FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Prawo jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej słyszałem że zmieniła się teoria i są inne pytania czy coś tam. Ktoś posiada jakąś większą wiedzę na ten temat i jakieś rady? Jest dużo ciężej niż było? Bo kiedyś nawet to zdałem, ale praktyka w plecy i mi przepadło :> Bo wypadałoby się w końcu zainteresować bardziej bo znowu ten głupi egzamin za niedługo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdaje się kiedyś było z 300 pytań a teraz 5000 ;d
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie już chyba z 5 lat mówi się, że mają wejść nowe pytania do egzaminu w liczbie ok. 2000. W każdym bądź razie, jak robiłem prawko 4 lata temu to tak było, ale przed wczoraj rozmawiałem z kolegą, który jest instruktorem i mówił mi, że podobno od stycznia tudzież lutego ma wejść to w życie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem, że zmieniła się formuła odpowiedzi do pytań w teorii. Teraz dają ponoć tylko takie pytania co można na nie odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie", a nie z trzema opcjami do wyboru(gdzie więcej niż jedna odpowiedź mogła być poprawna) o różnej treści.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz też do bazy dodano kilka pytań, do których nie potrafię dotrzeć Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak mumin mówi, od lutego będzie 3k pytań. Teraz jest jeszcze 300. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że od lutego, ale trzeba zdać w ciągu tego pół roku... ; ] czyli jest po staremu wszystko to samo czy jednak jakieś tam pytania dodali? (znaczy kilkadziesiąt czy może pozmieniali kolejność odpowiedzi?)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysiekP napisał:
Tak jak mumin mówi, od lutego będzie 3k pytań. Teraz jest jeszcze 300. ;P


Jest 490.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX, to Ty żyjesz?! Shocked Very Happy
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju, jak ktoś nie napisze posta na forum przez dłuzszy czas, to od razu musi nie żyć? Twisted Evil Zresztą, kogo ja pytam... Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż...pierwszy egzamin za mną...następny.... na dzień przed rocznicą śmierci Freddiego albo jak kto woli w urodziny babci...

Teoria oczywiście 18/18, co z praktyką... łuk- ale na takiej bzdecie że jestem na siebie wściekła Evil or Very Mad

próbowałam łuk zrobić tylko na sprzęgle bez gazu jak się uczyłam no iiiii nawet do drugiej koperty nie dojechałam Confused Sad baa nawet z pierwszej nie wyjechałam bo 2 razy mi zgasło... egzaminatorka powiedziała że to trzeba było gazu dodać...dwie cholera rózne szkoły

Żeby bylo wczesniej próbowałam rano przed wyjazdem zrobić łuk (używalam tylko sprzęgła) i zrobiłam bez błędu. 10 min temu wyjeżdzałam ze swojego garażu też tylko na sprzęgle i też mi nie zgasło .... w zeszły piątek jeździłam inną eLką (nie clio a puntem) i ruszyłam się o kilka metrów ale mi zgasło bo nie byłam przyzwyczajona... a tu takie coś...

Tak teraz się zastanwiam czy te clio nie miało już uszkodzonego sprzęgła że tak mi poszło... Bo po tym jak autem mojej rodzicielki wyjechałam bez błędu (a ona jeździ benzyniakiem) to nawet zaczynam wątpić w moją pierwszą teorię że to wina tego, że jeździłam na dieslu a ten na egzaminie to był benzyniak (a może nawet gaz bo nie klekotał)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie zdasz za drugim razem Wink

Następnym razem dodaj lekko gazu to będziesz miała pewność że,Ci nie zgaśnie, ja tak zawsze robię i samochód mi zgasł jakieś 2 razy w życiu tylko( na drugiej jeździe). Wink Tylko znowu nie za dużo żeby nie wyjechać nagle za słupki Twisted Evil

Uszkodzone sprzęgło jest RACZEJ niemożliwe, po prostu w niektórych samochodach sprzęgło nie jest aż tak czułe jak w innych. Tak mnie się wydaje, bo czasami można spokojnie jakieś tam manewry wykonywać bez użycia gazu a czasami jednak lekki gaz jest konieczny.

Nie martw się, będzie dobrze, drugi termin masz bardzo szybko Wink Jak ja zdawałam to się czekało jakieś 3 miesiące.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie uczyli by na egzaminie nie oszczędzać gazu. Lepiej zawinąć asfalt, niż jakby samochód miał zgasnąć. Powodzenia przy drugim podejściu. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa a ja to zawsze wciskam najpierw gaz(oczywiście delikatnie), a dopiero potem popuszczam sprzęgło(choć wiadomo, że uczą inaczej), bo inaczej to mi co chwila gaśnie. Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, na dieselku to ruszyć można na samym sprzęgle, ale na benzyniaku lepiej kręcić do 1,5k-2k, przynajmniej na egzaminie. Po za tym samochód egzaminacyjny ma zazwyczaj czulsze pedały i nijak się one mają do tych zarżniętych clio z kursu.
Mefju, zależy gdzie. Mnie uczyli, żeby utrzymywać właśnie najpierw obroty a potem dopiero sprzęgło. Wiadomo, że z upływem kilometrów wychodzi coraz lepiej. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno się tu nie wypowiadałem, za mną również pierwszy egzamin (21 października) i tak jak w przypadku inn, niestety mi się nie powiodło. Teorię zdawałem o 6:30 rano, jeden błąd na te 18 pytań, o 7:15 wyszedłem na placyk. Kuźwa, w porównaniu z tym, na którym się uczyłem...zresztą, nie ma żadnego porównania, gładki jak stół Wink Bardzo się obawiałem rękawa, ale wyszedł mi idealnie (jechałem na samym sprzęgle Wink ), z górką też zero problemów (ja bym tego górką w ogóle nie nazwał tak btw Wink )

Po mieście wyjeździłem coś w okolicach 20 minut, zdążyłem zrobić dwa parkowana (prostopadłe i równoległe tyłem). Na czym oblałem? Na przejściu dla pieszych. Dojeżdżając do niego i widząc po prawej stronie babkę stojącą bokiem i gadającą przez telefon, która nie wyrażała chęci przejścia, depnąłem. Wjechałem na pierwszą "zebrę"- kurwiszcze włożyło nogę na jezdnie i dziękuję dobranoc. Do prawka brakowało "tylko" 20 minut, a czułem się tego dnia naprawdę pewnie za kółkiem. Byłem wściekły, tak ciężko zauważyć oblepione napisami "egzamin" auto? Confused No nic to, po Wszystkich Świętych trzeba będzie zapisać się na drugie podejście Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RockFan90 tobie to przynajmniej sprzęgło działało jak należy Rolling Eyes Wink no i udało ci sie wyjechać na miasto, a ja cóż nie...
tata twiedzi że nerwy mnie zeżarły...teraz muszę obmyśleć jakąś taktykę uspakojenia się...

Dzięki za wyrazy otuchy. Z gazem to też lepiej uważać bo odrobina za dużo i też może zgasnąć. Może następnym razem trafie na lepszy egzemplarz clio, a moze na fieste
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz, kogo nerwy nie zżerają? Wink Mi ręce i nogi trzęsły się jak cholera, wiedziałem, że najważniejszy jest pierwszy kontakt ze sprzęgłem, bo w każdym aucie przecież inaczej reaguje. Miałem to szczęście, że łapało mniej więcej w tym samym miejscu, co w samochodzie szkoleniowym Wink
Zarówno jazdy jak i egzamin na Grande Punto Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałbym, że to jeszcze zależy na jakiego egzaminatora trafisz, ale w sumie ja oblałem u dziadka, który sprawiał wrażenie jakby bardzo chciał mnie przepuścić (totalne zignorowanie kolesia który wjeżdżał na mnie z prawej nie pozostawiło mu wyboru), a zdałem za drugim razem u gościa, który pod koniec sam przyznał, że na początku miał ochotę mnie uwalić, bo na placu strasznie chrzaniłem i co chwila się wydawało, że skończę bez wyjazdu na miasto. Także nie wiem. Zdawanie prawka tym kraju to wielka niewiadoma. A podobno mają zmienić egzamin z teorii, żeby jego też się nie dało zdać przy pierwszym?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z egzaminatorami to prawda- koleżanka zdała tylko dlatego, że musiała się pośpieszyć gdyż egzaminator musiał do toalety i na szczęście zdąrzyła Laughing , inna zaś była ostatnia w kolejce o 7 na wieczór to oblała i stwierdziła, że był zbytnio zmęczony.
Ja trafiłam na kobietę która uwaliła instruktora (gdy zdawał na niego egzamin) jednej z dziewczyn z którą rozmawiałam czekając na swoją kolej. Z resztą większość mojej grupy do niej trafiła i wysłała wszystkich z kwitkiem do następnego razu. Najdalej to jednej udało się na wzniesienie wyjechać.
Zdziwiło mnie potem to, że kierowcy z pierwszą literką na tablicy rejestracyjnej z sąsiedniego województwa jeźdzą jak jeżdzą co z pewnością Szymek może potwierdzić (bo kto normalny zostawia samochód na chodzie z otwartymi drzwiami i idzie na poczte) a nie udaje się u nich w województwie zdać za pierwszym razem
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No temu drugiemu chyba też się spieszyło, bo co chwila wołał, żeby jechać szybciejnojakbogakocham! A to późny wieczór był i żona dopiero co do niego dzwoniła, może mu powiedziała, że kolacja przy świecach czeka, albo jeszcze lepiej - że wychodzi do koleżanki i ma wolną chatę. W każdym razie bardzo mu zależało, żebym przyspieszył. Ale ja uparcie się wlokłem, żeby mi znowu nic z prawej nie wyjechało znienacka. Dopiero pod koniec na prostej łaskawie mu czwórkę wrzuciłem Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Powiedziałbym, że to jeszcze zależy na jakiego egzaminatora trafisz(...)


Bardzo zależy. I czasem w skomplikowanie-psychologiczny sposób. Ja np. oblałam u gościa nadzwyczaj miłego, choć gwiazdorskiego, którego od czasu do czasu wciąż widzę na TVN24 [policjant, zwierzę medialne, nawet w czasie egzaminu omawiał szczegóły wystąpień na antenie, czym nie omieszkał się pochwalić], jak również u dziwnego człowieka w stylu Rumcajsa, który z kolei powtarzał teksty o konieczności niestresowania się. Zdałam za to u człowieka sprawiającego wrażenie przyjazne, ale jednocześnie nie narzucającego się z niczym, także z wnerwiającymi próbami pseudoodstresowania i zaprzyjaźnienia się. Tym samym poczułam się z nim całkowicie swobodnie, jakby go tam nie było i po prostu jechałam samochodem, nie musząc skupiać się na interakcji z obcym człowiekiem.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sllv



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój egzaminator w trakcie egz. zaczął machać do jakichś znajomych jadących w samochodzie obok i usiłował się z nimi dogadać na migi. Very Happy Całkiem zabawnie się to obserwowało kątem oka. Wink
Poza tym - mówił mi wyłącznie polecenia, nie zawracał tyłka czymś niepotrzebnym. Nie było żadnego szybciej itp. -- zero sugestii.

kater, egzamin teoretyczny ma być teraz trudniejszy. Z tego, co mi wiadomo ma być przede wszystkim dużo, dużo więcej pytań w bazie, a odpowiedzi wyłącznie: tak/nie. Chcą wykluczyć pamięciowe wykuwanie testów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to ponoc ma wyglądać http://www.szkola-jazdy.pl/sonda/
próbowałam to rozwiązać i wydaje mi sie, że lepiej by było z lektorem gdyż zanim przeczyta się pyt bez niego te 10 sekund już minie
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tangerine Dream



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 106
Skąd: Strawberry Fields

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juuuhuuuu, prawko zdane. Po prostu z takim świetnym gościem zdawałem, że głowa mała. Kazał przed egzaminem wdech i wydech zrobić, dla uspokojenia. Stwierdził, że mogę śpiewać jeżeli mi to ma pomóc. Do tego kazał się uśmiechać i wyluzować. Świetny facet. Fakt faktem, aż za 5 zdałem, ale nie przejmuję się tym. : D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i witaj w klubie Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słupek przy cofaniu tyłem na łuku się przewrócił.... Sad Sad Sad Sad a już byłam w kopercie z powrotem....i chyba noga jeszcze z hamulca popuściła,,,,jeden ziom co zdawał zaledwie 3 cm mu zderzak wystawał z przodu i też go nie puszczono...

co gorsze słupek był o kilka centymetrów niższy od szyby i nie było go widać...Jakoś w Opolu słupki są niższe niż na innych placach manewrowych i przy tej drugiej kopercie ledwo dostawały do nadkoli...A tym razem trafiłam na Forda Fieste na której nie jeździłam bo mój ośrodek jej nie ma Crying or Very sad a tak nie chciałam na to auto trafić....ale przynajmniej nie miała nadpalonego sprzęgła....

Jak stałam i czekałam na swoją kolej to liczyłam że zawołają mnie na stanowisko, gdzie więcej aut wyjeżdzało na miasto (tam że wracały szybciej czy później to pal licho) a zawolano mnie na to gdzie mało kto wyjechał i na to gdzie ostatnio....

Następna poprawka 27 grudnia....

Cholera co egzam to dalej wyjeżdzam...ale przynajmniej miałam egzaminatora, który nie robił mi wielkich wyrzutów, że nie znałam fiesty...powiedział że najwyżej będzie źle

Mam nadzieje, że śniegu w tym roku nie będzie Sad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sllv



Dołączył: 27 Lip 2008
Posty: 205
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o zmianie dotyczącej zmiany? Te masakryczne pytania teoretyczne mają wejść jednak dopiero za rok, więc - kto nie zdążył zrobić prawka - może chyba już odetchnąć i na spokojnie zapisywać się na kurs ze starym, mniejszym, zestawem pytań : )

Cytat:

To już pewne, informacje na ten temat podał Mikołaj Karpiński, rzecznik Ministerstwa Transportu. - Przesunęliśmy wprowadzenie przepisów w życie na styczeń 2013 - mówi


http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,10906045,Egzaminy_na_prawo_jazdy_jednak_po_staremu_.html

http://moto.onet.pl/1655175,1,bedzie-nowelizacja-przepisow-dot-prawa-jazdy,artykul.html?node=2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green za 4 razem zdane Mr. Green Mr. Green Mr. Green
od dzisiaj od godz. 11:09 mogę o sobie mówić KIEROWCA Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!!! Witaj w klubie Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek