FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Nowy album Rogera - fun on earth - październik 2013
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 10:54 am    Temat postu: Nowy album Rogera - fun on earth - październik 2013 Odpowiedz z cytatem

Bardziej realne wieści Wink W najbliższych dniach (tygodniach) mamy zobaczyć (usłyszeć) efekty pracy Rogera. Nie wiadomo czy nowe czy stare czy wersja digital czy realne wydawnictwo. Trzeba czekać. Ale coś się ruszyło od wiosny w tym temacie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl


Ostatnio zmieniony przez daga dnia Pią Sie 16, 2013 3:04 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

achh chciałam Ci dodać na blogu komentarz: <zaciera ręce z niecierpliwości>, ale coś nie wyszło i się nie pojawiło Sad
Ale tu na szczęście wskoczy tak jak ma być Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisus ile niusów Wink

Tytuł utworu: THE UNBLINKING OF THE EYE (EVERYTHIN IS BROKEN) i nie ma w nim Briana. trwa ok.7minut jest to protest song o wojnie w Afganistanie o udziale w niej UK i trochę osobista.
Będzie dostępny na QOL i iTunes

Roger planuje trasę koncertową wiosną 2010 może z Taylorem Hawkinsem z Foo Fighters.!!! Po UK.

Trasa Queen nie jest nie wykluczona.

Definitywny koniec Q+PR, bo Brian i Paul się nie dogadywali.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

Trasa Queen nie jest nie wykluczona.

Definitywny koniec Q+PR, bo Brian i Paul się nie dogadywali.


To mi się wyklucza bo są w sumie 3 możliwości. Zagrają sami tę trasę i się pomęczą i w ogóle.. ew namówią Johna Wink
Wezmą gwiazdkę z Idola
Wezmą innego wokalistę z renomą.


Osobiście tego nie widzę (wersja 1 i 3), lub nie chcę tego widzieć wersja 2
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Dzisus ile niusów Wink

Tytuł utworu: THE UNBLINKING OF THE EYE (EVERYTHIN IS BROKEN) i nie ma w nim Briana. trwa ok.7minut jest to protest song o wojnie w Afganistanie o udziale w niej UK i trochę osobista.
Będzie dostępny na QOL i iTunes

Roger planuje trasę koncertową wiosną 2010 może z Taylorem Hawkinsem z Foo Fighters.!!! Po UK.



Ahhhh Już nie moge się doczekać aż będzie na youtubie Very Happy
Spodziewam się czegoś a'lla małe połączenie płyt "Happiness" i "Electric Fire"
Daga może mała petycja wśród fanek Rogera z zaproszeniem tego Blond Przystojniaczka do przepięknej krainki nad Wisłą Question
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się nie bawię w petycje. Szybciej mogę dać cynk firmą od koncertów, tu już mniejsze wymagania niż Queen starczy Stodoła czy inne małe na taki koncert, więc łatwiej. Byle artysta chciał Wink Ale to raczej plany (w sensie gnębienia) na po Nowym Roku. Twisted Evil
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozytywna wiadomość Smile Liczę na to, że będzie to wstęp do pełnego albumu z premierowymi kawałkami Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Ja już się nie bawię w petycje. Szybciej mogę dać cynk firmą od koncertów, tu już mniejsze wymagania niż Queen starczy Stodoła czy inne małe na taki koncert, więc łatwiej. Byle artysta chciał Wink Ale to raczej plany (w sensie gnębienia) na po Nowym Roku. Twisted Evil


Daj ewentualnie cynk VH1 Polska. Mam cynk z wiarygodnych źródeł,że polska ekipa Vh1 uwielbia zespół Queen Smile Sponsor medialny w takim razie będzie zapewniony.Myślę że i redakcja Miasta Muzyki się zgodzi, skoro mają w ofercie RMF Queen
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

protest song? jesli ma byc protest songiem w rodzaju 'nazis 94' to czemu nie. jesli ma byc protest songiem podobnym do ich ostatnich protest songow o głodujących wiadomokim, to nie, dziekuje...

ja sie nie dziwie , ze sie brian z paulem nie dogadywali. skoro brian dal mu takie szmiry do spiewania jak na cosmosie hehehe a moze po prostu paul nie chcial zaangazowac sie w ochrone paramecium caudatum i brian focha strzelil Laughing

no nic, tour rogera moglby byc fajnym pomyslem (mimo tego, ze na 100% uraczylby nas SINT na tej trasie), ale podejrzewam, ze ograniczylby sie do UK, ewentualnie niemiec lub montreaux. ale sprobowac puscic info o mozliwej trasie wsrod potencjalnych sponsorow nie zaszkodzi. stodola to moze nawet za duza. progresja jest wielkosci w sam raz, tyle, ze troche jednak chyba nie ta muzyka, ale kto wie Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
protest song? jesli ma byc protest songiem w rodzaju 'nazis 94' to czemu nie. jesli ma byc protest songiem podobnym do ich ostatnich protest songow o głodujących wiadomokim, to nie, dziekuje...


tyle że za te dzieła zazwyczaj odpowiedzialny był Bri (SINT przemilczmy...) więc ja tam jestem nastawiony jak najbardziej pozytywnie. Very Happy
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
tyle że za te dzieła zazwyczaj odpowiedzialny był Bri (SINT przemilczmy...) więc ja tam jestem nastawiony jak najbardziej pozytywnie. Very Happy


SINT w akustycznej wersji jest do przebolenia... Swoją drogą, szkoda, ze ta trasa tylko w UK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ale sprobowac puscic info o mozliwej trasie wsrod potencjalnych sponsorow nie zaszkodzi. stodola to moze nawet za duza. progresja jest wielkosci w sam raz, tyle, ze troche jednak chyba nie ta muzyka, ale kto wie Razz


A Spodek w Katowicach Question Całkowita liczba miejsc to 11 500. Trzeba wziąść pod uwagę,że po "przepięknym występie w Gdańsku" więcej osób by chciało zobaczyć któregoś z członków Queen. A lepiej mieć więcej miejsc w zanadrzu niż potem przenosić z powodu braku miejsc.

Arquest napisał:
NAR napisał:
tyle że za te dzieła zazwyczaj odpowiedzialny był Bri (SINT przemilczmy...) więc ja tam jestem nastawiony jak najbardziej pozytywnie. Very Happy


SINT w akustycznej wersji jest do przebolenia... Swoją drogą, szkoda, ze ta trasa tylko w UK.


Nie marudźcie za wczasu Wink Brian w Polsce z koncertem był, Roger jeszcze nie Smile.
Narazie są to plany, więc jeszcze wszystko moze się zmienić. Z resztą coś nam się należy skoro dzięki Kolekcji GW obdarowaliśmy ich sporą dawką platynowych płyt Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
A Spodek w Katowicach Question Całkowita liczba miejsc to 11 500. Trzeba wziąść pod uwagę,że po "przepięknym występie w Gdańsku" więcej osób by chciało zobaczyć któregoś z członków Queen. A lepiej mieć więcej miejsc w zanadrzu niż potem przenosić z powodu braku miejsc.


Hmmm.... Niby tak... Tylko kto normalny, przeciętny znający Q z radia wie, że Roger Taylor to gość z Queen? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
innuendo0 napisał:
A Spodek w Katowicach Question Całkowita liczba miejsc to 11 500. Trzeba wziąść pod uwagę,że po "przepięknym występie w Gdańsku" więcej osób by chciało zobaczyć któregoś z członków Queen. A lepiej mieć więcej miejsc w zanadrzu niż potem przenosić z powodu braku miejsc.


Hmmm.... Niby tak... Tylko kto normalny, przeciętny znający Q z radia wie, że Roger Taylor to gość z Queen? Laughing


I kto normalny zna coś solowego Rogera. Nawet ja, w sensie jako taki fan nie znam prawie nic. Wiadome, że jest to do nadrobienia, i że nie tylko z solowych kawałków będzie się składać jego występ ale jednak. Spodek moim osobistym zdaniem to jest o wiele za dużo.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, akurat Rogerowe dokonania mnie mniej podniecają niż te Maya (ale nie te po 2000r. Razz), nie mniej wszyscy zdajemy sobie sprawę, że prędzej Taylor powtórzy sukces Happiness? lub Electric Fire, niż Brian Back To The Light bądź Another World. Toteż miło będzie usłyszeć coś nowego lub staro-nowego, trasa bardzo chętnie, chociaż solowy Roger nie jest artystą wielkiego formatu...chyba, że się ściemni, że to ten z Duran Duran xD.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
innuendo0 napisał:
A Spodek w Katowicach Question Całkowita liczba miejsc to 11 500. Trzeba wziąść pod uwagę,że po "przepięknym występie w Gdańsku" więcej osób by chciało zobaczyć któregoś z członków Queen. A lepiej mieć więcej miejsc w zanadrzu niż potem przenosić z powodu braku miejsc.


Hmmm.... Niby tak... Tylko kto normalny, przeciętny znający Q z radia wie, że Roger Taylor to gość z Queen? Laughing


To by się w reklamie ujęło takie info że chodzi o tego Rogera z Queen Smile Jak to mówią dobry marketing to połowa sukcesu Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Ja już się nie bawię w petycje. Szybciej mogę dać cynk firmą od koncertów, tu już mniejsze wymagania niż Queen starczy Stodoła czy inne małe na taki koncert, więc łatwiej. Byle artysta chciał Wink Ale to raczej plany (w sensie gnębienia) na po Nowym Roku. Twisted Evil

O. Byłoby całkiem sympatycznie. Smile
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buahahaha prosze was, jaki spodek? macie wy troche kontaktu z rzeczywistoscią? Cool to, ze na tym forum wszyscy wiedzą kto to roger i pewnie wiekszosc by chetnie na koncert poszla/pojechala niewiele znaczy akurat heh o jakich 11k mowa?

przyjechalby (przypominam podpalajacym sie, ze mowimy o sytuacji hipopotamicznej, nie majacej na razie zadnego, nawet najmniejszego oparcia w rzeczywistosci) perkusista, ktory kilkadziesiat lat temu gral w bardzo znanym zespole, ktory to zespol przecietny sluchacz radiowy utozsamia z jedną wylacznie osobą wokalisty. perkusista, ktory wydal kilka kiepsko sprzedajacych sie i zupelnie nieznanych komukolwiek poza maniakalnymi fanami queen (a i wsrod tych tez tak sobie)plyt i mial krotko zespol wlasny, ktory jest jeszcze mniej znany. wy naprawde jestescie az tak naiwni, zeby zakladac, ze na taki koncert, platny zapewne przynajmniej ze stowe (bo mniej juz obecnie koncerty zagranicznych wykonawcow wlasciwie nie kosztują, wyjątki są nieliczne) przyszloby kilka/kilkanascie tysiecy osob? zejdzcie na ziemie, moi drodzy Wink 1k to jest wszystko. 1,5k w porywach.

czy wyobrazacie sobie, ze przyjezdza charlie watts solo i zapelnia spodek? albo ian paice? bądzmy powazni Wink Cool

zeby nie bylo, nie najezdzam na nikogo osobiscie, nie obrazac sie, po prostu chyba niektorych trzeba od czasu do czasu na ziemie sprowadzic, zeby kontaktu ze swiatem realnym nie tracili Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajmy spokój, kto czym spodek zapełni... po cholerę się tym przejmować. mnie cieszy, że roger coś nowego nam serwuje, i to jest najbardziej istotne. mam nadzieję, że będzie to dobry materiał - do tego przyzwyczaił dwoma ostatnimi albumami. bizon, co do fatalnie sprzedających się płyt rogera - tu nie mogę się zgodzić. happiness sprzedawało się doskonale, także w Polsce. pamiętam dokładnie, że było w zestawieniach najchętniej kupowanych płyt. zresztą, zupełnie nie jest to istotne - inny czas, inna rzeczywistość. dziś taylor ma pełne prawo grać to na co ma ochotę, już nic nikomu nie musi udowadniać, nie musi się tako przejmować ile tej płyty sprzeda. a koncerty będzie grał dla swojej satysfakcji, nie dla pieniędzy i tłumów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doskonale to sie doda sprzedaje Wink o takim happiness poza nami nikt juz nie pamieta. piszesz, ze to nie wazne i nie chcialbys, zeby nagrywal pod ludzi. ale to jest zupelnie inna bajka. ja nie mowie, ze to jak sie cos sprzedaje to jest jakis wyznacznik jakosci muzyki. jestem od tego jak najbardziej odlegly. ja mowie o sprzedazy plyt w kontekscie ewentualnej popularnosci wykonawcy w naszym kraju i szansy na frekwencje na koncercie.

argument byl powyzej, ze ludzi przyszloby duzo, bo po odwolanym koncercie w gdansku ludzie chcieliby zobaczyc kogos z queen. nie kochani. ludzie chcieliby zobaczyc zespol queen, nie jakiegos dziadka, ktory w queen gral. maniakalnych fanow az tak duzo w polsce nie ma, gotowych jechac pol kraju na solowy wystep, a przecietny sluchacz identyfikuje zespol z jego wokalistą. chocby nie wiem jak roger swietne plyty nagrywal (a nie nagrywal, ale to juz kwestia gustu...), to i tak jego popularnosc w polsce jako artysty solowego jest marginalna.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie o tym pisałem... nie ten czas. ja nie mówię o sprzedaży happiness w kontekście ewentualnego koncertu dziś dzień, to zupełnie inna bajka. i ta bajka nic mnie nie obchodzi. mnie interesuje nowy materiał taylora, na który się cieszę - choć nie tak jak wtedy, gdy jechałem po nową kasetę happiness chwila po jej premierze:) wtedy zdobywanie muzyki było o wiele bardziej romantyczne:) o sprzedaży happiness wspomniałem jedynie w kontekście Twoich słów o fatalnej sprzedaży jego albumów - to po prostu nie jest prawda, nic więcej. w ogóle po co się rozwodzić nad koncertowaniem taylora. duże koncerty to on sobie może pograć pod szyldem queen - solowe gra dla satysfakcji. wątpię, by chciał grać jakąś profesjonalną trasę, jak w czasie happiness. inne czasy, inna melodia owych, inny roger, inny świat. w dzisiejszej rzeczywistości muzycznej byle gówno może zapełnić arenę czy spodek, byleby ktoś opisał ich w pudelku, a pepsi zrobiła marketing. nie ma to wiele wspólnego z muzyką. jeżeli miałby roger zagrać w Polsce koncert, to ja osobiście chciałbym czegoś w rodzaju koncertu w trójce, dla ludzi, którzy lubią dobrą muzykę w odpowiednio dobrej oprawie. to, że zabraknie niedouczonych muzycznie nastolatków, dla których roger taylor znaczy mniej więcej tyle co władysław warneńczyk, to nie tylko nie problem - to łaska z nieba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek prawie tydzień bez komputera i już jak się zmienia w światku Queenowy.
Bardzo pozytywna wiadomość w sensie, że jednak się coś dzieje, że nie nadeszły wieki ciemne. Co prawda nie rajcuje mnie aż tak sam opis pieśni, ani to, że robi to akurat Roger, ale sam fakt, że będzie coś nowego.
Piosenka ma trwać 7 minut i jeśli to ma być 7 minutowe Say It's Not True to ja chyba podziękuje. Jednak Taylor nie raz zaskakiwał, więc to może być wszystko. Wink

Koncert w Spodku? Laughing To może od razu na Śląskim wystąpi? Twisted Evil
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugiego Foreign Sand napewno nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ralf napisał:
Drugiego Foreign Sand napewno nie będzie.

Oby... Laughing Laughing Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Tytuł utworu: THE UNBLINKING OF THE EYE (EVERYTHIN IS BROKEN) i nie ma w nim Briana. trwa ok.7minut jest to protest song o wojnie w Afganistanie o udziale w niej UK i trochę osobista.
Będzie dostępny na QOL i iTunes

Roger planuje trasę koncertową wiosną 2010 może z Taylorem Hawkinsem z Foo Fighters.!!! Po UK.

Trasa Queen nie jest nie wykluczona.

Definitywny koniec Q+PR, bo Brian i Paul się nie dogadywali.


Pierwsze dwie wiadomości bardzo ciekawe. Ostatnia mnie nie dziwi.... Wink
Zobaczymy, co tam Roger nam przygotuje. W każdym razie, cieszę się!!! Smile
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miła wiadomość, każdy nowy materiał z okolic Queen, zwłaszcza, że nie było tego dużo ostatnio, to dla fanów wydarzenie. To, że kawałek ma trwać 7 minut może oznaczać, że Rogerowi chciało się trochę pokombinować, nie pisać wg schematu zwrotka-refren-zwrotka, pobawić się brzmieniem, może instrumentarium...może również oznaczać, że przez 4 minuty leci zwykła piosenka a potem przez następne 3 powtarza w kółko refren - ale liczmy na to, że we własnym, osobistym materiale, będzie mu się chciało.

Wiadomość, że to ma być antywojenny protest song przejęła mnie zgrozą. Ziew.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomniaczy wcześniej przeze mnie Foreign Said w wersji albumowej trwał 6:54 i jakoś nie był bogatą kompozycją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ralf napisał:
Wspomniaczy wcześniej przeze mnie Foreign Said w wersji albumowej trwał 6:54 i jakoś nie był bogatą kompozycją.


Jak dla mnie (jak narazie bo nie wiem czy to się nie zmieni po wydaniu nowego krążka) to najpiękniesza piosenka, jaką Roger kiedykolwiek napisał. Ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje Wink
A wspominał już ktoś "London Town-C'mon Down" ma też 7 minut z hakiem. Ciekawa jestem w którą stronę skieruje się ten nowy utwór.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to ma oznaczać że już nigdy nie usłyszę We Belive na żywo?
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna wiadomość, że dzieje się coś nowego! Jestem za! Smile Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Newsy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek