FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Hey

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Hey?
Już nawet witam się mówiąc "Hey!" - kocham
0%
 0%  [ 0 ]
Dają radę, bo radę dają - lubię
31%
 31%  [ 5 ]
5/10 - średnio
50%
 50%  [ 8 ]
"Nigdy nie słuchałem wiele muzyki, gdzie wokalistką jest kobita." BeBe 2007 - nie lubię
0%
 0%  [ 0 ]
"Fara para cira tooonga" nie tolerujemy kruczków - nie cierpię
12%
 12%  [ 2 ]
Już oddałem swój głos - kliknij by oddać głos
6%
 6%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:00 am    Temat postu: Hey Odpowiedz z cytatem

Temat zakładam z racji tego, że wydana zostanie niedługo płyta, nowa zresztą. No i singel już wyszedł.

Kto tam? Kto jest w środku

Ja jestem rozczarowany. Jakieś takie bezpłciowe no i wokal Nosowskiej, który jakoś średnio lubię tutaj brzmi już kompletnie nie do słuchania. A ta wstawka w srodku mnie kompletnie załamała.

Co do samego Heya. Zaintersowałem się około półtora roku temu ich muzyką, ale głównie dlatego, że dziewczyna za którą szalałem, była wielką fanką tego zespołu (zresztą nadal jest, żeby nie było, iż dziewczynie krzywdę jakąś zrobiłem). Przesłuchałem dyskografię i tak średnio na jeża mi podeszli. Znaczy początek mieli bombastyczny. Pierwsze trzy płyty (nie liczę minialbumu Heledore i koncertówki) są naprawdę świetnym graniem i tam mnie nie przeszkadza nawet wokal Nosowskiej, bo pasuje jakośtak w całości. Na późniejszych krążkach jakoś się to rozbiegło i w zasadzie podobają mi się tylko już pojedyńcze kawałki.
Byłem na warszawskichj juwenaliach na ich koncercie i bardzo mi się podobało. Zagrali świetny koncert i ja nie kojarząc paru piosenek i tak się świetnie bawiłem. Tylko gdyby Nosowska była bardziej eskpresyjna na scenie. Razz
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to znam mało, ale to co znam raczej lubię (prócz Teksańskiego, na tej samej zasadzie jak "Whisky" Dżemu, czyli przez ogniskowość). Nosowska jest wg mnie jedną z najlepszych, najciekawszych wokalistek na polskiej scenie...i dodatkowo najbardziej kompletnych, bo nie tylko gra na gębofonie, ale i pisze teksty (muzykę też? - nie wiem), posiada styl, charyzmę i wog'le.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak z twórczością się nie zapoznałem. Znam ich najpopularniejsze utwory. Nie wszystkie mi się podobają, ale są też, które są bardzo fajne Razz Cieszy mnie jednak jakoś istnienie tego zespołu. Byłem nawet na darmowym koncercie. Nieźle było Razz Jednak bardziej to lubię Nosowską, jako osobną postać. Poza Heyem też wzięła udział w świetnych utworach np. "Zoil" z jej solowego albumu, który zaśpiewała z Kazikiem i "Rzadko cię widuję z dziewczętami" na Yugotonie.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc znam tylko Teksańskiego, Zazdrość i Cisza Ja i Czas lubię te kawałki Wink zespół zdecydowanie wart bliższego poznania. Podoba mi się wokal Nosowskiej. W najbliższej przyszłości zabiorę się za bliższe poznanie właśnie Hey i O.N.A. wtedy wypowiem się szerzej w tym temacie.
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generlanie też znam tylko kilka utworów: "Moja i twoja nadzieja", oczywiście "Teksański", "Dreams", "Zazdrość". Zaczęłam kiedyś zapoznawać się z ich dyskografią po przesłuchaniu "Mimo wszystko", które uwielbiam za tekst. Ale teraz mi przeszło, raczej nie słucham, a jeśli już to bardzo, bardzo rzadko Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hey znam od chwili gdy wydali swój pierwszy album, który zresztą na w 1993 roku zraz po wydaniu na bazarze zakupiłem. potem byłem na ich koncercie w łódzkiej anilanie, także w 1993 roku, gdy promowali fire a byli tuż przed wydaniem ho.

to był generalnie dobry czas gitarowego grania i hey się w to wpisał idealnie. wtedy był to powiew świeżości, radości z grania. i tamten hey zapamiętam. potem już nie śledziłem tego co się z grupą dzieje, i dzisiejszy hey jest dla mnie nostalgiczną nazwą, a sam współczesny ich byt już 'tylko' szanuję.

ps. kto nie zna ich pierwszych dwóch płyt nie ma prawa wypowiadać się o polskiej muzyce lat 90-tych. więc jeżeli ktoś taki tu jest, szybko do sklepu po albumy fire i ho! oj, ileż one swego czasu namieszały...

ech... mała próbka za co się kiedyś dostawało potrójną platynę (a platyna to było grubo ponad 100 tys. płyt., nie tak jak teraz). to leciało non stop w każdym radio moi drodzy:

http://www.youtube.com/watch?v=CKM7LxhN4sQ&feature=related

no i koncert w spodku w 1994 roku:

http://www.youtube.com/watch?v=x19iKcB8Jvg

a takie koncerty puszczało się w dwójce, o normalnych porach... zersztą, było halogramy (z wojewódzkim i makakiem), był LUZ, rock&roller... gdzie te czasy...

http://www.youtube.com/watch?v=Vti0N8nvTmk&feature=related

ech, wspomnienia... słuchało się tego, słuchało... pamiętam jak wyszedł album ho! - pamiętam z jaką niecierpliwością wkładałem kasetę do odtwarzacza.... gdzie te czasy...

ps. miało się kraciastą koszulę... Cool jak widać, dla mnie hey to nośnik nostalgii...

więc oftopicznie, fragment rock&rollera, LUZU i halogramy - niech potomni pamiętają...

http://www.youtube.com/watch?v=rD9KVqe-EfU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=k9EyjjHLOZs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=i1zQbe3Py8I

ech... wspomnienia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchał już ktoś nowego Heya?

Ja co prawda parę piosenek w trójce słyszałem, ale kompletnie się zawiodłem. Ta elektronika brzmi na tej płycie jak z nędznej dyskoteki na jakiejś wiosce. I głos Nosowskiej stracił na tej chropowatości, jakiśtaki wygładzony. No, ale to opinia po 2-3 kawałkach.
A trójka jest zachwycona krążkiem... Neutral
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam na półce. Teraz często katuję w winampie.
Jestem kuwa zachwycony! Nagrali tak świetnie wyprodukowany album, że nie mam słów by to opisać. Światowa klasa.
Rozwijają się i to mnie bardzo zadowala.

Faworyt mój to Faza Delta.

Posłuchasz całej płyty może zmienisz zdanie... Choć Ty rocker jesteś!
Tu za dużo "Twoich" brzmień nie ma. Razz No ale może się spodoba. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem jakies 6-7 kawalkow. i stwierdzam z przykroscią, ze ten zespol juz nie gra muzyki, ktora mnie interesuje. to sie pierwszy raz zdarzylo przy music music, ktore bylo kompletnie z nie moich rejonow muzycznych. pozniejszy echosystem nieco mnie uspokoil, bo nawet mi sie spodobal. niestety ta plyta (albo raczej ta jej czesc, ktorą slyszalem) zawiodla mnie mocno. chociaz hmm zawiodla to zle slowo. nie twierdze, ze to plyta slaba czy beznadziejna, czy nawet nieudana. po prostu jest to plyta, ktorej zawartosc kompletnie nie pasuje do mojego gustu muzycznego. mam wrazenie, ze hey powoli zmienia sie w zespol solowy nosowskiej, jesli chodzi o brzmienie. jej solowa kariera i kariera hey coraz blizej siebie sa jesli chodzi o dzwieki, aranze, kompozycje itd, a mnie to niestety nie odpowiada. zapewne kupie te plyte, jak juz ją w sklepie znajde, bo mam wszystkie poprzednie, wiec czemu nie, ale juz teraz watpie, zebym do niej chcial wracac pozniej, tak jak wracam do fire, ho, sic czy nawet echosystemu.

mialem isc na koncert za jakies 2-3 tygodnie w lodzi, ale chyba odpuszcze, bo znajac hey, to bedzie sporo kawalkow z tej plyty + pewnie sporo innych glownie z ostatnich 2 plyt, a ja jednak nie ten hey lubilem 10-15 lat temu i nie ten hey lubie teraz Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się. Podoba mi się solowy utwór Kasi Nosowskiej z Kazikiem pt. "Zoil"

A oto teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=VP8U4_DmCR0
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przesłuchaniu nowego Heya już wiem, że generalnie to już moja bajka nie jest i chyba nie będzie.

Dość tego, że najlepszym utworem jest ten najpopularniejszy to i tak go nie cierpię przez tą wspaniałą Trójkę, która jest chyba w pierwszej trójce stacji radiowych na które mam alergię. Inna sprawa, ze chyba nie ma żadnego radia, którego bym słuchał, ale to opowieść na inną historię.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Roomcajs



Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 8
Skąd: Polska/ Poland

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podoba mi się ich płyta "HO!" i byłaby super też "LIVE" (Spodek 1994), gdyby nie fakt, że jest beznadziejnie nagrana. W większości utworach ,nie rozumiem, co ona śpiewa. No może,gdybym znał teksty piosenek, to byłoby zupełnie inaczej. Jestem rozczarowany tą płytą Live. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek