FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen.org.pl

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 2:45 pm    Temat postu: Queen.org.pl Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na mój blog poświęcony wyłącznie Queen. Adres: http://queen.jogger.pl/

Ostatnio zmieniony przez aber dnia Czw Lut 11, 2010 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hot rychu



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 170

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem poprowadzisz ten blog pewnie kilka miesięcy i ci się znudzi . Oczywiscie chwali ci się to ze masz narazie zapał i chęci aby zrobić coś dla " jej Królewskiej Mości" - ale już widzę po sposobie pisania tego blogu i jego stylu że będzie on raczej skierowany dla młodszych odbiorców . Niestety daleko mu do kultowej strony-blogu ABSOLUTNIE QUEEN - gdzie jak nawet sama nazwa wskazuje jest wszystko co fan Queen powinien wiedzieć , newsy na bierząco - i to nie tylko związane bezpośrednio z Mercurym i spółką , ale takze wiele "pobocznych" pośrednio zwiazanych z Queen nowinek , wiadomości podane w krótkiej i przystępnej formie,setki linków do stron o queen , blog pisany jest po prostu w takiej formie że mogą tu zaglądać ludzie bez okreslonego przedziału wiekowego.
Oczywiscie przepraszam jeśli uraziłem tą wypowiedzią autora blogu Queen Jogger - nie mam złych intencjii i życze mu jak najlepiej .. , ale nie sposób było nie porównać tych dwoch blogów ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hot rychu napisał:
.


BIEŻĄCO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że blog prowadzę od 2 dni, więc na ocenianie mojej działalności i stylu pisania jeszcze za wcześnie. Po drugie nie chce naśladować Absolutnie Queen, bo uważam, że jest to bardzo przestarzała strona, raczej odstraszająca swoim wyglądem. Wiadomo, istnieje od 2003r., więc ma wielki szacunek wśród fanów Queen, jest bardzo popularna i nie mam szans by z nią konkurować. Dlatego chce, pójść własną drogą, czyli oprócz wrzucania bardzo krótkich newsów, takich "ochłapów", chcę dać coś więcej np. felietony i wyrażanie własnej opinii na jakiś temat. Coś co nie będzie odstraszać, ludzi którzy dopiero zaczynają przygodę z Queen. A taka strona jak Absolutnie Queen, pochodząca nie z tej epoki, raczej ich przeraża. Zresztą w polskim internecie brak dobrej nowoczesnej strony, która byłaby centrum informacji o Queen. Mówicie, że jest Forum, ale to raczej przestarzały i coraz mniej popularny element internetu. Zapraszam jeszcze raz na http://queen.jogger.pl/, dodałem nowe wpisy, z których dowiesz się więcej o zakresie działalności bloga. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cinek9114



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 40

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hotrychu ma rację, poprowadzisz kilka miesięcy blog i koniec, sam robię stronę o Queen i to już ponad rok się męczę bo raz mam chęci a raz nie, ale się nie spiesze z nią. A co do strony dagi to mnie zaskoczyłeś... odstraszająca? przestarzała? pochodząca nie z tej epoki? Shocked na moje jedna z najlepszych stron związanych z Królową! ja jestem w ogóle ciekawy czy Ty masz pojęcie ile czasu zajmuję robienie takiego bloga o newsach, szukanie informacji po całym internecie itd...
Jak za pół roku wejdę na Twoją stronę i będą cały czas bieżące informacje to Ci pogratuluję. Powodzenia
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Cinek9101
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy adres strony: http://queen.org.pl/
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżyłem trochę wygląd strony. Mam nadzieję, że podoba się wam Smile
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna rewolucja na stronie. Od dzisiaj można też na nią wchodzić poprzez adres http://queenpoland.wordpress.com/
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Zmieniłem wygląd mojej strony http://queen.org.pl Zapraszam i zachęcam do komentowania bo mam deficyt komentarzy i trochę mnie to smuci
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek