FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
TOP 10 (temat drugi) - od Kiss do Die Toten Hosen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy
robic top topów skladajacy sie z 5 najlepszych kawałków ze wszystkich list
36%
 36%  [ 18 ]
robic top topów skladajacy sie z 1 najlepszego kawałka ze wszystkich list
12%
 12%  [ 6 ]
zrobic top w jakiejkolwiek formie ale w wielkanoc, kiedy i tak malo czasu, więc wybieranie z listy dostępnej bedzie szybsze
10%
 10%  [ 5 ]
fakować top topów
42%
 42%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 50

Autor Wiadomość
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. There Must Be An Angel (Playing With My Heart)
2. Sweet Dreams
3. The Miracle Of Love
4. I Saved The World Today
5. The Miracle Of Love
6..Who’s That Girl?
7. I've Got A Life
8. Here Comes The Rain Again
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie czemu nie dałem rady dalej prowadzić TOP10- miały być linki i opisy przy KISS, tymczasem nie będzie ich i przy Eurythmics... na razie?

Zespół który jeśli chodzi o pop przyznam lubię i cenię. Jeżeli już mam słuchać tego nurtu i rzeczy z list przebojów- to niech to będzie grane przez takie wyraziste osobowości muzyczne jak Annie Lennox (aczkolwiek kobieta z niej szalona) czy Dave Stewart. Numer 1 jest po prostu cudny, kiedyś mniej lubiłem ale z czasem zamiast znudzić się wręcz jeszcze nabrał barw, klimatu, wielkości...

1. Lovesong for a Vampire
2. Sweet Drems
3. Here Comes the Rain Again
4. I Saved the World Today
5. Why?
6. Lily Was Here
7. The Miracle of Love
8. Who's That Girl?
9. 17 Again
10. There Must Be an Angel
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bardzo slabo, tylko najwieksze hity zarowno zespolu, jak i solowe. To jest jeden z tych wielu przypadkow, kiedy poznac wiecej mi sie nie chce za bardzo, a mimo tego to, co znam, naprawde w wiekszosci bardzo lubie. Zresztą annie lennox cenie, no i ma swietny naprawde zespol solowy. No i w sumie z tych znanych w wiekszosci kawalkow zrobilo mi sie ponad 10 i cos wywalic trza bylo. Az bym sie nie spodziewal. Szkoda, ze nikt poza dagą i lemurem nie pomeczyl sie z linkami... i tak w sumie jak robilem te liste to sobie pomyslalem, ze szkoda, ze juz razem nie grają, bo bym chetnie sie na koncert ich przeszedl. W linkach glownie wersje live, bo w nich duzo mniej tych hmmm nalecialosci lat 80tych Razz a to są naprawde znakomite kompozycje, tylko czasem mnie te lata 80te w brzmieniu studyjnych wersji odpychają Razz

Najblizej byly:
Who’s that girl (11. miejsce. Z bolem serca (a konretniej jelita, ktore mnie dzisiaj napieprza) odrzucam)
17 again
Thorn In My Side
When Tomorrow Comes (bardzo roxettowy kawalek)
Missionary Man


1. Love song for a vampire [Annie Lennox] - naprawde imponujący kawalek, ciary przechodzą mi zawsze, gdy go slysze, od pierwszego przesluchania kilkanascie lat temu na mtv... tak, kiedys takie rzeczy krolowaly na mtv...

2. Here comes the rain again [Eurythmics] - swietny numer, ktory mozna chyba uznac spokojnie za klasyke w swoim gatunku. z serii tych, co sie zna od zawsze.

3. Sweet dreams [Eurythmics] - za to ten kawalek klasyką jest nie tylko swojego gatunku, ale i muzyki 20. wieku w ogole.

4. The miracle of love [Eurythmics] - niewiem czemu, ale przez wiele lat znajac ten kawalek, kompletnie nie kojarzylem go z eurythmics. w sumie dopiero niedawno jakos tak przez przypadek sie dowiedzialem i bylem mocno zaskoczony.

5. No more i love yous [Annie Lennox] - kolejne cudo z solowej kariery AL. klimacik jest Smile

6. Why [Annie Lennox] - patrz punkt wyzej... kobita ma nie tylko glos, ale i ucho do swietnych numerow.

7. There must be an angel (Playing with my heart) [Eurythmics] - to takie moje male zboczenie. tzn wersja studyjna zbyt jednak ejtisowa jak dla mnie ale wersje koncertowe naprawde dobre. no i wszelkiego rodzaju przerobki girlsbandowe z lat pozniejszych pokazują jaki glos ma ta pani i jak ciezko zaspiewac chocby ten nieco kiczowaty wstep bez studyjnego wspomagania i zeby nie brzmialo to plasko Wink

8. Lily was here [Dave Stewart] - kolejna klasyka. juz naprawde, jesli chodzi o lata 80te i tzw. ambitny pop, to ciezko znalezc wiekszą klasyke... piekny przewodnik jak zrobic swietny i chwytliwy kawalek prostymi srodkami, ale bez wpadania w banał.

9. Walking on broken glass [Annie Lennox] - sluchajac kolejnego kawalka z tych, ktore przeciez bardzo dobrze znam od dawna, doszedlem do wniosku, ze chyba czas kupic jakąś plyte tej pani...

10. I saved the world today [Eurythmics] - cos nowszego tak na zakonczenie, bo ladne to bylo, nawet jesli nie az tak porywajace jak wczesniejsze kawalkil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

top eurythmics + annie lennox + dave stewart

1. Sweet Dreams - 97
2. There Must Be An Angel - 69
3. Here Comes The Rain Again - 57
4. The Miracle Of Love - 50
5. Who's That Girl - 40

6. Why - 35
7. No More I Love Yous - 33
8. Love Song For a Vampire - 31
9. I Saved The World Today - 28
10. Into The West - 24

11. Walking On Broken Glass - 23
12. Lily Was Here - 19
13. When Tomorrow Comes - 18
14. Love Is A Stranger - 17
15. 17 again - 12
16. Angel - 11
17. Sex Crime - 10
18. Would I Lie To You - 7
19. The King and Queen Of America - 6
20. Missionary Man - 3
21. I've Got a Life - 2
22. Jack Talking - 1



głosujących: 16
pełnych list: 8
wymienionych utworów: 22
najczęściej na listach: Sweet Dreams - 16 razy
najczęściej na pierwszym miejscu: Sweet Dreams - 4 razy, ale tylko raz na pełnej liście.


thehero89 - 2 razy wymieniles ten sam kawalek na liscie...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Sob Mar 06, 2010 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona ma siłe więc zabij mnie nim ona to zrobi. zwłaszcza, że w tokyo przyszedł maj i widać orła cień. pocałuj noc w księżyc albo bizonka w dupe i zagłosuj w topie

VARIUS MANX

tak z okazji wznowienia działalności z nową (czwartą już) wokalistką.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc jak wspominałem gdzieś tam. Znam, Kiedyś słuchałem nałogowo. Ale to było nim poznałem coś więcej niż Greates Hits Queen. A więc dawno dawno dawno temu. Od tamtej pory słuchałem strasznie wybiórczo i bardzio mało. Niemniej jednak sentyment pozostał. Myślę, że 10 będzie spokojnie. Kiedyś mi się podobało. Dziś nie wiem jak to jest. Lecimy zatem. Najpierw przypomnienie i co z tego wszystkiego pamiętam. A więc....

A więc jest tego więcej niż myślałem, i nawet musze myśleć nad jaąś wyszukaną eliminacją. Co prawda raczej i głównie znam singlowe rzeczy, ale no. Zawsze to coś. W ogóle Varius Manx miał niesamowite szczęście do wokalistek. Co więcej. Mieli bardzo fajne kompozycje. Nie mówię nieziemskie, ale takie do posłuchania bez większego skrępowania. A lista przedstawia się tak:

1. Pocałuj Noc
Nie do końca pamiętam ale wiem że za dziecka był to dla mnie naprawdę ważny utwór. Pamiętam jak dziś, że usłyszałem go gdzieś w radio i miałem problem bo nie wiedziałem co to jest i nie maiłem skąd się tego dowiedzieć. Szukałem, czytałem, pytałem. I już prawie zapomniałem. Mógł minąć nawet rok, gdy usłyszałem i znów zonk. Dopiero era internetu pozwoliła mi się dowiedzieć co to jest. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że zaraz koło wieży stała cały czas TA kaseta Laughing W każdym bądź razie niesamowity sentyment mam do tego utworu i co do tego jednego miejsca nie miałem żadnych wątpliwości.
2. Ten Sen
Przeżyłem szok dosłownie przed chwilą. Zapomniałem o czymś takim. Zapomniałem, że kiedykolwiek ta piosenka miała miejsce. Bardzo ją uwielbiam. Znów sentyment. Zresztą jak całe Varius Manx. Bardzo fajny utwór i no... sentyment sentyment i jeszcze raz sentyment. W tym utowrze i tym powyżej odczuwany naprawdę mocno.
3. Piosenka Księżycowa
Jako gówniarz (tak, te czasy gdy tego słuchałem... i nie odczuwam tego jako stracony czas) miałem ogromną jazdę na punkcie tej "Piosenki Księżycowej". To był dla mnie taki... ideał piosenki. Strasznie oszczędna aranżacja, piękny wokal... Wracają te chwile do mnie. Dzięki Bizon, choć przyznaję, jak zobaczyłem tytuł kolejnego topu pomyślałem, że ten się stacza. Piękne.
4. Wolni w Niewoli
"Pierwszy Milion" był chyba pierwszym moim "tak poważnym " filmem. Znaczy się pojąłem o co biega, i generalnie zrozumiałem wszystko. Nie pamiętam jak się skończył ten film, ale przynajmniej w środku był on tragiczny bo coś tam mafia. Mimo iż jakaś świetna piosenka to nie jest, ale no... sentyment. Tfu. Świetny utwór.
5. Ruchome Piaski
A tu nie potrafię dojść z czym mi się kojarzy ten utwór. Znów niczym przy Piosence Księżycowej. Oszczędna aranżacja, świetny wokal kobiecy. Zaduma i generalnie na dziecko musiało to naprawdę działać. Zwłaszcza gdy trochę przyspiesza. Brakuje mi słów by opisać to co bym chciał. Siła sentymentu jest niesamowita.
6. Orła Cień
Można mówić, że bullshit. Że już tak znane, że dać spokój mi z tym proszę. Może troszkę za wysoko i też sentymentu tu wielkiego nie ma, bo prędzej śpiewałem jakieś chore przeróbki ( nie umiem sobie przypomnieć słów tych przeróbek) niż chciałem słuchać oryginalnego tekstu. Niby do bólu już było to puszczane. Ale gdy te instrumenty i wokal są w najwyższym poziomie swojej intensywności.. jest po prostu niesamowicie miło.
7. Zanim Zrozumiesz
Nie wiem za co. Po prostu jest. Varius Manx miał patent na tego typu ballady. Wychodziły im co najmniej bardzo dobrze.
8. Jestem Twoją Afryką
Sposób śpiewania jest dla mnie nie do ogarnięcia. Znaczy się ta maniera. Przechodzenie od jednego wersu do drugiego. Nie ciągle, nie przez cały czas. Ale takie lekko dostrzegalne drganie jej głosu. Zawsze mnie to pociągało i się podobało. I ten refren. Może głupi, przeintelektualizowany czy co tam jeszcze. Niewiele mnie to obchodzi. Bardzo fajne i tyle.
9. Zamigotał Świat
Mimo iż wiem, że był to jeden z tych pierwszych utworów, nie do końca sobie poradził z czasem jaki upłyną. Znaczy się sentyment już nie ten. Dalej się miło słucha, ale jakby nie do końca to co działo się przy tych utworach powyżej.
10. Jestem Tobą
A tu mam zagadkę. Bo z czymś mi się kojarzy tylko jak można się domyślić nie wiem z czym. Nie będę więcej pisać. Mam zagadkę i staram się rozwikłać. Na dziś tyle. Ewentualne edity bo mogło mi coś umknąć. Generalnie bardzo miło mi się wspominało co by nie było... moje dzieciństwo. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emu i Elf zaliczam do najlepszych albumów w historii polskiego rocka. Wtedy byli wielcy i nie jest to dla mnie tylko jakiś rock dla oderwania się. Z Anitą stworzyli DZIEŁA i nie ma co do tego wątpliwości. Lata 90-te pełną gębą...
1. Wolne ptaki
2. Oszukam czas
3. Tokio
4. Zabij mnie
5. Elf skradnie wasze serca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Pocałuj noc
Arcydzieło polskiego pop-rocka. Urokliwe zwrotki i fantastyczny przebojowy refren. Kapitalna melodia, nastrój takiej miłej naiwnej radości. Cudeńko.
2. Piosenka księżycowa
Bardzo, bardzo miła rzecz. Skromniutka, znów taka naiwna może, romantyczna, ale w sumie też ciekawie odwracająca stereotypy płciowe. No i melodia.
3. Orła cień
Może i obśmiane, ale kurczę, to naprawdę ma świetną, bogatą i przestrzenną aranżację i fajny nastrój.
4. Zanim zrozumiesz
Niemoge, zapomniałem, że to jest ich. Przyjemna melodia, doskonale przebojowy charakter i fajnie zaśpiewane
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/


Ostatnio zmieniony przez lemur dnia Sob Mar 13, 2010 8:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam z 12-15 utworów Varius Manx, za to poniższa dycha po prostu podoba mi się, czasami posłucham. Zgadzam się z wasdfg7. Siła sentymentu jest ogromna ale z drugiej strony dziewczyny po prostu pięknie śpiewały. Szczerze powiedziawszy jeśli chodzi o polskie zespoły z kobiecym wokalem lubię tylko O.N.A. i Varius Manx...

1. Ruchome Piaski - Świetny tekst. Następnym razem dziewczyna powinna się zastanowić dwa razy zanim spławi kolejnego faceta, tak to jest jak się szuka księcia z bajki xD
2. Pocałuj noc - Mam słabość do refrenu.
3. Piosenka Księżycowa - Zna każdy. Przecudnie zaśpiewane przez Anitę Lipnicką.
4. Jestem Twoją Afryką - Sposób śpiewania szczególnie refrenu rzeczywiście ciekawy. Bardzo ładnie.
5. Moje Eldorado - aaaaaaaaaaaaaaaaa strasznie seksowna jest Monika w tym teledysku Wink aaaaaaaaaaaaaaa sam utwór też mi się podoba.
6. Maj - kolejny, trzeci już utwór z Kuszyńską. Szkoda dziewczyny...
7. Ten Sen - Bardzo podobają mi się momenty w których Kasia Stankiewicz śpiewa trochę mocniej Wink
8. Zanim Zrozumiesz - chyba pierwszy singiel z Anita Lipnicką.
9. Tokyo - edit
10. Orła cień - a niech będzie na końcu heh

Pisze na szybkiego bo mam akurat chwilę czasu wolnego, jeśli znowu wymieniłem jakiś kawałek dwa razy xD albo coś mi się pomyliło w opisach bo jechałem z pamięci, wprowadzę niezbędne zmiany Very Happy
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------


Ostatnio zmieniony przez TheHero89 dnia Sob Mar 13, 2010 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jeszcze drugie tyle dobrych by się znalazło


1.Pocałuj noc – młode wilki się przypominają Wink
2.Zabij mnie
3.Tokyo
4.Wolne ptaki- świetny tekst
5.Piosenka księżycowa
6.Oszukam czas
7.Ruchome piaski
8.Mówią mi – fajny bas
9.Najmniejsze Państwo Świata – za tekst
10.Moje Eldorado – za optymizm i radość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Era Anity <-> dzieciństwo moje
1. Piosenka księżycowa
2. Elf skradnie wasze serca
3. Wolne Ptaki
4. Zabij mnie
5. Pocałuj noc
6. Zanim zrozumiesz
7. Oszukam czas
8. Tokyo
9. Bezimienna
10. Maj

Edit1: edytowałem, uzupełniłem dziury wynikajace z dlugiego czasu niesłuchania


Ostatnio zmieniony przez Mike-L dnia Pią Mar 12, 2010 1:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół raczej mi obojętny. Zanim zrozumiesz zawsze mnie irytowało.Z najbardziej mnie interesującego albumu Elf niestety nie mogę przyporządkowac wszystkich tytułów do piosenek.
Ale na pierwszych 2 miejscach 2 piosenki z Monika na wokalu, które zdecydowanie lubię najbardziej:

1.Moje Eldorado
2.Maj
3.Pocałuj noc
4.Ten sen
5.Oszukam czas
6.Deadpans parade
7.Orła cień-niech ma...
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z lipnicką bylo momentami calkiem sympatycznie. Niestety jak dla mnie im dalej, tym gorzej. Slyszalem tez kiedys dwie plyty z okresu przed lipnicką i bylo na nich pare interesujacych rzeczy , ale niestety nie mam teraz ich tu nigdzie, a i czasu, zeby je odnalezc niewiele, wiec musze odpuscic. Probowalem troche przypomniec sobie plyty z lipnicką jeszcze, ale mam tylko na kasetach , a szukac w necie teraz wszystkiego czasu brak, wiec polece glownie singlami.

1. Pocałuj noc – zawsze mialem slabosc do tego kawalka, poza tym te kilkanascie lat temu, mlode wilki ogladalismy ze znajomymi nalogowo, przy kazdej okazji Wink

2. Piosenka ksiezycowa – slodkie moze i dosc banalne ale z jakims takim urokiem, bez przesadnego napompowania. W dodatku te kawalki anitowego VM to jednak czesc mojej mlodosci wiec sentyment olbrzymi Wink

3. Zanim zrozumiesz – chyba najwiekszy hit w historii zespolu... do dzis pamietam jak na obozach latem spiewalo sie „ona ma kiłe, nie wiesz co jeszcze...” Laughing poza tym, przy tych kawalkach, dzieci, tanczylo sie na szkolnych dyskotekach kilkanascie lat temu Razz

4. Tokyo – kolejny z hiciorow z wczesnego VM. Tym razem nieco bardziej energicznie, co by nie bylo, ze same balladki Razz mam gdzies jeszcze kasete z nagrywanymi z radia kawalkami, w tym wlasnie z ‘tokyo’, ale dzialac to ona chyba nie chce heh no ale wtedy nie bylo mp3, a tym bardziej YT Twisted Evil

5. The gardeners – a tu tak dla odmiany, cos chyba singlowego, ale na pewno mniej znanego niz te wielkie hity. Zawsze lubilem te lekkosc taką i jakis taki fajny klimacik tego kawalka.

6. Elf Skradnie Wasze Serca – malo znane, ale przypomnialo mi sie po tytulach na listach poprzednikow, ze to mi sie kiedys podobalo, przesluchalem i faktycznie Smile jednak pewne rzeczy przez kilkanascie lat sie nie zmieniaja Wink

7. Deadpans Parade – takie hmm inne i nie banalne. Cos w tego rodzaju kawalkach bylo, jakis pomysl. Pozniej juz tylko po najmniejszej linii oporu...

8. Zabij mnie – te 7 powyzej to kawalki, ktore naprawde bardzo lubie i do ktorych mam duzy sentyment. Reszta to te, ktore pamietam, ze sprawialy pozytywne wrazenie. Tak jest wlasnie z tym. Byl zdecydowanie powyzej chlamu, ktory niesmialo zaczynal wchodzic do radia i tv...

9. Oszukam Czas – taki bardzo heyowy w sumie kawalek, poza tymi chorkami w refrenach heh zupelnie o nim zapomnialem, dopiero jak szukalem spisu ich singli zeby skojarzyc tytulu, to cos mi do glowy przyszlo, ale nie moglem powiazac z dzwiekiem poczatkowo.

10. Zamigotał świat – takie w sumie niepozorne i w gruncie rzeczy popowe, ale jednak bylo to na jakims poziomie... nieosiagalnym dla obecnych rodzimych pseudogwiazdek...

no i wyszla lista tylko z lipnicką...

Wlasciwie doszedlem do wniosku, ze plytka z taką dyszką utworow calkiem by mi sie podobala Smile musze sobie kiedys przypomniec pierwsze 2 plyty, koniecznie. Do reszty mnie w najmniejszym stopniu nie ciągnie Wink era stankiewicz poza 2-3 kawalkami w ogole mnie nie rusza, a poprzednia pani wokalistka, mimo ze wspolczuje stanu zdrowia obecnego, to jednak spiewaczką byla żadną, a i kompozycje jansona coraz banalniejsze i plytkie...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że jestem niepełnosprawny netowo, bo bym z miłą chęcią sobie poprzypominał, a tak będzie po łepkach:

1. Zabij Mnie
2. Wolne Ptaki
3. Pocałuj Noc
4. Piosenka Księżycowa
5. Zamigotał Świat
6. Zanim Zrozumiesz
7. Orła Cień - za kilera
8. Ruchome Piaski
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet miło było sobie pewne rzeczy przypomnieć. Nigdy nie uwialbiałem i pewnie nigy uwielbiał nie będę, ale te piosenki bardzo kojarzą mi się z pewnym okresem w moim życiu- świeżo przeprowadziłem się do Wrocławia, w którym zakochałem się bez reszty i... nie była to jedyna rzecz w jakiej się zakochałem Wink Pierwszej miłosci się nie zapomina. A soundtrack do niej, nawet jeśli nie są to jakieś wyjatkowo lubiane przeze mnie piosenki- zawsze będzie wiele dla mnie znaczył... Trzy pierwsze utwory uważam za absolutnie wspaniałe i naprawdę piękne. Niby zwykłe, niby nic niezwykłego- ale... poruszają coś. Gdzieś tam trafiają. Nie samymi Crimsonami człowiek żyje... Wink

Aha- jak już VM był, to skandalem byłoby nie dać kiedyś TOPu Kasi Kowalskiej Wink Tak, teraz ja zacznę marudzić... Laughing Cóż, ten sam okres, te same wspomnienia Wink Plus jej pierwsza płyta absolutnie miecie...

A dycha Variusa? Głównie Lipnicka, choć kilka utworów Stankiewicz się zaplątało. Ba- jeden nawet wysoko Wink Potem straciłem kontakt i tak jak kilka kapel jednak zaległości nadrobiłem, tak tutaj mnie nie ciągnie. Od 2000 roku nie mam pojęcia co nagrali i... jakoś mnie nie ciągnie. Bo przy nowych rzeczach podróży sentymentalnej nie odbędę- a muzycznie myślę, że mam kolejkę jakichś kilku(nastu) tysięcy albumów, które chciałbym przesłuchać najpierw.

1. Piosenka księżycowa
2, Pocałuj noc
3. Ruchome piaski
4. Zanim zrozumiesz
(nauczyłem się tego grać na gitarze, czasem robiliśmy sobie niezłe jaja śpiewając to w gronie facetów, kombinując na różne sposoby- wersja reggae, wersja heavty metalowa, itd... fajnie było... Laughing )
5. Oszukam czas
6. Zabij mnie
7. Dom- gdzieś blisko mnie
(mam przedziwne wspomnienie z tym utworem związane... moja przeprowadzka spod Zielonej Góry do Wrocka trwała kilka lat i była na raty- na zasadzie ja z ojcem byliśmy we Wrocławiu w hotelu (kilka lat czekając na mieszkanie!), mama z siostrą w domu- ja poszedłem do średniej i chodziło o to, zebym już zaczął we Wrocławiu z kolei nie chcieliśmy żeby siostra przeprowadzała się w trakcie podstawówki i mieszkała do tego w hotelu, byłą młodsza i sam fakt przeprowadzki był wystarczająco trudny; jeździliśmy co weekend do domu, koleją; któregoś razu miałem walkmana (ta, jeszcze na kasety... Cool ) na uszach, uciekłnam pociąg w bodaj w Głogowie; pamiętam ze chwilę wcześniej w kafejce usłyszałem wyniki meczów ligowych, Legia zdobyła właśnie mistrza, to musiał być rok 1994? jakoś tak. Stałem sobie na peronie, była już noc, musieliśmy na następny pociąg czekać chyba z pięć godzin, coraz więcej meneli dookoła, ciemno- i słuchałem tego kawałka. I jakoś niesamowicie mocno mi ten moment w głowie utkwił. Ta stacja, specyficzny klimat letniej nocy, jakiego w Anglii nigdy nie doświadczyłem (nie taki) a który kocham, tylko światła semaforów i takich tam- i dwie kasety a właściwie dwa utwory jakie wtedy katowałem. Kasztany w wykonaniu Edyty Górniak i ten. Nie wiem czemu tak to mocno zostało- może to ta pierwsz rozłąka z domem, właściwie moment w którym człowiek nie do końca potrafił skojarzyć gdzie ten dom tak właściwie jest... Jakby nie było- część mnie. Mocniejsza niż mi się wydaje.
8. Orła cień
9. Tokyo
10. Zamigotał świat

_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Sob Mar 13, 2010 6:13 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak powinno się w tym kraju robić pop. Nie powiem, żebym jakoś namiętnie tego kiedykolwiek słuchał - ale gdy usłyszę w radio, to naprawdę miło posłuchać Wink

1. Pocałuj Noc - nie wiem, czy to może po prosu sentyment (zawsze ta piosenka pojawia się w późniejszych godzinach w radio gdy wracamy znad morza), ale ten refren zawsze jakoś tak mnie urzeka, po prostu uderza te najczulsze struny gdzieś w duszy, jest w nim coś tak pięknie wesołego...
2. Piosenka Księżycowa - piękna rzecz, naprawdę. Chyba najlepsza tak naprawdę piosenka spod szyldu tego zespołu (tę z miejsca pierwszego po prostu osobiście bardziej lubię Wink).
3. Zamigotał Świat - znów przegenialny refren, może tym razem nie uderzający tak mocno - ale tak nośny, tak wspaniały, nie tam jakieś dżagi, kurna...
4. Zanim Zrozumiesz
5. Zabij Mnie
6. Tokyo
- znów przegenialnie optymistyczny refren, coś świetnego na gorszy humor.
7. Ruchome Piaski
8. Orła Cień
- w sumie jedna melodyjka w kółko przez trzy minuty, może to już obrosło pewną komiczną legendą i mało kto wspomina ten utwór poważnie, ale kurczę.. To jednak moje dzieciństwo było i gdy zobaczyłem ten teledysk, to jakoś tak się fajnie zrobiło... Smile
9. Deadpans Parade - a to poznałem z listy Bizona. I niezwykle miłe zaskoczenie, bardzo zajeżdża popem z lat'90, ale po pierwsze, tym dobrym, a po drugie tym zachodnim... Chwali się, chwali Wink
10. Moje El Dorado

Pechowre miejsce jedenaste miał Maj. Jak widać w sumie na tej mojej liście tendencja z biegiem lat u nich zdecydowanie spadkowa, szkoda, takiej muzyki teraz w polskim mainstamie brakuje.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 2:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Pocałuj Noc
2.Zamigotał Świat
3.Piosenka Księżycowa
4.Ruchome Piaski
5.Zabij Mnie
6.Zanim Zrozumiesz
7.Tokyo
8.Orła Cień
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem i nie byłem nigdy jakimś wielkim fanem tego zespołu, ale sporo piosenek dobrze znam z dzieciństwa, więc 10-tka bez problemu powinna się uzbierać. Smile Tak w ogóle to ja nie wiedziałem, że ten zespoł jest z Łodzi(jak miło Smile) choć jedna piosenka mi się zawsze z tym miastem kojarzyła jako, że prawdopodobnie tam usłyszałem ją po raz pierwszy lub tam słyszałem ją najczęściej... Smile


1. Piosenka Księżycowa - to właśnie ta o której wspomniałem powyżej. Wink W dzieciństwie zawsze się przy niej wzruszałem, a później to pamiętam jak często śpiewałem z kumplami refren tej piosenki po pijaku Laughing xD
2. Pocałuj Noc - druga najlepiej przez mnie kojarzona piosenka zespołu. To znaczy nie - kojarzę ją bardziej niż "Piosenkę księżycową", no ale PK zdecydowanie bardziej lubię. Razz
3. Zabij Mnie
4. Maj
5. Sen
6. Orła Cień - kiedyś często myliłem ten utwór z solowym dokonaniem Anity Lipnickiej pt. "Wszystko się może zdarzyć" lub po prostu mi się te piosenki z sobą kojarzyły a to za sprawą pewnego kawału usłyszanego w dzieciństwie: Przychodzi baba do lekarza z gównem na głowie i krzyczy: "Widziałam ooooooooooorła cieeeeeń", a lekarz jej na to: "Wszystko się może zdarzyć" xD
7. Zanim zrozumiesz
8. Bezimienna
9. Mówią mi
10. Zamigotał świat
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOP VARIUS MANX - WYNIKI

1. Pocałuj Noc - 96
2. Piosenka Księżycowa - 84
3. Zabij Mnie - 52

4. Zanim Zrozumiesz - 45
5. Ruchome Piaski - 38
6. Tokyo - 32
7. Wolne Ptaki - 27
8. Oszukam Czas - 24
-. Zamigotał Świat - 24
10. Orła Cień - 23
--. Ten Sen - 23
12. Maj - 19
13. Elf Skradnie Wasze Serca - 15
--. Moje Eldorado - 15
15. Jestem Twoją Afryką - 10
16. Deadpans Parade - 8
17. Wolni w Niewoli - 7
18. The Gardeners - 6
19. Bezimienna - 5
--. Mówią Mi - 5
21. Dom - Gdzieś Blisko Mnie - 4
22. Najmniejsze Państwo Świata - 2
23. Jestem Tobą - 1


głosowało: 13 osób.
pełnych list: 8
utworów w notowaniu: 23
numerów 1 na listach: 5
najczęściej na miejscu 1. : Pocałuj Noc (6 razy, w tym na 4 pełnych listach)
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Nie Mar 14, 2010 4:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialo być bosko... no to jedziem.

RONNIE JAMES DIO \m/
dopuszczam też nagrania zespołu E.L.F. (z Ronniem na wokalu), jesli ktokolwiek w ogole zna. co prawda im blizej skladem do rainbow, niz solowego dio, ale wlasnego topu miec nie bedą na miliard%
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elf to raczej przeciętna kapela była jak na 70's, taki prosty blues z rock'n'rollem. I nic się nie załapało a znam pierwszy i ostatni album.

1. Shame On The Night
2. Holy Diver
3. Dream Evil
4. All The Fools Sailed Away
5. Rainbow In The Dark
6. The Last in Line
7. Egypt (The Chains Are On)
8. Caught in the Middle
9. Straight Through the Heart
10. Stand Up and Shout

Ratowałem się głównie płytą Holy Diver, bo wg mnie drugiej już takiej nie nagrał. Następna (The Last in Line) też jeszcze na poziomie, ale im dalej w las..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Holy Diver - co tu dużo pisać -> klasyk nad klasyki, świetne nastrojowe intro (chociaż przejście z niego lub raczej jego brak jest conajmniej denerwujące), chwytliwy riff i solówka, mocny, pełen "złości" wokal, utwór przy nieco cięższej produkcji byłby jeszcze lepszy
2. Throw Away The Children - tu za to jest odpowiedni ciężar i mroczny klimat oraz smutek przemawiający z tego kawałka. Uwielbiam linię basu i wokal Ronniego. Wykorzystanie dzieci (xD) było moim zdaniem dobrym posunięciem. Mój faworyt z Killing The Dragon (która z kolei jest chyba moją ulubioną płytą).
3. As Long As It's Not About Love - to jak Dio wyciąga tutaj "Lay beside me now", to po prostu poezja, mój ulubiony fragment w całym utworze. Chociażby za to należy mu się wysoka pozycja, ale nie tylko - klimat, melodia, lekki patos, this is it!
4. Rainbow In The Dark - syntezator na wstępie i po pierwszym refrenie mnie miażdży. Strasznie zabawny, ale zarazem bardzo na miejscu. Poza tym agresywny wokal i super gitary.
5. Push - do tego kawałka mam zboczenie i długo się powstrzymywałem, żeby nie wepchnąć go do top 3. Lekki, mainstreamowy, bardzo chwytliwy, z fajnymi gitarami i refrenem.
6. Losing My Insanity - takie rycerskie klimaty + hard rock są bardzo przeze mnie lubiane, stąd pewnie miejsce na liście. Przyjemnie płynie, a i daje kopa. Moment zwolnienia przed solówką średnio trafiony. BTW - zawsze jak zerknę na tytuł, to w głowie leci mi Master Of Insanity Wink.
7. Killing The Dragon - Killing The Dragon jest chyba najlepiej wyprodukowanym albumem Dio, jaki było mi dane słyszeć. Czuć tę przestrzeń, ciężar, klimat. Co do samego utworu - tajemnicze syntezatory na początku (osiągnięte w sposób banalny, ale chwytają, to najważniejsze), potem od razu szybki riff i mocny, chociaż nieco schowany wokal Dio. Bardzo dobra rzecz, głównie dzięki produkcji właśnie.
8. Dream Evil - świetny riff i klimatyczne klawisze we wstępie. Wokal już trochę mniej przypadł mi do gustu. Produkcyjnie o wiele lepiej niż poprzednie albumy.
9. Egypt (The Chains Are On) - klawisze strasznie tandetne, ale ogółem utwór trzyma poziom, niezłe zmiany tempa, świetne gitary, wokal. Niemniej całość trochę przydługa.
10. We Rock - podoba mi się to jak kawałek "maszeruje"...i refren Wink

Nie ukrywam, że lista robiona na czuja głownie z tych utworów, które zwyczajnie zapamiętałem i sobie teraz odświeżyłem. Ale żeby nie było - miałem z czego eliminować.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!


Ostatnio zmieniony przez mike dnia Nie Mar 14, 2010 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1, As Long As It's Not About Love
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 rainbow in the dark
2 holy driver
trochę mi się osluchal, stad druga pozycja
3 dont talk to strangers
4 we rock
5 look up the wolves
6 Killing the dragon
7 Throw Away The Children
8 egypt
9 Dream evil
10 Push
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Holy Diver
2.Lock Up The Wolves
3.The Last In Line
4.Rainbow In The Dark
5.Egypt
6.Between Two Hearts
7.Don't Talk To Strangers
8.Throw Away The Children
9.Killing The Dragon
10.Sacred Heart
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam Holy Diver plus kilka osobnych rzeczy, więc dyszkę uzbieram raczej. Narazie pierwsza 5, ta taka mocna, później uzupełnię resztę.

1 This is Your Life
Swego czasu byłem zachwycony utworem Love Me Forever, domagałem się więc od Fenderka, który chyba to polecał gdzieś, czegoś w podobnym stylu. Wokal tam nie był ładny ani miły, ale był szczery. Tak szczery jak to tylko możliwe. No i Fenderek polecił mi to. NIe był to może strzał w 10, ale w 9 to już na pewno. I to mocne 9. W każdym razie piękna rzecz. Wspaniale zaśpiewana. Niezwykle głęboko i... szlachetnie. Tak to chyba najlepsze. Całość po prosty skrzy się od emocji. Cudowny refren.

Aaa Fenderek napisał mi wedy, że akurat teraz nie ma czasu, ale w krótce poda mi więcej linków na "TAKIM" poziomie. Było to hnnn 2,3 miesiące temu? Nadal czekam Wink


2 Holy Diver
Cóż możńa rzec? Świetne intro i absolutnie miażdżący riff, bardzo fajna solówka, a nad tym wszystkim Dio. No i było w Pick of Destiny Wink

3 Rainbow in the Dark
Absolutnie miażdżąca rzecz. Genialnie zaśpiewana z przewspaniałym riffem.

4 Don't talk to Strangers
Gdy po tym spokojnym początku wchodzi ten riff... łojuzumaryjo! I jeszcze ten wściekły wokal Dio. Wspaniały wokal w tym utworze, chyba najlepszy po nr 1

5 Shame on the Night
Zakończenie jednej z najlepszych metalowych płyt jakie słyszałem.
Zaczyna się dość myląco, ale wchodzi riff, wchodzi wokal i wszystko jasne Wink I znowu wokalnie to jest fantastyczna rzecz.
Zakończenie absolutnie, ale to absolutnie wgniata w ziemie.

6 As Long As It's Not About Love
O poznałem teraz. Fajne, bardzo fajne. Świetny wstęp. Wokal nieco przypominający pozycję na szczycie listy. Wybuch mimo, że przewidywalny to nadal chwytający. Świetna gitara. I faktycznie ten fragment, o którym wspomniał mike rządzi.
Mimo, że to ballada chyba, to całość ma fantastynie ciężkawy klimat. Podniosłe zakończenie wciska w fotel. Mniam.

7 We Rock
Całość po prostu zaje***e zapierdziela do przodu. Kopie dupsko i tyle. Fantastycznie zaśpiewane, świetny refren. No i z nazwy kojarzy mi się z pewną piosenką Queen Wink

8 Stand Up and Shout
9 Straight Through the Heart
10 Caught in the Middle
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Pią Mar 19, 2010 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów przez to, że nie mam neta nie przypomnę sobie Dio, shame you sąsiedzie, któryś zerwał umowę z tepsą oraz shame you kolesiu, który od miesiąca nie może znaleźć czasu by przyjechać do mnie i net założyć!

1. Rainbow in the Dark
2. Holy Diver
3. Gypsy
4. Shame on the Night
5. Stand Up and Shout
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Holy Diver
2. Rainbow In the Dark
3. Born on the Sun
4. Lock Up The Wolves
5. Caught In the Middle
6. Hey Angel
7. I Could Have Been A Dreamer
8. Strange Highways
9. Straight Through The Dark
10. Don't Talk To Strangers
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.


Ostatnio zmieniony przez BeBe dnia Pią Mar 19, 2010 6:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.As long as it's not about love - wejście w 2.20 ,coś pięknego
2.Egypt- jest w tym pewna epickość, jeśli chodzi o standarty Dio oczywiście, a że ja epickosć doceniam więc miejsce nr.2
3.Don't talk to strangers- ogień i woda
4.Shivers - parafazując fragment utworu to ten numer przyprawia mnie o "shivers" Wink
5This is your Life
6.Rainbow in the dak
7.Holy diver
8.The Last in Line
9.One night in the city
10.Shame on the night - echa współpracy z sabbath spowijają ten numer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Holy Diver
2.Rainbow In The Dark
3.Killing The Dragon
4.Egypt (The Chains Are On)
5.As Long It's Not About Love
6.We Rock
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Strona 2 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek