FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Mam talent, you can dance, tance z gwiazdami et cetera.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 5:01 pm    Temat postu: Mam talent, you can dance, tance z gwiazdami et cetera. Odpowiedz z cytatem

No właśnie - oglądacie podobne programy? Muszę przyznac, że rzadko mnie takie coś wciąga, żadne tańce mi nie pasują, programy ze śpiewaniem też (oprócz Idola, ale tylko dla śmiechu, po eliminacjach było już jak dla mnie nudno), ale Mam Talent mi się autentycznie bardzo podoba i co sobotę koniecznie oglądam - po prostu niektóre występy są świetne, a przynajmniej pomysłowe.

Co sądzicie?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie Mam talent to jedno z wielu telewizyjnych show tego typu.. Ja osobiście nie widzę w tym żadnej wartości.. telewizja nie daje szansy talentom... telewizja się nimi bawi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Talent faktycznie obejrzę, ale te wszystkie śpiewania na lodzie i inne tego typu szoły mnie tak wkur** jak mało co w telewizji.
Ale w sumie to w Talencie też eliminacje są najlepsze.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś regularnie oglądałem polsatowskiego "Idola" (drugą serię). Na obecną chwilę uznaję tego rodzaju programy za stratę czasu.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze odruch wymiotny. Programy te mają na celu promowanie sezonowych gwiazdek, nie prawdziwych talentów. Poza Idolem, który faktycznie wypromował parę gwiazd dzisiejszego showbiznesu, nie ma jakichś takich elementów, które by się potem wybijały. Programy do nabicia kasy i tyle.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam talent. I to nie na żywca w TV
tylko dzień później w necie...
Interesują mnie tylko ludzie śpiewający lub ewentualnie grający na czymś.
Resztę totalnie omijam. Bo kuwa gimnastykę czy żonglerkę
to możesz wyćwiczyć... Śpiew też... ale albo głos masz albo nie
i wszystko w temacie. Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę oglądać w ogrodzie trawę jak rośnie...
Śmiać mi się chce trochę, jak każdy popularny program w TVP jest na licencji z BBC... tego chłąmu tu też pełno... smutno trochę, że okazujemy się tak samo mało wybrednym narodem... ale trochę zaczyna mnie denerwować małpowanie BBC- nie ma u nas ludzi z pomysłami? Nie ma naszych, autorskich programów, w których jurorzy nie zachowują się (bo zapewne tak są dobierani) jak kopie oryginałów? Żałosne to trochę IMO... Wierzę, że są u nas ludzie którzy mają pomysły na ciekawą telewizję. Ale nie, lepiej wydać masę kasy na coraz to kolejną gównianą kopię odmóżdzającego badziewia...
Faktycznie jeszcze z tej całej grupy Talent wydaje się być najmniej beznadziejnym, ale... znam lepsze sposoby na tracenie czasu...

No i niestety do nas też przyszła moda na ludzi popularnych za nic- Big Brothery, Idole itd oraz moda na ratowanie (bądź zdobywanie) popularności przez celebrytów klasy Z poprzez udział w tych badziewiach- Tańce i tym podobne... Przecież jak widzę jakieś tańce z wielką "gwiazdą" Radkiem Majdanem to mnie śmiech pusty ogarnia... Najgorszą rzecz z UK i US sobie wzięliśmy za przykład i małpujemy... szkoda... Wkurwia mnie ta chałtura- już kompletnie straciłem jakikolwiek szacunek do Chylińskiej i Maleńczuka, mimo iż kiedyś ich bardzo szanowałem... niech żyje chałtura, pieniądz nie śmierdzi...

Niesmaczy mnie ta moda na celebrytów czy jak to się w Polsce nazywa... Niestety, staje się tak samo denna jak tu w Anglii i w Stanach od dawna juz jest...
werty36 napisał:
telewizja się nimi bawi.

Też prawda. To jest maszynka to stworzenia kilku sezonowych gwiazdeczek. Za rok nowa seria, o starych nikt nie będzie pamiętał. Interes musi się kręcić, gawiedź znowu poklaszcze w studio, oglądalność będzie wielka, spoty reklamowe droższe, ktoś się wypromuje na chwilkę- a za kolejny rok kolejna edycja... Eksploatacja niesamowita...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niesmaczy mnie ta moda na celebrytów czy jak to się w Polsce nazywa... Niestety, staje się tak samo denna jak tu w Anglii i w Stanach od dawna juz jest...


Też zauważyłem tę niebezpieczną tendencję. Najbardziej w kwestii aktorstwa - dziś pogląd jest podobny jak w USA, jak ktoś jest piosenkarzem/piosenkarką to jednocześnie jest aktorem/aktorką. A gdzie piękne czasy, że żeby zagrać w filmie (czy dobrym czy złym) główną rolę, trzeba było być po PWST? Gdzie te czasy, kiedy nawet w chłamowatym CK Dezerterzy grali praktycznie sami aktorzy z wykształceniem. Nawet Linda do swoich Psów był wykształcony. To jest najbardziej smutne z tego wszystkiego. Gówno powoli wychodzi na ekrany i stara się robić złote. Ale gówno, nawet pozłacane - nadal będzie gównem. Tendencja spadkowa na ryj w Polskim kinie nadal rośnie - wypuszczane tasiemcowo filmy o problemach damsko-męskich z tą samą obsadą (Testosteron, Lejdis, etc. etc.), ekranizacje miernych, babskich książek, które jak dostaną się pod ostrze krytyka - chowamy głęboko w szafie, bo to co wydawało nam się wielkim, ponadczasowym i wrażliwym dziełem okazuje się papką i badziewiem.
Niestety, Polska czerpie coraz bardziej z zachodu, co za tym idzie - zatraca tę swoją niesamowitość. Co z tego, że Polskie kino nie wybijało się na zachodzie? Było przynajmniej na pewnym poziomie. Nie wystarczyło mieć na nazwisko Rosati, żeby uznali cię za aktorkę - trzeba było mieć jeszcze talent, wykształcenie a przede wszystkim - trzeba było być jakimś. A teraz - wystarczy być nijakim, ale mieć wejścia. Tyle.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś mogłem pooglądać Idola i tym podobne- teraz jednak tego typu programy są ostatnią rzeczą, jakie chciałbym w telewizji obejrzeć. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Nie będę powtarzał argumentów, które tu przytoczyliście. Milionowa edycja tańca z gwiazdami, gdzie wkrótce wystąpi pan Mietek który przeleciał przed kamerą w 756 odcinku Klanu jest czymś śmiesznym. Zgodzę się również co do tego, że "najmniejszym złem" w tej chwili jest właśnie "Mam talent" ale...no kurwa- i tak cel jest cały czas ten sam...
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze nie znosze. gwiazdy spiewaja, gwiazdy tancza, gwiazdy jezdza na lyzwach, gwiazdy srają na miętowo, gwiazdy robią loda gdzie byle, itd. no ludzie... a wiekszosc tych "gwiazd" to osoby, ktore zagraly w jednym znanym serialu, a cala reszta to jakies nieznane epizody, na ktore nikt nie zwracal nigdy uwagi. help... ale i tak jest cos, co jest bardziej zenujące w tv w podobnymn temacie. wszelkiego rodzaju benefisy seriali z okazji ktoregos tam odcinka, gdzie te "gwiazdy" prezentują jakies swoje mierne umiejetnosci w spiewaniu lub innych pierdolach, a juz najbardziej zenującą rzeczą byly jakis czas temu obchodzone w telewizji "imieniny krystyny lubicz"... no kurwa mac...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widział ktoś występik dziewczyny z ukrainskiego Mam Talent? Rysowała na piasku różne rysunki. Bardzo pięknie jej to wychodziło link
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa, matka mi kiedyś to pokazała. Całkiem śmiechowa typiara

Bizon napisał:
gwiazdy robią loda gdzie byle

w sumie to mogłoby mieć niezłą oglądalność
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
a widział ktoś występik dziewczyny z ukrainskiego Mam Talent? Rysowała na piasku różne rysunki. Bardzo pięknie jej to wychodziło link


Nie wie ktoś co to za piosenka zaczyna się mniej więcej w 2.45? To Wysocki?
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
a widział ktoś występik dziewczyny z ukrainskiego Mam Talent? Rysowała na piasku różne rysunki. Bardzo pięknie jej to wychodziło link


Jak byłem w zeszłym tygodniu w domu to siostra mi to pokazała i byłem pod dużym wrażeniem. Te rysunki tworzą bardzo piękną historię Wink Chociaż to i tak nie zmienia mojego zdania co do tego typu programów.
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh największą oglądalność to miałoby coś w stylu "Jak oni się pierdolą" i już chyba niedługo o tego dojdzie, bo to co się dzieje niekiedy w tych programach to totalna kaplica, szczególnie w tych z TVP i Polsat, bo TVN to jednak mimo wszystko dużo wyższy poziom. No bo porównajcie sobie "Taniec z Gwiazdami" i kurwa mać "Gwiazdy tańczą na lodzie" to drugie raz oglądałem i zawsze w przypadku gdy patrze na coś tak kurewsko hujowego łapie mnie charakterystyczne uczucie - mam ochotę wziąć siekierę i pozabijać wszystkich. którzy biorą w tym udział Mad ale ze dwa razy oglądałem mimo wszystko - w tym chyba objawia się mój lekki masochizm, bo czasem oglądam niektóre rzeczy i zadaje sobie pytanie "no jak kurwa można kurwa no jak..." np. tu sie przyznam choć lekki przypałeczek zdarza mi się zerknąć na "Mode na sukces". A jeśli nie wiecie o co chodzi z tym charakterystycznym uczuciem które mnie czasem kurwa łapie to zobaczcie sobie na youtube np. Gracjana Roztockiego i już będziecie wiedzieć o co chodzi Surprised Laughing

PS. Polsat to kurewsko wiejska telewizja, kopiują wszystko z TVNu i wychodzi tak badziewnie, że brak słów... ale ogólnie to wszytskie te programy pasowało by wyjebać na Antarktydę... co najciekawsze słyszałem gdzieś ostatnio, że Korzeniowski zdecydował się na pokazywanie tylko 4 meczów polskiej ligi w sezonie w niedziele, bo "nastawia się na masową oglądalność" no i woli zarzucić "Ojca Mateusza"... Mało oglądam telewizji, ale trudno nie zauważyć tego kurestwa.
Powrót do góry
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam kilka obejrzalem. Nie bede tu bufonowal. Skoro nie mialem nic lepszego do roboty. Ale poziom miazga. Ogladam to glownie przez osoby speiwające.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialem "okazje" obejrzec kilka odcinkow tanca z gwizdami przez to, ze w rodzinie tancerze są wiec jakos tak jak sie razem spotykalismy w niedzielne wieczory, to najczesciej to lecialo w tv. i o ile same te tance bylbym w stanie przelknac, tak komentarzy pani tyszkiewicz niestety zniesc nie jestem w stanie. ja rozumiem, ze ją zaprosili jako element nie-profesjonalny, zeby troche poslodzic tym "gwiazdom" dla odmiany po krytyce profesjonalistow, ale ta baba wygaduje tak straszne glupoty w tym programie, takie banaly, ze naprawde rzygac sie chce. no i jeszcze lepszy powod, zebym tego nie ogladal - skrzynecka. grrrrrrr. mam alergie na te babe. jak tylko slysze jej glos w tym programie, to dostaje wysypki na rzęsach, a za lewym uchem wyrasta mi takie różowe futerko i strasznie swędzi... pf Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie moja matka kiedyś oglądała te Tańce z Gwiazdkami i... to było żałosne xD Widziałem chyba jeden pełny odcinek i nigdy więcej Wink
Oprócz tego mogę się pochwalić że wytrzymałem 5 minut Gwiazd na lodzie (czy jak to się nazywało) i mniej więcej minutę Jak oni Śpiewają (zapewne chujowo).
Ale nie będę udawał, Mam Talent w tamtym roku nawet w miarę regularnie oglądałem. Chyba głównie przez tego Ziółkę, ale nie licząc pierwszego występu to robił straszną wiochę. Wink

Edit: Było zdaje się coś takiego jak kosmiczny cyrk czy innego coś, wie ktoś o co w tym biegało w ogóle?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze cos sprostowac -

Pisałem tylko o "Mam talent"

Jakichś aktorzyn/prezentereów/ludzi znanych z tego ,ze są znani, co biegają po scenie i probują spiewac i tanczyc, badz tylko tanczyc, nie ogladam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RockFan90 napisał:
innuendo0 napisał:
a widział ktoś występik dziewczyny z ukrainskiego Mam Talent? Rysowała na piasku różne rysunki. Bardzo pięknie jej to wychodziło link


Jak byłem w zeszłym tygodniu w domu to siostra mi to pokazała i byłem pod dużym wrażeniem. Te rysunki tworzą bardzo piękną historię Wink Chociaż to i tak nie zmienia mojego zdania co do tego typu programów.


Ja jestem zdanie,że własnie takie osoby jak ta dziewczyna powinny brać udział w tym programie. To są właśnie talenty. Jestem zdania,że jak ktoś chce śpiewac to niech idzie do Idola, albo Szansy Na Sukces
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tej małej od Niemena by nie przyjęli do żadnego z tych programów Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
Polsat to kurewsko wiejska telewizja, kopiują wszystko z TVNu i wychodzi tak badziewnie, że brak słów... ale ogólnie to wszytskie te programy pasowało by wyjebać na Antarktydę...


5 miesięcy wcześniej...

kwak napisał:
No wiadomo idealnie mu nie wyszło, ale podkreślił, że to dla niego bardzo osobista i piękna piosenka. Za to bardzo podobało mi się drugie jego wykonanie "Co nam panie dziś dasz" bodajże. Tak się złożyło, że oglądałem dziś ten program


Sie człowiek zmienia, nie? Wink
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
RockFan90 napisał:
innuendo0 napisał:
a widział ktoś występik dziewczyny z ukrainskiego Mam Talent? Rysowała na piasku różne rysunki. Bardzo pięknie jej to wychodziło link


Jak byłem w zeszłym tygodniu w domu to siostra mi to pokazała i byłem pod dużym wrażeniem. Te rysunki tworzą bardzo piękną historię Wink Chociaż to i tak nie zmienia mojego zdania co do tego typu programów.


Ja jestem zdanie,że własnie takie osoby jak ta dziewczyna powinny brać udział w tym programie. To są właśnie talenty. Jestem zdania,że jak ktoś chce śpiewac to niech idzie do Idola, albo Szansy Na Sukces


Ja również uważam, że to jest program dla takich osób- ale pod powszechnią utartą ideą wypromowania talentów kryje się coś zupełnie innego, o czym już wiele osób wspomniało, ja także.
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
kwak napisał:
Polsat to kurewsko wiejska telewizja, kopiują wszystko z TVNu i wychodzi tak badziewnie, że brak słów... ale ogólnie to wszytskie te programy pasowało by wyjebać na Antarktydę...


5 miesięcy wcześniej...

kwak napisał:
No wiadomo idealnie mu nie wyszło, ale podkreślił, że to dla niego bardzo osobista i piękna piosenka. Za to bardzo podobało mi się drugie jego wykonanie "Co nam panie dziś dasz" bodajże. Tak się złożyło, że oglądałem dziś ten program


Sie człowiek zmienia, nie? Wink


Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w radio podali, że jakiś koleś, który brał udział w Mam talent miał tak bardzo bogatą przeszłość, że za nim wystawiony był list gończy. Jakiś policjant oglądający program go rozpoznał, pojechali i go zwinęli, hłe hłe. Z czystej ciekawości: ktoś widział to może w tym programie, albo wie jaki talent prezentował?

Co do tańca z gwiazdami to rozbrajają mnie te "gwiazdy" kiedy to połowy tych ludzi w ogóle nie znam, albo są np. córkami premiera. I ten głos prezentera, na samym początku: "Kasia Tusk, studentka". Też mi qrwa gwiazda. Cytując demotywatory, w następnej-nie-daj-Boże edycji wystąpi pan Heniek, przechodzień z W11.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie raczej w tej kwestii moje zdanie się nie zmienia, coś mi sie widocznie kiedyś musiało spodobać aaa już pamiętam jakiś kolo śpiewał Show Must Go On - no i podobało mi się to, że ładnie wyrażał się o Freddiem - a to co powiedziałem podkreślam jeszcze raz! No a, że czasem oglądam z tego względu z którego napisałem to inna sprawa Laughing

PS. ni w ch*j ni w oko to zacytowane... próba stłamszenia nieudana Wink
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach ten mattey! dopiero co wrócił i już mu się nie udało kogoś stłamsić.

Co do wymienionych programów oglądałem Mam Talent poprzednią edycję, ale to dlatego, że nocowałem w weekendy u ciotki (studiuję zaocznie, przypominam), która jest fanką takich programów. Przy finale mnie ciotka przeklnęła, bo dla mnie nikt tam nie zasługiwał na miano kogośz talentem. xD

Ogólnie nie oglądam, mam ciekawsze rzeczy do robienia w sobotnie, wtorkowe czy niedzielne wieczory.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Co do tańca z gwiazdami to rozbrajają mnie te "gwiazdy" kiedy to połowy tych ludzi w ogóle nie znam, albo są np. córkami premiera. I ten głos prezentera, na samym początku: "Kasia Tusk, studentka". Też mi qrwa gwiazda. Cytując demotywatory, w następnej-nie-daj-Boże edycji wystąpi pan Heniek, przechodzień z W11.


Słyszałam że bedzie jednaście bądź dwanaście edycji Tańca z Gwiazdami Shocked bo na tyle TVN przedłużył kontrakt
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
ach ten mattey! dopiero co wrócił i już mu się nie udało kogoś stłamsić.


Udało mi się stłamsić. A że kwak uważa inaczej, to tylko dlatego, że się wstydzi, że tak się dał stłamsić :p I uważaj mamoniu, bo na ciebie też coś mogę znaleźć, ot choćby, że George Michael podobnie do Freddiego śpiewał Razz
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!UWAGA KONKURS!

Czy Mattey stłamsił kwaka?!

Smsy o treści TAK lub NIE prosimy wysyłać na numer 6766 (koszt 5 zł z VAT).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek