FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Play The Game - czyli o grach na konsolę gier NES :)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twoja ulubiona gra na konsolę gier Nintendo NES to:
Super Mario Bros
47%
 47%  [ 9 ]
Contra
21%
 21%  [ 4 ]
Battle City
5%
 5%  [ 1 ]
Bomberman
0%
 0%  [ 0 ]
Adventure Island
5%
 5%  [ 1 ]
Inna gra z serii tytułu wyżej wymienionego
0%
 0%  [ 0 ]
Zupełnie inna gra
21%
 21%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:56 am    Temat postu: Play The Game - czyli o grach na konsolę gier NES :) Odpowiedz z cytatem

Jak widzę jest już temat I'm in love with my car - czyli o samochodach, więc teraz pora na play the game - czyli o grach. I to o wyjątkowych grach... Tych na Nintendo NES, w Polsce zwanym potocznie Pegasusem.



Czy ktoś to jeszcze pamięta...? Czy ktoś w to jeszcze gra...? Jakie są Wasze ulubione gry? Mam takowy emulator na moim komputerze i przyznaję: bawię się dzięki niemu pierwszorzędnie! Grafika grafiką... Ale grywalnością te "eksponaty" biją na głowę wiele dzisiejszych produkcji, zarówno na PC-ty jak i konsole. No i te wspomnienia... Bezcenne. Pozwolę sobie napisać jako pierwszy - mój Top 5 jeśli chodzi o gry na Nintendo NES. Zacznę od 5 miejsca...

5. Adventure Island - Hudson Soft - 1986



4. Bomberman - Hudson Soft - 1983



3. Battle City - Namco - 1985



2. Contra - Konami - 1987



1. Super Mario Bros - Nintendo - 1985



...i inne klasyki:

Super Robin Hood

Mappy

Goonies

Chip'n Dale Rescue Rangers 2

Popeye

Soccer

Tennis

Bugs Bunny Birthday Blowout

Donkey Kong

Galaxian

Micro Machines

Pinball

Boulder Dash
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej


Ostatnio zmieniony przez pietras dnia Nie Lut 28, 2010 10:26 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 2:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś tak w połowie lat 90. to było - piękne czasy. Zbieraliśmy się u kumpla, który miał Pegasusa (tego oryginalnego prawdziwego Pegasusa jeszcze) i graliśmy przeważnie na dwóch w Contre, Mario i inne. To ciekawe, a jednocześnie banalnie proste i zrozumiałe, że tak proste gry, z dzisiejszego punktu widzenia mega grafiki i fabuły dzisiejszych gier dawały 10x większą frajdę, no ale wiadomo wtedy wszystko wydawało się fajniejsze i ciekawsze. Pamiętam, że katowałem rodziców, żeby kupili mi gierkę i w końcu udało się, a było to w 1997 roku. To już nie był ten legendarny stary pegasus tylko taka czarna nowocześniej wyglądająca gierka z trzema przyciskami na padzie (pegasus miał dwie), no i katowałem Robocopa, Mario, Contre, w całości przeszedłem Chipa i Dale'a. Pamiętam, że po jakimś czasie mi się pad zepsuł jeden. No i nie zapominajmy też o legendarnym Gunmanie i Kaczkach (pistolet też mi się szybko zepsuł - psuj ze mnie był).

Hmm... Contra, Mario, Tank, i jeszcze szczególnie zapadła mi w pamięć taka gierka Disneyland czy coś tam w której chodziło się ludzikiem i kopało kulkę, która zmieniała się po jakimś czasie w piłkę Very Happy

Brawo pietras za pomysł na temat, jeszcze się tu odezwe jak mi się przypomną jakieś gierki. A jeśli chcecie poprzypominać sobie stare czasy to jest dużo stron z emulatorami - ja jakiś czas temu cisnąłem w Contrę Very Happy
Powrót do góry
mtciuchcia



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 53

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko, że Pegasus to nie NES. To po prostu podróbka sprzedawana np. w Polsce, ale w pełni kompatybilna z grami z Nintendo Entertainment system. Osobiście polecam raczej gry i emulatory SNESa i Nintendo 64, b. łatwe do znalezienia w necie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Checa



Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 42
Skąd: Bydzia

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja właśnie zakupiłem Nintendo wii i muszę wam powiedzieć, że grywalność jest niesamowita, szczególnie te mini gry sportowe poprostu miód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mtciuchcia napisał:
tylko, że Pegasus to nie NES.


Naprawdę...!? O ja! Wink
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lecri



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 159
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Pegasus to nie jest prawdziwy NES tylko podajże chińska podróbka Smile

Ja też mam sentyment do tej konsoli. Była to moja pierwsza maszynka do grania, którą miałam na długo przed pierwszym pecetem i kiedyś w moich kręgach to był prawdziwy hit. Mnóstwo osób to miało, dużo się w to grało i wymieniało kartidżami. Stare, dobre czasy.

Pamiętam jak kiedyś z baratem się tym rajcowaliśmy, jakby nie wiem co to było. I najwięcej frajdy i tak dawała wspólna gra. Pamiętam jak z koleżanką katowaliśmy Tanka. Takiej radości z gry w drugą osobą nie miałam już nigdy. Bardzo mile też wspominam strzelanie do kaczek (w swoim czasie mogłam się w to bawić bez końca), Chip&Dale, grę z jakimś kaczorem (zupełnie nie pamiętam jak się nazywała), coś tam z Myszką Mickey oraz oczywiście Mario. Chyba każdy posiadacz tej konsoli musiał grać w Mario. Aha, jeszcze przecież uwielbiałam takie Boulder Dash.

Podsumowując uwielbiałam tą konsolę, do czasu aż nie pojawił sie w domu pierwszy komputer. Wtedy to jakoś stopniowo przemijało, nie pamiętam już kiedy ostatni raz na tym grałam, nawet nie wiem co się stało z moim sprzętem i katridżami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lecri napisał:
Tak, Pegasus to nie jest prawdziwy NES tylko podajże chińska podróbka Smile


Dobijacie mnie swoim rozumowaniem, ale okej... Przecież napisałem to z ironią, bo WIEM o tym. Wink
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omg ! W końcu jakiś fajny temat ! No musze powiedzieć że jak był szał na NES-y (w polsce na podróbki podróbek czyli na kopie pegasusów) to mnię jeszcze nie było na świecie (lata 80-te) ale później (druga połowa lat 90) już jako brzdąc to byłem maniakiem pegasusa. W swoim krótkim jak dotychczas 16-letnim życiu, miałem ze 5-6 konsol i wszystkie mi się spaliły. Pamiętam że jak tylko mi się spaliła jedna to leciałem na bazar po drugą. Właściwie to miałem może nawet więcej konsol bo zawsze miałem jedną w domu i jedną zapasową u babci, i jak przyjeżdzałem do niej to odpalałem pegasa i wio! Najbardziej pamiętam Mario Bros, Donkey Kong, Tank (czołgi), jakieś Żółwie Ninja, Alladyna, jakieś Power Rangers i oczywiście całą masę ścigałek. W Contrę i w strzelanie do kaczek nie grałem bo nie pozwalali mi rodzice (zbyt brutalne Laughing ). Ostatnia konsola spaliła mi się jakieś 2-3 lata temu i była tak samo męczona jak ta pierwsza z 1999 roku. Później już nie kupowałem bo miałem kompa i jakoś zapomniałem o tym. Niedawno z kolegami powracaliśmy do tego, żeby kupić taką konsolkę i pykać ale jakoś zawsze to spełzało na niczym. Pegasusy to były piękne maszyny a granie w nie to prawdziwa przyjemność i niezapomniane wrażenia. Nigdy tego nie zapomne i kto wie czy niedługo znowu nie kupie sobie pegasa Very Happy

PS: Swoją drogą teraz to wyglądało by cokolwiek śmiesznie np. 42 calowa plazma i prosty pegasus do niej podłączony Laughing Taki związek to prawdziwy oksymoron xD
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak! Żółwie Ninja były świetne! Smile
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mega wspomnienia. Jak się z bratem kłóciłam. Jak on krzyczał na mnie, bo przegrywaliśmy w czymś, bo ja za wolno skakałam, strzelałam Laughing

Miałam jeszcze pistolet do tego i uwielbiałam strzelać do kaczek Razz

Battle City - taka polska gra z tym orzełkiem Wink
Contra - ile godzin przy tym spędziłam i zawsze ja za wolno szłam i brat czekał na mnie Razz
Super Mario Bros - klasyka i potem na Game Boyu się grało
Mappy - intrygował mnie zawsze tytuł tej gry Wink
Goonies - złodziej Razz
Popeye - lubiłam bo kreskówkę znałam
Donkey Kong - klasyka kolejna
Galaxian - ile godzin spędziłam strzelając
Micro Machines - ulubiona gra wyścigowa Razz aż sobie wczoraj ściągnęłam Razz i wciaga jak za dawnych lat

No i StreetFighter Razz i MortalCombat.
i Big Nose the Caveman - bardzo zabawna gra

Mam jeszcze chyba w domu kartidż z 148 czy ilomaś grami Laughing Ba koło domu miałam wypożyczalnie i się szalało.

Później już tak w gry nie grałam. Na komputerze zaliczyłam Herosów i Pintballa i Klikacza/Kulki.
no i pasjanse bardziej rozbudowane.
Ale tak jak Pegasus nic nie wciągało Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, zwłaszcza z ostatnim stwierdzeniem. No, Pani Administrator... Szacunek. Smile Cieszę się, że ludzie odpisują w tym temacie. Byłem naprawdę ciekawy, jaki będzie odzew. Wspaniałe wspomnienia.

PS Mappy - kultowa zręcznościówka. Zapewne chodzi Ci o tytułową mysz-policjanta. To ona nazywa się Mappy.

Goonies - nigdy nie był doceniany, takie odniosłem wrażenie, a szkoda. Zbieranie kluczy, szukanie właściwej drogi, sekrety - przednia zabawa. Niestety, IMO za krótka...

Galaxian - czy tę grę da się w ogóle przejść...? Razz Bo ja przechodziłem kilkadziesiąt etapów i ginąłem. Gra zdawała się nie mieć końca.
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goonies właśnie przez te klucze była fajna Wink
Galaxian dlatego człowiek grał, grał, grał...

obecnie jak załączyłam MicroMachines to tylko muza lekko wnerwiająca Wink ale wtedy jakoś nie zauważałam. Razz teraz można Queen włączyć i jazda na całego Wink

Ja przed Pegasusem grałam w inne dwie gry Tv ale nazw nie znam.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he... To fakt, można... Jeśli chodzi o Duck Hunta niekiedy bywało tak, że podchodziło się do telewizora i zgrywało wielkiego rewolwerowca, strzelając z bliska. Jak już wspomniał Kwak, jeszcze był Gunman... I myślę, że właśnie Gunman był grą bardziej wymagającą, a co za tym idzie (przynajmniej jak dla mnie), bardziej wciągającą.

Gdyby ktoś nie pamiętał, małe przypomnienie:



To było to!
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O pamiętam! Ja części nazw gier nie pamiętam, ale jak widzę te obrazki to od razu pamięć wraca w moim wieku Wink Do cowboyów się też strzelało. Wink ale wolałam kaczki Razz

Nie wiem czy ktoś zna nazwę tej gry/systemu. Piłeczka i się prostokątem odbijało we dwie osoby, coś jak tenis. Pady były okrągłe jak tubka i się kręciło nakrętką (chyba pomarańczowa). Ekran był granatowy.

Potem grałam w coś ruskiego, gry były wbudowane, czarno-szara skrzynka wielkości magnetowidu i się przekręcało gry wihajstrem. Miało joystiki. I się szybko psuło, więc kolejny był pegasus.


Zna ktoś stronę gdzie będzie sporo gier do pobrania tych old?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście. To prawdopodobnie największa strona, a co ważniejsze, sprawdzona: http://www.romnation.net/srv/roms/nes.html

Tamte gry kojarzę. Postaram się je odnaleźć. Ostatnio przypomniało mi się kilka rewelacyjnych gier, ale niestety pamięć już nie ta... Jeśli chodzi o te tytuły. Często także problemem jest znalezienie takiego ROM-u. Tak było w przypadku Gooniesa, którego właśnie przeszedłem. Pierwszy raz! Ach... To było coś. Zawsze ciekawiło mnie "co jest dalej?". No i dowiedziałem się... Ale niech pozostanie to tajemnicą, a kto zechce się dowiedzieć, prześlę ROM.

PS Na swoim forum (które powolutku się rozwija), utworzyłem nawet stosowny temat i napisałem kilka postów. Dla ciekawych... http://www.queen.fora.pl/gry,30/
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mam głupie pytanie jak się uruchamia ROM Embarassed Bo Micro Machines ściągnęłam jako exe, wiec nie miałam problemu z uruchomieniem.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow http://www.queen.fora.pl/gry,30/nes-co-i-jak,71.html

To nie jest głupie pytanie. Naprawdę. Pamiętam moje początki... Jakoś do wszystkiego doszedłem sam, ale zajęło to trochę czasu. W razie problemów, pytaj tutaj, albo na moim forum, w stosownym temacie.
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój absolutny debeściak to Super Mario Bros. 3 (swego czasu zapościłem o nim tutaj. Cool W głowie się nie mieści co Nintendo wyrabiało mając do dyspozycji scrollowany ekran i 7 kolorów naraz. Razz

Moje Top 10 sprzed lat:

1. Super Mario Bros. 3
2. The Fantastic Adventures Of Dizzy
3. Goal 3 (aka Kunio Kun's Nekketsu Soccer League)
4. TMN Turtles III The Manhattan Project
5. Contra
6. Double Dragon 3
7. Castlevania 3
8. Duck Tales (1&2)
9. The Legend of Zelda
10. Ninja Gaiden 3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kurde. żeś tak mądrze nazwał ten temat, że pewnie uznałem go za jakieś pitolenie o Queen, skoro udało mi się przeoczyć. a teraz jestem strasznie napalony na to Goonies. o niemoge. zupełnie o tym zapomniałem. i w sumie nie pamiętam kompletnie o co tam chodziło, poza tym, że potem mnóstwo podobnych gier wymyślałem na papierze. jezu, jakie dawne czasy. teraz muszę to ściągnąć przez Ciebie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

PS Tak, cała seria Super Mario Bros była znakomita.

PS2 Ja przeszedłem Gooniesa (nareszcie!) jakiś miesiąc temu. Rozczarowała mnie odrobinę końcówka, ale sam fakt, że zaliczyłem coś, na czym łamałem joysticki... Wink Bezcenny.
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja go przeszedłem całego na pegazie. to pamiętam.
mariana tylko pierwszego miałem. znaczy nawet nie, bo pegaz był pożyczony od kumpla. ja miałem dwie segi.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Master System i Mega Drive, czy siakieś inne?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie takie
ach!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie o grach na C64, Amige albo automaty ? temat tylko o NESie jest bez sensu. rzeklem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, jest genialny. załóż o automatach drugi. i trzeci o amidze. ja założę o segach.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
nie, jest genialny. załóż o automatach drugi. i trzeci o amidze. ja założę o segach.


A kto załozy o katridzach do Commodore i oddzielny do gier z dyskietek / gier z kaset z turbo / gier z kaset , bez turbo, ktore trzeba dograc ?

Not so easy... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mówiłem, że to będzie proste.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 2:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
no kurde. żeś tak mądrze nazwał ten temat, że pewnie uznałem go za jakieś pitolenie o Queen, skoro udało mi się przeoczyć. a teraz jestem strasznie napalony na to Goonies. o niemoge. zupełnie o tym zapomniałem. i w sumie nie pamiętam kompletnie o co tam chodziło, poza tym, że potem mnóstwo podobnych gier wymyślałem na papierze. jezu, jakie dawne czasy. teraz muszę to ściągnąć przez Ciebie.

przeszedłem ;_; prawie wszystko sobie przypomniałem z wyjątkiem samej końcówki. albo jednak nie przeszedłem wtedy, albo wymazałem ją z pamięci, bo rzeczywiście sux.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
A czemu nie o grach na C64, Amige albo automaty ? temat tylko o NESie jest bez sensu. rzeklem.


Nie jest. NES = GOD. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno istnieje temat o C64.... ale sami musicie poszukać. Wiem, że istniej bo sam zakładałem.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek