FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Prawo jazdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ty się zapisujesz na jazdy (czyli te 20-ileśtam godzin jazd) czy na egzamin?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najpierw na jazdy, a na egzamin(ten praktyczny) to rzecz jasna później, bo kto wie czy nie będę czuł potrzeby wykupienia dodatkowych jazd doszkalających. Razz

Ale teraz to niestety nie wiem czy już mogę przystąpić do tych jazd i zapisać się na nie przed egzaminem teoretycznym, no ale skoro instruktor tak proponuje... no nie wiem, dopytam się jeszcze.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jazd przystępujesz wtedy, jak ukończysz kurs teoretyczny i zdasz test wewnętrzny, robiony przez szkołę, który z reguły pisze się na ostatnich zajęciach. Z tego co pamiętam, to u nas na jazdy zapisywano jeszcze przed napisaniem tego sprawdzianu, bo zakładano, że nikt nie jest na tyle głupi by to oblać Wink
Wyrabiasz potem wymaganą ilość godzin jazd i wtedy w ośrodku egzaminacyjnym (na Powstańców Śl. albo na Odlewniczej) zapisujesz się na teorię, a potem na praktykę.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżizys Krajst! Przeglądam sobie właśnie te swoje podręczniki co je dostałem na kursie i przy okazji rozwiązuję sobie testy i teraz się okazuje, że najbardziej to nie ogarniam świateł(ronda, krzyżówki i wyprzedzanie już jakoś na szczęście opanowałem Razz)! Sad Zwłaszcza przeciwmgłowych i mijania, kiedy wolno/trzeba ich używać. A na kursie za dużo informacji to o nich nie było(albo jak zwykle spałem i nie słuchałem Razz).
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba po to masz 30 godzin jazd by to ogarnąć
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Do jazd przystępujesz wtedy, jak ukończysz kurs teoretyczny i zdasz test wewnętrzny, robiony przez szkołę, który z reguły pisze się na ostatnich zajęciach.


No to ja tak właśnie miałem, aczkolwiek mówili prowadzący, że zawsze w razie potrzeby jest jeszcze możliwość by na którąś tam lekcję wrócić jeśli się czegoś nie ogarnęło. Ale to w takim razie czy po napisaniu takiego testu też tak można? Sam już nie wiem. :] Bo mnie by się z jedna powtórka chyba przydała.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemur napisał:
Chyba po to masz 30 godzin jazd by to ogarnąć


No ok, fajnie, tylko dobrze by było gdybym jeszcze w teorii miał to w małym palcu jeszcze przed jazdami, bo podczas jazdy to rzecz jasna co innego. Razz Tam to chyba wszystko trza będzie ogarniać od nowa. Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho


Ostatnio zmieniony przez Mefju dnia Nie Sie 22, 2010 9:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieto, przestań histeryzować. To jest PROSTE i logiczne (praktyka tego, co dzieje się na drogach, to insza inszość ofkors). Część rzeczy po przysiądnięciu od razu układa się w logiczną całość (pierwszeństwa przejazdy np), a część po prostu trzeba wykuć (dozwolone prędkości).
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już się dowiedziałem co i jak i w końcu wszystko się wyjaśniło, bo już miałem niezły galimatias od tego wszystkiego. Myślałem początkowo, że najpierw przed jazdami muszę oficjalnie zaliczyć egzamin teoretyczny, a tymczasem będę zdawał go dopiero na końcu razem z praktycznym w ramach egzaminu państwowego. Tzn. mogę zdawać je naraz jednego dnia, ale nie muszę. Mogę też rozłożyć je sobie w czasie.
Tak więc do rozpoczęcia jazd wystarczył ten test wewnętrzny co go w piątek pisałem. No ok, jest jeszcze kasa. Jak do jutra wpłacę 8 baniek(a na szczęście już na jutro będę miał tyle Razz) to mogę już od środy zacząć jeździć. Smile

A no i jutro mam jeszcze zajęcia dodatkowe z udzielania pierwszej pomocy.
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dziś po pierwszej jeździe(o ile w ogóle można nazwać jazdą to co ja tam wyprawiałem Rolling Eyes ), więc dam małe sprawozdanie:

Niestety towarzyszyły mi częste zgaśnięcia silnika oraz gwałtowne zahamowania a to głównie z powodu nie panowania nad sprzęgłem. Kierownica też okazała się nie być mi specjalnie przyjazna. Razz Parę razy zdarzyło mi się pomylić też kierunkowskaz, no ale to szczegół. Razz
Przy okazji momentami dopadało mnie uczucie klaustrofobii i miałem wrażenie, że pole manewrowe jest dla mnie trochę za małe(ledwie wykonałem jeden manerw i już musiałem wykonywać następny nie mając specjalnie czasu by zdążyć choć trochę ochłonąć i się uspokoić). Laughing

Heh, a ja chciałem jeszcze dzisiaj na miasto wyjechać. Rolling Eyes Co ja sobie kurde myślałem... Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to ja na pierwszej jeździe wyjechałem Wink 15 minut jeżdżenia po placu, by usłyszeć "no to proszę skręcić w lewo, wyjeżdżamy na miasto" Laughing Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieniasy. Ja na pierwszej jeździe to głównie na mieście. 15 minut pokręciłem się tylko na odludziu przy Zakładach Mięsnych, żebym nauczył się panować nad pojazdem, ale i tam musiałem dojechać przez miasto.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
na odludziu przy Zakładach Mięsnych

Aha, czyli u siebie Twisted Evil

Ja na pierwszej jeździe... od razu w ruch uliczny Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pierwsza jazda, wsiadam a auto na bocznym pasie stoi na ulicy... no i pan pokazał gdzie co jest i od razu w taki ogień... ile ja się na stresowałam.... na kolejne jeździe do dziś to wspominam przegoniłam ludzi na pasach jak skręcałam na strzałce, bo zapomniałam, że mają zielone... fajnie uciekali Laughing Twisted Evil
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy, to jeszcze nic! Teraz masz Renault, to bawisz się pewnie w Kubicę Cool Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Wtedy, to jeszcze nic! Teraz masz Renault, to bawisz się pewnie w Kubicę Cool Laughing

Jakbyś wiedział Cool Mama tylko mówi: Wolniej Kubica!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też na pierwszej jeździe po 15 minutach dostałem prikaz, by jechać na miasto. Nie powiem, było to dość zaskakujące, ale obyło się bez trupów. No dobra, prawie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 3 wrzesnia kolejny - czwarty już egzamin.
Powrót do góry
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Wto Lis 08, 2011 11:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Mefju254 napisał:
Jak do jutra wpłacę 8 baniek(a na szczęście już na jutro będę miał tyle Razz) to mogę już od środy zacząć jeździć. Smile

A to na co? Na własny samochód? Rolling Eyes




Po pierwsze - nie, nie na własny na samochód, tylko za kurs musiałem resztę wyznaczonej kwoty dopłacić. Kurs kosztował 1300 zł, ja na początku wpłaciłem zaliczkę 500 zł, a potem musiałem dopłacić pozostałe 800 przed pierwszą jazdą! Razz

Po drugie - coś trochę późno odnosisz się do mojego posta, bo on jest sprzed tygodnia, a czynność o której pisałem już została dawno dokonana! Razz


No a tak w ogóle to dzisiaj miałem drugą jazdę i... udało mi się wyjechać na miasto! Smile Już nie było takiego stresa jak wczoraj. I muszę przyznać, że jadąc po normalnych ulicach już się czułem o wiele pewniej niż na placu manewrowym na którym o mało co klaustrofobii nie dostawałem i gdzie nie mogłem się swobodnie rozpędzić. Razz Na pierwszy raz jednak instruktor dał mi fory i żeby mi było łatwiej wybrał dla mnie wyłącznie drogi z pierwszeństwem przejazdu. Razz
Dwa razy co prawda zgasł mi silnik przy ruszaniu na światłach, parę razy za szybko puściłem sprzęgło i trochę szarpało, no i zdarzyło mi się miejscami przekroczyć minimalnie dozwoloną maksymalną prędkość, no ale na szczęście mnie to wszystko nie zdemotywowało. Razz I generalnie to raczej jestem z siebie zadowolony po dzisiejszej jeździe. Smile
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AneciaMielczyk



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 88
Skąd: Toronto

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem szalona! Zdałam prawko za pierwszym razem! xD I testy. Chyba będę to opijać cały tydzień. Laughing
_________________
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minęło już trochę czasu odkąd ostatni raz tu pisałem, więc pozwolę sobie zdać małą relację: otóż zostały mi już tylko 2 godziny do wyjeżdżenia obowiązkowo, ale już teraz wiem, że będę musiał dokupić ich jeszcze conajmniej kilka. Jestem cholernie zapóźniony - dopiero dzisiaj brałem się za parkowanie i... lepiej nie mówić! Rolling Eyes W dodatku nie jestem zadowolony z jazdy po łuku tyłem - ponoć dobrze mi wcześniej szło, ale im bliżej końca tym bardziej coś spieprzam i to tego najbardziej się boję na egzaminie(tym bardziej, że już miałem okazję przypatrzeć się na żywo jak on wygląda i widziałem jak sporo pechowców właśnie na tym etapie już odpadło Sad ).
Ostatnio jeździłem głównie po okolicy w której będę zdawał egzamin, czyli po warszawskiej Ochocie aby się z nią oswoić, ale coś nie idzie mi to łatwo - pełno tam krzyżówek z pierwszeństwem łamanym, uliczek jednokierunkowych, stref ograniczonej prędkości... ciężko mi się w tym wszystkim połapać.

Generalnie do normalnej jazdy w życiu to ja się czuję już pewnie i nie bałbym się ot tak po prostu wyjechać na ulicę. Razz Gorzej z samym egzaminem, gdzie liczy się precyzja... Rolling Eyes Odnoszę wrażenie że człowiek na tym kursie to się uczy jeździć tak naprawdę bardziej do samego egzaminu niż do jazdy w ogóle. Laughing
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Czw Lis 10, 2011 4:02 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to czego po prostu nie zmienisz instruktora?
Powrót do góry
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś około godziny 8:10 zdałem Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
to czego po prostu nie zmienisz instruktora?


Bo jest ich trzech i każdy ma tak samo.

Gratulacje, Corax.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję CORAX! Smile A które to było podejście?
A i widzę, że Ty też jesteś jednym z tych co się trochę później za to wzięli(w sensie później niż po 18-tce lub maturze), a już myślałem, że jestem jak na razie jedyny. Smile
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też się przecież później wzięłam. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejście było niestety już piąte. Moim zdaniem to ani późno, ani wcześnie, tylko właśnie wtedy kiedy naprawdę uważam to za potrzebne. Co mi po prawie jazdy zaraz po maturze, kiedy właściwie przez prawie całe studia na nic mi było posiadanie samochodu? Kretyństwem jest je zrobić, a potem latami nie jeździć, jak sporo to ma w zwyczaju.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość chyba w sumie robi jak tylko może. Przynajmniej u mnie tak było. Czyli jeszcze przed maturą.

Może mnie ktoś upewnić? Pytałam się niby w biurze i dostałam odpowiedź, ale jakoś tak bez przekonania ją podano. Czy jest jakiś limit na dodatkowe jazdy? Mogę sobie dokupować jazdy ile wlezie? Bez zdawania egzaminu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek