularnie zasypywana linkami hehe

od mniej wiecej 1,5 roku spiewam sobie calkowicie amatorsko w projekcie (bo zespolem ciezko to nazwac) spheres in design. jest nas dwoch. nagrywamy w domach, wiec brzmi to hmm no amatorsko heh ale mamy sporo wlasnych kawalkow i kilka coverów na koncie. moge sie niesmialo pochwalic tym, ze kilka z naszych numerow znalazlo lubicieli wsrod ludzi zupelnie obcych, takze z zagranicy Wink ostatnio mielismy pare miesiecy opieprzania sie, ale obecnie pracujemy bardziej lub mniej intensywnie nad 4 nowymi kawalkami, wiec strzezcie sie Razz w jednym z nich zresztą na basie zagral kolega z zespolu tego pana powyzej .

nasza muzyka to dziwne polaczenie naszych roznych inspiracji, a ze sluchamy z gitarzystą rzeczy glownie odmiennych, to wyglada to tak, ze jest to mieszanka jego inspiracji takimi zespolami jak cynic chocby i moimi hard rockowo grungeowymi wplywami z domieszką komerchy Laughing

www.myspace.com/spheresindesign
www.last.fm/music/spheres+in+design

poza SID nigdy w zadnym zespole sie nie udzielalem, chociaz kiedys raz zdarzylo mi sie byc na probie pewnego zgierskiego zespolu, w ktorym na basie pykał sobie wtedy kolega kubolski Razz



edit: w sumie skoro juz jest ten temat, to nie bede wrzucal w "naszych wyczynach wokalnych".

http://www.last.fm/music/Spheres+In+Design/_/Wicked+Game+%28live%29 wicked game "live in the studio" Very Happy wersja akustyczna z 2008 roku. jedyne nagrane podejscie. dalekie od doskonalosci ale jak na pierwszy dzien wspolnego grania wyszlo przyzwoicie Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ohh Bizon - to jest całkiem niezłe ! Tak naprawdę widziałem już na myspace twój zespół i to on mnię zmotywował założenia tematu Very Happy Troche wam nakłamałem że nie mamy nagrań, tak naprawdę mamy całkiem sporo, tylko szkoda mi wrzucać w sieć bo:
a) W większości są kiepskie
b) Te lepsze mogą być wykorzystane przez różnych ludzi w różny sposób

Ale do rzeczy, nasz bębnotłuk nie uznaje mojej filozofii na temat udostępniania naszych autorskich utworów i niestety wrzucił kilka na wrzutę. Jeden z nich to nagranie z próby z 13.03.10, można usłyszeć na nim dwa utwory naszego autorstwa:
1. ,,Uczysz Się Cały Rock"
2. ,,I Can Be Bad"

Link: http://w535.wrzuta.pl/audio/aY8WdWtagCh/wrak_-_proba_wrak_13.03.10

Jeżeli będzie jakieś zainteresowanie to wrzuce teksty Wink
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
eee no ten tego. w sumie nie wiem po co to pisze, bo i tak wiekszosc tu wie i jest regularnie zasypywana linkami hehe

ta regularnie, ostatni był w okolicach lipca Confused
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Bizon ma zespół? Shocked
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałbyś last.fm to byś wiedział!
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bo od lipca nic nie nagralismy nowego heheh niestety najpierw byla moja magisterka, potem spieprzona sesja gitarzysty i jego na nowo odnaleziona milosc do sklejania modeli czolgów Laughing ale jestesmy w trakcie nagrywania 4 numerow, z czego 3 juz maja tekst, a jeden nawet jest juz nagrany jesli chodzi o instrumenty. w ciagu kilku tygodni nastapi wysyp Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie umiem się posługiwać... zbyt skomplikowane szachrajstwo
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś jest/zna perkusistę w wieku 14-15 lat z Warszaway lub okolic? Jak tak to pisać na pw Wink
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy pierwszy raz wystąpiliście publicznie grajac lub śpiewając coś (albo oba na raz)? Mój pierwszy raz, tak na poważnie to było w mojej szkole na dzień nauczyciela z WRAK'iem (15.09.09.). A wcześniej u mnie w garażu dla znajomych.
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy kawalek spheres in design - marks

http://www.sendspace.com/file/w3n5fe

last fm gra w chuja teraz i nie mozna calych kawalkow wrzucac...

wiec na wrzucie, do posluchania

http://w612.wrzuta.pl/audio/0Sh5Bn2jcXu/spheres_in_design_-_marks
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na próbe wpadł do nas kolega, i z zaskoczenia nakręcił amatorski filmik (nawet bardzo amatorski): http://www.youtube.com/watch?v=fehuFjhvUN4

Graliśmy niestety bez Basu, bo nie dojechał basista. Piosenka wykonywana na filmiku jest naszego autorstwa i nazywa się ,,Sunshine". Wykonanie na nagraniu to pierwsze w historii (pierwszy raz graliśmy) wiec moga być pomyłki. Poza tym nie ma solówki jeszcze itp. Ale zawsze coś.

Z ciekawostek powiem że ta piosenka kojarzy mi się w refrenie z ,,Father To Son" Laughing
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem spoko, ale chciałbym usłyszec to z basem, bo jednak w tego rodzaju kawałkach cuda czyni dobry, pomysłowy bas. Ale ogólnie całkiem dobre, jak na pierwsze próby kompozytorskie.

A jeszcze jedno - sorry, ale wokal jak dla mnie nie do przyjęcia Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
A jeszcze jedno - sorry, ale wokal jak dla mnie nie do przyjęcia Razz


Nie martw się, mi mój wokal też się nie podoba Twisted Evil
A właśnie to ciekawe jest, bo zauważyłem że ludzie którzy słyszeli jak śpiewam to dzielą się na dwie grupy: Tych który lubią mój wokal, i tych którzy nie ;] Myśle że duża wina leży w tym nagraniu po stronie kiepskiej jakości dźwięku. Na wakacje planujemy nagrywać w domowym studio nasze kawałki, zrobić na YT kanał i wstawiać, może wtedy posłuchasz w HQ Ziutku i ci się spodoba Wink
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto i najnowsze nagranie zgierskiego składu Stylistyka, w którym udzielam się na gitarze:

http://w967.wrzuta.pl/audio/4RnZhbatIu7/stylistyka_-_ereb

UWAGA: klimaty ziomalskie, yo Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rap zamiast wokalu? Evil or Very Mad Czy to jakaś parodia ?? No ale gitarka nieźle z tyłu gra, bardzo dobry mięsisty przester na refrenie.
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no od tej strony to kolegi nie znalem hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc udało nam się zrobić (dawno) i przedstawić przed klasą (dzisiaj) piosenkę w oparciu o "Małego Księcia" (taka lektura). Gitara akustyczna kolegi, ja pierwsza zwrotka - wokal. Kumpel druga zwrotka ,a drugi trzecia zwrotka , również wokal.Nie obyło się bez lekkiego stresu i śmiechu - zwłaszcza przy refrenie i ostatniej zwrotce Laughing
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za to ostatnio (z resztą zupełnie z marszu) nagrałem jakiś bardzo dziwny kawałek. Nagrywałem w Audacity zwykłym mikrofonem komputerowym (tak - chórki też sam nagrywałem Laughing ), a perkusję w programie ,,drumsite". Sam napisałem tekst i ułożyłem muzykę, ale zapewne każdy zaraz wytknie dziwne podobieństwo do piosenki Elvisa Presleya - Thats Allright Mama... anyway: http://w468.wrzuta.pl/audio/5kD7KWPc6L9/sinia_diva_-_badz_taki_jak_my
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmieszne.

Mam pewien cover bacha nagrany ale to się chyba nie zalicza do twórczości własnej


jam session o 4 nad ranem: http://avequeen.wrzuta.pl/audio/8FYaxQZtnW3/dionizos_-_plaza_bogow
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:
[i]Śmieszne.


W sensie żałosne czy zabawne ? Laughing
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek