FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Prawo jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Smile Ale ja tam bym nie śpieszył się jeszcze z tym nazywaniem się kierowcą. Razz Bo to był tylko egzamin a przed Tobą jeszcze chrzest bojowy polegający na ciągłym, stopniowym wprawianiu się. Twisted Evil Ale oby w Twoim przypadku był to bezstłuczkowy chrzest. Wink
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
Mefju wiem wiem, dopiero teraz zacznę się tak naprawde uczyć jeździć
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza jazda "na miescie" za mną Laughing strat w ludziach nie zanotowano
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

A jakiego masz instruktora? Jakiś normalny? A może to instruktorka/Azjatka i dlatego się zapisałeś? Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha nie nie Wink instruktor spoko, na oko w moim wieku mniej wiecej, moze nawet z rok czy dwa młodszy. okazalo sie, ze mamy wspolnych znajomych zresztą Wink

kaczki i kury z podradomszczanskich wsi co prawda troche starch w oczach mialy jak obok przejezdzalem ale zadna jaja nie zniosla ani sie nie zesrala na moj widok wiec chyba nie bylo zle Razz jutro kolejne starcie, pojutrze chyba nastepne, a po weekendzie do czestochowy mam jechac. to moze byc zabawne lol...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja dobrze kojarzę, że teraz podczas kursu obowiązkowo trzeba wyjeździć jakieś godziny poza miastem? Czy bredzę?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się zdaje jest w charakterystyce kursu, powinno się też wyjechać na drogę ekspresową/autostradę, ale z reguły nikt tego nie robi, bo najlepiej jeździć w mieście, w którym się zdaje, chyba, że ktoś musi dojechać do miasta. Wink

Cytat:
2) muszą uwzględniać jazdę poza obszarem zabudowanym lub na drogach o dopuszczalnej prędkości poruszania się powyżej 70 km/h o łącznym czasie nie krótszym niż:

a) 3 godziny, przy kategorii A1, A lub B1,

b) 4 godziny, przy kategorii B, C1, C, T, B+E, C1+E lub D1+E,

c) 10 godzin, przy kategorii D1, C+E oraz D+E,

d) 20 godzin, przy kategorii D;


Ale dopiero w styczniu zaczną się jaja, więc Bizon lepiej się zepnij, bo w listopadzie/grudniu/styczniu wordy będą przeżywać oblężenie, już drugi raz zresztą. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dlatego wlasnie sie zapisalem tak, zeby zdazyc zdac przed zimą i zmianą przepisow Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale to jest bardzo dobra zasada. Jak ja się uczyłem, nie było takiego wymogu i tym samym wypuszczano z papierami takie lemury, które przez pierwsze miesiące dostawały trzęsawki na myśl o wyściubieniu nosa poza rogatki, gdzie nie ma świateł, trzeba wyprzedzać i krowy włażą.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja i tak nie mam wyboru, wiekszosc jazd i egzamin bede mial w czestochowie, wiec musze tam dojechac sam autem od siebie Wink wiec i tak czeka mnie 40km w jedną strone trasą Wink tez uwazam, ze nie ma co robic prawka zachowawczo, bo potem jest jak z moimi kuzynkami albo ciotkami, ktore prawko mają ale nie pojadą dalej niz do warzywniaka. jak juz sie uczyc to sensownie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak miałem jazdy to bałem się każdego nowego skrzyżowania. Z chwilą gdy zdałem to nagle odkryłem, że wszystko ładnie pokazują znaki i nie ma co trząść gaciami.

Btw, mój kumpel, który zdał prawko za pierwszym razem, miał stłuczkę na pierwszej samodzielnej jeździe. I od tamtej chwili boi się wsiadać za kółko. A minęły już z 2 lata. Confused
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
No, ale to jest bardzo dobra zasada. Jak ja się uczyłem, nie było takiego wymogu i tym samym wypuszczano z papierami takie lemury, które przez pierwsze miesiące dostawały trzęsawki na myśl o wyściubieniu nosa poza rogatki, gdzie nie ma świateł, trzeba wyprzedzać i krowy włażą.


a mi się wydaje, że ten wymóg jest od wielu, wielu lat.
Tylko, że mało kto go realizuje.

Ale chyba zapisuj o jeździe po zmroku nie ma?!

Bizon ucz się , bo jak przyjdą śniegi i linie zasypie Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
No, ale to jest bardzo dobra zasada. Jak ja się uczyłem, nie było takiego wymogu i tym samym wypuszczano z papierami takie lemury, które przez pierwsze miesiące dostawały trzęsawki na myśl o wyściubieniu nosa poza rogatki, gdzie nie ma świateł, trzeba wyprzedzać i krowy włażą.


Serio? Bo dla mnie kompletnie odwrotnie - sram po gaciach i szlag mnie trafia dopóki z miasta nie wyjade i nie muszę myśleć na którym pasie ruchu się ustawić albo gdzie tu niby w okolicy da się jakimś cudem zaparkować.

A za miastem to już w długą, szalony radiohead w głośnikach, kury na zderzaku, wiesz jak jest, mknę przez pola.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miasto jes chujowe. Znaczy jazda w mieście. Ale mówię o Anglii, jak patrzę jak jeżdżą Polscy kierowcy to w sumie nie wiem...

Niestety, jedno nieudane podejście mam za sobą. Ujebali mnie na takim motywie, ze nawet nie wiedziałem kiedy i że cokolwiek złego robię. Ba, znajomy policjant (ale polski a ja przeciez zdaję w UK) stwierdził, że to co zrobiłem było OK. No cóż...

Co w Anglii jest wkurwiające to te wszystkie ronda. Widziałem ostatnio najbardziej absurdalne rondo ever. To nawet nie było skrzyżowanie. Było rondo z dwoma zjazdami. Znaczy kurwa zakręt. Tylko zamiast normalnego zakrętu rondo. Pojebało tych Angoli do reszty.

Nie, nie lubię tego ustawiania się na odpowiednim pasie... jeszcze jak wszystko jest rzeczywiście jasne to OK- ale przy tym jak tu narobili właśnie tych rond, po cztery pasy najazdu, miliard zjazdów, nie wiadomo czasem co się kuźwa dzieje... nie lubię. Poza miastem to Motorhead i jadymy.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Niestety, jedno nieudane podejście mam za sobą. Ujebali mnie na takim motywie, ze nawet nie wiedziałem kiedy i że cokolwiek złego robię. Ba, znajomy policjant (ale polski a ja przeciez zdaję w UK) stwierdził, że to co zrobiłem było OK. No cóż...


Przejechałeś Murzyna?

Fenderek napisał:
Co w Anglii jest wkurwiające to te wszystkie ronda. Widziałem ostatnio najbardziej absurdalne rondo ever. To nawet nie było skrzyżowanie. Było rondo z dwoma zjazdami. Znaczy kurwa zakręt. Tylko zamiast normalnego zakrętu rondo. Pojebało tych Angoli do reszty.


rox
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardzo lubię jeździć po mieście. Zwłaszcza wieczorem/w nocy. Zapuścić jakiś Depeszy do tego i jest mega. Za miastem też niby spoko, ale po jakiejś godzinie zaczyna się robić już mega monotonnie. W mieście jasne, że zawsze trafi się jakieś zjebane rondo, jakiś idiota, samemu się coś czasem popieprzy, ale ogólnie miasto>za-miastem. No chyba że są korki wtedy gdziekolwiek > miasto.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Wto Wrz 25, 2012 12:20 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po za miastem jest lajt przecież. Wyprzedzanie krów i wyganianie rolników wchodzących na jezdnie to sól jazdy.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

a mi się wydaje, że ten wymóg jest od wielu, wielu lat.
Tylko, że mało kto go realizuje.


Jestem niemalże na 100% przekonany, że za moich czasów niezwykle odległych, nie było takiego obowiązku i wprowadzono go jakieś 2 lata po moim szczęśliwie zdanym egzaminie.

kater napisał:

Serio? Bo dla mnie kompletnie odwrotnie - sram po gaciach i szlag mnie trafia dopóki z miasta nie wyjade i nie muszę myśleć na którym pasie ruchu się ustawić albo gdzie tu niby w okolicy da się jakimś cudem zaparkować.


Teraz, szczególnie po dwóch wyprawach zagranicznych lanosolotem, to się oczywiście wyrównało, ale pierwszy okres mojego powożenia - serio. Miasto - pełen luz, logika, światła, znaki, latarnie, poczucie, że jest się generalnie w pewnym strumieniu, systemie poruszających się samochodów i wystarczy zachowywać się w miarę rozsądnie, by przeżyć. Bezpiecznie jak w internecie. Poza Warszawą - Król Gonu za każdym zakrętem, rachunek sumienia przy każdym wyprzedzaniu na jednopasmówce etc.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Fenderek napisał:
Niestety, jedno nieudane podejście mam za sobą. Ujebali mnie na takim motywie, ze nawet nie wiedziałem kiedy i że cokolwiek złego robię. Ba, znajomy policjant (ale polski a ja przeciez zdaję w UK) stwierdził, że to co zrobiłem było OK. No cóż...


Przejechałeś Murzyna?

LMAO- nie, to puścili.

Trzeba być z Warszawy żeby mówić że miasto>poza miastem. Nic dziwnego, że z gór spadacie częściej niż ktoklwiek inny- rozumiem że znaków nie ma?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Fenderek napisał:
Niestety, jedno nieudane podejście mam za sobą. Ujebali mnie na takim motywie, ze nawet nie wiedziałem kiedy i że cokolwiek złego robię. Ba, znajomy policjant (ale polski a ja przeciez zdaję w UK) stwierdził, że to co zrobiłem było OK. No cóż...


Przejechałeś Murzyna?


poplakalem sie... niech ktos wrzuci do odpowiedniego tematu bo ja nic przez łzy nie widze Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:


Trzeba być z Warszawy żeby mówić że miasto>poza miastem. Nic dziwnego, że z gór spadacie częściej niż ktoklwiek inny- rozumiem że znaków nie ma?


przecież jazda za miastem jest taka OCZYWISTA. Easy driving.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Fenderek napisał:


Trzeba być z Warszawy żeby mówić że miasto>poza miastem. Nic dziwnego, że z gór spadacie częściej niż ktoklwiek inny- rozumiem że znaków nie ma?


przecież jazda za miastem jest taka OCZYWISTA. Easy driving.

No, dla Was jak słyszę za trudna. Odrobina wolności i głupieją.

Nie to co my, wsióry. Cool My po murzynach jeździmy!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Rzeszów-Warszawa przez Ostrowiec i inne takie. Aż dech zapiera od tej wolności
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Droga Rzeszów-Warszawa przez Ostrowiec i inne takie. Aż dech zapiera od tej wolności

Środek Warszawy (Wrcoławia, Londynu, Poznania, Nottingham, you know what I mean). Wolność i komfort jazdy na maksa. Wink Laughing Niech żyje średnia prędkość poruszania się 20km/h!!!

Wy chcecie tych murzynów przejechać czy przesunąć?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle, nie ogarniam w jaki sposób dyskusja na temat tego, co lepsze dla świeżego kierowcy, skręciła znów na temat Warszawy. Dobrze, że nie Barcelony.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie 20 kilometrów, jakie co.

NAR napisał:
ja bardzo lubię jeździć po mieście. Zwłaszcza wieczorem/w nocy. Zapuścić jakiś Depeszy do tego i jest mega.

Confused Confused

jestem zniesmaczony żartami o afroludziach. i Warszawie.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Dobrze, że nie Barcelony.

No przecież wiadomo, ze w Barcelonie jeździ się najlepiej. Zwłaszcza na mokrej owcy.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Ale chyba zapisuj o jeździe po zmroku nie ma?!

Bizon ucz się , bo jak przyjdą śniegi i linie zasypie Wink


Jest i o jeździe po zmroku:

Cytat:
4) powinny uwzględniać co najmniej 2 godziny jazdy w ruchu drogowym w okresie od zmierzchu do świtu dla wszystkich kategorii prawa jazdy - nie dotyczy osób w stosunku do których lekarz wprowadził ograniczenie możliwości prowadzenia pojazdu w okresie od zmierzchu do świtu.


BTW, dla niektórych zasypane linie to atut, jak egzaminator przyczepi się do najechania tylnym kołem na ciągłą. Cool Chyba, że mówimy o placu to może być to lekkie utrudnienie. Ale fakt, zdawanie zimą wiąże się z ryzykiem, bo niektóre wordy mogą odwołać egzaminy. Jeżeli ktoś mieszka w średnim mieście, to ważniejsza jest godzina zdawania, u mnie od 10-13 jest prawie pusto na drodze, potem robi się sajgon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiecie że jak jest ruch na drodze to wam sprzyja w sumie? Bo... jak trzeba czekać na skrzyżowaniu to trzeba czekać- a czas leci... tak przynajmniej to działa tutaj... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yup. moja była przestała pół egzaminu w korku i zdala za pierwszym razem Laughing klasyczny przykład na potwierdzenie przysłowia, że głupi ma zawsze szczęście
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek