FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Temat dla miłośników KLOCKÓW LEGO: są tacy na forum?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 4:47 pm    Temat postu: Temat dla miłośników KLOCKÓW LEGO: są tacy na forum? Odpowiedz z cytatem

Nie było chyba takiego tematu, więc tak się zapytam. Mamy tu na forum entuzjastów klocków LEGO?

Ostatnio trafiłem na forum LUGPOL.PL – skupiające dorosłych miłośników tychże klocków. Byłem w szoku, jak zobaczyłem, jakie rzeczy są w stanie budować ludzie obdarzeni odpowiednia fantazją i żyłką konstruktora.

Sam tez kiedyś miałem kilkanaście zestawów, ale były to raczej niewielkie komplety kupione w Peweksie w latach 80-tych. Najgorsze było jednak to, ze w każdym z nich była sporych rozmiarów książeczka z reklamami tych naprawdę wielkich zestawów (np. statki pirackie ). A reklama działała porażająco na zmysły dziecka, uwłacza, jak na każdej stronie takiej książeczki były piękne zdjęcia wielkich makiet (miasta, forty, bitwy, stacje kosmiczne) złożonych ze wszystkich dostępnych zestawów lego. I niestety na większość z tych rzeczy nie mogłem sobie pozwolić. Ale i tak nawet z tego, co się miało, frajda był niesamowita a pomysły nie kończyły się nigdy.

Jak trafiłem na forum LUGPOL.PL , od razu przypomniałem sobie stare dobre czasy. Najlepsze jest jednak to, że większość użytkowników to ludzie w wieku 20-40 lat, ze wskazaniem na studentów, inżynierów, pasjonatów modelarstwa itd. Klocki lego w ich rękach to nie tyle zabawka (choć idea Lego nigdy nie sprowadzała się do bycia tylko zabawką), co raczej znakomity „budulec” do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki.

Pamiętam, że zawsze byłem fanem serii Pirates (statki pirackie, forty gubernatora itp.), ale nie było mi dane posiadać żadnego większego zestawu. Jednak po kilku wizytach na wspomnianym forum chyba zacznę kompletować klocki potrzebne do budowania modeli żaglowców, bo ta „działka” mnie najbardziej interesuje.

Jeśli wśród Was są również osoby, które chętnie budują coś z Lego, bądź mają ciekawe wspomnienia dotyczące czasów, gdy Lego można było kupić tylko w Peweksie za nieziemską kasę, z chęcią podyskutuję w tym temacie. Question


Link do forum LUGPOL.PL

http://www.lugpol.pl/


Link do galerii pasjonatów z całego świata

http://www.brickshelf.com/
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy byłem mały, o LEGO w Polsce się nawet nie marzyło. w latach 80-tych ewentualnie ktoś przywiózł trochę tego z Zachodu (tudzież z peweksu), a już samo posiadanie ludzika było powodem do dumy. teraz odbijam sobie dzieciństwo bawiąc się LEGO z moim małym chrześniakiem.

Ostatnio zmieniony przez krs dnia Pon Sty 11, 2010 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mialem mialem. jak bylem maly to na urodziny czy imieniny od dziadkow najczesciej dostawalo sie lego z pewexu heh duzo tego moze nie mialem ale na tyle duzo, ze dalo rade z tych kilku roznych rzeczy cos wiekszego fajniejszego zlozyc Very Happy ale chyba juz nie ma nawet sladu po nich w domu, pewnie poszly do mlodszych kuzynow kilkanascie lat temu.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem tych zestawów od groma! Very Happy Też kombinowałem z łączeniem zestawów ze sobą i momentami wychodziły rzeczy nie z tej ziemi Laughing Jedyne co po nich zostało, to ludziki zamknięte w metalowej puszce. Ehh... te czasy bez komputerów... Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na wykopie był wykop Laughing w którym były zestawy. Osobiście nic nie znalazłem ale było tego od groma. Do dziś na strychu mam całą miskę tych klocków. Nie jest się w stanie z nich stworzyć niczego wielkiego ale ileż miałem frajdy na ostatnich wakacjach gdy sobie wyciągnąłem te klocki i przypomniałem te najbardziej poszukiwane. Robin Hood, Mały John... coś wspaniałego. No kiedyś to były wspaniałe czasy gdy jeszcze komputery nie były tak rozpowszechnione. Dziś się już tym nie bawię ale wspominam przeogromnie miło.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Ehh... te czasy bez komputerów... Wink

Dokładnie. Gdyby nie Internet pewnie dalej bym się tym bawił. W sumie to o wiele bardziej kreatywne zajęcie, ale przed kompem się mądrzej wygląda niż w plastikowych klockach. Piraci i Zamki ftw.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Piraci i Zamki ftw.


Piraci:-) To były zestawy! Ostatnio wznowili serię i pojawiły sie nowe statki, w tym największy w historii

http://www.brothers-brick.com/2009/10/03/announcing-lego-pirates-10210-imperial-flagship-available-jan-1-2010-news/
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, nie mogę podziwiać, bo mi się nie chce załadować cholerstwo przez ten durny blukonekt.

Ostatnio jak się interesowałem co tam nowego w Lego, to było niedługo po tym jak Japońce chyba je wykupili, więc działy się straszliwe rzeczy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście miałem, oczywiście uwielbiałem. Największy zestaw, jaki posiadałem, to była baza kosmiczna z tej serii o lodowej planecie, czy coś takiego. Ale generalnie wszystkie klocki leżały w jednym pudle i służyły do układania chorych, perwersyjnych konstrukcji.
Jedyna trauma związana z Lego to fakt, że nie miałem nigdy statku pirackiego. Hm. Chyba czas go kupić synowi mojej siostry ciotecznej. Taaaak.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem takie kolorowe, jednowymiarowe klocki. I tymi bawiłem się co nie miara, co prawda tyranozaur i diplodok (za młodu uwielbiałem dinozaury) wychodzili klocowato, ale frajda niemała c'nie?

Lego miało mało, dopiero tak gdzieś w połowie podstawówki dostałem w spadku po jakimś kuzynie (Bizon? Twisted Evil ) i wtedy owszem zabawa się rozkręcała.
Opakowanie oryginalne miałem jedno z serii Western, fajny plakat dodali do tego, w okresi 7-8 lat wisiał mi nad łóżkiem.

Pamiętam też, że strasznie wkurzało mnie Lego Technics i Lego Bionicle. Za to śmieszyło mnie Lego Duplo. ^^
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Jedyna trauma związana z Lego to fakt, że nie miałem nigdy statku pirackiego. Hm. Chyba czas go kupić synowi mojej siostry ciotecznej. Taaaak.


Mialem taką samą traume,bo też nie mialem zadnego statku,ale w cholere katalogow i ulotek z reklamami tych zestawów. Najgorsza byla zaś "niemoc zakupowa",zwlaszcza jak sie stalo w Peweksie i widzialo,ze statek piratow kosztuje tyle co pensja matki. Seria Pirates dzialala na wyobraźnie i to mocno. Była też jedną z najbardziej udanych i konsekwentnych stylistycznie,ale też przelom lat 80/90 to najbardziej twórczy okres w historii Lego. Za sam pomysł stworzenia badziewia w stylu Bionicle, wylatywalo sie na zbity pysk z pracy. To byly naprawdę udane lata dla firmy.
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie miałem statku. Jak dostałem jakiś średni zestaw to już byłem w siódmym niebie. Miałem łódkę z serii Zamek i uważałem ją za statek. Ytron wtedy dostał bramę z duchem. O takich rozmiarach mówimy. A zestawy z ulotek, o których pisze Lesheq to sobie zamawialiśmy zakreślając flamastrem z przekonaniem, że jak będziemy mieli kiedyś kase to je wszystkie kupimy.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Ytron wtedy dostał bramę z duchem.


Ha! Też to miałem. Ale to był szał, gdy się odkryło, że duch świeci w ciemności Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mnie teraz zniszczyłeś przypominając mi to tym. Ja się tego ducha bałem Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam z tych katalogów pamiętam Lego z serii Wehikuł Czasu. To musiało być piękne.

W zamkowej kolekcji najbardziej pasjonujące było tworzenie armii i uzbrajanie ich w opowiednie atrybuty!
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
wtedy dostał bramę z duchem.


Też miałem bramę z duchem, rewelacja, taki malutki substytut zestawu z zamkiem Very Happy Seria Castle była znakomita, choć podobnie jak w przypadku piratów, konkretne zestawy z zamkami były poza zasięgiem finansowym.

Pamietam dobrze , że miałem taki zestaw z 2 rycerzami i podwójna katapultą. To prawie jak armia Very Happy
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

W zamkowej kolekcji najbardziej pasjonujące było tworzenie armii i uzbrajanie ich w opowiednie atrybuty!


To mnie naprowadziło na pomysł offtopu pod tytułem, "Jakie fabuły tworzyliście dla przygód swoich zabawek" or something. Mumin, załóż wątek, mi nie wypada.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lego to obok Dragon Balla moje dzieciństwo, bez dwóch zdań Laughing Nie miałem może całego pokoju zawalonego klockami, ale dosyć pokaźny karton z Lego stał w kącie. Wymieszałem w nim wszystkie zestawy jakie miałem plus to, co kiedyś tam przywiózł mi wujek. To były czasy, kiedy wpadali kumple z osiedla i całymi godzinami przesiadywało się w pokoju i coś tam majstrowało, budowało miasta itd. Zawsze żal nam było to wszystko potem niszczyć ( Twisted Evil ) ale często bywało tak, że na drugi dzień mieliśmy jeszcze lepsze pomysły, każdy coś tam od siebie dodał i efekty potrafiły być zacne Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"



Ostatnio zmieniony przez RockFan90 dnia Pon Sty 11, 2010 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cinas91



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 329
Skąd: Leszno

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z klockami Lego mam związane jedne z najwcześniejszych wspomnień mego dzieciństwa. Pierwsze klocki dostałem od babci, a później się zaczęła mania. Już samo przeglądanie katalogów sprawiało wielka frajde, a jak już dostałem chociaż mały zestaw to byłem w raju. Najbardziej lubiłem zestawy z piratami i kowbojami, być może jak będę miał troche kasy to zrealizuje dziecięce marzenie i kupie sobie taki duzy zestaw Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
caterkiller napisał:
Ytron wtedy dostał bramę z duchem.


Ha! Też to miałem. Ale to był szał, gdy się odkryło, że duch świeci w ciemności Wink

Nas to już tak nie zaskoczyło, bo wcześniej kupiliśmy gumowe dinozaury, które okazało się, że świeciły w nocy. Ale matka panikowała. Wog'le trauma.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze byłem fanem LEGO Wink Pierwszy zestaw dostałem w 1987 roku - był to pojazd budowlany, chyba nawet z dwoma ludzikami - te wszystkie i następne zawsze miały na imię "Felek" Very Happy A najbardziej lubiłem budować domki Wink
Aktualnie posiadam już tylko jeden mały zestaw: http://www.1000steine.com/brickset/images/8389-1.jpg

Ów zestaw kupiłem jakiś czas temu siostrze na urodziny, ale potem zacząłem jej zazdrościć i zapragnąłem mieć taki sam Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
le_mmor napisał:
caterkiller napisał:
Ytron wtedy dostał bramę z duchem.


Ha! Też to miałem. Ale to był szał, gdy się odkryło, że duch świeci w ciemności Wink

Nas to już tak nie zaskoczyło, bo wcześniej kupiliśmy gumowe dinozaury, które okazało się, że świeciły w nocy. Ale matka panikowała. Wog'le trauma.


Czekaj, czekaj, gumowe dinozaury powiadasz? Miałem coś takiego, było ich bodaj pięć - tyranozaur, triceratops, stegozaur i jeszcze jakieś dwa gofrozaury. Gdzieś tak z 10 cm miały, różniły się odcieniami nieco. Ale za cholerę nie pamiętam, żeby się im cokolwiek świeciło.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swiecący dinozaur byl w takim pismie co sie chyba zwalo "dinozaury" (jakie wyszukane...) i sie go skladalo z kosci. to byl szkielet t-rexa chyba i w ciemnosci faktycznie mu sie ryło i wszystko inne swiecilo. i byly tam tez okulary 3d w ksztalcie dinozaura do ogladania 3d obrazkow dinozaurowych w srodku pisma Laughing eee ale to inny temat Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, było coś. Ale to później, Bizonie. Te co miałem to były gumowe, puste w środku, można im było napchać śmieci przez gębę i potem nie dało się wyjąć. Różniły się odcieniem, jak mówi lemur i miały 10 cm zaiste. Świeciły się całe, jak ten Duch z Lego. Tyranozaur, stegozaur i ankylozaur, znaczy takie mieliśmy. A był jeszcze prawie na pewno triceratops i ceratozaur. W sklepie papierniczym na Wileńskiej. O mój Boże, wzruszyłem się. I chyba jestem w niewłaściwym temacie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrwa, Kater, jak powiesz jeszcze, że Twoją książką dzieciństwa był "Krecik w mieście"... Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Krteka miałem na kasetach. Krtek a zvikacka był dramatyczny.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha! Lego... Moje zestawy nie były zbyt imponujące, ale jak już się uzbierało klocków to budowałem najczęściej bazę policyjną, jakieś tajne skrytki, helikoptery, dziwaczne samochody, wieże z zapadniami... Mojego ludzika ochrzciłem Luke Skywalker, a brat był Mad Maxem. A jak chciał mnie wkurzyć to mi podpierdzielał gdzieś głowę Luke'a Skywalkera. To było chamstwo najczystszej próby Razz
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lego... ongiś byłem wielkim fanem tego.
Na tyle wielkim, że do dzisiaj nie pozwalam matce ich wyrzucić Laughing Są gdzieś tam w piwnicy bodajże. Oczywiście najlepsze były oczywiście te od Star Warsów.
I w ogóle to miałem jeszcze taką autostradę więc wiecie Cool
ogólnie to jeden z symboli mojego dzieciństwa Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dla chcących powspominać jeszcze 2 ciekawe linki do blogów o lego, zwłaszcza o serii Pirates, która powraca w wielkim stylu oferując cudowny żaglowiec imperialny. Strasznie fajnie ogląda się takie strony

http://www.simon-and-the-bricks.com/search/label/Pirates

http://www.classic-pirates.com/
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michalzbiku



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość "Legosów" dostałem po bracie w tym: statek piracki Very Happy Very Happy Very Happy (jaka zajawka) więzienie gubernatora, kilka koparek i innych pojazdów budowlanych i oczywiście ten duch świecący w ciemności Smile .
A za moich czasów (Laughing) to : Indiana Jones ze 2 zestawy , Star Wars tą maszynę kroczącą z "Powrotu Jedi" i coś tam jeszcze....

Ulubione zestawy to Piraci i Star Warsy.... Very Happy
_________________
Albo mi się wydaję albo ja miałem pierwszy avatar forum 2010 xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek